7844 відвідувача онлайн

До Польщі залетіло 19 цілей, 4 БпЛА було збито, - Туск

Скільки дронів було збито Польщею. Туск дав відповідь

Прем'єр Дональд Туск заявив, що на територію Польщі залетіли 19 цілей. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.

За його словами, значна частина дронів увійшла у повітряний простір Польщі з Білорусі.

Ймовірно, було збито чотири безпілотники, додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше ПС ЗСУ повідомили, що російські "шахеди" залетіли в Польщу. Згодом цю інформацію підтвердили у повітряному командуванні Польщі. Там зазначили, що піднято авіацію, наземні системи ППО у найвищій готовності, закрито 4 аеропорти.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що військові застосували зброю проти цілей. Він також уже проінформував генсека НАТО Рютте про заліт "шахедів" в Польщу.

Туск скликав екстрене засідання Ради міністрів Польщі.

У Повітряних силах ЗСУ заявили про щонайменше 8 російських БпЛА, які залетіли до Польщі.

Відомо, що один із БпЛА влучив у будинок в Польщі.

Прем'єр Туск підтвердив, що Польщу атакували російські безпілотники.

Топ коментарі
+14
РЕБом то можна загнати, але як пояснити польські SIM - карти для 4G?
показати весь коментар
10.09.2025 12:07 Відповісти
+12
Головне що не фури з зерном...
показати весь коментар
10.09.2025 12:05 Відповісти
+11
ну і шо скажуть ті, хто чесав, шо це Україна їх загнала до Польщі ребом?
показати весь коментар
10.09.2025 12:01 Відповісти

Завантаження...