8309 відвідувачів онлайн

У СБУ відмовились відповідати, чи охороняють Єрмака. ДОКУМЕНТ

Чи дійсно працівники СБУ охороняють Єрмака? Відповідь на запит

У Службі безпеки України відмовилися відповідати, чи охороняють працівники Служби колишнього голову Офісу Президента Андрія Єрмака.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку відповідь надали в Управлінні взаємодії із ЗМІ та громадськістю СБУ.

Подробиці

У запиті видання Цензор.НЕТ запитувало, чи відповідає дійсності інформація, оприлюднена нардепом Железняком, щодо того, що Андрія Єрмака охороняють працівники СБУ.

"Якщо так, на якій правовій підставі співробітники СБУ здійснюють охорону Андрія Єрмака, якщо він не обіймає державної посади? Скільки співробітників СБУ залучено до охорони Єрмака і яка орієнтовна вартість такої охорони для держави?

Чи передбачає закон повноваження СБУ забезпечувати персональну охорону цивільних осіб, які не входять до переліку посад, що охороняються державою?

Чи було офіційне рішення або наказ про виділення охорони Єрмаку? Чи існує офіційна загроза життю Єрмака, яка обґрунтовує залучення СБУ?" - йшлося в запиті редакції.

Що відповіли в СБУ?

"Згідно із законодавством відомості щодо здійснення чи нездійснення Службою безпеки України заходів безпеки стосовно певної особи, є інформацією з обмеженим доступом. 

З огляду на зазначене та відповідно до частини другої статті 6 та пункту 2 частини першої статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" запитувані дані розголошенню не підлягають", - відповіли у Службі безпеки.

Чи дійсно працівники СБУ охороняють Єрмака? Відповідь на запит

Що передувало?

Звільнення Єрмака

Топ коментарі
+28
Значить охороняють навіть не держслужбовця а завгоспа-ларьочника та крота Параші.
показати весь коментар
12.03.2026 14:42 Відповісти
+23
Звичайно охороняють, якщо відмовилися давати відповідь. В нас два СБУ - одне мужньо боронить Україну, проводить найкращі комбінації в світі по знищенню ворога. А інше охороняє за гроші і звання ворюг, мародерів і ворогів України.
Зміниться влада - все стане відомо.
показати весь коментар
12.03.2026 14:44 Відповісти
+22
ой як невдобно для СБУ )

там здається зараз рулить заступником людина дєрьмака ? )
показати весь коментар
12.03.2026 14:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Значить охороняють навіть не держслужбовця а завгоспа-ларьочника та крота Параші.
показати весь коментар
12.03.2026 14:42 Відповісти
Його й треба охороняти. Краще, звичайно, у Лук'янівському СІЗО. Там ще й макарони із тушонкою на вечерю).
показати весь коментар
12.03.2026 15:42 Відповісти
ой як невдобно для СБУ )

там здається зараз рулить заступником людина дєрьмака ? )
показати весь коментар
12.03.2026 14:42 Відповісти
Державні таємниці зараз ось такі.
показати весь коментар
12.03.2026 14:44 Відповісти
Так, оформили мабуть його десь в розвідку, чи якимось позаштатним радником і прикритися державною таємницею.Він ще може навіть отримати найвищу нагороду. Для громадян України всі оборудки влади - державна таємниця, в для ворога все відкрито і відомо.
показати весь коментар
12.03.2026 14:47 Відповісти
Звичайно охороняють, якщо відмовилися давати відповідь. В нас два СБУ - одне мужньо боронить Україну, проводить найкращі комбінації в світі по знищенню ворога. А інше охороняє за гроші і звання ворюг, мародерів і ворогів України.
Зміниться влада - все стане відомо.
показати весь коментар
12.03.2026 14:44 Відповісти
Не може одна половина риби бути тухлою, а інша свіжою.
показати весь коментар
12.03.2026 14:58 Відповісти
Щось влада вже сім разів змінилася а відомо нічого не стало. Навіть більшість фігурантів тільки з одного до іншого кабінету свої проперділі крісла переносять.
показати весь коментар
12.03.2026 15:22 Відповісти
йбане нквд.
показати весь коментар
12.03.2026 14:45 Відповісти
Це ж не екс-голову ВРУ Андрія Парубія, кинули без охорони, конкретні керівники УДО, СБУ, за наказом єрмака-татарова і зеленського!!
Зато литвин з ложкіним і льовочкиним, і по сьогодні мають усе від України, вони ж, не Андрій Парубій!!!
показати весь коментар
12.03.2026 14:46 Відповісти
Чувакові ніяких підозр від НАБУ
показати весь коментар
12.03.2026 14:51 Відповісти
Ось так. Пішли всі нахрен. Що хочемо те і робимо. І будь який закон під себе напишемо. А ви, пересічні- в окоп. І ша. А то банківські картки заблокуємо.
показати весь коментар
12.03.2026 14:56 Відповісти
Краще б його вертухаї охороняли
показати весь коментар
12.03.2026 14:56 Відповісти
Все попереду. Дай Боже доживемо до виборів і головне не дати втекти всій цій шайці. Думаю, що як би вони не старалися, скільки ботів не купували для своєї підтримки - їх шлях тільки один - під слідство. Бо тут мова не тільки про гроші і надра, по їх винні загинули сотні тисяч найкращих українців. Любий кандидат в президенти,м'який пообіцяє їх посадити - виграє вибори.
показати весь коментар
12.03.2026 15:32 Відповісти
За 35 років Незалежності багато посадили?
показати весь коментар
12.03.2026 15:38 Відповісти
Багато. А ще більше застрелили чи влаштували ДТП. Чули про такого собі Лазаренко, який відбуває покарання в США? Є вирок Януковичу? В розшуку Азаров, Захарченко, Пшонка, Якименко, лебідь та ще з десяток посадовців топ рівня. Якщо звернули увагу, то всі вони з політичних сил, які підтримав і користується ними Зеленський.
показати весь коментар
12.03.2026 19:02 Відповісти
Ніхто із зазначених не відбував покарання в Україні. На моє запитання ви так і не відповіли.
показати весь коментар
12.03.2026 19:13 Відповісти
Дай то Бог!
показати весь коментар
12.03.2026 17:44 Відповісти
Рашиський суперагент єрмак надійно замаскувався в надрах СБУ!
показати весь коментар
12.03.2026 14:58 Відповісти
Ні справедливості, ні закону. Країна зе-мрії.
показати весь коментар
12.03.2026 14:58 Відповісти
Я хочу щоб мене теж охороняла охорона з СБУ, чим я гірший від Єрмака.
показати весь коментар
12.03.2026 14:59 Відповісти
СБУ сможет вам организовать охрану, только уже силами МВС)
показати весь коментар
12.03.2026 15:00 Відповісти
Департаменту виконання покарань
показати весь коментар
12.03.2026 17:48 Відповісти
Согласен, не хотел копаться в подробностях)
показати весь коментар
12.03.2026 17:52 Відповісти
Що можна очікувати від влади "шашличників" і "вудаїстів".?
показати весь коментар
12.03.2026 15:00 Відповісти
Він надто багато знає. Володіє не тільки державними таємницями, але і таємницями всяких мАндичЄй. Тому треба його як слід охороняти...
показати весь коментар
12.03.2026 15:04 Відповісти
Найкращих українців сьогодення Фаріон і Парубій не вберегли, а хоча мали це зробити, а якихось бариг і мародерів охороняють за державні кошти і бережуть як зіницю ока. Від кого і навіщо?
показати весь коментар
12.03.2026 15:06 Відповісти
вайенная тайна
показати весь коментар
12.03.2026 15:07 Відповісти
Та то він у пацанів грошей напозичав і не віддає, ото вони за ним і ходять. )
показати весь коментар
12.03.2026 15:09 Відповісти
Хто воно таке єрмак ? Воно-ж не мало право підпису , і взагалі в державній ієрархії воно ніхто . А всі його обов'язки заключались в тому щоб насипати зеленському кокаїнову доріжку або ненасипати , дивлячись від ситуації .
показати весь коментар
12.03.2026 15:13 Відповісти
Не все так ,,адназначна".
показати весь коментар
12.03.2026 15:32 Відповісти
У СБУ відмовились відповідати, чи охороняють Єрмака.

Єрмак... оголошений уособленням зла... Цап-відбувайло /козел відпущення- людина, на яку справедливо/несправедливо звалюють провину, відповідальність за помилки або невдачі системи.

Припустимо що той Єрмак справді такий всемогутній... Верховна Рада, Уряд, президент і вся пезидентська рать, суди, прокуратура, СБУ, МВД, ЗМІ і все інше... а над ними Єрмак? Всемогутній Єрмак...

І ось Єрмак уже не Єрмак... І всі ті, що лизали - вилизували ... знову попереду - тепер вже гнобити, переслідувати...

І при таких манерах-традиціях звичайно слід охороняти. Як носія державних таємниць, можливо як майбутнього свідка, з перспективою отримання статусу підозрюваного, просто як людину, за якою вже полюють... У нас же правова держава ?

За чиї кошти? треба вивчити питання.

Можливо за рахунок бюджету, а можливо за кошти самого Єрмака, чи інших приватних осіб.

Т.зв. державні службовці могли б створити фонд для оплати охорони - с каждьім может такое как с Ермаком случится.
показати весь коментар
12.03.2026 15:34 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2026 15:35 Відповісти
СБУ зараз це особиста гвардія Зе, як вагнерівці.
показати весь коментар
12.03.2026 15:46 Відповісти
Його на ешафот треба,а вони його охороняють.Мабуть,в неробочий час,працюють напряму з клієнтом.А можливо ЗЕленський своїм розпорядженням прикриває стару любов.
показати весь коментар
12.03.2026 16:19 Відповісти
крим просрали, південь просрали... мутне це ваше ФСБ(у)
показати весь коментар
12.03.2026 16:35 Відповісти
Помню,как нацгвардия охраняла агента сивковича засевшего в раде,целая дивизия толкалась у центре Киева,охрана путинских друзей - святое дело для левоохранителей.
показати весь коментар
12.03.2026 16:37 Відповісти
зеленский будет давать показания только после ареста ермака