4078 посетителей онлайн

США использовали секретное оружие "дискомбобулятор" для захвата Мадуро, - Трамп

Трамп заявил об использовании секретного оружия для захвата Мадуро

Президент США Дональд Трамп рассказал, что во время операции по захвату венесуэльского диктатора Николаса Мадуро ключевую роль сыграло новое секретное оружие, которое он называет The Discombobulator ("дискомбобулятор").

Об этом глава США рассказал в интервью New York Post, информирует Цензор.НЕТ.

Трамп похвастался новым оружием

Трамп отметил, что секретное оружие "вывело из строя оборудование", когда американские вертолеты 3 января прибыли в Каракас, чтобы арестовать Мадуро и его жену по обвинениям в торговле наркотиками и оружием.

"Дискомбобулятор. Мне не разрешено о нем говорить", – сказал Трамп.

Он отметил, что "очень хотел бы" рассказать больше об этом оружии.

"Они так и не смогли запустить свои ракеты. У них были российские и китайские ракеты, и ни одна не взлетела. Мы зашли, они нажимали на кнопки, но ничего не работало. А они же ждали нас в полной готовности", – сказал американский лидер.

Свидетельства охранников Мадуро

Издание отмечает, что о самом оружии известно немного, однако эти сообщения совпадают с показаниями с места событий в Венесуэле, где описывали, как вооруженные охранники Мадуро падали на колени, "истекая кровью из носа и с блеванием кровью".

"Вдруг все наши радиолокационные системы выключились без каких-либо объяснений. Следующее, что мы увидели – дроны, множество дронов, летевших над нашими позициями. Мы не знали, как реагировать", - вспоминал один из членов охраны Мадуро.

Затем дискомбобулятор якобы направили непосредственно на охранников Мадуро.

"В какой-то момент они что-то запустили, я не знаю, как это описать. Это было похоже на очень интенсивную звуковую волну. Вдруг я почувствовал, будто моя голова взрывается изнутри. У всех нас пошла кровь из носа. Некоторые блевали кровью. Мы упали на землю, не в состоянии пошевелиться. Мы даже не могли встать после этого звукового оружия – или что бы это ни было", – цитирует издание показания очевидца.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+41
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ти заслужив на дискоБульбулятор від трампакса.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:26 Ответить
+26
Мы і так зрозуміли, що ти якимось бульбулятором користуешся
показать весь комментарий
24.01.2026 20:24 Ответить
+17
Бульбулятор. Накурили охорону Мадуро і взяли тепленьким
показать весь комментарий
24.01.2026 20:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ти заслужив на дискоБульбулятор від трампакса.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:26 Ответить
ну тим не менш, ракети то не полетіли.
показать весь комментарий
24.01.2026 21:08 Ответить
...просто : "бульбулятор". Так точно всі запам'ятають... ))
показать весь комментарий
24.01.2026 22:00 Ответить
Дискомбобулятор - так звали віслюка з мішком золота для генералів Мадуро.
показать весь комментарий
24.01.2026 21:29 Ответить
«Фортецю візьмуть віслюки з золотом» - це крилатий вираз, що приписується Філіппу II Македонському. Фраза символізує перемогу за допомогою хабарів, підкупу та дипломатії, а не силою зброї.

.

.
показать весь комментарий
24.01.2026 22:46 Ответить
від такого бульбулятора у бананосуельських генералів зацвірінькали пташки в вухах, заблищали зірки в очах і вони мало не захлинулись власною слиною

.
показать весь комментарий
24.01.2026 22:50 Ответить
ти хочеш сказати що на Мадуро було тестування- наступним буде *****?
показать весь комментарий
24.01.2026 21:58 Ответить
чи коли сильного MAGAцисти спишуть за справочкою , ВЕНС запустить цю зброю на Банкову чи на Брюсель?
показать весь комментарий
24.01.2026 22:02 Ответить
Т пфу на вас охальник. Я последнее слово не правильно прочитал
показать весь комментарий
24.01.2026 22:22 Ответить
Як би він був президентом,половці би на Радянський Союз не напали.
показать весь комментарий
24.01.2026 22:47 Ответить
Мы і так зрозуміли, що ти якимось бульбулятором користуешся
показать весь комментарий
24.01.2026 20:24 Ответить
Він нічим не користується, він сам - "дискомбобулятор".
показать весь комментарий
24.01.2026 22:48 Ответить
Коли рудий покидьок каже "ми зайшли.."він виглядає дико)
показать весь комментарий
24.01.2026 20:25 Ответить
Бульбулятор Чебурєк привіз !!!!
Бо кокс Секретна Служба заборонила провозити...
показать весь комментарий
24.01.2026 20:25 Ответить
Мадуро підвело те що він дуже боявся замаху відсвоїх. Тому його охорона і війська які були поруч не були забезпечені ПЗРК. Інакше америкосам не допоміг би фібробульбулятор
показать весь комментарий
24.01.2026 20:25 Ответить
Путен подарував Мадурі, достатню кількісь "Ігол", але не допомогло
показать весь комментарий
24.01.2026 20:29 Ответить
Ну бульбулятор діє і на користувачів "ігл".
показать весь комментарий
24.01.2026 20:31 Ответить
Тому і не допомогло. Схоже на правду: американські гелікоптери, летіли над резиденцією Мадури так спокійно, як над резиденцією Трампа
показать весь комментарий
24.01.2026 20:44 Ответить
Казочка, як ти можеж зупинити пуск ракети пзрк? Якимось чином зробити щоб вона не попала в ціль ще є поле для маневру, але не сам пуск.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:55 Ответить
не пуск ракети, а того хто повинен був пускати цю ракету!
показать весь комментарий
24.01.2026 21:24 Ответить
Ви трампа переказуєте мені, його пряму мову, чи що ?Там же сказано, жали на кнопки - ракети не летіли, чи оту маячню від "невідомих охоронців".Так в Іраку гвардійці здавались від погрози словами від американців що застосують рсзо, а українському солдатові навіть вакуумна зброя не завадить виконувати бойові завдання. Понти ,страх, та гроші і є той дискомбобулятор трампа , потрібно було просто попробувати постріляти з ЗУ по вертольотам,.
показать весь комментарий
24.01.2026 21:49 Ответить
Бульбулятор. Накурили охорону Мадуро і взяли тепленьким
показать весь комментарий
24.01.2026 20:26 Ответить
Накурила баба журавля
показать весь комментарий
24.01.2026 22:49 Ответить
Нє, ну я згоден. Диско 80х + бульбулятор - це круто. Не дивно, що він хотів би розповісти побільше про це
показать весь комментарий
24.01.2026 20:27 Ответить
показать весь комментарий
24.01.2026 20:45 Ответить
Судячи зі всього ций діскомбулятор спочатку випробували на рудому Донні
показать весь комментарий
24.01.2026 20:29 Ответить
Пздабол , просто купили нарколиг з охорони, а інші пообсиралися і втікли після перших вибухів. А хіба могла бути інша охорона у куколда водія автобуса?
показать весь комментарий
24.01.2026 20:29 Ответить
Дискомбобулятор? Тисячі років це називалося звичайною зрадою, коли ти задовбав навіть свого віце-президента. Мадуро про це здогадувався, тому оточив себе кубинцями.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:32 Ответить
А наша секретна зброя це звукові хвилі від ІвоБобулятора - кцп від нього буде корчить і перевертати.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:33 Ответить
Де вона була,ця секретна,коли "лідер світу",за висловом Мосейчук,бикував в Овальному?
показать весь комментарий
24.01.2026 20:33 Ответить
Нам відгрузіть три такі штуки. Скабеєва буде кров'ю блювати на Пескова.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:33 Ответить
тоцй випадок, кои коментарі цікавіші за новину
показать весь комментарий
24.01.2026 20:33 Ответить
Кловун продовжує смішити Світ і опускати Америку в лайно.
Відмиватись прийдеться довго.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:33 Ответить
І ми того наркобарона Мадуро висмикнули як ріпку з грядки - Трамп
показать весь комментарий
24.01.2026 20:33 Ответить
Завтра Зеленський також буде використовувати бульбулятор.
Правда для інших цілей👻
показать весь комментарий
24.01.2026 20:33 Ответить
Та заберіть у діда бульбулятор.Рудий придурок і без нього так чудить-весь світ і ****.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:34 Ответить
показать весь комментарий
24.01.2026 20:35 Ответить
ієріхонський Бобулятор

.
показать весь комментарий
24.01.2026 22:56 Ответить
Дід, просто живе свое краще життя. Він то добре знак що він вже старий і йому нічого не буде. А так хоч розвалиться перед смертю.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:39 Ответить
Краще життя організму починається разом з деменцією. Але до чого тут решта світу?
показать весь комментарий
24.01.2026 20:51 Ответить
Довгий язик.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:39 Ответить
Цікаво читати блазнів в коментарях, які ні бум-бум не шарять і поняття не мають про що йде мова. Цю тему ще в перші дні після арешту мадуро на "мілітарі" обсмоктали вздовж та поперек, а сюди новина про "секретну зброю" дійшла тільки зараз і то після заяви трампа...
показать весь комментарий
24.01.2026 20:44 Ответить
Так, дуже цікаво🤣
показать весь комментарий
24.01.2026 20:46 Ответить
Спочатку сиділи в оральному кабінеті з бульбулятором радилися,потім принесли астролябію і вирішили по Венесуелі використати ..ото...як воно...ну гучномовець)))
показать весь комментарий
24.01.2026 20:46 Ответить
Тут Зеля і Трамп собі можуть руки подати, і обнятись. Як Зелі всіляку херню говорять, а він свято вірить, так і Трампу по вухах їздять. Свити обох клоунів розуміють, що вони при владі, поки клоунів не турнули.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:47 Ответить
Ага, не тяжко було його за собою на мотузочці тягнути, не захекались? Рішучого розрахунку однієї зушки вистачило б завершити всю ту операцію прямо біля хати.
показать весь комментарий
24.01.2026 20:48 Ответить
Тіпа вони врубили на весь Каракас спів Іво Бобула ? Просто нелюді
показать весь комментарий
24.01.2026 20:54 Ответить
Дискомбобуляция (от англ. discombobulation) - это состояние крайней растерянности, замешательства, дезориентации или смущения. Термин часто используется в переносном смысле для описания того, когда кто-то выбит из колеи, озадачен, сбит с толку. Популяризировано сценой из фильма "Шерлок Холмс" (2009), описывающей аналитическое выведение противника из строя.
Основные значения и контексты:

Растерянность и дезориентация: Сильное замешательство, потеря контроля над ситуацией.Сбивание с толку: Намеренное действие, направленное на то, чтобы дезориентировать кого-либо (как, например, в фильме https://www.reddit.com/r/writing/comments/15r3vmm/why_is_this_word_used_so_often/?tl=ru "Шерлок Холмс", где персонаж описывает ментальное и физическое отключение противника).

Смущение: Состояние, при котором человек чувствует себя неудобно и не знает, как реагировать.

Слово имеет ироничный, часто шутливый оттенок, описывая не просто легкое удивление, а именно глубокое замешательство.
показать весь комментарий
24.01.2026 21:03 Ответить
"Не дозволено казати..» 🤣🤣
коли хтось трампу зобороняв щось говорити і коли він упускав можливість повийобуавтись?)
просто куплені/залякані охоронці
показать весь комментарий
24.01.2026 21:16 Ответить
Чому не фарбований?
Совпадение?!
показать весь комментарий
24.01.2026 21:17 Ответить
Трампобульбулятор ска )))
показать весь комментарий
24.01.2026 21:26 Ответить
ото вже хтось з оточення з дебіла знущається.
-давай йому скажемо що це все завдячуючи "дискомбобулятору"
- та ні, не повірить
- закрадемось на 20 баксів?
показать весь комментарий
24.01.2026 21:39 Ответить
закладемось
показать весь комментарий
24.01.2026 21:41 Ответить
Трапобульбулятор мабуть...
показать весь комментарий
24.01.2026 21:41 Ответить
показать весь комментарий
24.01.2026 21:44 Ответить
прибор еще новый и имеет побочные эффекты - пример - Трамп пострадал
показать весь комментарий
24.01.2026 21:45 Ответить
Йому на ніч мабуть читають совєцьку фантастику. Чи то "Продавец воздуха" Беляева, чи то "Гиперболоид инженера Гарина" Толстого. А може Макрон дав йому для перегляду другу серію Фантомаса?
показать весь комментарий
24.01.2026 21:46 Ответить
Заберіть у трампона "бульбулятор".
показать весь комментарий
24.01.2026 21:56 Ответить
Яйцелятор?
показать весь комментарий
24.01.2026 22:03 Ответить
Діду, зав'язувати тобі вже потрібно з тими "бульбуляторами"...😂
показать весь комментарий
24.01.2026 22:09 Ответить
Не втримався
показать весь комментарий
24.01.2026 22:09 Ответить
7 Гц генератор инфразвука...он наверное почитал совковый журнал Юный техник
показать весь комментарий
24.01.2026 22:18 Ответить
Трампутінський аналоговнет.
показать весь комментарий
24.01.2026 22:34 Ответить
Красава,выкрал покидька и теперь весело про это рассказывает,а существует страна в которой с врагом пытались воевать шашлычками,но обосрались и теперь там грустно почти всем,но Трамп для них комик,а шашлычник папа нации
показать весь комментарий
24.01.2026 22:40 Ответить
Чим довше цирк, тім кловуни смішніше.
показать весь комментарий
24.01.2026 22:58 Ответить
дискомбобулятор ...
Розширений пошук дав - дисковий бульбулятор Тюріна А А
https://www.youtube.com/watch?v=-xp6-WScT_Q Бульбулятор от ученика Тюрина А.А - заказ, распаковка, сборка
Своїми руками
https://www.youtube.com/watch?v=1bRopot4O_c Бульбулятор Тюрина А А Мастер Класс
показать весь комментарий
24.01.2026 23:22 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2026 00:46 Ответить
Круто!
показать весь комментарий
25.01.2026 01:21 Ответить
Мабуть бреше, бо всi кацапи кажуть латинам дали грошi! А кацапи ******* не будуть!
показать весь комментарий
25.01.2026 01:34 Ответить
про трампклюкатор було передбачення ще у кінофільмі "Кін-дза дза".
показать весь комментарий
25.01.2026 03:11 Ответить
"Бульбулятор" від трампа???Завжди вважав США і американців принциповими,овідченими людьми,які цінують свою свободу.Але обрати повторно неосвіідчену,закомплексовану,ссикливу особу(кидав понти про Гренландію і як тіки зіткнувся з отпором-фуфлижник здав назад) це вже занадто.Що вже казати про Україну!Янукович,зеленский.Навіть Кучма з своїми проросійскими поглядами виглядав як досвідчений "керівник",хоч його і називають ббатьком алігархії.
показать весь комментарий
25.01.2026 04:59 Ответить