10702 посетителя онлайн

Ермак: Зеленский не подпишет документы об отказе от территорий

руководитель ОП Ермак: о переговорах

Глава Офиса президента Украины Андрей Ермак заявил, что президент Зеленский не подпишет ни одного документа, который предусматривал бы отказ от украинских территорий, пока будет находиться в должности.

Об этом он рассказал в интервью Саймону Шустеру для издания The Atlantic,информируе тЦензор.НЕТ.

Конституционный запрет

По словам Ермака, ни один здравомыслящий человек сегодня не подписал бы документ об отказе от территории, а Конституция Украины запрещает такие действия:

"Пока Зеленский – президент, никто не должен рассчитывать на то, что мы откажемся от территории. Он не подпишет документ об отказе от территории. Конституция это запрещает. Никто не может этого сделать, если не хочет идти против украинской Конституции и украинского народа", – подчеркнул глава ОП.

Также он добавил, что на следующем этапе переговоров о прекращении войны Украина готова обсуждать только определение линии разграничения между сторонами, а не вопрос отказа от суверенных территорий.

Украина продолжит работу с США

Ранее Ермак подчеркнул, что в конце недели делегации Украины и США продолжат работу над результатами переговоров в Женеве по "мирному плану" для завершения российско-украинской войны.

По его словам, ключевая цель остается неизменной: достичь длительного и достойного мира для Украины как можно быстрее.

Мирный план США

  • В воскресенье, 23 ноября, в Женеве начались переговоры делегаций Украины и США по мирному плану для завершения войны России против Украины.
  • Ранее сообщалось, что украинская делегация уже провела встречи с советниками ЕС в Женеве.
  • Впоследствии президент Владимир Зеленский сообщил о первых результатах переговоров, которые проходят в Женеве с участием делегаций США, Украины, ЕС и Великобритании по американскому плану завершения войны РФ против Украины.
  • Секретарь СНБО Рустем Умеров сообщал, что текущая редакция мирного плана США по прекращению войны РФ против Украины находится на завершающем этапе согласования и уже отражает большинство ключевых украинских приоритетов.
  • По итогам переговоров в Женеве в воскресенье, 23 ноября, государственный секретарь США Марко Рубио сказал, что команда Вашингтона внесет "некоторые изменения" в американский мирный план.
  • Новый мирный план США по урегулированию российско-украинской войны сократили с 28 пунктов до 19.
  • 25 ноября Трамп отправил своего спецпосланника Стива Виткоффа в Москву на встречу с Путиным. Другому своему спецпосланнику Дэну Дрисколлу он поручил провести переговоры с Украиной в Киеве.
Топ комментарии
+31
Тобто, все-таки, це Алі-Баба командує Портретом, а не навпаки.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:29 Ответить
+20
Ти ж сам двічі повторив:
**** зелена, пішов на х...й

Це єдине вірне рішення на сьогодні. Бо, що б він тепер не робив - це дупа.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:02 Ответить
+15
Не послуговуйтесь москальською термінологією, кліше, наративами і пропагандою.
Термін ''прибалтика'' придумали москалі - він рівноцінний ''малоросії'' і ''хохляндії''.
Грамотно - коректно і з повагою буде - Країни Балтії.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ще одного сундука з золотом заслужив Алитбаба -ЄС вкаладайся й надалі в мафію ОПУмародерні Міндічкриші
показать весь комментарий
28.11.2025 01:27 Ответить
Тобто, все-таки, це Алі-Баба командує Портретом, а не навпаки.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:29 Ответить
Уявіт, сам дружбан Буратінки МІНДІЧ визнав вовку віслючком , коль Алібабою нарікли Єрмака
показать весь комментарий
28.11.2025 01:31 Ответить
Я вже розповідав колись анекдот про Зоркого Сокіла у камері буцегарні.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:47 Ответить
А якшо підпише, "то ми єго смітьом!" (С)
так?
показать весь комментарий
28.11.2025 01:34 Ответить
Не буде вже скоро кому смітати
показать весь комментарий
28.11.2025 07:29 Ответить
а шо цйого приводу сама буба сказала?
чи ти вже зовсім за нього?
показать весь комментарий
28.11.2025 01:37 Ответить
вони не встигли назбирати бабла на вибори- тому не підпишуть поки ще нічого , НАБУ заважає...
показать весь комментарий
28.11.2025 01:41 Ответить
от пацани з дівчятами їм картонки вставили, шо не плачте мамо...!
показать весь комментарий
28.11.2025 01:44 Ответить
і це щє батьки не підійшли...
показать весь комментарий
28.11.2025 04:54 Ответить
Ніяке бабло їх вже не врятує.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:49 Ответить
За всю історію - Усе що окуповували москалі - а потім визнавалось на міжнародному рівні ''Де-Факто'' - потім ставало москальським ''Де-Юре''.
Винятків ще не було жодного.
Так що Алі-Баба-Єрмак-хазяїн Віслюка Зєлі - займається словоблудством - Лукавить і Бреше.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:39 Ответить
Прибалтика.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:43 Ответить
Не послуговуйтесь москальською термінологією, кліше, наративами і пропагандою.
Термін ''прибалтика'' придумали москалі - він рівноцінний ''малоросії'' і ''хохляндії''.
Грамотно - коректно і з повагою буде - Країни Балтії.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:50 Ответить
Срати мені де його придумали, від перестановки доданків, сума не змінюеться.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:33 Ответить
ну так пиши про Україну МАЛОРОСІЯ...
показать весь комментарий
28.11.2025 03:03 Ответить
Самі повтікали і ще вчать тих, хто лишився як і що говорити 🙄
показать весь комментарий
28.11.2025 03:32 Ответить
Логіка і термінологія у вас нажаль типового ''совка'' - ''какая разніца''.
показать весь комментарий
28.11.2025 03:11 Ответить
Не забувайте, що колись Сралін захопив пів-Європи...
І не забувайте, що зараз рашка - це 60% від територій в минулому.
Мінус Аляска, мінус центральа Азія, мінус, мінус, мінус...
То все "де-юре" до лопання чергової мильної бульбашки.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:05 Ответить
Не будьте по дитячому наївними - не романтизуйте реальність.
Аляска тут взагалі - глупий приклад. На Алясці проживало місцеве корінне населення - їм ніхто не повернув незалежність - їх просто продали за гроші як рабів - і продали по одній причині - в ті далекі відсталі часи з центру імперії інфраструктурно і військово взагалі не можливо було контролювати ті дууууже далекі землі.
На сьогодні Аляска не є незалежною державою.
Колишні так звані ''республіки ссср'' не були повністю змоскалізовані тільки тому що були поза межами ''рсфср'' і комуністичні москальські окупанти проводили політику частково лайтового імперіалізму - без повного (а половинчастого) винищення національної ідентичності - вони це називали - ''інтернаціоналізм''.
Правильним прикладом - буде:
- сахалін і курили - нічого японського там не збереглось.
- карелія - винищено все суомі.
- кенігсберг - повністю зачищено від німців.
- оренбург - винищено майже все пов'язане з казахами.
- абхазія і цхінвал - повністю зачищені від грузин.
- колись велика Черкесія - винищено понад 90% місцевого населення і розділена на окремі частини з москальською більшістю.
- смоленщина і брянщина - не залишилось нічого білоруського.
- Українські етнічні землі Стародубщини, Білгородщини, Вороніжчини, Донщини і Кубані - винищено майже все Українське.
На сьогодні понад 80% населення Кубані не має місцевого коріння (понаїхавші) і колись Українська Кубань перетворилась на найбільш Україно-ненависницький регіон ''рф''.
На окупованих москалями - за 11років теперішньої війни - Українських землях проводиться значно жорсткіша москальська політика ніж на Кубані - і результат буде відповідно значно гірший для Українців.

А при розпаді москальської імперії - яка все ж таки колись відбудеться - просто вже не буде чого Україні повертати - реалії на тих територіях будуть зовсім іншими.

Або зараз відвоюємо окуповане - або в перспективі ще втратимо Харківську, всю Запорізьку і схід Дніпровської області.
показать весь комментарий
28.11.2025 03:08 Ответить
Де логіка? Як можна сьогодні відвойовувати і одночасно втрачати? Можливо слід закликати хоча б не втрачати?
показать весь комментарий
28.11.2025 05:31 Ответить
пан Тарас ,велика повага , вашої геополітичної інформаціі ...це серьозна робота , яку просто 100% треба популяризувати для суспільства ...
показать весь комментарий
28.11.2025 05:46 Ответить
їрмачидзе є один ларьок не отжатий,
тобі б по професії...
показать весь комментарий
28.11.2025 01:40 Ответить
Мені особисто цікаво-налетайте боти які розкажуть-чому тре відмовлятись від теріторій. просто чекаю каменти
показать весь комментарий
28.11.2025 01:42 Ответить
Відмовитись і зберегти життя це позор.
А поступово втратити території і купу життів це потужно.
Не переплутайте
показать весь комментарий
28.11.2025 03:34 Ответить
«Той, хто між війною та ганьбою обирає ганьбу, отримає і війну і ганьбу» - чули таке?
Тобто, ви пропонуєте і ганьбу і смерть, не переплутайте.
показать весь комментарий
28.11.2025 08:01 Ответить
А должно быть по другому. Одна мысль об этом тянет на статью 111 УК Украины.
показать весь комментарий
28.11.2025 01:47 Ответить
За порятунок вагнерівців від справедливого суду голобородько вже заробив 111-ту.
показать весь комментарий
28.11.2025 08:02 Ответить
Я не розумію коментаторів:
- Зеленський буде підписувати договірняк з ****** - от, **** зелена, пішов на х...й.
- Зеленський не буде підписувати договірняк з ****** - от, **** зелена, пішов на х...й
А яке рішення вірне на ваш погляд?
показать весь комментарий
28.11.2025 01:53 Ответить
та що незрозуміло-ботоферми працюють на те щоб кидати негативні каменти-чи воно того варте чи ні-але-щоб було "писець, писець, ***** творися"
показать весь комментарий
28.11.2025 01:59 Ответить
Ти ж сам двічі повторив:
**** зелена, пішов на х...й

Це єдине вірне рішення на сьогодні. Бо, що б він тепер не робив - це дупа.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:02 Ответить
незважаюці про Зе-твої 30 сребреніків -хоча б кави кошкують? Ти сцук бот який без варіантів за копійки на москалів працюєшь.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:14 Ответить
Хз, що твій набір літер означає.
Але те, що ти виходиш на піну, очевидно.

І це добре. Вам *****.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:26 Ответить
мммм... кому нам і яка пізда? конкретезуйте
показать весь комментарий
28.11.2025 02:34 Ответить
ботам
показать весь комментарий
28.11.2025 07:57 Ответить
а ще цікаво про піну..
показать весь комментарий
28.11.2025 02:37 Ответить
шо і правда не розумієте?
відкинути зайві слова і в сухому остатку буде - зеленьський пішов на *** по любасу.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:27 Ответить
Рішення одне вірне - зельо пшов нах
показать весь комментарий
28.11.2025 03:50 Ответить
Синдром Данінга-Крюгера у 80% населення. Середньостатистичний показник в популяції.
показать весь комментарий
28.11.2025 05:34 Ответить
Ну звісно не підпише. Просто обʼявить Донецьку область де-мілітарізованою зоною, а потім буде бігати і кричати «Віраломна!», «Міліція!».
показать весь комментарий
28.11.2025 02:17 Ответить
ти реальний канак-чи то впн?
показать весь комментарий
28.11.2025 02:21 Ответить
а ти?
показать весь комментарий
28.11.2025 02:54 Ответить
для реальних пацанів з луганбаса
впн не відімяє папорців він лише міняє іп бо така шваль як ти тута шляється... - перша лінія захисту так би мовити яку ви,
міндичі, щє не ********.
показать весь комментарий
28.11.2025 03:02 Ответить
Агент Ермак виконує завдання, посварити Україну в США.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:32 Ответить
ну так а шо з ларьком незайманим?
так брати чи ну його на ***?
продавкиню не чіпати!
показать весь комментарий
28.11.2025 02:39 Ответить
Короче, повернеться ЗЄ зовсім іншим.

Підписати не можна бо порвуть в Україні.
Не підписати не можна, бо порве Трамп.

Такий тремор сфінктра може тільки дуже тренована людина витримати. 😁

Але є і добра новина - ця угода такий же фуфель, як і сам ЗЄ.
показать весь комментарий
28.11.2025 02:56 Ответить
Браво! Саме так. Тому що всі вони на договорняку з пуйлом.
показать весь комментарий
28.11.2025 03:52 Ответить
Та разом з тим наркоманом у окопи по коліно обтянуті чорною плівкою і воюйте, мразота кончена.
показать весь комментарий
28.11.2025 04:19 Ответить
бачите оцю харю? - це ваш вибір....
показать весь комментарий
28.11.2025 04:43 Ответить
вьетвам за бубу!
показать весь комментарий
28.11.2025 05:07 Ответить
Справа в тому, що крадій та хабарник Єрмак не має права озвучувати будь-що.
Це злочинець і він має бути за гратами.
показать весь комментарий
28.11.2025 05:22 Ответить
Є МЗС України, є прес-служба КМУ, але чомусь ларьочник єрмак виконує їх функції з донесення до світу точки зору України.
показать весь комментарий
28.11.2025 05:25 Ответить
ще є сбу мвс та гур
але дермак живий????
нема у держави ні спецури, ні захисту від крис
вори самі...
показать весь комментарий
28.11.2025 07:59 Ответить
куме, змазуйте...
бо цей зелений ******* до саме цього і йде
показать весь комментарий
28.11.2025 05:50 Ответить
мені ваша клінануха в стволі не потрібна...
показать весь комментарий
28.11.2025 05:58 Ответить
боже, кому я кажу?
кум 4й раз замужом щє й мене повчить!
показать весь комментарий
28.11.2025 06:00 Ответить
Це правильно.
показать весь комментарий
28.11.2025 05:55 Ответить
уйло киздит, что Зе нелегитимный. Это он сам нелегитимный, в 1999 назначили, с тех пор ни разу в выборах честных не участвовал. Так, что не с кем подписывать. И ещё до иннаугурации виткофф ездил к уйлу, уже было 100 встреч за год на разных уровнях, анкориджи и прочие 28 пунтов. Потом вылазит это психбольное чмо и продолжает чвакать-уякать ту же песенку по нацистов и территории. Ясное дело, что с сумасшедшим невозможно договориться.
показать весь комментарий
28.11.2025 05:59 Ответить
Ой блін,**** пафосна і брехлива
показать весь комментарий
28.11.2025 05:59 Ответить
це ваш вибір.
face it!
показать весь комментарий
28.11.2025 06:01 Ответить
щє зобідьте мою дитину, чи мою хресницю - будемо мати з кумом за що сидіти... - але після по зелених соплях.
показать весь комментарий
28.11.2025 06:08 Ответить
АліБаба не дозволяє
показать весь комментарий
28.11.2025 06:22 Ответить
ти таки зробив, Валерій Васильoвич Лобановський,
"команду-зірку" і я її бачив...
а потім прийшли вони - зелені з ермаками...
показать весь комментарий
28.11.2025 06:25 Ответить
Підпише не підпише пуйлу пофігу, як констатував Трамп, лінія фронту з об'єктивних причин рухається в одну сторону і по факту бажання єрмака чи зе нічого не міняють.
показать весь комментарий
28.11.2025 06:29 Ответить
тут інше - тут руда, непереможна, любов до *****...
показать весь комментарий
28.11.2025 06:33 Ответить
https://www.facebook.com/reel/1169228748066337 тут все ясно і без рудого
показать весь комментарий
28.11.2025 06:36 Ответить
дякую, не додивився бо нема в мене eккаунту на фасебуці...
показать весь комментарий
28.11.2025 06:45 Ответить
Він не потрібний щоб подивитись... Суть інша, ніхто на Заході не зацікавлений щоб Україна перемогла, всі зацікавлені щоб вона не програла і війна тривала безкінечно.
показать весь комментарий
28.11.2025 06:50 Ответить
вирубіть свій фаесбучний еккаунт, а потім зайдіть на свій лінк.
може тоді ми зрозуміємо один одного
показать весь комментарий
28.11.2025 06:53 Ответить
ну і нахiя ви мені тоді все це слали як там нема чого дивитися?
показать весь комментарий
28.11.2025 06:57 Ответить
від вас тхне митищями...
показать весь комментарий
28.11.2025 07:02 Ответить
не кожна кішка і не в кожну помойку лізе...
показать весь комментарий
28.11.2025 06:48 Ответить
такого циніка як доня, шоб він когось любив?
тут дуже потужна рука потрібна яка б його за яйкі тримала...
показать весь комментарий
28.11.2025 06:40 Ответить
Цю шмару призначили переговорником, щоб врятуати від НАБУ
показать весь комментарий
28.11.2025 06:49 Ответить
Ну,тепер він залізний радник.
показать весь комментарий
28.11.2025 06:51 Ответить
скільки вєтнамських ботів подоляка нагнала в коментарі копрофілити
показать весь комментарий
28.11.2025 06:53 Ответить
Нехай краще підпише документи про твою відставку,дєрьмаче.
показать весь комментарий
28.11.2025 07:05 Ответить
За ішаком суха верба плаче незалежно від того, що там не підпише, чи підпише це чмо. дєрмак сподіваєтья, що така "заява" зробить з ішака "героя-патріота". Геть мародерів та зрадників!
показать весь комментарий
28.11.2025 07:26 Ответить
хто це?
показать весь комментарий
28.11.2025 07:27 Ответить
Нахрена їх підписувати якщо сьогодні кацапи просунулись в 4-х областях, тягнемо коли біля Києва знов висунуться.
показать весь комментарий
28.11.2025 07:59 Ответить
Так у нас Конституція на паузі а гідрант вже декілька раз на неї ложив, і то не руку
показать весь комментарий
28.11.2025 08:10 Ответить
Так обсуждение линии разграничения и есть отказ от территорий. Только завёрнутый в красивую обёртку. Как горькая пилюля в сладкую оболочку.
показать весь комментарий
28.11.2025 08:14 Ответить
Цікаво, на яку Конституцію він посилається? Адже у них є своя "конституція", яка навіть красти дозволяє.
показать весь комментарий
28.11.2025 08:19 Ответить
Значит подпишет.
показать весь комментарий
28.11.2025 08:42 Ответить
Агов зелень, не знаю хто прийде до влади у наступних виборах, але точно не "команда зелених виродків"...