12390 посетителей онлайн

Совладелец "Квартала-95" Миндич собрал 500 "досье" на детективов НАБУ, нардепов и журналистов

міндіч

Совладелец студии "Квартал-95" Тимур Миндич собрал более 500 "досье" на детективов НАБУ, нардепов, министров и журналистов.

Об этом заявил руководитель подразделения детективов НАБУ Александр Абакумов во время заседания Комитета ВР, информирует Цензор.НЕТ.

"Мы видим информацию о непосредственном мониторинге деятельности детективов НАБУ, их передвижениях по Киеву с использованием базы "безопасный город". Видим информацию о сборе информации о месте проживания детективов НАБУ, их родственников, детей, контактных данных и других данных, которые могут быть использованы, возможно, для давления", - отметил он.

Сбор информации

По словам Абакумова, на данный момент установлено, что фигурантами "Миндичгейта" было собрано 527 справок о различных влиятельных лицах государства.

О ком идет речь?

Речь идет об информации о 15 детективах НАБУ, которые расследовали преступления в сфере энергетики, правоохранительных органов и др.

"Часть этих файлов сформирована 17.07.2025 года до печально известных событий в июле относительно массовых обысков в Бюро", - сказал Абакумов.

17 июля были сформированы справки о ряде сотрудников, которые впоследствии получили подозрения от правоохранителей.

"Один из документов сформирован в отношении Магамедрасулова Руслана, 17.07. В отношении Тебекина Виталия, который также получил подозрение. Относительно Токаря Евгения. Каким образом информация, содержащаяся в закрытых базах о месте жительства, контактных номерах телефона, паспортных данных и родственниках, их месте жительства, паспортных данных, ИНН кодах, была получена членами преступной организации?", - подчеркнул руководитель подразделений детективов, добавив, что это наводит на мысль, что это было сделано правоохранительными органами.

Кто еще в списке?

Абакумов добавил, что среди файлов, найденных на носителях информации во время обысков у фигурантов, есть также справки о 16 народных депутатах, в частности о председателе Комитета ВР по вопросам антикоррупционной политики Анастасии Радиной, председателе ВСК Ярославе Железняке и других.

Также есть информация о 18 министрах и их заместителях, которые занимали должности в энергетической сфере или в сфере юстиции.

Относительно 9 сотрудников СБУ, 10 журналистов, в частности Юрия Николова, покойного Шалайского и других журналистов, освещающих коррупцию в энергетической сфере.

Относительно бывшего председателя "Укрэнерго".

Также были "профайлы" на сотрудников Государственной исполнительной службы, судебных экспертов.

Миндичгейт

Топ комментарии
+23
Вони ж не самі це робили, для цього були задіяні "спеціально навчені люди", які 100% були при погонах, і замість того, щоб займатися своєю безпосередньою роботою, працювали на "дядю", ось тепер це все треба встановити і довести до суду, але це дуже довго і скоріше за все безперспективно, нажаль!
показать весь комментарий
25.11.2025 12:49 Ответить
+15
зелений спрут...
показать весь комментарий
25.11.2025 12:50 Ответить
+14
І звістно Вава про це ничого не знав.
Та він вам САМ підтвердить шо ничого за це не знав.
Ось так прямо і скаже - я не знав.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
королі вулиць
показать весь комментарий
25.11.2025 12:45 Ответить
банда Ze
показать весь комментарий
25.11.2025 12:47 Ответить
В останній час в українській політиці, як кістки, обсмоктуються всі події зв'язані з "Міндічгейтом". Проте не видно, щоб українські політики зробили правильні висновки з цього скандалу спробували виправити стан , куди Україну загнало шобло Вови **********-Міндича. Невже "видатним українським мужам" від політики не прийшла в їхні світлі голови така проста думка: націоналізувати компанію "Файр пойнт".Контора створена виключно на вкрадені в України гроші і буде вищою справедливістю передати її у власність українського народу. Поскільки вона має важливе значення для національної оборони, то проблем з націоналізацією компанії взагалі не повинно бути. Заодно показати суспільству,що красти - негарно, бо буде покарання. І крім того це стало б остаточною перевіркою Вови ********** на вошивість. Це дуже погана прикмета, коли мародери і аферисти проникають в сферу оборони держави. Така держава не життєздатна.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:53 Ответить
Вони ж не самі це робили, для цього були задіяні "спеціально навчені люди", які 100% були при погонах, і замість того, щоб займатися своєю безпосередньою роботою, працювали на "дядю", ось тепер це все треба встановити і довести до суду, але це дуже довго і скоріше за все безперспективно, нажаль!
показать весь комментарий
25.11.2025 12:49 Ответить
Малюк теж, як і Вовп, скаже - я був не в курсі. Ничого не знаю та не знав.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:54 Ответить
Ага, підсвідомо поглажуючи "Золоту Зірку" в кишені.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:56 Ответить
Була надія тільки на армію. Але шобло Вови ********** і цих корумпувало, роздаючи кому Зірку Героя, кому військове звання, а кому і бабло в чистому вигляді.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:48 Ответить
Абакумов прямим текстом каже: "Це ********* на думку, що це було зроблено правоохоронними органами". Ну, а про те що МВС, ДБР, СБУ "надають послуги" Банковій, вже мабуть лиш глухий не чув. Ми давно звикли до того, що роботу цих органів набагато ефективніше виконують журналісти.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:54 Ответить
Ви забули добавити сюди голову ДПСУ Дейнеко. Цей шакал і шабесгой випустив без проблем всіх жидів -злочинців з України.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:45 Ответить
Це дуже страшно, коли Зеленський і його хуцпа за 6 років встигли корумпувати майже всі правоохоронні органи, суди... Виходить, що вони замастилися об смердячі зелене лайно, яке не відмивається і попереду нова люстрація?
показать весь комментарий
25.11.2025 13:18 Ответить
зелений спрут...
показать весь комментарий
25.11.2025 12:50 Ответить
І звістно Вава про це ничого не знав.
Та він вам САМ підтвердить шо ничого за це не знав.
Ось так прямо і скаже - я не знав.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:51 Ответить
Не країна а суцільна темна схема
показать весь комментарий
25.11.2025 12:54 Ответить
І янелох нічого звісно ж не знав. от таки бреше то бреше
показать весь комментарий
25.11.2025 12:55 Ответить
от так..пан Малюк міг увійти в історію під проводом якого провели операцію "Павутиння", натомість він вляпався як служка зешмарклі
показать весь комментарий
25.11.2025 13:03 Ответить
Та і "Павутину" мені здається розробив не він. Корлись і про це стане відомо. А поки війна хай всі думають, що то його заслуга. Не будуть же спецслужби інших країн говорити, що то їх справа.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:20 Ответить
Яким чином інформація, яка міститься в закритих базах щодо місця проживання, контактних номерів телефону, паспортних даних та родичів, їхнє місцепроживання, паспортні дані, ІНН кодів, була отримана членами злочинної організації?"

Питання риторичне.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:09 Ответить
Без продажных правоохранителей такое сделать невозможно. Теперь надо найти "кротов" в мундирах и поступить с ними по справедливости.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:11 Ответить
Безбожники порядку не наведуть
Спитайте у Пастора
показать весь комментарий
25.11.2025 13:37 Ответить
Дуже цінна інформація, яка показуцє, що влада боролася не російськими диверсантами, розвідниками, агентами, а виключно використовувала спецслужби СБУ, ДБР, прикордонної служби і прокуратури для перешкоджання діяльності єдиного органу НАБУ, який боровся із внутрішніми ворогами, що розриває Україну по шматках. Виходить, що для Зеленського, Єрмака, Малюка андрюха деркач, міндічі, цукермани не вороги, а вороги всі детективи НАБУ, які документували злочини барин і мародерів, Радіна, Железняк, Ніколов, Порошенко, Гончаренко та інші, які виявляли мародерів і намагалися боротися з ними.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:15 Ответить
А навіщо? Гралися у розвідників?
показать весь комментарий
25.11.2025 13:20 Ответить
Корочше говорячи організована банда, яка прикриваючись війною дерибанить український народ.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:22 Ответить
А на суддів нема нічого???
Що мають судити фігурантів
показать весь комментарий
25.11.2025 13:36 Ответить
Я не здивуюся якщо окрім СБУ проти НАБУ та САП були задіяні всі інші структури від правоохоронних і до тих хто щось принесе на слідчих.
показать весь комментарий
25.11.2025 13:44 Ответить
Зібрала безпечна служба,хто ж і ще.
Для цього і був потрібен піар від імені операції павутина,яку здійснили невідомі широкому загалу спеціалісти своєї справи.
показать весь комментарий
25.11.2025 14:20 Ответить
Інфу бандюкам та казнокрадам злили ті "правоохоронні органи", які в долі.
Не думаю, що в це коло пустили ментів.
Швидше за все, це малюківські підлеглі, серед яких орлів Бакланова немало...
показать весь комментарий
25.11.2025 14:27 Ответить
Реєстри вони закривають від своїх громадян, а не від ворога, а інформацію для ворога вони самі збирають і самі відносять.
показать весь комментарий
25.11.2025 14:29 Ответить
Скоро тітушки в камуфляжі будуть детективів просто вбивати під під'їздом.
показать весь комментарий
25.11.2025 14:49 Ответить
одні еврейські Воїни захищають Україну в інтернаціональних корпусах ,а друга частина хитрозробленних іудеїв най* буть і навіть своїх ...
показать весь комментарий
25.11.2025 15:04 Ответить
опг алібаби . огпу . офіс фофана . мвд . дбр . фінмоніторинг . антимонопольний комітет .. какая разніца.. --- немає різниці одна зелена вигрібна смердюча яма
показать весь комментарий
25.11.2025 15:27 Ответить
Яка хитрожопа потвора)
показать весь комментарий
25.11.2025 15:44 Ответить
СУПЕР-МЕН!
Оце буде весело, коли зібрані матеріали потраплять у закордонну пресу, або ще ліпше, прямісінько на засідання НАТО у Брюселі! А Тимур на це спроможний !
Всі про-російські шанувальники, піною будуть зходити, паплюжачи Україну та z-елену безвладу!
А за ним вже не заржавіє!
Після цього, - повна жопа з фінансовою, військовю, інформаційною підтрикою не лише від партнерів, а й інших потенційних можливих донарів Світу. Все, це повний кінець!
Тепер дійсно, можна ставити велику крапку на перемозі у цій війні!!!
Русацьки танки у Києві на Хрещатику, просто справа недалекого часу (3-5 місяців), це треба правдиво визнати, принаймі кожному для себе!
показать весь комментарий
25.11.2025 16:11 Ответить
Подивіться на цю гидотну, пихату, ситу, лиснячу, мерзотну мизу Міндіча,
і запам'ятайте її!!!! Це перший кого треба повісити!!
Саме ця морда вкрала Українську перемогу!
показать весь комментарий
25.11.2025 16:22 Ответить
Пусть НАБУ все записи обнародует! Это приказ народа!
показать весь комментарий
25.11.2025 16:23 Ответить