10590 посетителей онлайн

Зеленский об отставке Ермака: Принимаю решения, сфокусированные на укреплении Украины

Зеленский об отставке Ермака

Президент Владимир Зеленский заявил, что ежедневно принимает важные решения, направленные на укрепление Украины. Отставка главы Офиса президента Андрея Ермака – одно из них.

Об этом он сказал на пресс-брифинге в Париже, информирует Цензор.НЕТ.

Коррупция влияет на переговорный процесс

Его спросили о возможности влияния отставки Ермака и антикоррупционных скандалов на переговорный процесс с американской стороной по "мирному соглашению".

"Все (события и обстоятельства, которые происходят в Украине, в частности отставка главы ОП Андрея Ермака. – Ред.) влияют на ситуацию, на переговорный процесс", – заявил Зеленский.

Глава государства также отметил, что в Украине ежедневно происходит много процессов, которые требуют важных государственных решений.

"В моем случае я – президент воюющей страны, я каждый день принимаю решения. Они разные, в большинстве своем очень непростые. Начиная с начала этой войны, я принимал и буду продолжать принимать решения, только которые сфокусированы на укреплении Украины", - добавил Зеленский.

Увольнение Ермака

Топ комментарии
+20
"я -- президент воюючої країни, я кожного дня ухвалюю рішення"-я я я я ....прям "держава-це я"
показать весь комментарий
01.12.2025 18:59 Ответить
+19
Шо ти мелеш, дупа під горіла та шия зачухалася то ти андрюшку і попер. А тепер розказую який він патріот.
показать весь комментарий
01.12.2025 18:58 Ответить
+16
а 6 років тотального царювання дєрьмака якого ти назначив СВОЇМ РІШЕННЯМ - це що було ?

Оманська ZеГнида вважає що навколо лише зебіли.
показать весь комментарий
01.12.2025 18:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Шо ти мелеш, дупа під горіла та шия зачухалася то ти андрюшку і попер. А тепер розказую який він патріот.
показать весь комментарий
01.12.2025 18:58 Ответить
завтра він сам самовбть'ся і скаже що це правільно і він був патріот !!!

а може так і треба ?

.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:02 Ответить
какая гадость єтот ЗЄльоний залівной язик бєз костєй !!!!

.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:03 Ответить
Азм єсть царь!?
показать весь комментарий
01.12.2025 19:25 Ответить
Показником імітації членом ЗЕ по роялю змін буде залишений Татаров в ОПУ - з ЙОГО ВЛАСНИМИ !!! ОРГАНИ БЕЗПЕКИ, ПРАВОПОРЯДКУ і СУДОВОЇ влади
показать весь комментарий
01.12.2025 20:04 Ответить
ТИ **** просто признач клерка, а не нового СМАТРЯЩЕВА, котрого Єрмак на удальонкє консультуватиме ...
показать весь комментарий
01.12.2025 18:58 Ответить
доречі, Патрушев вже не зможе тобі допомогти, як в Омані ?
показать весь комментарий
01.12.2025 19:06 Ответить
"я -- президент воюючої країни, я кожного дня ухвалюю рішення"-я я я я ....прям "держава-це я"
показать весь комментарий
01.12.2025 18:59 Ответить
можна скласти ТРИ штуки !!! ЗЕ вдовж довжелезного Трампа ,але амбіції майже рівні : чим гірші справи - тим нарцисоїдальніші бажання обіцянки- планування ...
Чомусь мені здається вовчин похід наздоганяти Трампа у його деменційному стані не відстає, дарма що Буратіна в двічі майже молодший.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:12 Ответить
ПОЦ
показать весь комментарий
01.12.2025 18:59 Ответить
а 6 років тотального царювання дєрьмака якого ти назначив СВОЇМ РІШЕННЯМ - це що було ?

Оманська ZеГнида вважає що навколо лише зебіли.
показать весь комментарий
01.12.2025 18:59 Ответить
"рішення, сфокусовані на зміцнення України" - це йти геть, щоб на Банківській блазнем більше ніколи не смерділо.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:00 Ответить
У Буратіни одна фокусіровка - ніздря ... Й тепер йому до БУНКЕРУ треба затвердити нового продюсера , - бо це свята для тупого шоумена людина з часів дитинства біля мами Ріми на табуретці з виступлєніямі над апладістмєнти
показать весь комментарий
01.12.2025 19:02 Ответить
Накінець-то, я аж розчулився...
показать весь комментарий
01.12.2025 19:03 Ответить
А є такі рішення дурацькі і ЗЕбільні які негайно треба скасувати.А відставку Єрмака треба було зробити набагато раніше
показать весь комментарий
01.12.2025 19:03 Ответить
Як завжди потужно імітує діяльність, часом видаючи мудрому наріду красиві, але нічого не значущі фрази...
показать весь комментарий
01.12.2025 19:05 Ответить
Воно й видно наскільки його рішення «зміцнили» Україну!
Шанс зміцнитись Україна може тільки в разі відставки недолугого недопреЗЕдента!
показать весь комментарий
01.12.2025 19:08 Ответить
С.ука, .лядь. Пшло нах вслід за дєрьмаком!!!!
показать весь комментарий
01.12.2025 19:09 Ответить
Так, патріот. Патрушев в Омані включив ТВ і показав збитий літак, вава укакався і все зробив, як веліли.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:09 Ответить
У моєму випадку я -- президент воюючої країни, Джерело: https://censor.net/ua/n3588052

Чмо ти безтолкове, а не президент.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:12 Ответить
Будь послідовним, іди у відставку. Ти ж прокакався на всії фронтах, куди сунув свое потужное рило.
показать весь комментарий
01.12.2025 19:13 Ответить
Если ест справедливость .хоть какой-то маленький шанс услышать от этого...что оно обещало в омане...
Что удалось..
Все знают...
А вот что удалось ... знля...чонгар клистроны это понятно. Ели будет армия то не будет воровства на асфальте... как Азов удачно орки окружили.. как до Киева по новым дорогам... почти ...где эти десятки ракет точнее названия есть ракет....
Только то что турчинов и пашинсктй . Сделали. .
Повесить скотину за ноги.. буратино.
Пока не расскажет где украденое..
Хотя и так ясно . В Хайфе...

Если сша не наступят этим скотам на хвост..
Будут в золоте купатся.. воровали то и у сша..
показать весь комментарий
01.12.2025 19:15 Ответить
Твоє зміцнення виглядає жалюгідним як і ти сам
показать весь комментарий
01.12.2025 19:23 Ответить
Коли там вибори, зєля? В тебе рейтинг сміттєвий, літор каканий
показать весь комментарий
01.12.2025 19:23 Ответить
а всі попередні "зе" призначення - для здачі національних інтересів України і пограбування українського народу....
показать весь комментарий
01.12.2025 19:30 Ответить
Коли дружина подає документи на розірвання шлюбу, то половині звинувачень можна не вірити, навіть тим де вона вказує, що чоловік не виконував "супружєский долг" (оманський)
показать весь комментарий
01.12.2025 19:32 Ответить
Походу зелені знайшли собі аеродром, рудий дав гарантії, америка почала війну проти Європи
показать весь комментарий
01.12.2025 19:39 Ответить
ЦЕ МАЛО БУТИ З ПЕРШОГО ДНЯ ПО ЗАМОВЧУВАННЮ! , чмо криворагульне
показать весь комментарий
01.12.2025 19:48 Ответить
"...я ухвалював і буду продовжувати ухвалювати рішення, тільки які сфокусовані на зміцнення України" Джерело: https://censor.net/ua/n3588052

WTF???
Тобто, коли тобі напряму (або через МЗС) казали (ще при Байдені) "ПРИБЕРИ ЄРМАКА", то це була "фокусування на зміцненні України"?
Коли цей дєрьмак ДВІЧІ (!!!) їздив до США у грудні 2023-го аби голосування для виділення воєнної допомоги Україні в Сенаті та Конгресі не відбулося до їхніх Різдвяних канікул - це теж "зміцнення України"?
Ти, падло зелене, в якій Україні живеш? Коксово-совковій? Тоді дєрьмак все робив правильно і "те, що ти йому кажеш".
От тільки для РЕАЛЬНОЇ України і українців ці дії вилізли сотнями тисяч смертей, зруйнованою економікою і зламаними долями. Зете ви усі - "в шоколаді", але пам'ятайте, що "після 12-ї карета перетвориться в гарбуза", а ваш "шоколад" - на лайно! (або, як казав Бєня, "а на виході - каса!")
показать весь комментарий
01.12.2025 20:01 Ответить
Гіляка плаче за цим зеленим мерзотником.....
показать весь комментарий
01.12.2025 20:05 Ответить
Лох признав, що його призначення Єрмака послаблювало Україну.
показать весь комментарий
01.12.2025 20:17 Ответить
Порошенко Гетьман України ! Зелю на нари !
показать весь комментарий
01.12.2025 20:19 Ответить