8441 посетитель онлайн

Иран снова атаковал Израиль баллистическими ракетами

Иран атаковал Израиль

В воскресенье, 15 июня, Иран снова атаковал Израиль баллистическими ракетами. Сообщений о пострадавших и разрушениях не поступало.

Об этом сообщает Times of Israel со ссылкой на Армию обороны Израиля, информирует Цензор.НЕТ.

По данным Армии обороны Израиля, атака Ирана на Израиль состояла лишь из "нескольких" баллистических ракет.

По словам военных, большинство ракет были перехвачены средствами противовоздушной обороны.

Сообщений о пострадавших не поступало. Впоследствии военные сообщили, что можно покидать укрытия.

Удары Израиля по Ирану

Напомним, в ночь на 13 июня Израиль нанес ряд ударов по объектам Ирана. В Тегеране были взрывы, работала ПВО.

Израиль назвал операцию "Львиный народ", в рамках которой израильские самолеты атаковали десятки целей в Иране, связанных с ядерной программой и другими военными объектами.

После этого Израиль объявил чрезвычайное положение в стране из-за угрозы ответных ударов Тегерана.

Дональд Трамп заявил, что США будут защищать себя и Израиль в случае ответа со стороны Ирана.

Известно, что Израиль разрушил важный ядерный объект Ирана.

Издание Axios писало, что Израиль готовил атаку на Иран, которую совершил в ночь на 13 июня, в течение восьми месяцев. Подготовка осуществлялась в полной тайне.

Израильские СМИ сообщали, что иранский высокопоставленный чиновник Амир-Али Хаджизаде был ликвидирован в результате авиаударов ВВС Израиля по командному центру ночью 13 июня.

Впоследствии вечером 13 июня Израиль нанес два удара по иранскому подземному заводу по обогащению урана в Фордо. Также ЦАХАЛ мог атаковать одну из резиденций Верховного лидера Ирана аятоллы Али Хаменеи.

Ответные удары Ирана

Напомним, что Иран атаковал Израиль десятками баллистических и крылатых ракет в ответ на авиаудары в ночь на 13 июня. В Тель-Авиве раздавались взрывы.

Сначала было известно о 35 пострадавших. По состоянию на утро 14 июня известно о как минимм двух погибших и более 50 раненых из-за ночной атаки на Израиль.

В ночь на 15 июня Израиль и Иран запустили очередную серию ракет друг по другу.

Топ комментарии
+14
показать весь комментарий
15.06.2025 17:44 Ответить
+11
Якби трамп був президентом, цього б ніколи не сталося!!!
показать весь комментарий
15.06.2025 17:42 Ответить
+9
Шо це робиться? Адже там якась руда ху@та і ганьба США кукурікає про примус до "угоди".
показать весь комментарий
15.06.2025 17:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Аятоли нариваються
показать весь комментарий
15.06.2025 17:39 Ответить
А їм в лице таке скажеш?
показать весь комментарий
15.06.2025 17:48 Ответить
О свинопес намалювався
показать весь комментарий
15.06.2025 17:49 Ответить
Вам подобаються рушникоголові ліберальні демократи з Ірану?
показать весь комментарий
15.06.2025 17:58 Ответить
Кілька місяців тому Ізраїль сам себе обстрілював сотнями ракет з Іранської території?
показать весь комментарий
15.06.2025 18:10 Ответить
Головне що не по Україні летять болванки цих прокацапських вибл@дків.
показать весь комментарий
15.06.2025 17:49 Ответить
Аятоли з челядниками, свої чумадани пакують з «молитовниками», на московію, аж двері тріщать!!
СМИ: Руководство Ирана начало тайные переговоры с Россией о возможной эвакуации
https://charter97.org/ru/news/2025/6/15/644504/
показать весь комментарий
15.06.2025 19:34 Ответить
Астанавітєсь! Я.Кунович вже й так трохи посунувся, надавши місце Асадові
показать весь комментарий
15.06.2025 21:06 Ответить
Якби трамп був президентом, цього б ніколи не сталося!!!
показать весь комментарий
15.06.2025 17:42 Ответить
Якби трумпа обрали Папою Римським, такого ніколи не сталося.
показать весь комментарий
15.06.2025 17:58 Ответить
показать весь комментарий
15.06.2025 17:44 Ответить
щодо удару по ірану то є питання...
і якщо успішний удар по скупченню генералів та вченихх зрозумілий технічно то технічно незрозуміло як була паралізована ппо ірану УСЯ.
іран що, не знав скільки у євреїв літаків і не розумів до чого треба готуватися?
припустімо, вкрасти/вициганити/купити/обміняти у росії схему р-37 не вдалося, але ж треба ж було ворушитися?
чи як у нас - якось само собою контрнаступ відбудеться, давайте краще про каву в ялті.
показать весь комментарий
15.06.2025 17:45 Ответить
У кацапів хіба що китайські самокати можна купити.
показать весь комментарий
15.06.2025 17:49 Ответить
в операції приймали участь США, вони готувалися і завчасно перекидали туди засоби, але трамп включив дурника і як завжди і каже про нейтралітет , що хоче як і раніше посадити Іран та Ізраїль за стіл перемовин для укладання миру)
показать весь комментарий
15.06.2025 18:08 Ответить
Тільки такі кацапи як ти вболівають за іранських терористів, релігійних фанатиків і свинособачіх союзників.
показать весь комментарий
15.06.2025 19:08 Ответить
Ваша проблема в тому, що Ви повелися на Міф про кращу в світі радянську зброю. Хоча вже були прецеденти, коли безпорадність болотної ППО пояснювали "кривізною Землі" та іншою маячнею.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:09 Ответить
ти новини читай уважніше. тоді і питань дурних не буде. ППО і авіацію рушників перед самим початком атаки дронами винесли так само як наші винесли цапам літаки на аеродромах.
показать весь комментарий
15.06.2025 18:49 Ответить
Сашко Бабенко ты кацап спалился - не позорься ублюдок иранский
показать весь комментарий
15.06.2025 19:17 Ответить
СМИ: Руководство Ирана начало тайные переговоры с Россией о возможной эвакуации
https://charter97.org/ru/news/2025/6/15/644504/
показать весь комментарий
15.06.2025 19:35 Ответить
а нашою мовою можете?
показать весь комментарий
15.06.2025 19:37 Ответить
УБЕЙСЯАПСТЕНУ БОТ - это на вашем языке
показать весь комментарий
17.06.2025 02:44 Ответить
Шо це робиться? Адже там якась руда ху@та і ганьба США кукурікає про примус до "угоди".
показать весь комментарий
15.06.2025 17:45 Ответить
Вроді вже хотіли бабаї миритися. Гадаю що Ізраїль не забариться.
показать весь комментарий
15.06.2025 17:57 Ответить
Надзвукова ракета відсталих "рушникоголових" прилетіла по Хайфі.

показать весь комментарий
15.06.2025 17:59 Ответить
Що конкретно тебе тут веселить? Думка, що прогрес вимірюється здатністю виробляти знаряддя для вбивства?
показать весь комментарий
15.06.2025 18:34 Ответить
У рушнииковоголових є балістика з розділяючимося боєголовками. 5 шт на 1 ракету.....
показать весь комментарий
15.06.2025 19:50 Ответить
Ауслендер вже сказав,що думає,і він навряд чи помиляється,що цієї ночі іранкська нафтова економічна база зникне з лиця землі,і відкине цих гомоарабів на 50 років в розвитку)
показать весь комментарий
15.06.2025 18:16 Ответить
Разрушенные дома в Тамре, Реховоте и Бат-Яме, погибшие израильтяне обходятся иранскому режиму очень дорого. На данный момент разбомблены: Штаб-квартира Корпуса стражей исламской революции, Меджлис (парламент), Штаб ВВС Ирана, Министерство разведки, Штаб полиции Тегерана, Министерство внутренних дел, Министерство иностранных дел, Министерство юстиции, Министерство нефти. В заминированных автомобилях взорваны еще шесть ученых ядерщиков. 👍
И в качестве вишенки: что-то случилось с тегеранской канализацией и улицы столицы Исламской республики залиты известной субстанцией. Так бывает: хотели атомную бомбу, а захлебываются в собственном говне. 💩
На выезде из Тегерана образовались жуткие пробки. Народ валит подальше, потому что Израиль предупредил - будет еще больнее.
После 7 октября хорошо бы уже запомнить, что евреев убивать нельзя. Предлагали, бл@дь, по-хорошему.
показать весь комментарий
15.06.2025 18:52 Ответить
да но ядерку в глубоких горах не достали
показать весь комментарий
15.06.2025 19:22 Ответить
Ещё не вечер, в смысле ещё не GBU-57...
показать весь комментарий
15.06.2025 21:13 Ответить
Можу помилятися (вибачте що відповідаю українською), але атаки на каналізацію та інші критичні інфраструктурні системи життєдіяльності мирного населення - заборонені ж Правилами ведення війни?
показать весь комментарий
15.06.2025 21:15 Ответить
Here's the Ukrainian translation:

Знову ж таки, люди всюди однакові, ну майже...

Коли ізраїльські уряди не продавали жодної зброї Україні на початку війни - звичайні ізраїльтяни виходили на демонстрації та вішали українські прапори на свої автомобілі, але українці справедливо казали, що це жорстока байдужість з боку ізраїльського уряду...

Сьогодні, коли Ізраїль воює з Іраном - який постачає "Шахеди" РФ і є найближчим військовим союзником Росії, багато українців та коментаторів тут НІБИ НЕ ПОМІЧАЮТЬ:

А) ПОСТІЙНІ ВБИВСТВА ІЗРАЇЛЬСЬКИХ ЦИВІЛЬНИХ РАКЕТАМИ ХАМАС, ІРАНСЬКИМИ РАКЕТАМИ ТА РАКЕТАМИ ХУСИТІВ - УЖЕ ЦІЛИХ 10 РОКІВ

Деякі українці відчувають єдність-трагедії - оскільки діти Бат-Яму ********** так само, як діти Сум, а жінки Тель-Авіва потрапляють під ракетні обстріли так само, як жінки Києва...

Але інші тут - просто холодно БАЙДУЖІ.

Отже - стара приказка в Біблії говорить про соломинку в оці свого сусіда, і "своя сорочка завжди ближче до тіла"...
показать весь комментарий
15.06.2025 21:21 Ответить
Я ж Вам нижче відповів вже, на Ваш дубль-комент про "восіііііім лєт дамбілі Бімбас": насправді не 10, як Аи пишете, а з 1948 року. Вчить історію.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:26 Ответить
Звісно - це ВИ будете МНІ "РОЗПОВІДАТИ" - хто бомбив мою країну.
Я впевнений, що поважні читачі тут давно зрозуміли, що ви - тролль, найнятий раскою.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:44 Ответить
Я на 100% розумію українську та можу говорити, але не можу на 100% грамотно писати. Навчався я не в Україні, а й не в параші.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:27 Ответить
Ви іншого не розумієте.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:29 Ответить
показать весь комментарий
15.06.2025 21:45 Ответить
А насчёт канализации отвечу на русском.
Это не их канализация, им её подбросили из секретных чемоданов }{уйла.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:29 Ответить
Пояснюю проплаченим кацапами ботам:

1) Так, Ірану НЕ МОЖНА мати ядерну зброю. Тому що ті мавпи - вісь зла разом з росією і кндр. Що буває, коли мавпи отримують ядерну зброю? США починає підлизуватись до них, як зараз трамп до путіна та північнокорейських піхвооких.

2) Так, ІРАН ПОЧАВ ВІЙНУ, а не Ізраїль. Все, що робить Ізраїль - відповідь на дії терористів, так само як і дії України - відповідь на дії козломордих свинособак.
14.04.2024 185 безпілотників, 36 крилатих ракет та 110 ракет класу "земля-земля" було випущено з боку Ірану на Ізраїль
01.10.2024 ЦАХАЛ повідомляє, що Іран запустив ракети в бік Ізраїлю. Очікується до 250 ракет
показать весь комментарий
15.06.2025 20:27 Ответить
Щось Ви наплутали, нешановний, присуваючи Україну до Ізраїля. Все навпаки: терористичні угрупування "російська *********" та "Ізраїль" (що варті одне іншого) прагнуть постійно розтягувати власні кордони військовим шляхом, пропагандою підкріпляючи агресію проти сусідів. Україна та араби опираються цій агресії, використовуючи право на самооборону згідно ст. 51 Статуту ООН.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:20 Ответить
ООН - це смердюче жахливе зібрище, контрольоване останні 60 років диктаторськими режимами, північнокорейцями, комуністичним Китаем, путінською Росією

"Правила війни" нормально ставляться до того, що єврейські цивільні стають мішенями іранських проксі - хуситів, ХАМАС та Хізбалли - я не чув жодних заперечень від Організації Об'єднаних Націй чи від брудних тролів на кшталт вас.

Отже, ось Нові Правила: Євреї сильні, Євреї - круті бійці,
Єврейські ВПС ******** ДО БІСА СТОЛИЦЮ ФАНАТИЧНИХ_ЄВРЕЙОНЕНАВИСНИКІВ
Євреї знають адреси своїх ворогів
Євреї руйнують тих, хто на них нападає
І євреї МАЮТЬ "Фалафель Оппенгеймера"

Тож сподіваюся, ви подумаєте про це і не зможете забути назавжди
показать весь комментарий
15.06.2025 21:31 Ответить
А прийде час - і знову разом з москалями кричатимуть: "А нас за чьто?"
показать весь комментарий
15.06.2025 21:58 Ответить
Б'ють літаки ізраїльтян по цілях в Ірані, вони господарі в повітрі, але головна ціль, за якої розпочалася війна - ядерний об'єкт так і не вражений, бо він захований під землею, точніше камінням, а в Ізраїлі немає таких літаків і бомб, щоб пробити той шар захисту. Радує те, що гине дружбан catsapa, але печально, що за цією смертю ростуть ціни на нафту і ворог буде отримувати сотні мільярдів доларів на свою терористичну армію.
показать весь комментарий
15.06.2025 20:31 Ответить
Знову ж таки, люди всюди однакові, ну майже...

показать весь комментарий
15.06.2025 21:19 Ответить
Та не 10 років, а з 1948 року, коли всупереч Статутові ООН було незаконно створене терористичне угрупування "Ізраїль" на чужій території. От як зараз так звані ЛДНР.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:22 Ответить
показать весь комментарий
15.06.2025 21:33 Ответить
А правда що той опенгеймер кацапам ядерку продав за 30 сребреників? Чи не задешево, як Ви вважаєте?
показать весь комментарий
15.06.2025 21:39 Ответить
з жалю до вашого жалюгідного стану, ось ЗНОВУ:
Найкраще, щоб ви Особисто Поїхали Зустрітися з Ним і поставили своє питання.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:51 Ответить
Отже, почнемо все по порядку:

Іран зараз веде переговори з Ізраїлем прямо зараз - з допомогою ізраїльських льотчиків як перекладачів з людської мови на аятолахівську. A Америкоси підступно питають, чи достатньо Іран проголодалися, щоб ВІДМОВИТИСЯ від своєї ядерної програми;

Ті залпи, що Іран посилає, насправді є красномовними благаннями про перемир'я - справа в тому, що з тисяч ракет вони запускають лише сотню-другу;

Про Ізраїльський ... "пекучий Фалафель" (який вигадав єврей Оппенгеймер 1943) завжди всі пам'ятають - і тому акуратно сидять на своїй третій точці.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:05 Ответить
А правда що опенгеймер кацапам ядерку продав за 30 сребреників? Чи не задешево, як Ви вважаєте?
показать весь комментарий
15.06.2025 21:24 Ответить
Найкраще для вас буде поїхати і ЗУСТРІТИСЯ з ним особисто - і поставити це питання.

Також, для вас має бути приємною думка, що Ейнштейн-єврей, Оппенгеймер-єврей, допомогли Єврейській державі Ізраїль отримати єврейський винахід
І тому Ізраїль має Гарну Відповідь на Всі Питання
показать весь комментарий
15.06.2025 21:39 Ответить
Він же давно Zдох, та й не може він відповісти на те питання: "як Ви вважаєте, чи не задешево продано ядерку кацапам?". То ж лише Ви можете відповісти.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:43 Ответить
(звісно, він є)
знаю, знаю - це складний тест для ВАШИХ здібностей розуміння прочитаного


Але, з жалю до вашого жалюгідного стану, ось ЗНОВУ:
Найкраще, щоб ви Особисто Поїхали Зустрітися з Ним і поставили своє питання.
показать весь комментарий
15.06.2025 21:50 Ответить