16398 посетителей онлайн

"Доставили в участок в наручниках": ветерана ВСУ Виктора Лахно задержали после "яичной атаки" на Ермака

Бывший пленный и военнослужащий "Азова" Виктор Лахно

Бывшего пленного и бойца бригады "Азов" Виктора Лахно (позывной "Лелека") задержали в Киеве после инцидента с бывшим главой Офиса президента Андреем Ермаком. Военнослужащий подтвердил, что причиной задержания стало яйцо, брошенное в сторону экс-чиновника возле суда.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на издание "Буквы".

Подробности задержания

После судебного заседания, на котором Ермаку избирали меру пресечения, неизвестный бросил в него яйцо. Вскоре в сети появились кадры, на которых защитник Мариуполя Виктор Лахно находится в наручниках.

Военный подчеркивает, что не пытался скрываться от правоохранителей:

"Задержали именно из-за этого и доставили в участок в наручниках. Хотя я ждал с представителями полиции патруль, который должен был составить протокол, не убегал с места и полностью понимал ответственность за свои действия", — заявил "Лелека".

Лахно считает, что решение о его задержании, вероятно, было принято уже после указания со стороны неустановленных лиц: "Просто кто-то сказал, чтобы меня задержали и доставили в участок".

Что предшествовало инциденту

Стоит отметить, что накануне Лахно обнародовал видео перепалки с Ермаком. На кадрах слышно, как экс-главе ОП говорят, что "украинский народ его не уважает", на что тот ехидно ответил: "А вы говорите от имени всего украинского народа?"

  • Виктор Лахно — боец бригады "Азов". Участвовал в уникальной десантной операции (авиапрорыве) на заблокированный "Азовсталь". Прошел через российский плен и вернулся в Украину во время одного из обменов.

Подозрение Ермаку по делу о "Династии"

  • Напомним, что вечером 11 мая НАБУ и САП сообщили о подозрении бывшему руководителю Офиса Президента Украины Андрею Ермаку. По данным следствия, с 2021 по 2025 год через схему с кооперативом "Династия" легализовали более 460 миллионов гривен
  • В НАБУ рассказали, что участники "проекта Династия" договорились построить на участках четыре частные резиденции для личного проживания. Площадь каждого дома составляла около 1000 кв. м, а стоимость одного дома — около 2 миллионов долларов. Эти дома называли R1, R2, R3, R4. Также они договорились построить общий особняк R0 со спа-зоной, бассейном и спортзалом.
  • Основную часть строительства финансировали средствами, полученными преступным путем. Также для этого подконтрольные Алексею Чернышову лица создали подставную компанию, которая оформляла заказы.

  • После начала полномасштабного вторжения строительство не остановилось, а даже продолжилось более активно. Чернышов требовал от строителей строить быстрее и работать в несколько смен. Ермак контролировал строительство своей резиденции.

  • После публикаций в СМИ о "Династии" владельцы резиденций пытались вывести землю и недвижимость из-под возможного ареста. Однако Высший антикоррупционный суд наложил арест на земельные участки и пять недостроенных объектов "Династии". Также НАБУ и САП провели осмотр коттеджного городка.

  • В Офисе Президента, комментируя подозрение, заявили, что процессуальные действия еще продолжаются, поэтому пока рано давать оценки.
  • Адвокат Ермака Игорь Фомин также заявил о беспочвенности подозрения.
  • Ермак отказался комментировать подозрение и отметил, что у него нет ни одного дома, только квартира и автомобиль.
  • Известно, что ВАКС наложил арест на земельные участки и недостроенные объекты "Династии".
  • Ермак связывает уведомление ему о подозрении от НАБУ с "публичным давлением на правоохранительные органы".
Топ комментарии
+78
Це просто лютий *******!!! Дєрьмак розгулює руки в брюки, а ветерану кайданки!
показать весь комментарий
13.05.2026 22:54 Ответить
+60
Ну что, Денис Пркопенко - теперь ВАШ ХОД!!!!
Боец Азова сказал на самом деле
То ,что думает - вся страна !!!
Боец Азова явно не в турецком отеле провел плен...
показать весь комментарий
13.05.2026 22:55 Ответить
+47
Все як при янику і авакові.
показать весь комментарий
13.05.2026 22:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це просто лютий *******!!! Дєрьмак розгулює руки в брюки, а ветерану кайданки!
показать весь комментарий
13.05.2026 22:54 Ответить
Вертухаї мусорські, роблять собі нову ВРАДІЇВКУ, за участю Захисників України???
показать весь комментарий
13.05.2026 22:59 Ответить
Просто Зеленьський дав вказівку МІНІСТРУ МВС
показать весь комментарий
14.05.2026 00:19 Ответить
підЄрмака потрібно в кайдани пожитєво!
показать весь комментарий
13.05.2026 22:55 Ответить
Все як при янику і авакові.
показать весь комментарий
13.05.2026 22:55 Ответить
мусора такі мусора
показать весь комментарий
13.05.2026 22:55 Ответить
Ну что, Денис Пркопенко - теперь ВАШ ХОД!!!!
Боец Азова сказал на самом деле
То ,что думает - вся страна !!!
Боец Азова явно не в турецком отеле провел плен...
показать весь комментарий
13.05.2026 22:55 Ответить
Прокопенко герой тільки проти покійної Ірини Дмитрівни Фаріон.
показать весь комментарий
14.05.2026 06:34 Ответить
Тю, так начеб то не попав, яка проблема?
показать весь комментарий
13.05.2026 22:56 Ответить
бо ідіоти з ЗЄ-влади !
самі собі створюють проблеми.
інколи краще щось "не помітити"

але експеримент з яйцем показав що у дь'Єрмака фактично немає охорони.
оборзєл.... !

to be continued
із fenita la comedia....

.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:11 Ответить
Схоже істерять. Роблять помилки.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:52 Ответить
Тим більш, якби ж то жертвою яйця став якийсь політик чи видатний державний діяч. А тут - звичайнісінький пересічний адвокат. Тьху!
показать весь комментарий
14.05.2026 01:04 Ответить
ПроФФесор хоч і отримав контузію від яйця,та все ж пробачив студента,який в нього те яйце жбурнув.Єрмачило таким великодушним не буде.
показать весь комментарий
13.05.2026 22:58 Ответить
Так він яйцем ні вкого не попав, Це називається з мухи слона....
показать весь комментарий
13.05.2026 23:01 Ответить
це вже відомий факт - раніше рулила мафія по понятіям, а зараз рулять халдєї котрі цим мафіозникам в саунах прислужував. Самі ниці ублюдочні сцикливі нікчемі дріб'якові і мстиві недоноски.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:20 Ответить
Так я ж і кажу теперішня "українська" зелена влада набагато більше проросійська ніж партія регіонів, овоч хоч міністром на початку 00 встиг пропрацювати а цей зелений членограй в якій політиці був до 2019 року??
показать весь комментарий
13.05.2026 23:45 Ответить
Цікаво чому борьці з ухилянтами в коментарях на таких як Єрмак навіть нічого не пишуть? Я вже мовчу про реальні дії? Бо напевно то все ОПешні орлики 🤔😸.
показать весь комментарий
13.05.2026 22:59 Ответить
Так вони ж, на утриманні у єрмака і харчуються з рук кабміндічів!!
Як татаров, що у ригоАНАЛЬНИХ сидів на цепку, як вертухай!
показать весь комментарий
13.05.2026 23:01 Ответить
Методички такого не пояснюють, але як напишуть таке то буде зрозуміло хто тут повний дебіл відразу або на підсосі у зелені.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:08 Ответить
Ось їх методички... Справа проти Єрмака - "капітуляція"! Тільки не зрозуміло, що вони вкладають у це поняття...
показать весь комментарий
13.05.2026 23:13 Ответить
Ага, а захоплення влади ким? - верховенством права чи законом України, а може то реваншує нарешті Конституція України 🔥🇺🇦😸
показать весь комментарий
13.05.2026 23:15 Ответить
Капіьуляція династії
показать весь комментарий
13.05.2026 23:19 Ответить
У натальи влащенко очень много ботов в комментариях. Там например жалуются на сжигание рузких книг. Вы тоже жалуетесь?
показать весь комментарий
14.05.2026 03:30 Ответить
А чому тоді в Їрмачидлу пожбурив яйцем ветеран а не диванний ******, копротівлєнєц проти ТЦК ?
П.С. не примазуйся, ухилятіна.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:22 Ответить
Литвин це ви? 😸
показать весь комментарий
13.05.2026 23:23 Ответить
А там ще був так званий проходящий мимо персонаж. Тут хтось сказав, що немає охорони. Виходить, що є та ще і таємна і особиста
показать весь комментарий
14.05.2026 00:24 Ответить
Тепер можно вважати Єрмака законтаченим.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:03 Ответить
Колишній очільник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив про "налагодження колаборації між українськими військовими та митцями".

За словами Єрмака, він познайомив військових бригади "Спартан" зі співаком Drevo. Він наголосив, що подібні контакти мають важливе значення для підтримки армії.

Джерело: https://censor.net/ua/n3611488

P.s. Сьогодні теж відбулася "колаборація"...
показать весь комментарий
13.05.2026 23:03 Ответить
Яйця не винні!! Свободу яйцям
показать весь комментарий
13.05.2026 23:17 Ответить
👍...
показать весь комментарий
14.05.2026 01:57 Ответить
Полюція це зараз мусорили які нікуди не зникали , хоч обмалюй їх полюцією, кого ***** воїни захищають?! Отаких от дерьмаків і заброньованих мусорів??
показать весь комментарий
13.05.2026 23:06 Ответить
За кадром мелодія з серіалу "Друзі".

показать весь комментарий
13.05.2026 23:07 Ответить
Дінастія? Хазаро Ностра ?
показать весь комментарий
13.05.2026 23:09 Ответить
Єврейська мафія.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:15 Ответить
Порошенко тоже еврей?
показать весь комментарий
14.05.2026 03:31 Ответить
Такі , гарні, веселі,не голені хлопці,,,,хоча один в х,,й , голений,,,
Крисо-подібні=Підари + будете горіти , і висрані вами кірпічи вам не допоможуть,,,
показать весь комментарий
13.05.2026 23:24 Ответить
Так це вже виходить другий сезон... У першому сезоні був інший склад акторів. Вони ще любили поїсти шаурму на АЗС.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:40 Ответить
Рататуя забули вставити в груповий портрет
показать весь комментарий
13.05.2026 23:45 Ответить
підординастія
показать весь комментарий
14.05.2026 01:01 Ответить
показать весь комментарий
14.05.2026 09:00 Ответить
міндіч керує хабадом і кабміном.
Квартал танцює на могилах з прапорами🇺🇦
Мародери і виродки розпинають державу!!
показать весь комментарий
13.05.2026 23:08 Ответить
Возвращайтесь из "левацкой Дании" на родину и помогайте
показать весь комментарий
14.05.2026 03:33 Ответить
Пам'ятаю один боєць теж кинув "яйце", яке виявилось гранатою в натовп. Багато загиблих і поранених було.. До тогож, це якийсь примітивізм, яким користуються примати, кидаючись власним лайном. Треба бути більш цивілізованим.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:14 Ответить
Потрібно було кидатись м'якими іграшками, у вигляди свинок?)
показать весь комментарий
13.05.2026 23:28 Ответить
не сортую приматів за сортом лайна яким вони кидаються...
показать весь комментарий
13.05.2026 23:29 Ответить
з точки зору права , кайданки не мали б застосовуватись, тобто можуть бути ознаки перевищення службових повноважень , юрист стажер може нормально так потренуватись на поліцаях ...
показать весь комментарий
13.05.2026 23:20 Ответить
ермаку не куда бежать и никто за него не подписался и он это понимает,поэтому завтра поедет на СИЗо,ну а потом уже будет пожизненное,не смотря на звание на лубянке
показать весь комментарий
13.05.2026 23:21 Ответить
обміняти б на воїнів
показать весь комментарий
13.05.2026 23:32 Ответить
У него папа генерал ФСБ поменяет, как Медведчука.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:34 Ответить
Нічого йому не буде . Максимум - домашній арешт , або особисте забов'язання
показать весь комментарий
13.05.2026 23:35 Ответить
А яйце сире чи тухле ?
показать весь комментарий
13.05.2026 23:32 Ответить
золоте резніковське по 17
показать весь комментарий
14.05.2026 00:00 Ответить
Не здивуюсь підозрі про замах на вбивство, як зі сніжками колись. Кадри ж ті самі, руки роботу памʼятають.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:33 Ответить
Ну там ще можно вигадати підозру про "підрив обороноздатності країни"... Адже Єрмак, якось обіцяв закрити особисто потреби якоїсь бригади. Відправити
показать весь комментарий
13.05.2026 23:36 Ответить
Там не яйце повинно бути, а граната.
показать весь комментарий
13.05.2026 23:43 Ответить
Вінком тре було його, вінком як Яника...
показать весь комментарий
13.05.2026 23:48 Ответить
Навіть не знаю як це коментувати
показать весь комментарий
13.05.2026 23:57 Ответить
піпець, що хлопці проходять...
показать весь комментарий
14.05.2026 00:15 Ответить
пробачте вже нас, сини наші, якщо вмієте,
назви нам нема, все знову повісили на вас....
показать весь комментарий
14.05.2026 00:21 Ответить
єрмаку...гаплик..його рано чи пізно елімінують чи плебс чи бувші кумпани...
показать весь комментарий
14.05.2026 01:03 Ответить
https://t.me/BerezaJuice/64944 Борислав Береза - теж ветеран ЗСУ, окрема думка з приводу:
Єрмак мій ворог. Він мене ненавидить, як і Володимир Зеленський. І вони обидва багато чого зробили, щоб нашкодити мені та щоб мене дискредитувати. Але я не можу підтримати те, що сьогодні відбувається.
Мені не подобається, коли з ним таким, який втратив більшу частину свого впливу та можливостей, після зняття з посади Голови ОП, фоткаются, наче з мавпочкою на пляжі в Євпаторії, роблячи це, щоб принизити його та потішити натовп цим трофеєм. А таких фоточек та глузувань я достатньо бачив. Це нагадує штовхання дохлого лева, з тими відмінностями, що він не лев і живий, хоча і виглядає жалюгідно. Ти публічно йому скажи, що він покидьок, завгосп та агент російського впливу, коли він при владі був. Не можеш? Ну, тоді ой. До речі, Єрмак заблокував мене у соцмережах, щоб не бачити моїх дописів і заяв.
Мені не подобаєть, коли в спину Єрмаку кидають яйце. Що це? Ти йому кинь дивлячись в обличчя. І зроби це коли він на посаді, а не тоді, коли він частково збитий льотчик. Зроби це так, як сміливо зробив 24 вересня 2004 року в Івано-Франківську 17-річний студент Дмитро Романюк, коли кинув яйце у Януковича, який був тоді всесильним прем'єр-міністром та кандидатом в президенти. А кинути в спину... Не розумію і не підтримую.
Хоча те, що сьогодні отримує Андрій Єрмак - наслідки його дій і рішень, що повертаються до нього бумерангом. І паскудна кадрова політика через яку ніхто не прийшов його підтримати з тих, з ким він працював, або хто цьомав його у дупу. Перші вже працюють на інших, а другі знайшли собі нову дупу. Ну, а чернуха якою він поливав інших сьогодні теж повертається до нього. Але я бачив багатьох, хто йому прямо казав тоді і бачу, як набралися сміливості сьогодні ті, хто раніше перелякано тримав язика за зубами. І ці другі мене дратують.
Мені хочеться, щоб НАБУ та САП довели провину Єрмака і той сів. Хочу, щоб він отримав вирок за скоєне, але ці ігри навколо впавшего мені не подобаються. Вибачте, якщо когось розчарував. Не треба очаровуватися.
показать весь комментарий
14.05.2026 01:07 Ответить
https://www.youtube.com/@Bereza_Boryslav

там все...
показать весь комментарий
14.05.2026 01:35 Ответить
Порохобот
показать весь комментарий
14.05.2026 03:34 Ответить
чим і пишаюся!
показать весь комментарий
14.05.2026 03:44 Ответить
вам ніхто не казав який справжній і красивий у вас профіль?
показать весь комментарий
14.05.2026 04:09 Ответить
Та тут, звісно, не від стрільця тікати, залишивши дитину під лінією вогню. Тут уже можна й принциповість проявити. Поліція ж має стояти на сторожі спокою громадян. Хочеться зрозуміти, коли прокинеться парламент. Від дівчинки й прем'єра я такого не очікую, а от парламенту вже давно час отямитися. Міністр внутрішніх справ у відставку не піде. Гундос його не звільнить. Але ж треба щось робити, і зробити це може саме парламент. Бо такі речі, як тікати від стрільця й залишити беззбройного хлопця в кайданках, - це навіть важко якось словесно оцінити.
показать весь комментарий
14.05.2026 01:17 Ответить
Еврей ворует миллионы, а искренний украинец сидит в наручниках. Еврейско-татарская страна чудес!
показать весь комментарий
14.05.2026 02:15 Ответить
Этот лахно сам похож на еврея, ещё и с голубым голосом, ещё и в нацистской организации азов
показать весь комментарий
14.05.2026 03:35 Ответить
Мусорня вірно служить своєму кремлівському господарю.
показать весь комментарий
14.05.2026 03:18 Ответить
У него голос и внешность как у гомосексуалиста
показать весь комментарий
14.05.2026 03:28 Ответить
Я нашел видео где этот человек предлагает дать оккупированным территориям автономию
показать весь комментарий
14.05.2026 03:51 Ответить
поділиться лінком, якщо все це не на півтори години. ..
показать весь комментарий
14.05.2026 04:04 Ответить
вам ніхто не казав який справжній і красивий у вас профіль?
показать весь комментарий
14.05.2026 04:11 Ответить
дермак Зєлєнскага - лайно..
показать весь комментарий
14.05.2026 04:19 Ответить
Так, він яйцем поцілив Єрмаку в лоба? Молодець! Єрмак заслуговує в лоба більшого ніж яйце....
показать весь комментарий
14.05.2026 05:53 Ответить
Татаров друг Єрмака.....
показать весь комментарий
14.05.2026 07:03 Ответить
У дерьмака куча охранников призывного возраста,почему они не бусификованы?
показать весь комментарий
14.05.2026 07:54 Ответить
андрюша не Черновол в смітевому баці, всеж такі коханець царя.
показать весь комментарий
14.05.2026 07:59 Ответить
Результат розвинутої фази клоунізму в Україні !!! "Пока Вова на месте, мы будем жить"
показать весь комментарий
14.05.2026 08:00 Ответить
Правильно зробили що затримали , не яйце треба було кидати а гранату , тоді наші полохливі мєнти порозбігались-б по норах .
показать весь комментарий
14.05.2026 08:06 Ответить
Якби Єрмак був ворог раші то не пацан з яйцем а профі кіллер при таких умовах пристрелив гниду.
показать весь комментарий
14.05.2026 08:40 Ответить