6176 відвідувачів онлайн

Рада після руйнації антикорупційного законодавства пішла на "перерву" на 4 тижні, - Железняк

Закон проти НАБУ і САП: Рада не буде його виправляти

Парламентарі після ухвалення скандального законопроєкту №12414 щодо обмеження незалежності НАБУ та САП пішли на "перерву" майже до кінця серпня.

Про це повідомив нардеп "Голосу" Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

Він закликав українців не вірити в історію, що у Раді "виправлять за два тижні" закон щодо НАБУ і САП.

"Для розуміння - Рада після руйнації антикорупційного законодавства зараз пішла на "перерву"….на 4-ти тижня, до 20-х чисел серпня….. Тож нічого навіть теоретично не буде. Ну, а там далі зроблять вигляд, що і тема вже не так актуальна. Як завжди.

Ще б для збереження традицій водити хороводи, треба створити робочу групу і раду антикорупціонерів при Офісі Президента на 100 експертів", - додав Железняк.

Закон проти НАБУ і САП: Рада не буде його виправляти

Нагадаємо, 22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП.

Ввечері його підписав президент Зеленський.

Директор НАБУ Семен Кривонос закликав президента не підписувати цей законопроєкт, оскільки це переведе НАБУ та САП в залежний режим.

У Дніпрі люди вийшли на акцію проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, що фактично означає ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Також у Києві розпочалась акція протесту.

У відеозверненні Зеленський згодом заявив, що антикорупційна інфраструктура в Україні працюватиме. 23 липня Закон про обмеження повноважень НАБУ та САП набув чинності.

Згодом президент України Володимир Зеленський повідомив, що 23 липня зібрав усіх керівників правоохоронних та антикорупційних органів та домовився з ними про конструктивну роботу.

Топ коментарі
+22
Як вибори, так воєнній стан, як відпочити, так його немає
показати весь коментар
23.07.2025 15:23 Відповісти
+19
Я так розумію що військовим треба зібратись та піти на перерву на 4 тижні,чи ні ?
показати весь коментар
23.07.2025 15:22 Відповісти
+17
Чорти зробили свою грязну роботу,пішли на шабаш,відпочивати
показати весь коментар
23.07.2025 15:18 Відповісти

Завантаження...