3466 посетителей онлайн

Рада после разрушения антикоррупционного законодательства ушла на "перерыв" на 4 недели, - Железняк

Закон против НАБУ и САП: Рада не будет его исправлять

Парламентарии после принятия скандального законопроекта №12414 об ограничении независимости НАБУ и САП ушли на "перерыв" почти до конца августа.

Об этом сообщил нардеп "Голоса" Ярослав Железняк, информирует Цензор.НЕТ.

Он призвал украинцев не верить в историю, что в Раде "исправят за две недели" закон о НАБУ и САП.

"Для понимания: Рада после разрушения антикоррупционного законодательства сейчас ушла на "перерыв"....на 4 недели, до 20-х чисел августа..... Поэтому ничего даже теоретически не будет. Ну, а там дальше сделают вид, что и тема уже не так актуальна. Как всегда.

Еще бы для сохранения традиций водить хороводы надо создать рабочую группу и совет антикоррупционеров при Офисе Президента на 100 экспертов", - добавил Железняк.

Закон против НАБУ и САП: Рада не будет его исправлять

Напомним, 22 июля Верховная Рада приняла законопроект 12414, который ликвидирует независимость НАБУ и САП.

Вечером его подписал президент Зеленский.

Директор НАБУ Семен Кривонос призвал президента не подписывать этот законопроект, поскольку это переведет НАБУ и САП в зависимый режим.

В Днепре люди вышли на акцию против принятия Верховной Радой законопроекта №12414, что фактически означает ликвидацию независимости НАБУ и САП.

Также в Киеве началась акция протеста.

В видеообращении Зеленский впоследствии заявил, что антикоррупционная инфраструктура в Украине будет работать. 23 июля Закон об ограничении полномочий НАБУ и САП вступил в силу.

Впоследствии президент Украины Владимир Зеленский сообщил, что 23 июля собрал всех руководителей правоохранительных и антикоррупционных органов и договорился с ними о конструктивной работе.

Топ комментарии
+22
Як вибори, так воєнній стан, як відпочити, так його немає
показать весь комментарий
23.07.2025 15:23 Ответить
+19
Я так розумію що військовим треба зібратись та піти на перерву на 4 тижні,чи ні ?
показать весь комментарий
23.07.2025 15:22 Ответить
+17
Чорти зробили свою грязну роботу,пішли на шабаш,відпочивати
показать весь комментарий
23.07.2025 15:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ти там по списку уважно дивись на рашистських антиукраїнських холуїв .у ВЗРаді.які проголосували антиукраїнську куйню на вимогу куйла і за його "срібняки"
показать весь комментарий
23.07.2025 15:18 Ответить
Знову запорєбрікавай, на Ло, гадиш по мережі??
Аж сморід стоїть, від твоїх личаків, сруськіх!!
показать весь комментарий
23.07.2025 15:33 Ответить
а ты типа не ушёл в отпуск на 4 недели
показать весь комментарий
23.07.2025 15:15 Ответить
Якщо головний свинорил Верховної Ради розпустив депутатів і об'явив канікули перевтомленим депутанам, то Железняк має сидіти сам в пустій залі ВР?
показать весь комментарий
23.07.2025 15:27 Ответить
Заморилися...
показать весь комментарий
23.07.2025 15:16 Ответить
Ні з грошима думають що робити
показать весь комментарий
23.07.2025 15:21 Ответить
Ні,обісралися а може пересралися.
показать весь комментарий
23.07.2025 15:24 Ответить
млядь,як вже затрахало це зелене депутатьске стадо
показать весь комментарий
23.07.2025 17:07 Ответить
Щурі....
показать весь комментарий
23.07.2025 15:18 Ответить
Чорти зробили свою грязну роботу,пішли на шабаш,відпочивати
показать весь комментарий
23.07.2025 15:18 Ответить
Сукі втомилися
показать весь комментарий
23.07.2025 15:18 Ответить
Не тільки сукі, кобелі теж
показать весь комментарий
23.07.2025 15:27 Ответить
А тим часом хтось в окопі 24/7, без вихідних та перерв.

Хтось з депутатів поїде у відпустку "видрядження" на море
показать весь комментарий
23.07.2025 15:20 Ответить
Не панське то діло
показать весь комментарий
23.07.2025 15:21 Ответить
Я так розумію що військовим треба зібратись та піти на перерву на 4 тижні,чи ні ?
показать весь комментарий
23.07.2025 15:22 Ответить
та хто ж їх відпустить? це ж не депутати, це ж так.. безмовна маса мабуть
показать весь комментарий
23.07.2025 15:27 Ответить
А хто їм заборонить?
показать весь комментарий
23.07.2025 15:57 Ответить
як хто? сцирський - вже заборонив та й сидять по окопам мовчки тільки в сзч можна, але не надовго
показать весь комментарий
23.07.2025 19:20 Ответить
Якщо вони зберуться і підуть, сцирський прший побіжить.
показать весь комментарий
24.07.2025 11:12 Ответить
"як серливі коти"
показать весь комментарий
23.07.2025 15:22 Ответить
Як вибори, так воєнній стан, як відпочити, так його немає
показать весь комментарий
23.07.2025 15:23 Ответить
Так вже відпочивали не давно-шо опять
показать весь комментарий
23.07.2025 15:42 Ответить
Втомилися, працюють 24/7 бідосі .
показать весь комментарий
23.07.2025 15:24 Ответить
На смітник!

показать весь комментарий
23.07.2025 15:28 Ответить
у країні війна, а ці на канікулах відпочиватимуть.

Звичайно, за кордон поїдуть.
показать весь комментарий
23.07.2025 15:32 Ответить
Так бабла декому підкинув,а дехто видихнув з полегшенням-НАБУ,САП,БЕБ не потурбують
показать весь комментарий
23.07.2025 15:49 Ответить
кончені уйобки, яка ***** перерва під час війни? напрацювалися сильно зелені підараси?
показать весь комментарий
23.07.2025 15:36 Ответить
Устала .... Алла .. Та й треба щоб пожежа у суспільстві хоч трішки пригасла ?
показать весь комментарий
23.07.2025 15:37 Ответить
У нормальных людей отпуска. На моря к семьям ехать нужно. Ну а остальным воевать и страдать. Тут уж кто на что вчивсь. Вибачайте. Життя бентежне.
показать весь комментарий
23.07.2025 15:40 Ответить
Неоригівські підараси тупо насрали та з'їбалися.
показать весь комментарий
23.07.2025 15:45 Ответить
Поки людей лідор буде виловлювать , шобло за кордон у відпустку премія від сонцесяйного
показать весь комментарий
23.07.2025 15:50 Ответить
так і заплановано було
показать весь комментарий
23.07.2025 15:58 Ответить
то вороги народу, які заважають ЗЕ ефективно керувати державою
показать весь комментарий
23.07.2025 16:28 Ответить
Якщо у депутатів є відпустка під час війни, то давайте демобілізацію для військових.
показать весь комментарий
23.07.2025 16:02 Ответить
А мій сват 41 місяць на фронті.
Приїхав на 2 неділі, так на 3-й день подзвонили - повертайся, бери роту і дуй на Покровськ !
П.С.
Ну, не с#ки ті нардепи !?
показать весь комментарий
23.07.2025 16:06 Ответить
Війна війною, а моря - острови по розпорядку!! Зачекалися жінки,коханки та коханці мужніх кормильців - поїльців за кордонами...Та взагалі,який такий військовий стан???...для народних обранців...То холопи там хай воюють безперервно,роками...Боротьба з НАБУ це не під кулемети орків йти - це політика!!
показать весь комментарий
23.07.2025 16:17 Ответить
Война войной,а отпуск по расписанию.Ну заслужили же,ну правда.Только вчера как прогнулись!Что им теперь не отдыхать?Не всеж заГрабастывать, нужно и тратить.
показать весь комментарий
23.07.2025 16:24 Ответить
Сейшели, Балі і Мальдіви вже ждуть наших слуг народа...горілочка охолоджена, море тепле, дівчата гарячі.
показать весь комментарий
23.07.2025 16:26 Ответить
Порозїзджалися по закордонних домівках після відрядження в Україну
показать весь комментарий
23.07.2025 16:51 Ответить
Головне, що отара в стійлі і не ропще - бо буряти нападуть
показать весь комментарий
23.07.2025 16:53 Ответить
Яка бл*дь перерва???? В країні війна, свята відмінили, військові в окопах 24/7. Яка може бути перерва??? під час військового стану. Чи його вже відмінили або війна скінчилася??? Може вже нема, що робити всі питання вирішено?
показать весь комментарий
23.07.2025 18:19 Ответить
Геть зелену банду!
показать весь комментарий
23.07.2025 21:24 Ответить
Мавр зробив свою справу, мавр може іти. Після такого звісно потрібен відпочинок.
показать весь комментарий
23.07.2025 22:27 Ответить
а ви - на фронт