11361 посетитель онлайн

Фигуранты "Миндичгейта" собирали "справки" и на сотрудников СБУ, - Кривонос

Фигуранты Миндичгейта собирали справки на сотрудников СБУ

Фигуранты схемы о коррупции в энергетике собирали "справки" не только на сотрудников НАБУ и САП, но и на сотрудников СБУ.

Об этом заявил директор НАБУ Семен Кривонос во время заседания комитета ВР по вопросам антикоррупционной политики, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, какие-то "ракеты" и "теноры" собирали информацию не только о сотрудниках антикоррупционных органов.

"В частности, и на Службу безопасности страны "справки". Также передам коллегам, чтобы их внутренняя безопасность заинтересовалась. То есть эта группа собирала и не сотрудников Службы безопасности Украины так же. Почему-то этой группе они, возможно, мешали, какие-то офицеры СБУ", - добавил он.

Миндичгейт

Топ комментарии
+3
Мафія Зеленого нікчеми.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:35 Ответить
+3
Збирати якісь довідки "на свою в дошку"контору це вже перебір. Нізззззяяяяя.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:36 Ответить
+2
сьогодні Найгундосіший знову розродиться зверненням про Фсьо прапало
показать весь комментарий
25.11.2025 12:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А СБУ чим їм насолили?
показать весь комментарий
25.11.2025 12:30 Ответить
"хто не з нами, той поти нас", мабуть, принцип був такий...
показать весь комментарий
25.11.2025 14:33 Ответить
Мафія Зеленого нікчеми.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:35 Ответить
А вони і не соромляться називати свою зелену "сім'ю" (кіпрську компанію Green Family LTD), "сім'єю" на зразок "Кози Ностри" , тобто організацію, яка складається з ієрархічно побудованих груп, відомих як «сім'ї» (famiglia).
По їхніх "понятіях" все "чесно", назвалися "зеленою сім'єю", дон зєля заявив, що він лохам "нічєго не должєн", що "Я ваш вирок" , обізвав Україну повією, Томос - термосом, Голодомор - сеньйором голодомором і т. д. і т. п. , так що ...
показать весь комментарий
25.11.2025 12:43 Ответить
судячи з усього, що ми чуємо, незаконна діяльність цієї шушари не є таємницею для тих, хто повинен знати про такі речі.
Отже, справа не в конспірації, "кодексі честі" та круговій поруці.
Справа лише в неоприлюдненні, в утаємниченні.
А це до пори, до часу.
Я б зробив висновок, що немає там жодної "сім*ї" чи "мафії". Це просто кодло недоумків, що дорвались до можливості красти.
Немає там ні інтелекту, ні організації.
показать весь комментарий
25.11.2025 14:41 Ответить
Збирати якісь довідки "на свою в дошку"контору це вже перебір. Нізззззяяяяя.
показать весь комментарий
25.11.2025 12:36 Ответить
сьогодні Найгундосіший знову розродиться зверненням про Фсьо прапало
показать весь комментарий
25.11.2025 12:36 Ответить
С начала скандала с Миндичем, я не наше ни одного заявления СБУ о гос .измене фигурантов. Хотя деньги уходили и в Россию. Ждем-с...
показать весь комментарий
25.11.2025 13:32 Ответить
Насипте солі Міндичу на х... Він же виїхав ,,законно,, мабуть по повному ,,пакету послуг,, і від ТЦК і ДПСУ та й на елітному таксі з торбою налу. ,, Еліта,,!!!! Випхали ,,додому,, щоб бодай ненароком щось зайвого не ляпнув,боже братва тут осталася.
показать весь комментарий
25.11.2025 16:55 Ответить