9133 посетителя онлайн

Ющенко обратился к Орбану в открытом письме: "Виктор, я помню тебя другим"

Ющенко призывает Орбана опомниться

Третий президент Украины Виктор Ющенко опубликовал открытое письмо премьер-министру Венгрии Виктору Орбану.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пост Ющенко в социальной сети Facebook.

Ющенко обратился к Орбану

"Виктор, посмотри на это фото. Мы стоим рядом в то время, когда будущее нашего региона казалось нам общим, понятным и светлым. Тогда мы вместе верили, что свобода — это не просто слово, а высший дар, за который стоит бороться. Я помню тебя другим. Я помню лидера, который понимал цену достоинства и знал, что такое освобождение от имперского гнета. Сегодня я смотрю на твои действия и спрашиваю себя: куда делся тот Виктор? Как случилось, что человек, который видел становление свободной Венгрии, сегодня подыгрывает силам, которые хотят уничтожить свободу соседа? Украина сегодня истекает кровью за те самые ценности, о которых мы когда-то дискутировали за столом переговоров. Мы защищаем не только свою землю, мы защищаем спокойствие и твоей страны, как и всей Европы", — написал третий президент.

Ющенко подчеркнул, что политика — это не только цифры, выгода или газ — это прежде всего ценности.

"Когда ты выбираешь сторону агрессора, ты предаешь не только Украину — ты предаешь память собственного народа, который знает, что такое советские танки на улицах Будапешта", — заявил Ющенко.

Политик призвал венгерского премьера "остановиться и вспомнить, кем он был".

"История — суровый судья. Она не прощает тех, кто молчал или помогал злу во времена великих испытаний. Еще не поздно вернуться к свету, к подлинному европейскому братству, где ценят честь, а не сомнительные политические сделки. Призываю тебя посмотреть в глаза правде. Будь тем лидером, которого когда-то уважал мир и который знал, что свобода — это единственный путь", — написал Ющенко.

Что предшествовало?

Напомним, в последние дни отношения между Украиной и Венгрией обострились.

Топ комментарии
+45
З баластом з Юлі, ригів та прочої срані?

Навіть Яник не міг робити абсооютно все, що йому заманеться. Коаліція з ТЮ - це з самого початку був провал.

Якщо що, то подивися, що вона зараз намагається робити у коаліції ЗЄ. Ця кріса що завгодно спаскудить та розвалить.

Та й мудрий нарід хотів зовсім іншого:
2005-2010 рівень підтримки вступу України до НАТО серед громадян залишався стабільно низьким і зазвичай не перевищував 20-30%.
показать весь комментарий
14.03.2026 01:10 Ответить
+29
Всё правильно сказал Ющенко. Хотя, кстати, всю войну сидит отмалчивается. Никчемным оказался человеком. Я за него голосовал. Выбор был плохой. Либо он, либо дважды не судимый. А он вообще оказался слабаком.
показать весь комментарий
14.03.2026 00:32 Ответить
+29
Там уже пройдена точка невозврата. С таким же успехом можно взывать к табуретке.
показать весь комментарий
14.03.2026 00:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Просте запитання, а чи здатна ЗЕсрань написати ось такий текст. Ось так сформулювати, ось так викласти? Відповідь очевидна.
Але ж мудрому наріту не потрібні ні Ющенко ні інші грамотні і досвічені люди. Мудрий наріт захотів сваєго парня із нарота зі всіляю шваллю його слуг.
Отримав, ****. Має.
Результат за вікном...
показать весь комментарий
14.03.2026 09:08 Ответить
Я голосував за Юща. Моя найбільша претензія - жоден з сепарів ПІСУАРу у Северодонецьку не поніс покарання. Історія могла б піти сильно інакше. А цей терпіла тулив про глечики, голодомор, і лікарню майбутнього.
показать весь комментарий
14.03.2026 10:20 Ответить
А він їх мав особисто покарати чи міністр мвс та голова сбу,які за поданням президента,але все таки вру призначає?До складу вру питань немає?І хто ж ригів до вр завів?Не нарід а Ющенко?
показать весь комментарий
14.03.2026 12:04 Ответить
Парламент до розриву з Морозом (а згодом і з Тимошенко) був за Ющенка.
показать весь комментарий
14.03.2026 23:40 Ответить
Дуже цікаво як на Ющенка в коментах накидають лайна.Всі забувають що на той час риги в вру найбільшу фракцію мали,що аддміністрація президента тоді не була офісом президента всемогутнім.Всі забувають що кабмін вру і спікера вр призначає вру а не нинішній оп.Тоді ще конституція криво боко але працювала.Ющенко як і Порошенко в рамках закону працювали а не ламали конституцію.Спочатку мудрий нарід понаобирає а потім шукає винного в своїй тупості
показать весь комментарий
14.03.2026 12:02 Ответить
давай мухи окремо а котлети окремо --- два величезні пройоби ющенка це жюля тімошонка в прем.єрах і ..проффесор.. януковощ в прем.єрах --- першу істоту ющенко згодився поставити на чолі уряду бо вона підтримала його на виборах а другого гандона ющенко посадив у крісло президента бо палець об палець не зробив ***** проти ..проффесора.. тому що для віті краще януковощ ніж жюля ..любі моі хі-хі.. коли ющенко розпустив раду перший раз то потрібно було розпустити і другий раз і провести нормальну люстрацію а не арештовувати завідувачку дитсадочка за підробку бюлетенів . ющенко помаранчеву революцію просрав бо допустив до влади ригоаналів в 2010 році
показать весь комментарий
14.03.2026 15:57 Ответить
Кандидатуру вносить Глава держави за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді, яка охоплює більшість народних депутатів. Призначає прем'єр-міністра Верховна Рада
показать весь комментарий
14.03.2026 16:07 Ответить
сходи і розкажи зельцю з алібабою як потрібно призначати прем.єра і як повинні звітувати рєзнікови коли залишають посади і чи допустимо тримати на високих посадах таких істот як пронін і кириленко і чи можна роздавати по 1500 однією рукою а другою просити в ЄС 90 мільярдів або роздавати кешбеки на ферарі . мазераті . порше і бугатті
показать весь комментарий
14.03.2026 17:24 Ответить
Що розказувати?Ии самі завели моносбов в вру
показать весь комментарий
14.03.2026 17:46 Ответить
Розпустив раду і мудрий нарід завів не кращих
показать весь комментарий
14.03.2026 16:08 Ответить
Це ми просрали Ющенка, а потім Порошенка.
показать весь комментарий
14.03.2026 22:47 Ответить
До зради Мороза у помаранчевих в Раді була більшість.
показать весь комментарий
14.03.2026 23:41 Ответить
Це називається коаліція а не "більшість".Без коаліції вру не працює.
показать весь комментарий
15.03.2026 08:00 Ответить
Оце дійсно Юля постаралася...Наша Україна з комуністами, соціалістами та ще й з Юлею на додачу...це був шок, але ніяк не привід голосувати за Тимошенко, чи Януковича.
показать весь комментарий
15.03.2026 10:25 Ответить
ПРЕЗИДЕНТИ
Були різні президенти,
Перші з них Кравчук, Кучма.
Це «совкові» диригенти,
По ним плакала тюрма.

Є й продажні президенти,
Що пройшли ганебний шлях.
То російські два агента,
Від росії мають дах.

Знають першого - то Яник,
Він на трон з Донбасу сів.
Не ховався зек і зрадник,
Нас відкрито в Рашку вів.

Другий криворізький Зеля,
Хитрий та бездарний хам!
Кацапні він був земеля,
Україну нищить в хлам…

Мали й класних патріотів,
Ющенка, що дав Майдан.
Він не свій для ідіотів,
Їм би зек, блатний, баклан…

Й Порошенка розтоптали,
Вимастили його в бруд.
Цим майбетнє наше вкрали,
З ворогами пішли в блуд!!!

А сьогодні "мудрі" чешуть:
«Порошенко їх би здав…»
Ющенко слабак був - брешуть,
Їжте, що вам Зеля дав!!!
07.01.2026
Анатолій Березенський
показать весь комментарий
14.03.2026 12:15 Ответить
Прямо як старій українській приказці.
Коня кують а жаба лапу підставляє....
показать весь комментарий
14.03.2026 15:08 Ответить
Нажаль, перетворення людини на ненажерливу жабу - процес незворотній.
показать весь комментарий
14.03.2026 16:26 Ответить
Страница 2 из 2