8446 посетителей онлайн

36,4% поляков считают, что лишение Зеленского ордена Белого Орла укрепляет позиции Польши в мире, — опрос

Лишение Зеленского ордена Белого Орла: что думают поляки

36,4 % поляков считают, что решение президента Кароля Навроцкого лишить украинского лидера Владимира Зеленского ордена Белого Орла укрепит позиции Польши на международной арене.

Об этом свидетельствуют результаты опроса SW Research, заказанного изданием Onet, сообщает Цензор.НЕТ.

Что думают поляки?

  • В то же время 31,6% опрошенных поляков считают, что лишение президента Зеленского ордена Белого Орла, напротив, ослабит позицию Польши.
  • Еще 32% не определились с ответом.

Ранее сообщалось, что более 50% респондентов в Польше убеждены, что президент Украины Владимир Зеленский относится к Польше негативно.

Что этому предшествовало?

Президент Польши Кароль Навроцкий лишил президента Украины Владимира Зеленского высшей награды страны — ордена Белого Орла — на фоне скандала с присвоением элитному подразделению украинских ССО названия "Герои УПА".

В ответ ряд украинских чиновников сделали заявления:

Топ комментарии
+21
Я в польському ЮТуб інколи читаю польську писанину на тему України,УПА,Волині і от на що звернув увагу у поляцькій психології щодо нас: 1. ляхи дружно виють,як шакали щодо людобойства пулякув злою УПА але НІКОЛИ не згадують українські жертви пулякув,так наче це були не люди,а просто колорадських жуків дихлофосом покропили ; 2. поляки всі впевнені,що Волинь і Галичина їхні землі ; 3. поляки ненавидять українських біженці; 4.. поляки впевнені,що вони надали Україні багатомільярдну допомогу,врятували Україну,а невдячні українці не відмовилися від УПА і не хочуит ставити пам"ятники АК і Пілсудському; 5. багато поляків за те,щоб Путін нас розбив і тоді вони домовляться з ним і він віддасть їм Галичину і Волинь; 6. деякі поляки за те щоб Путін спочатку вдарив по Україні ЯЗ ,а вже потім віддав їм всходніє креси....
показать весь комментарий
27.06.2026 18:39 Ответить
+16
Причини подій на Волині слід шукати,принаймі,у подіях починаючи з 1917: 1. поляки завоювали ЗУНР і Львів; 2. У 1920 поляки зрадили своїх союзників УНР,уклали Ризький договір,захопили Волинь,а солдатів Армії УНР помістили в табори (інтернували),що там з ними сталося "наші історики" мовчать;3. в 1920-1939 українці жили в умовах не просто диктатури,а по суті геноциду,до речі "наші історики" про це теж мовчать,в цей час заборонена укрмова,в українців відібрали 600 тис. га землі для польських переселенців-осадників,українцям і собакам заборонялося заходити в трамваї,магазини,ресторани...;4.у 43 бандитсько-фашистська АК вирішила провести етнічну чистку на Волині але вже була УПА і поляки отримали відсіч; 5. але поляки відігралися під час акції "Вісла" у 46-47. ;6. хто такі АК "наші історики" теж мовчать,можна прочитати про такого собі аковця Ромуальда Райса "Бурого" і все стане зрозуміле. 7. "наші історики" сором"язливо мовчать,що до весни 39 Польща була офіційним ....союзником Гітлера,разом з ним ділила Чехословаччину...
показать весь комментарий
27.06.2026 18:41 Ответить
+8
Тобто щоб зміцнити позиції Польщі в світі в 10 разів треба дати зєльцу 10 орденів, а потім їх забрати.
показать весь комментарий
27.06.2026 18:35 Ответить

Загрузка...