10972 відвідувача онлайн

Трамп сказав, що експрезидент США похвалив його дії в Ірані: у Клінтона, Буша, Обами та Байдена заперечили

Експрезиденти США заперечили, що хвалили дії Трампа в Ірані

Експрезиденти США не підтвердили слова Дональда Трампа про те, що хтось із них нібито високо оцінив дії чинного лідера в Ірані.

Про це пише CNN, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

У понеділок Трамп двічі заявив, що нещодавно розмовляв з колишнім президентом США, який високо оцінив його дії в Ірані, сказавши: "Шкода, що я не зробив те, що зробили ви".

Трамп відмовився назвати, хто з його чотирьох попередників це міг бути, або надати будь-які докази того, чи дійсно відбулася така розмова.

"Це був Джордж Буш-молодший?" - запитав репортер президента в Овальному кабінеті.

"Ні", - відповів він.

"Це був Білл Клінтон?" - запитав репортер.

"Я не хочу цього говорити", - сказав Трамп.

Що відповіли в експрезидентів?

Речник Клінтона повідомив CNN, що останнім часом між Клінтон і Трампом не було жодних розмов - ні про Іран, ні про щось інше.

Помічники Буша, Обами та Байдена висловили аналогічні думки, заявивши, що немає жодних даних про будь-яке спілкування з Трампом.

Удари по Ірану

  • 28 лютого Ізраїль розпочав операцію з бомбардування столиці Ірану Тегерана. Це спільна операція зі збройними силами США.
  • Ізраїль назвав операцію проти Ірану "Ревучий лев", а США — "Епічна лють".
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що метою операції проти Ірану є "зруйнування ракетної промисловості, флоту" Ірану та "забезпечення неможливості дестабілізації світу" Іраном.
  • Трамп звинуватив Іран у "фінансуванні та тренуванні" бойовиків у Сирії, Лівані, Іраку та ХАМАС у Палестині.
  • Армія оборони Ізраїлю повідомляла, що задіяла понад 200 винищувачів для ударів по 500 цілях в Ірані.
  • Ввечері 28 лютого високопоставлений ізраїльський чиновник заявив агентству Reuters, що верховний лідер Ірану Алі Хаменеї був убитий сьогодні вранці в результаті авіаудару Ізраїлю по Ірану. Його тіло вже знайшли.
  • Згодом президент США Дональд Трамп підтвердив смерть аятоли Хаменеї.
  • 3 березня джерела телеканалу Iran International заявляли, що сина ліквідованого Алі Хаменеї - Моджтабу - обрали наступним верховним лідером Ірану.
  • Згодом стало відомо, що асамблея експертів Ірану поки не обрала нового верховного лідера.
  • Пізніше іранське державне агентство Fars повідомило, що Рада експертів більшістю голосів підтримала призначення Моджтаби Хаменеї новим верховним лідером Ірану.
Топ коментарі
+53
Трамп (екс) похвалив Трампа нинішнього.
Шо нє ясно?
показати весь коментар
17.03.2026 10:21 Відповісти
+35
Может это были Авраам Линкольн или Джош Вашингтон?
показати весь коментар
17.03.2026 10:20 Відповісти
+13
- мамо, нас в селі люди так хвалять- так хвалять !
- хто доню ?
- як хто? А ви мене , а я вас .....
показати весь коментар
17.03.2026 10:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Может это были Авраам Линкольн или Джош Вашингтон?
показати весь коментар
17.03.2026 10:20 Відповісти
....................... Ага... Було "видіння"...
показати весь коментар
17.03.2026 10:21 Відповісти
45
показати весь коментар
17.03.2026 10:22 Відповісти
Так, про цього експрезидента журналісти чомусь забули 😂
показати весь коментар
17.03.2026 10:32 Відповісти
Може погано укладав угоди, не зупинив жодної війни чи карт не мав, що його ніхто не згадав
показати весь коментар
17.03.2026 10:54 Відповісти
Тоді поряд були "санітари", котрі його більш-менш тримали в рамках.
Тепер він оточив себе підлабузниками та нікчемами під стать собі коханому.
показати весь коментар
17.03.2026 15:43 Відповісти
48
показати весь коментар
17.03.2026 10:55 Відповісти
Трамп петляє, як стара людина, що обісралася на публіці!!! Бачили очі, що вибирали…. Як кажуть в Україні, за перебір - чорта вам у двір!!
показати весь коментар
17.03.2026 10:53 Відповісти
100 доллорова банкнота подякувала...
показати весь коментар
17.03.2026 10:21 Відповісти
Ахахаха, Донні в сні побачив Кеннеді ))))
показати весь коментар
17.03.2026 10:21 Відповісти
Трамп (екс) похвалив Трампа нинішнього.
Шо нє ясно?
показати весь коментар
17.03.2026 10:21 Відповісти
Це точно!
показати весь коментар
17.03.2026 10:40 Відповісти
,💯😂👍
показати весь коментар
17.03.2026 11:09 Відповісти
воно мало на увазі самого себе
показати весь коментар
17.03.2026 10:22 Відповісти
- мамо, нас в селі люди так хвалять- так хвалять !
- хто доню ?
- як хто? А ви мене , а я вас .....
показати весь коментар
17.03.2026 10:23 Відповісти
У нас на селі таких скажених сабак як Тромб пристрелювали.
показати весь коментар
17.03.2026 12:09 Відповісти
Трумен мабуть
показати весь коментар
17.03.2026 10:23 Відповісти
Трумен - демократ.
Може Ніксон - от він таким же мудаком був...
показати весь коментар
17.03.2026 10:25 Відповісти
Неа, Никсон таким дебилом как Трамп не был. И США не позорил.
показати весь коментар
17.03.2026 12:30 Відповісти
Саме завдяки Ніксону Китай потрапив у Радбез ООН. Це його ініціатива, до Ніксона там був Тайвань, оскільки туди евакуювався законний уряд Китаю...
Плюс абсолютно дурнуваті рішення по В'єтнаму.

Ну і Вотергейт - це ще й як опозорило США на весь світ...
показати весь коментар
17.03.2026 12:33 Відповісти
У Ніксона були свої причини так зробити.
показати весь коментар
17.03.2026 13:18 Відповісти
І які ж? Китай тоді був у дупі, реформатор Ден Сяопін до влади не прийшов ще і ринкову економіку тоді ще не почали впроваджувати (це станеться при Картері вже).
Ядерний потенціал Китаю був мінімальним тоді, співмірним він був лише у совка, але із совками Ніксон якраз почав розрядку і обмеження ядерних озброєнь.
Тому так, Ніксон - найгірший президент США у ХХ сторіччі, це й самі американці визнають!
показати весь коментар
17.03.2026 13:27 Відповісти
100% Клінтон. Спочатку сбрехав Трампу, а потім ЗМІ. Він взагалі не вміє говорити правду, від народження.
показати весь коментар
17.03.2026 10:25 Відповісти
Мене цікавить лише що у головах республіканців, які дивляться на весь цей ********* цирк. З кожним днем президентства тампона, республіканська партія відтерміновує шанси знов мати свого президента на роки.
показати весь коментар
17.03.2026 10:25 Відповісти
Очевидно, що те ж саме, що й у «наших» слуг народу!
показати весь коментар
17.03.2026 10:28 Відповісти
тебя бы лучше беспокоило что в голове украинцев у котрых четырежды уклонист от армии верховный главнокомандующий. За штаты не беспокойся
показати весь коментар
17.03.2026 11:36 Відповісти
Во діда попаяло 🇺🇸🤡
показати весь коментар
17.03.2026 10:25 Відповісти
По ходу, у Трампа в телефоні, путлєр записаний, як "експрезидент США"...
показати весь коментар
17.03.2026 10:26 Відповісти
Швидше майбутній президент сша)))
показати весь коментар
17.03.2026 10:41 Відповісти
та ні він в нього записан як спадкоємець
показати весь коментар
17.03.2026 10:42 Відповісти
У тако деменция прогрессирует
показати весь коментар
17.03.2026 10:33 Відповісти
І тут Остапа трамплона понеслоооо...
показати весь коментар
17.03.2026 10:35 Відповісти
А потім ще і пронесло
показати весь коментар
17.03.2026 10:53 Відповісти
Істота яка зараз займає крісло президента США абсолютно неадекватна та недієздатна. Треба негайно щось робити.
показати весь коментар
17.03.2026 10:36 Відповісти
ліве вухо пристрелити
показати весь коментар
17.03.2026 10:38 Відповісти
Байден сказав - якщо я б був президентом цієї війни не було
показати весь коментар
17.03.2026 10:37 Відповісти
Це був Франклин !?
показати весь коментар
17.03.2026 10:39 Відповісти
так, цiлий чемодан
показати весь коментар
17.03.2026 10:58 Відповісти
Цікаво, американці ржуть по приколу чи ні?
показати весь коментар
17.03.2026 10:39 Відповісти
вони плачуть
показати весь коментар
17.03.2026 10:41 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 10:40 Відповісти
БУРАТРАМП !!!(((
показати весь коментар
17.03.2026 11:05 Відповісти
Отаке! Пісюн на морді.
показати весь коментар
17.03.2026 15:14 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/utrenniy-obzor-17-03-2026/ Трамп - ідіот.

Сьогодні Трамп знову накинувся з критикою на прем'єр-міністра Великобританії Кіра Стармера.
Під час виступу в Овальному кабінеті Білого дому Трамп повідомив, що звернувся до Стармера за допомогою на ранньому етапі операції на Близькому Сході. Він попросив у Великобританії пару кораблів та мінні тральщики.
Зокрема, Трамп сказав: "Прем'єр-міністр - хороша людина. Я думаю, він дуже добрий хлопець. Він каже: Я хотів би запитати у своєї команди. Я сказав: Тобі не треба турбуватися про команду. У тебе немає команди. Ти прем'єр-міністр. Ти можеш ухвалити рішення. А він: я маю поговорити зі своїми людьми. Я сказав: Тобі не треба ні з ким говорити. Тож це дуже мене розчаровує.;"

Трамп настільки ідіот, що не розуміє, як працює парламентська демократія...
показати весь коментар
17.03.2026 10:40 Відповісти
Добре що не Наполеон....не все вже так погано у діда як деякі вважають...аж попустило
показати весь коментар
17.03.2026 10:42 Відповісти
45-й похвалив 47-го - все ж ясно. Перший раз не збрехав! 😜
показати весь коментар
17.03.2026 10:44 Відповісти
Трамп сказав, що експрезидент США похвалив його дії в Ірані: у Клінтона, Буша, Обами та Байдена заперечили.

А Хлестаковм у "Ревізорі" таки зумів...
показати весь коментар
17.03.2026 10:45 Відповісти
Мабуть йому це наснилося, або масу знову в гості заходив з смакотою у вигляді попошка
показати весь коментар
17.03.2026 10:50 Відповісти
брехло
показати весь коментар
17.03.2026 10:54 Відповісти
Трамп - людина, що приймає бажане за дійсне в кріслі Президента Америки і всі навколо нього в це граються. Як в ********* світі може відбуватися такий сюр? Чому НІХТО і НІЯКИМИ методами не може дати йому, нарешті, копняка?
показати весь коментар
17.03.2026 10:58 Відповісти
Мабуть то був Авраам Лінкольн...
показати весь коментар
17.03.2026 10:59 Відповісти
Американская психиатрия в большом долгу перед человечеством!
показати весь коментар
17.03.2026 11:01 Відповісти
рыжий , ты уже всех ****** !!! помолчи , а ???? как там Гренландия ???))) мудак (((
показати весь коментар
17.03.2026 11:03 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/true-north-and-free/ Олег Пономарь:
Менее чем за минуту своего выступления премьер-министр Дании Фредериксен подвела итог тому, насколько сильно Трамп подорвал репутацию Америки всего за один год. Метте Фредериксен изложила это на встрече с главами пяти скандинавских стран, специальным гостем которой был премьер-министр Канады Марк Карни.
«Старый мировой порядок рухнул. И, вероятно, он не вернется. Поэтому нам нужно построить что-то новое, и это должен быть мировой порядок, основанный на ценностях, которые представляют лидеры, стоящие перед вами сегодня (указывая на Марка Карни). Марк, твоя речь в Давосе - я никогда ничего подобного не видела. Мы читали твою речь. И это потому, что ты проявляешь лидерские качества.
Многие лидеры, а также широкая общественность по всему миру, очень благодарны Канаде за лидерство, которое она продемонстрировала за последние несколько месяцев. Это пробел в лидерстве, который (с момента прихода Трампа к власти) необходимо заполнить. Мы согласны с вами - демократии могут работать вместе. И мы с нетерпением ждем возможности еще более тесного сотрудничества.»

Фактически это суть ответа союзников на призыв Трампа направить корабли в Ормузский пролив. После атак Трампа на членов НАТО - Канаду и Данию? Спасибо, но нет.
показати весь коментар
17.03.2026 11:04 Відповісти
Вернуться после ухода Трампа. Просто его поведение дало пищу антиамериканистам в Европе. Но это пройдет.
показати весь коментар
17.03.2026 12:32 Відповісти
Як в анекдоті, коли чоловік застукав свою жінку у ліжку з коханцем - кому ти віриш більше, мені - твоїй жінці, чи своїм лживим очам?
показати весь коментар
17.03.2026 11:09 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
17.03.2026 11:25 Відповісти
Можливо Рейган чи Кеннеді??? Останній здається розпочав війну у В'єтнамі.
показати весь коментар
17.03.2026 11:10 Відповісти
Ше ж є телепортал - всіляко буває
показати весь коментар
17.03.2026 11:14 Відповісти
Трамп назвав «нечесним» блокування Іраном Ормузької протоки, оскільки, на його думку, США вже перемогли у війні
показати весь коментар
17.03.2026 11:15 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 11:17 Відповісти
А були часи коли брехун та шахрай не мав шансу стати президентом США, й якщо випадково став то швидко втрачав посаду через імпічмент.
Схоже йде "перезавантаження" чергове людства.....
показати весь коментар
17.03.2026 11:24 Відповісти
Божечки! Отут дивишся американські фільми: головний прокурор штата помічений з повією, одразу вилітає з прокурорів, ще й потрапляє у буцегарню. Все! Кінець кар'єрі та нормальному життю!
А тут, млин, засуджений злодій і шахрай, засуджений гвалтівник, організатор державного заколоту, звинувачений у розкраданні державної таємниці, педофіл і мабуть вбивця (коли УСІ файли Епштейна вийдуть на світло) - і дідько його не бере, Верховний суд держави проголошує його вище за закон, а більшість американців тупо йдуть ВДРУГЕ обирати ОЦЕ!!!
Ви вже тоді такі фільми не робіть, бо ми ж вам здалеку віримо...
"Сьома, ти чи хрестик зніми, чи плавки натягни, чілішолі!"
показати весь коментар
17.03.2026 11:54 Відповісти
Може він з доларовою купюрою після пігулок розмовляв???
показати весь коментар
17.03.2026 11:29 Відповісти
Що шепче тобі Епштейн????
показати весь коментар
17.03.2026 11:33 Відповісти
В рижого серуна вже глюки. Воно вже не бачить де реальність а де глюки. Тромб настільки вже шизонувся зі своїм нарцисцизмом, що йому ввижається що йому всі аплодують і хвалять. Коли вже цю падаль кобзон приголубить і похвалить
показати весь коментар
17.03.2026 11:39 Відповісти
Похвалив Гаррі Трумен.
показати весь коментар
17.03.2026 11:46 Відповісти
Можливо Джордж Вашингтон схвально підморгнув з купюри?
показати весь коментар
17.03.2026 12:00 Відповісти
Ага, 45й президент (це той шо з шизофренією), похвалив 47го (того шо з альцгеймером)...
показати весь коментар
17.03.2026 12:00 Відповісти
Потрібно ввести процедуру обстеження всіх кандидатів на президенство перед виборами у світі колегією психіатрів, а то вони можуть знищити всю цивілізацію.
показати весь коментар
17.03.2026 12:03 Відповісти
Якщо президентом був би Байден, то ця війна ніколи б не почалась...або він закінчив би її за 24 години.
показати весь коментар
17.03.2026 12:19 Відповісти
Коли Трамп бреше?
-Коли відкриває рота!
показати весь коментар
17.03.2026 13:11 Відповісти
А цей «президент» зараз з нами в кімнаті?
показати весь коментар
17.03.2026 13:19 Відповісти
Точно як в нас. Всі мають тільки хвалити Трампа, як в нас Зеленського. Хто говорить правду - пой російський агент.
показати весь коментар
17.03.2026 13:50 Відповісти
Це він сам себе похвалив - він же і є екс