6266 відвідувачів онлайн

Президент Польщі Навроцький: Обговорювалась можливість застосування статті 4 НАТО

Атака шахедів на Польщу. Навроцький обговорював можливість застосування статті 4 НАТО

Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що під час екстреної зустрічі Бюро національної безпеки обговорювалась можливість застосування статті 4 НАТО.

Про це повідомила канцелярія польського лідера, інформує Цензор.НЕТ.

"Операція в польському повітряному просторі завершена. Я дізнався про всю ситуацію близько 3-ї години ночі. Я постійно перебуваю на зв'язку з Міністерством національної оборони, генералом Клішем та генералом Кукулою. Після проведення аналізу я вирішив відвідати Оперативний командний центр Збройних сил, де генерал Кліш надав мені вичерпну інформацію. Я також зустрівся там з прем'єр-міністром Дональдом Туском і вирішив організувати спеціальну зустріч у Бюро національної безпеки (BBN) о 6:30 ранку", - зазначив він.

Під час цієї зустрічі, за словами Навроцького, обговорювалась можливість застосування статті 4 НАТО.

Стаття 4 передбачає, що сторони Альянсу консультуватимуться між собою щоразу, коли, на думку якоїсь із них, виникне загроза територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці будь-якої із сторін.

"У цій дискусії також порушувалося питання про необхідність посилення протидронової оборони Польщі. Я отримав доповідь від генерала Кукули, який сказав, що протягом 48 годин польська армія матиме повний аналіз того, що сталося", - підсумував президент.

Атака шахедів на Польщу. Навроцький обговорював можливість застосування статті 4 НАТО

Нагадаємо, раніше ПС ЗСУ повідомили, що російські "шахеди" залетіли в Польщу. Згодом цю інформацію підтвердили у повітряному командуванні Польщі. Там зазначили, що піднято авіацію, наземні системи ППО у найвищій готовності, закрито 4 аеропорти.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що військові застосували зброю проти цілей. Він також уже проінформував генсека НАТО Рютте про заліт "шахедів" в Польщу.

Туск скликав екстрене засідання Ради міністрів Польщі.

У Повітряних силах ЗСУ заявили про щонайменше 8 російських БпЛА, які залетіли до Польщі.

Відомо, що один із БпЛА влучив у будинок в Польщі.

Прем'єр Туск підтвердив, що Польщу атакували російські безпілотники.

Топ коментарі
+19
еще один Трамбон нашелся! Какой воинственный балабол!
Хотя хрен с ними Шахедами главное Волынская резня!
показати весь коментар
10.09.2025 11:33 Відповісти
+17
показати весь коментар
10.09.2025 11:39 Відповісти
+13
"Стаття 4 передбачає, що сторони Альянсу консультуватимуться між собою "

ПОТУЖНА стаття! "Розмови в пользу бідних" (С). І навіть її вони засцяли застосувати...
показати весь коментар
10.09.2025 11:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
еще один Трамбон нашелся! Какой воинственный балабол!
Хотя хрен с ними Шахедами главное Волынская резня!
показати весь коментар
10.09.2025 11:33 Відповісти
Випередили ...))
Порада Навроцькому - наступного разу можете , кацапським дронам і ракетам , розповісти про "волинськурізанину" - раптом допоможе ..?
показати весь коментар
10.09.2025 12:05 Відповісти
Ось тобі, навроцький, і ******* день!
А ти так за прутня, голосив на виборах…
показати весь коментар
10.09.2025 11:35 Відповісти
консультації проти дронів та ракет ***** це саме то, дуже помічне
показати весь коментар
10.09.2025 11:35 Відповісти
потужно хрюкнули а потом і напустили туману,тут головне на саміх себе не нагнати страху
показати весь коментар
10.09.2025 11:37 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2025 11:36 Відповісти
"Стаття 4 передбачає, що сторони Альянсу консультуватимуться між собою "

ПОТУЖНА стаття! "Розмови в пользу бідних" (С). І навіть її вони засцяли застосувати...
показати весь коментар
10.09.2025 11:37 Відповісти
забудьте пшеки за 5 статю головне робити розкопки і кошмарити фури і вагони з зерном
показати весь коментар
10.09.2025 12:10 Відповісти
Соплежуї
показати весь коментар
10.09.2025 11:37 Відповісти
Консультації консультуючих консультантів)))
показати весь коментар
10.09.2025 11:38 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2025 11:39 Відповісти
У відповідь на порушення польського повітряного простору російськими шахедами, президент Кароль Навроцький прийме рішення подвоїти кількість затриманих українських фур на кордоні, а також повторно заборонити бандерівську символіку.
показати весь коментар
10.09.2025 11:39 Відповісти
Та досить вже людей смішити. Закінчуйте з цією історією про черговий вияв нікчемності та безсилля перед кацапським злом.
показати весь коментар
10.09.2025 11:40 Відповісти
Стаття 4 передбачає, що сторони Альянсу консультуватимуться між собою щоразу, коли, на думку якоїсь із них, виникне загроза територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці будь-якої із сторін.

країни балтії! фінляндія! польща!
вітаю вас з статутом нато! с законами математики!
бо, спочатку 4, а вже потім 5!

тобто, спочатку ви всі поконсультуйтесь, поконсультуйтесь, поконсультуйтесь.....
як раз, десь тижні два три.
нууу..... фіни, скоріш за все, вистоять якійсь час, а от таллінн, рига, вільнус готуйтесь до партизанської війни.....

от, блінорилий лошара, поліз на українців!
а, треба було зовсім по іншому.......
показати весь коментар
10.09.2025 11:41 Відповісти
Основні положення Статті 5:

Колективна оборона:

Це принцип, згідно з яким напад на одного члена НАТО є нападом на всіх.

Індивідуальна допомога:

Кожна країна-член самостійно вирішує, яку допомогу вона надасть, враховуючи обставини та власні ресурси.

Гнучкість реагування:

Допомога може включати використання збройних сил, але не обов'язково є виключно військовою.

Консультації:

Усі заходи вживаються після консультацій між державами-членами НАТО.

Повідомлення ООН:

Про кожен збройний напад і вжиті заходи негайно повідомляється Рада Безпеки ООН.

Припинення заходів:

Заходи припиняються, коли Рада Безпеки вживає необхідні дії для відновлення міжнародного миру.
показати весь коментар
10.09.2025 12:11 Відповісти
Два гєнєрала- Кукула і Кліше😂😂- відмінні персонажі персонажі для мультика!
показати весь коментар
10.09.2025 11:41 Відповісти
Домовились домовлятися)) хто там живе коло тих Сувалок - пакуйте чемодани, бо поки ці перебалакають, орда кацапської нечемні вас знищить.
показати весь коментар
10.09.2025 11:42 Відповісти
Який потужний призвіздент польщі, гав.роцький, чи як там його, сам, особисто, проснувся в 3 години ночі, одягнув нові підгузники і довай проводити совіщанія. Рішали, куди бігти, якщо кацапня знову типа як вдарить шахедами
показати весь коментар
10.09.2025 11:43 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2025 11:44 Відповісти
Польща, це не Турція з Єрдоганом!! Він свою статтю щодо ЗАХИСТУ Туреччини та її Національних інтересів, одразу задіяв, без марних теліпання язиками з трибун!! Від московитів, тільки сморід пішов!!
показати весь коментар
10.09.2025 11:44 Відповісти
сподіваюсь ви ПОТУЖНО обговорювали? Якщо ні то запитайте у нашого пи""юка як краще
показати весь коментар
10.09.2025 11:45 Відповісти
Підіймалось....але так і не піднялось(
Всі годинники в Навроцького на півшостого( в нати також.
Чи є така віагра і в такій кількості у світі аби в нати, Трампа і Навроцького зоч на 15° щось качнулось?🤔
показати весь коментар
10.09.2025 11:46 Відповісти
Нє, братИ-поляки, ви так не поспішайте. Треба все ретельно вивчити, дослідити, зробити висновки ... а там може і війна закінчиться. Головне зараз не пропускати українські фури та самих українців з Польщі вигнати, ну а дрони то таке - просто контрабанда. Просто кацапи хотіли трохи переправити до вас вибухівки.
показати весь коментар
10.09.2025 11:49 Відповісти
Поки вони будуть обговорювати ще сотні три заблукає..
показати весь коментар
10.09.2025 11:56 Відповісти
То польська криза якась.
показати весь коментар
10.09.2025 11:57 Відповісти