10634 посетителя онлайн

Зеленский назначил Ермака главой делегации, когда узнал, что НАБУ готовит подозрение главе ОП, - СМИ

НАБУ готовило подозрение Ермаку: что известно?

После попытки ликвидации независимости НАБУ и САП летом президент Зеленский провел не одну встречу с руководителями антикоррупционных органов - Семеном Кривоносом и Александром Клименко.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет ZN.ua со ссылкой на источники в ОП и правоохранительных органах.

Так, утверждают источники, во время последней такой встречи президента проинформировали о готовности материалов для сообщения о подозрении главе Офиса Президента Андрею Ермаку и секретарю СНБО Рустэму Умерову.

"Вопрос, впрочем, заключается не в том, что руководители антикоррупционных органов озвучили эту информацию главе государства, а в том, какой была его реакция.

После этого разговора президент принял решение о назначении Ермака и Умерова руководителями украинской переговорной делегации", - пишет издание.

Также, по данным журналистов, вчера, 25 ноября, Умерова пригласили в НАБУ на допрос, что является косвенным подтверждением серьезности намерений Бюро.

Миндичгейт

Топ комментарии
+10
Кращебвтік рятує свою банду .
показать весь комментарий
26.11.2025 15:02 Ответить
+9
Хабад працює. А ви посидіть без світла, щоб не бухтіли.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:00 Ответить
+6
Жінка Алі-баби відданіша дєрьмаку ніж оленці-скумбрії
показать весь комментарий
26.11.2025 15:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хабад працює. А ви посидіть без світла, щоб не бухтіли.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:00 Ответить
Жінка Алі-баби відданіша дєрьмаку ніж оленці-скумбрії
показать весь комментарий
26.11.2025 15:01 Ответить
Кращебвтік рятує свою банду .
показать весь комментарий
26.11.2025 15:02 Ответить
Рятує свою банду ціною України.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:06 Ответить
Чебурек піде на угоду із слідством і здасть всіх інших - слаба ланка...
Туди і потрібно тиснути!
показать весь комментарий
26.11.2025 15:03 Ответить
Якщо чебурек піде на угоду зі слідством- його закопають, викопають, обісцють і ще раз закопають. І він це чудово розуміе. Тому ніяких угод не буде.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:42 Ответить
Хід коньом - коли хтось попадає під підозру - послом його в США - Стефанішина - чи старшим куди пошлють - Єрмак
показать весь комментарий
26.11.2025 15:05 Ответить
В ось це вірю.Тепер єрмака з умєровим рухати не можна-вони за -мир" домовляються
показать весь комментарий
26.11.2025 15:05 Ответить
Ви не розумієте - Бубочка нічого не знав про Єрмака, його просто не проінформували.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:08 Ответить
Еще не так давно расследователь ХРИСТО ГРОЗЕВ
Который долго трындел про фильм о ВАГНЕРГЕЙТЕ
В итоге не показал фильм,который так долго все ждали
А ведь правда о том - СЛИЛ ЛИ ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ ВРАГУ
Операцию украинской и американской разведок
Многое бы изменила
Возможно, большая война бы и не началась
Вот если сейчас НАБУ промолчит
Остановит публикации пленок
То считайте - мы проиграли!!!!!!!
Нельзя упустить такой исторический момент
Для ОЧИЩЕНИЯ УКРАИНСКОЙ ВЛАСТИ от эфэсбэшной агентуры!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
26.11.2025 15:10 Ответить
І що це щось міняє? Цим самим воно тупоголове кралвальне якось цього московського ублюдка захистило від покарання чи недоторканості?* Буде вісіти разом на гиляках у маріїнському парку аж бігом.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:11 Ответить
А чим відрізняється хрипатий недомірок від цих виродків?
показать весь комментарий
26.11.2025 15:11 Ответить
Спочатку стріляти, потім питати... Не навпаки!
показать весь комментарий
26.11.2025 15:15 Ответить
Питати - це у сенсі катувати? Чи запитати? Мені перше подобається🥳
показать весь комментарий
26.11.2025 15:28 Ответить
Операція під кодовою назвою - "Спасти жОПУ Єрмака"( Умеров - бонус).
показать весь комментарий
26.11.2025 15:16 Ответить
Гидоти паскудні
показать весь комментарий
26.11.2025 15:16 Ответить
показать весь комментарий
26.11.2025 15:18 Ответить
Війна війною, в бізнес потвор страдати не повинен
показать весь комментарий
26.11.2025 15:21 Ответить
Як у кіно, тільки не танцюємо всі, в тікаємо всі
показать весь комментарий
26.11.2025 15:19 Ответить
Прутень ти тупорилий , які в єрмака повноваження ? В його повноваження входить приносити різні папірці на підпис і повідомляти відвідувачів що президент їх не може прийняти в зв'язку з коматозним станом президента .
показать весь комментарий
26.11.2025 15:20 Ответить
Гроші
показать весь комментарий
26.11.2025 15:23 Ответить
А що за ЗМІ є першим джерелом? хоча я здогадуюсь
показать весь комментарий
26.11.2025 15:26 Ответить
Це вже якась явна агонія корупційної банди зелі.
Їм насрати на Україну, головне щоб врятувати свої шкіри і мати можливість ще трохи пограбувати українців та помародерити під час війни.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:28 Ответить
показать весь комментарий
26.11.2025 15:29 Ответить
Цитую: "Я ж нє лох!" Манав він всіх нас в одно місце
показать весь комментарий
26.11.2025 15:36 Ответить
Кого Зеленській здасть першим? Україну х*йлу чи Єрмака з Умеровим в НАБУ? Думаю відповідь всім очевидна так як самого Зеленського теж мали би притягнути до відповідальності але це вже друге питання
показать весь комментарий
26.11.2025 15:36 Ответить
Єрмак та Умєров
--------------------------------------------
Это игла кощея.
показать весь комментарий
26.11.2025 15:40 Ответить