10206 посетителей онлайн

РФ продолжает войну, потому что Украина не принимает решения для "мирного урегулирования", - Песков

В Кремле сделали заявление о продолжении войны

В Кремле заявляют, что продолжают войну против Украины, пока Киев не примет "соответствующие решения" для "мирного урегулирования".

Об этом заявил пресс-секретарь российского диктатора Дмитрий Песков, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

Что известно

"Двери для мирного урегулирования по Украине открыты, но пока соответствующих решений Киевом не принято, Россия продолжает СВО (войну против Украины. - Ред.)", - сказал он.

Также, по словам Пескова, Кремль пока не планирует информировать об итогах нового раунда переговоров в Абу-Даби.

Напомним, сегодня, 4 февраля, начался очередной этап переговоров между Украиной, РФ и США в Абу-Даби

Мирные переговоры в ОАЭ

Топ комментарии
+18
тобто, ***** буде продовжувати війну
рудий заліпить, шо це чудова, красива війна, якої б не було, якби він був президентом США
показать весь комментарий
04.02.2026 12:23 Ответить
+17
Здохни,піська. Разом зі своїм ******.
показать весь комментарий
04.02.2026 12:24 Ответить
+10
Да ПисьКа это отдать Украину?да?!
показать весь комментарий
04.02.2026 12:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
тобто, ***** буде продовжувати війну
рудий заліпить, шо це чудова, красива війна, якої б не було, якби він був президентом США
показать весь комментарий
04.02.2026 12:23 Ответить
Це прекрасна війна, яка б не стала такою прекрасною, якби президентом був не найвидатніший миротворець Всесвіту, його Високість преподобний Дональдій Трамп Фредович...
показать весь комментарий
04.02.2026 12:32 Ответить
а зеленские будут погавкивать на президента Украины Трампа
показать весь комментарий
04.02.2026 13:03 Ответить
Кєсарю - кєсарєво, а слєсарю - слєсарєво!!!
показать весь комментарий
04.02.2026 13:20 Ответить
Да ПисьКа это отдать Украину?да?!
показать весь комментарий
04.02.2026 12:24 Ответить
Стривай, вусатий. Війну? Нє спєсабасрацию по взятію кієва за три дня (тобто защєколду)????
показать весь комментарий
04.02.2026 12:24 Ответить
Та ні, в оригіналі все "коректно": сво.
Ви русню на слові не спіймаєте, вона вміє крутити словами краще за будь-кого іншого.
показать весь комментарий
04.02.2026 12:29 Ответить
А оце "щодо України"? Ні,падли кацапскі. Мирне врегулювання З Україною.
показать весь комментарий
04.02.2026 12:33 Ответить
Здохни,піська. Разом зі своїм ******.
показать весь комментарий
04.02.2026 12:24 Ответить
Які відповідні рішення - повна капітуляція
показать весь комментарий
04.02.2026 12:26 Ответить
А сам як думаєш? Може вони продовжують війну тому що наші переговірники не можуть узгодити терміни виведення військ з Криму і суму контрибуції?
показать весь комментарий
04.02.2026 12:34 Ответить
Терор і шантаж.
Вікова політика московії
Невже душі і дух всіх закатованих знищених народів не волають до Неба про помсту і справедливе вирішення? Новгородці, царство Тартарія ( Казань), Астрахань, Лівонія, с'Сибірські та Піанічні народи??
показать весь комментарий
04.02.2026 12:26 Ответить
все вивернути навпаки,це вся суть руского міра!!
показать весь комментарий
04.02.2026 12:29 Ответить
Как раз нет! Они вывернули суть переговоров! Год разговоров ни о чем, раздувание щёк теми кто ничего не решает! ПискоВ от имени путькина послал всех на Фуй, с предложением- " Что вы на это скажете"? Но зная, что сказать им нечего- " Будут сидеть вечером на завалинке в Валдае, качать ножками, и ухмыляться"!
показать весь комментарий
04.02.2026 12:38 Ответить
Пропоную допомогти РДК розвʼязати громадянську війну в раше , бо це вони мають повалити режим кгбистів хутина .
також допомогти РДК зруйнувати енергопостачання до МАЦКВИ ракетами беспилотниками і іншими методами

а Україна буде соблюдати енергетичне перемірья
показать весь комментарий
04.02.2026 12:32 Ответить
лякалки для ЄС. Трампі вже пофіг. А вот сасія - колос на глиняих ногах. І вони валяться
показать весь комментарий
04.02.2026 12:34 Ответить
Можна було б щось обговорювати, якби воно було хоч слов'янином. А так...
показать весь комментарий
04.02.2026 12:35 Ответить
Знов Пьосков несе якусь пургу. Нічього цікавого.
показать весь комментарий
04.02.2026 12:36 Ответить
мирне врегулювання буде коли по тим кнурособакам томагавки полетять
показать весь комментарий
04.02.2026 12:42 Ответить
ЦЕ ВСЕ ТУФТА. Слухати рузкіх себе не поважати. Вони продовжують війну БО МОЖУТЬ, і вічно ведуть війни коли МОЖУТЬ. А "мирні" не коли різко стають хорошими, а КОЛИ НЕ МОЖУТЬ
показать весь комментарий
04.02.2026 12:43 Ответить
Україна продовжує війну, бо РФ не ухвалює рішення для "мирного врегулювання"
показать весь комментарий
04.02.2026 12:43 Ответить
Не буде ніякого мирного врегулювання, Україна цю війну виграла і доведе її до кінця, звільнивши усі свої території та знищивши кілька мільйонів кацапів!
показать весь комментарий
04.02.2026 12:48 Ответить
Х-уйло 4 роки намагається знищити Україну, у трактовці говірливої жопи Х-уйла "потрібні рішення", це капітуляція. Її не буде, Х-уйло буде продовжувати війну, поки живе, і поки його бидлоохлос буде його слухатися.
показать весь комментарий
04.02.2026 12:53 Ответить
взагалі майже 12 років, але маю на увазі велику війну, найбільшу у Європі з 1945 року
показать весь комментарий
04.02.2026 12:58 Ответить
Мало їм, що Зельоні гризуть оборону з середини. Подавай їм Київ за один підпис.
показать весь комментарий
04.02.2026 13:03 Ответить
Так,Україна вимушена продовжувати війну з ************* недоімперією до розвалу економіки Мордору.Ну а що залишається робити ? Справедливість повинна торжествувати!
показать весь комментарий
04.02.2026 13:04 Ответить
ФСБшні боти, передайте вашому піськову, що він під@р@с, брехлива мр@зота, гнила паскуда, чорт рогатий, нелюдь, чмо і т.д.
показать весь комментарий
04.02.2026 13:05 Ответить
РФ продовжує війну, бо США В ЛИЦІ ПРЕЗИДЕНТА- РАШИСТСЬКОГО АГЕНТА "КРАСНОВА" ДАЛО ДОЗВІЛ КУЙЛУ ВБИВАТИ УКРАЇНЦІВ.ОКУПОВУВАТИ УКРАЇНУ І ЇЇ РУЙНУВАТИ.США І 3,14ДЕРАЦІЯ Є ПАРТНЕРИ- ВОРОГИ УКРАЇНИ І УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
показать весь комментарий
04.02.2026 13:31 Ответить
Нарешті на Цензорі почали ставити нормальні фото, а не їх офіційні з буклету. Люто схвалюю!
показать весь комментарий
04.02.2026 13:35 Ответить
Рф продовжує війну, бо рф цю війну почала. За будь-яку іншу відповідь цих спікерів треба ******* обісцяною ганчіркою поки не прийдуть до тями.
показать весь комментарий
04.02.2026 14:02 Ответить