8671 відвідувач онлайн

Європа застерігає Зеленського від угоди без серйозних гарантій безпеки від США і виведення військ із Донбасу, - Bloomberg

Зеленський з лідерами Європи

У Європі вважають, що сценарій, за яким Україна погодиться на угоду без надійних гарантій безпеки з боку США та виведення своїх військ із Донбасу, може загрожувати безпеці всього регіону. Лідери переконують президента Володимира Зеленського утриматися від таких дій.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це повідомляє Bloomberg.

Загроза для Європи

Видання зазначає, що головна мета Європи - уникнути ситуації, коли Зеленський під тиском США буде змушений вивести війська з Донбасу і погодитися на угоду без серйозних американських гарантій безпеки.

Дипломати вважають, що подібний сценарій може створити стратегічний вакуум та загрожувати безпеці всього регіону.

Як очікується, найближчими днями представники кількох європейських держав вирушать до Вашингтону для обговорення цих ризиків з американською адміністрацією.

Тактика Європи

Нині в Європі дотримуються тактики публічної підтримки американських ініціатив, сподіваючись, що Москва сама зірве потенційні переговори. Однак, за оцінкою видання, цей підхід вичерпує себе, і невідомо, чи існує запасний план.

Крім того, за даними видання, британська сторона вважає, що російський диктатор Володимир Путін на зустрічі з американським спецпредставником Стівом Віткоффом відкинув пропозиції США, оскільки ті були "занадто сприятливими для України".

США можуть вийти з мирного процесу

Європейські дипломати визнають, що останні контакти з американськими та українськими представниками проходять непросто. Водночас вони готуються до можливого сценарію, у якому Дональд Трамп у разі неможливості досягти угоди може фактично відійти від питання війни.

Bloomberg попереджає: існує ризик, що США взагалі вийдуть із процесу, залишивши Європу сам-на-сам із проблемою подальшої підтримки України. У такому разі країнам ЄС доведеться вирішувати, чи здатні вони забезпечити Києву необхідну військову й фінансову допомогу.

Видання наголошує, що досі незрозуміло, чи може Європа сформувати життєздатний довгостроковий механізм фінансування України.

Мирний план США

  • 23 листопада, у Женеві розпочалися переговори делегацій України та США щодо мирного плану для завершення війни Росії проти України.
  • Раніше повідомлялося, що українська делегація вже провела зустрічі з радниками ЄС в Женеві.
  • Згодом президент Володимир Зеленський повідомив про перші результати перемовин, які відбуваються у Женеві за участі делегацій США, України, ЄС і Британії щодо американського плану завершення війни РФ проти України.
  • Секретар РНБО Рустем Умєров повідомляв, що поточна редакція мирного плану США щодо припинення війни РФ проти України перебуває на завершальному етапі узгодження, і вже відображає більшість ключових українських пріоритетів.
  • За підсумками переговорів у Женеві у неділю, 23 листопада, державний секретар США Марко Рубіо сказав, що команда Вашингтону внесе "деякі зміни" до американського мирного плану.
  • Новий мирний план США щодо врегулювання російсько-української війни скоротили із 28 пунктів до 19.
  • 25 листопада Трамп відправив свого спецпосланця Стіва Віткоффа до Москви на зустріч із Путіним. Іншому своєму спецпосланцю Дену Дрісколлу він доручив провести переговори з Україною у Києві.
  • 2 грудня відбулася зустріч диктатора Володимира Путіна зі спецпредставником США Стівом Віткоффом та зятем Дональда Трампа Джаредом Кушнером.
Топ коментарі
+15
Гарантій безпеки в природі не існує. Це сферічний конь у вакумі. Гіпотеза. Наркотичний тріп. Якщо гіпотетично США нададуть гарантії, за один прекрасний день вони їх відмінять, бо "у нас своєї зброї, грошей та попкорну самим не вистачає". Механізмів цьому завадити нема. От вообще.
показати весь коментар
07.12.2025 12:17 Відповісти
+15
Тільки, коли США робили вторгнення до Іраку, то їм знадобилася коаліція.

Американські імпотенти для маленького Іраку збирали коаліцію і тоді це була не лише війна США.

Тепер, бачите, це вже не їхня війна. Тьху!
показати весь коментар
07.12.2025 12:23 Відповісти
+13
Тому що після виводу ЗСУ, орки дістануться входу в канал з Сіверського Донця, який починається у передмісті Слав'янська (Райгородці) та зможуть подати воду до Донецька та Маріуполя. Тому вони з піною біля рота прагнуть забрати саме це місце, погоджуючися на "компроміси" щодо всіх інших областей. А ми не можемо вийти: нехай сидять без води, доки не скинуть Ху?ла та не повернуться до України.
показати весь коментар
07.12.2025 12:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А навіщо війська з Донбасу виводити ?
показати весь коментар
07.12.2025 12:05 Відповісти
Тому що після виводу ЗСУ, орки дістануться входу в канал з Сіверського Донця, який починається у передмісті Слав'янська (Райгородці) та зможуть подати воду до Донецька та Маріуполя. Тому вони з піною біля рота прагнуть забрати саме це місце, погоджуючися на "компроміси" щодо всіх інших областей. А ми не можемо вийти: нехай сидять без води, доки не скинуть Ху?ла та не повернуться до України.
показати весь коментар
07.12.2025 12:21 Відповісти
Яка в жопу вода? Їм укріпрайони Краматорська і Слов'янська потрібні, бо на їх захоплення військовим шляхом у кацапів піде років п'ять. А так бац - є шанс отримати все це швидко, та ще й в майже не зруйнованому стані.
показати весь коментар
07.12.2025 12:35 Відповісти
Ви, мабуть, не зрозуміли. Ще раз: спробуйте відшукати причину, чому орки (згідно Плану з 28 пунктів наприклад) зголосилися вийти трьох областей, та відмовитися від просування ще в двох, але лише в Донецькій та тільки в Донецькій вони вимагають просування, тобто Слав'янськ та Краматорськ? Це ж неспроста! Ви кажете - укрепи, але їх можна обійти, як обійшли Маріуполь з укрепами Азовсталі: "захочуть їсти - сами здадуться" (вибачте за цинізм, то цитата). А от без цього Каналу, без води - Донбас існувати не може, й що швидше - то краще: людям вже дупу помити нема чим.
показати весь коментар
07.12.2025 12:44 Відповісти
Хто тобі ідіоту сказав що рашисти вийдуть з трьох областей або віддадуть хоча б метр захопленої української землі? )(уйло чи Тромб? І хто тобі сказав що )(уйлу не насрати на те що дамбасітам немає чим сраку помити і все це заради каналу? )(уйлу насрати на всіх в тому числі на дамбасітів і на самих кацапів. У )(уйла єдина манія знищити Україну. А кожне місто донецької і луганської області як укріпрайони, густонаселені і суцільні промзони які дуже важко штурмувати. Якщо Україна за допомогою фашиста Тромба віддасть цей шмат території то далі можна забути не тільки про Харків, Суми, Полтаву, Дніпро і все лівобережжя, а і постане питання чи втримає Україна Одесу чи Київ.
показати весь коментар
07.12.2025 14:00 Відповісти
Ага, ага. Две великие, полноводные, реки Амазонка и Сиверский Донец. Воды залейся. Особо судоходство развито.
Вода в канал «Днепр-Донбасс» поступает из Днепровского водохранилища на реке Днепр, насосные станции поднимают её на 63 метра, после чего она самотёком течет по Днепропетровской и Харьковской областям, пополняя Краснопавловское водохранилище, а затем через реки Бритай и Берека достигает реки Сиверский Донец для водоснабжения Донбасса
показати весь коментар
07.12.2025 12:48 Відповісти
Чують дзвін та не знають де він, а вивчити питання чи не здатні, чи ліниві. Ось так і живемо серед недоучок та недоумків, а результат деградації отримуємо після виборів - чим далі то паскудніша влада.
показати весь коментар
07.12.2025 16:08 Відповісти
Треба дати копняка під зад цьому небритотому чмошнику Вові **********, доки він не понапідписував договір з маразматиком і старим аферистом Трампом і його пройдохами Віткоффом і Кушнером. Прислухайтеся до банкірів США, де жоден банк не погодиться дати кредит Трампу після його шести банкрутств (читай, шести кидків банків) а після 2020 року йому не дає кредити і останній банк, який з ним співробітничав -Дойче банк.
показати весь коментар
07.12.2025 17:04 Відповісти
Ніякої угоди не буде!
показати весь коментар
07.12.2025 12:06 Відповісти
Слід негайно вирішити проблему ухиляння від військової служби. Ніщо не тримається без інстинкту захищати свій дім. Загроза не стоїть біля кордону - вона вже в наших домівках. І якщо Україна не забезпечить свою силу, її майбутнє вирішить хтось інший. Цей хто уже довгий час нищить нашу Батьківщину.
показати весь коментар
07.12.2025 13:13 Відповісти
Європа все перекладає на США - Трамп ці надії відфутболює і каже - війна в Європі
показати весь коментар
07.12.2025 12:06 Відповісти
Тільки, коли США робили вторгнення до Іраку, то їм знадобилася коаліція.

Американські імпотенти для маленького Іраку збирали коаліцію і тоді це була не лише війна США.

Тепер, бачите, це вже не їхня війна. Тьху!
показати весь коментар
07.12.2025 12:23 Відповісти
Трамп перевзувся - то шо йому зробиш - як з гуся вода - арсенали зброї в США - от і качають права
показати весь коментар
07.12.2025 12:28 Відповісти
До чого тут "трамп"? У США хіба монархія?

Ми ж знаємо, що війну в Україну приніс не "путин", а вся кацапня. Всі до єдиного. А "путин" лише концентрація їхніх підлих бажань.
показати весь коментар
07.12.2025 14:19 Відповісти
Ніколи сосія при хутіні не виведе війська з Донбасу.
показати весь коментар
07.12.2025 12:06 Відповісти
Це вони сподіваються, що ми виведемо війська з Донбасу.
показати весь коментар
07.12.2025 12:08 Відповісти
не туди, а навпаки...
показати весь коментар
07.12.2025 12:09 Відповісти
"Європейські дипломати визнають, що останні контакти з американськими та українськими представниками проходять непросто."З трампом все більш-менш ясно,а ось на рахунок "непросто" з "українськими" представниками можна детальніше?
показати весь коментар
07.12.2025 12:06 Відповісти
Можна. Бо українські представники прогулюють переговори. Приходять якісь татари, арахламідіі, та завгоспи з орлиними носами.
показати весь коментар
07.12.2025 12:23 Відповісти
А навіщо гарантії США ? Ми маємо будапештський меморандум.
показати весь коментар
07.12.2025 12:07 Відповісти
Який не ратифіковано. Тим більше що меморандум ні до чого не зобов'язує.
показати весь коментар
07.12.2025 12:13 Відповісти
Він зобов'язує його учасників не нападати на Україну. Тобто ядерні держави не мають напасти, а з без'ядерними ми сами розберемося, отаку там думку закладено. Й всі вони дотримуються цих зобов'язань, крім одного.
показати весь коментар
07.12.2025 12:26 Відповісти
Меморандум юридичної сили немае.
показати весь коментар
07.12.2025 12:34 Відповісти
Я сказав лише те, що всі учасники його дотримуються, крім ************. Має чи немає, це не те про що ми тут з Вами будемо сперечатися з піною біля рота.
показати весь коментар
07.12.2025 12:38 Відповісти
Для рашкі не один міжнародний закон не має юридичної сили
показати весь коментар
07.12.2025 14:56 Відповісти
Так меморандум нічого не коштує, хоча все рівно забовязує підготуватися до його виконання, якщо інша сторона його виконала, в повному обсязіа і вчасно, а от яку допомогу і в якій кількості юридично визначитися їз розрахунків по факту наданої Україною і отриманою кожної із сторін послуги по безпеці у вигляді знищення третього ядерного потенціалу в Світі. Це десь 1,5 трильна долл. ділим 50 на 50 десь 750 мільярдів долл., не враховуючі відшкодування збитків винної сторони за шкоду.
показати весь коментар
07.12.2025 17:37 Відповісти
Послуги по беспеці від України отримали?, у вигляді знищення націлених на них ракет бувшого СРСР з 2 тис.-ми ядерних боєголовок - отрима - це факт з яких бенефіціаром вигоди на 70% є США, на 30% РФ, ЄС, і навіть Китай, тому тоді що цей меморандум не ратифікують, це вже їх проблеми хай це роблять в іншому випадку потрібно признати що США та інші країни не надали в часно і в повному обсязі допомоги взамін отриманої від України , що привело до тяжких втрат, а ті хто каже що ЯЗ яку знищла Україна ні чого не вартує, хай порахують скількі коштувала США війна Ізраїлю і США з Іраном , метою якої було знищення 10 потенційних ядерних боєголовок.
показати весь коментар
07.12.2025 17:19 Відповісти
Знову жуйка про меморандум. Ви його читали? Можно конкретно, про який саме пункт меморандуму ви говорите? Конкретну фразу звідти про... гарантії?
показати весь коментар
07.12.2025 12:38 Відповісти
Супер.А які дії прописані у разі порушення?
показати весь коментар
07.12.2025 17:59 Відповісти
Хто ці дії проти порушника буде застосовувати, якщо ЗАРАЗ не взмозі зупинити зло?!

Де санкції, де зброя?

...зараз на столі перемовин лише капітуляція України.

Після минську, Україна вже з дурі проявляла добру волю, йшла на поступки пуйлу, розмінувала, вийшла з Золотого і ін.укреп.пунктів і що?

Самі надали козир пу, замість того, щоб ракети клепати, дороги асфальтували і пу поглядів на цю комедію і посунув далі.

пу чесно відкрито каже, що його ціль вся Україна і цілі його не якісь клаптики території, а політичні... зміна влади і включення всієї України в склад ерефії: чи хтось в цьому сумнівається?

Мова сьогодні має йти про поставки тамагавків, таурасів ін.пекельной зброї.

Чи замислювалися зах.добродії над тим, что ЗСУ вже 4й рік воюють зі зв'язаними руками і при нестачі зброї?
показати весь коментар
07.12.2025 18:46 Відповісти
Ааааааа так то "західні добродії" винні.То вони нам наголосували у 19р!Норм.А все таки-які конкретні дії проти порушника меморандуму прописані в документі?
показати весь коментар
07.12.2025 18:53 Відповісти
Будапештський-фігня.У нас 28 безпекових угод є!!!!
показати весь коментар
07.12.2025 17:58 Відповісти
можна уявно продовжити статтю: "в той же час європейці рішуче і одностайно виразили неготовність до будь-яких рішучих дій зі своєї сторони, окрім самміту-зустрічі на якому вже четвертий рік поспіль будуть шукати рішення (але не знайдуть))). Неназвані країни не готові ані надати зброю, ані заморожені гроші"
показати весь коментар
07.12.2025 12:08 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=bztTvDAz9jk

Поки перляканий вова туситьпо світу- Бєня закликає журналістів в понеділок до суду
показати весь коментар
07.12.2025 12:09 Відповісти
А Лондонська квартирка вовки приводиться до ладу
показати весь коментар
07.12.2025 12:11 Відповісти
Ще б у валєркиній навести
показати весь коментар
07.12.2025 12:27 Відповісти
якщо цей прогноз здійсниться - тоді потрібно на завтра запастися попкорном
показати весь коментар
07.12.2025 12:14 Відповісти
Європа не придумала нічого кращого як принести в жерву України заради власної безпеки і комфорту? Інакше як же пояснити те, що дієві санкції проти росії мали бути ще з 2014р, а їх досі ввести не можуть і торгівля Заходу з росією триває, відмова від російських енергоресурсів знову лише у планах. Схоже, що на Заході мало кого цікавить, скільки загине українців у цій війні, головне, щоб вона тривала "стільки, скільки потрібно"
показати весь коментар
07.12.2025 12:10 Відповісти
Ваші пропозиції
показати весь коментар
07.12.2025 14:57 Відповісти
А українців цікавить війна?
показати весь коментар
07.12.2025 19:24 Відповісти
анекдот нового часу - америка, як гарант будь чого ))
показати весь коментар
07.12.2025 12:11 Відповісти
Загрядотряд Европа ! Яку реалистичную альтернативу они могут предложить ?
показати весь коментар
07.12.2025 12:11 Відповісти
Війну до останнього діда в останньому селі, як казав Зеленський
показати весь коментар
07.12.2025 12:23 Відповісти
Європа застерігає Зеленського від угоди без серйозних гарантій безпеки від США Джерело: https://censor.net/ua/n3589105

боневтіка цікавлять тільки гарантії для нього особисто.
показати весь коментар
07.12.2025 12:17 Відповісти
Незалежна Україна ще не знала такої управлінської неспроможності, яку має тепер.
Ще й у час таких надвипробувань...
показати весь коментар
07.12.2025 12:17 Відповісти
Це Журавля малюнок?
показати весь коментар
07.12.2025 19:25 Відповісти
Гарантій безпеки в природі не існує. Це сферічний конь у вакумі. Гіпотеза. Наркотичний тріп. Якщо гіпотетично США нададуть гарантії, за один прекрасний день вони їх відмінять, бо "у нас своєї зброї, грошей та попкорну самим не вистачає". Механізмів цьому завадити нема. От вообще.
показати весь коментар
07.12.2025 12:17 Відповісти
То пошукайте у себе "яйця".

Мадяр в бан, без виплат без голосу, просто тупо в БАН. Словаків на карандаш.
Заява про введення військ Англія, Франція.
Заява про передачу і дозвіл на ураження в далекому тили рф ТАУРУСІВ.
Бельгію на кукан, гроші маскалів перевести в дойчебанк, підготувати фінсування з тих грошей.

Дайте "карти".
показати весь коментар
07.12.2025 12:18 Відповісти
НІХТО НІКОМУ НІЧОГО гарнатувати в цьому новому світі без правил НЕ МОЖЕ. Крапка

ТІльки балістика в 1000+ ракет робить тебе кимось
показати весь коментар
07.12.2025 12:24 Відповісти
І яз
показати весь коментар
07.12.2025 14:44 Відповісти
А хитрожопий бельгійский прем'єр теж так вважає?
показати весь коментар
07.12.2025 12:28 Відповісти
Європа закликає не виводити Україну війська з Донбасу ,бо це загрожує європейській безпеці,але ні грошей,ні солдат,ні зброї Україні давати не хочуть.... Здається так звучить суть європейських вимог...
показати весь коментар
07.12.2025 12:28 Відповісти
О як, говорили-балакали про "європейські гарантії безпеки від коаліції потужно-рішучих", проводили мільйон зустрічей і обговорень - а в результаті зійшлись на тому що гарантії має надати США або Україна має воювати далі.
показати весь коментар
07.12.2025 12:30 Відповісти
Кацапи продавлюють все що написано в "цілях СВО". Вузька мова, визнання Криму, захоплення ЛДНР, нейтральний статус, відмова від НАТО. Фактично це визнання поразки і виконання всіх вимог. Чомусь ніхто про це не пише.
показати весь коментар
07.12.2025 12:34 Відповісти
Хай Україна продавлює свої. Ніхто ж не забороняє. Тільки от продавлювалку ще не виготовили.
показати весь коментар
07.12.2025 12:43 Відповісти
Її знищили у 2019 шляхом державного перевороту, замаскованого під вибори зєлєбобіра.
Як тоді писали в фб:
-🐸 уррра, ми сломалі Сістєму!!
- ідіоти! Це було Система Життєзабезпечення !!!
показати весь коментар
07.12.2025 17:33 Відповісти
А чому ж Євжопа сама не надасть гарантії? Без США взагалі нікчемні?
показати весь коментар
07.12.2025 12:44 Відповісти
А Європа залучена до переговорного процесу?
показати весь коментар
07.12.2025 12:53 Відповісти
А про що вони хочуть переговорюватись? І як переговори заважають дати їм гарантії після?
показати весь коментар
07.12.2025 12:55 Відповісти
А про що ведуть переговори США?Логіка зовсім відсутня?
показати весь коментар
07.12.2025 14:48 Відповісти
Зеля і зебіли здадуть ворогу усе, бо ненавидять Україну і українців
показати весь коментар
07.12.2025 12:54 Відповісти
Зелена паскудо вже хоче здати Донбас?
показати весь коментар
07.12.2025 13:03 Відповісти
100 %

Вони поки обережненько вкидають лозунги " важкі рішення, бо інакше буде тяжче"
показати весь коментар
07.12.2025 17:30 Відповісти
Де факто він ії здав .
показати весь коментар
07.12.2025 17:37 Відповісти
Навіщо впускати в ці перемовини Європу взагалі. Їхні війсьа не воюють, зброю вони самі не роблять.
показати весь коментар
07.12.2025 13:06 Відповісти
А гроші хто дає Україні? А зброю хто купує?
показати весь коментар
07.12.2025 14:50 Відповісти
От Європа чітко розуміє,що ,без України їй буде гаплик.
показати весь коментар
07.12.2025 13:18 Відповісти
Штаты опрокинули, Америка уходит постепенно в изоляцию, по крайней мере до нового избрания демократов. Так что их задача максимально отсрочить подписания мира пока Трамп у власти.
показати весь коментар
07.12.2025 14:39 Відповісти
кого вони застерігають? Найвеличнійшого, Найпотужнішого,та Найнезламнішого "нужнапростаперестать"???
показати весь коментар
07.12.2025 14:29 Відповісти
Это та самая европка которая закупила с 22 по 25 ресурсов у рахи больше чем помощи поставила? Патужна
показати весь коментар
07.12.2025 14:37 Відповісти
Лицемірна хитрож* Європа
показати весь коментар
07.12.2025 14:45 Відповісти
Без допомоги Європи, Україні хана! Чи не цього хоче раша та її посіпаки?
показати весь коментар
07.12.2025 14:52 Відповісти
Або навпаки - без допомоги України Європі хана ! Припиниться війна тут - куди кацапи далі полізуть ...?
показати весь коментар
07.12.2025 15:02 Відповісти
Трьох літерний гадьониш єрмака відробляє рублики!
показати весь коментар
07.12.2025 20:57 Відповісти
Не буде ніякої угоди, єдина угода буде ллише тоді коли ЗСУ знищать кілька мільйонів кацапів і звільнять усі українські території!
показати весь коментар
07.12.2025 14:59 Відповісти
То приїдь допоможи, наплював на присягу втік і закликає воювати до останньої краплі крові. В твоєму розумінні це війна за твою соціалку.
показати весь коментар
07.12.2025 19:04 Відповісти
Америка вже давала будапештські гарантії і що з того. Ну не буде Америка давати ніяких гарантій
показати весь коментар
07.12.2025 16:03 Відповісти
Чим нові "харантії" будуть відрізняться від тих, що надали в будапешті?
Якщо буд.гарантії виявилися пшиком, то так буде і з наступними: тр висловіть занепокоєнність і скаже, що Україна сама винна, а пу... заслуговує на плюшки, а сам тр на Нобеля(
показати весь коментар
07.12.2025 18:26 Відповісти
Перед як застерігати, хоча б конфіскуйте бабло путіна. Бо якось то не серйозно виглядає
показати весь коментар
07.12.2025 16:39 Відповісти
Путін партнер , з ним так нізя. То всяким бонелохам можна їздити по вухам.
показати весь коментар
07.12.2025 16:42 Відповісти
Виведення військ з Донецької області - це теж саме розмінування біля Новотроїцького та Станиці Луганської у 2019-му. Вже за 3 роки москалі по розмінованих ділянках зробили свої головні прориви в бік Маріуполя та Станиці Луганської. Єдина гарантія безпеки України - це її війська на Вільній Донеччині. Якщо 73,1% готують вже до іншого сценарію - не кажіть, що Вас не попереджали.
показати весь коментар
07.12.2025 17:13 Відповісти
Значить вже дав згоду, якщо ЄС відкрито обурюються
показати весь коментар
07.12.2025 17:29 Відповісти
А як же ! Він давав обіцянки в Омані !
показати весь коментар
07.12.2025 17:31 Відповісти
Гарантій йому ніхто не дасть.
Навіть це питання не обговорюється.
У нас був один шанс на мільйон мінські домовленості президент Порошенко. ВСЕ
показати весь коментар
07.12.2025 17:31 Відповісти
Тобто: як будуть "справжні американські гарантії", то й нічого, то й можна Слов'янськ-Краматорськ здати. Головне, шо ідея озвучена і тепер вся балаканина почнеться якраз щодо "гарантій", яких, *****, і бути не може, бо ***** що вони є, що нема.
показати весь коментар
07.12.2025 17:59 Відповісти
тобто, вор вкрав ЗАС і замість того, щоб примусити його повернути загарбане, вимагає від жертви надати злочинцю в нагороду те, що той за 4 роки не спромігся захопити.
Абсурд і зрада!
Де санкції, де обіцяна зброя?
...чи це є нові правила міжн.порядку:
тому, хто володіє ЯЗ мають підкоритися всі інши, хто погодився позбутися ЯЗ і не розробляти/виробляти ЯЗ в обмін на запевнення ...
Що це, якщо не обман?
показати весь коментар
07.12.2025 18:21 Відповісти
Ніяких гарантій безпеки не буде. Вистачить, вже цю маючню нести. Ну правда, скільки можна?
показати весь коментар
07.12.2025 18:30 Відповісти
Всю цю дурню заварив трамп миротворець. Краще б томагавків дав, то вже накидали б кацапам, шо ті самі просилися б замиритись.
показати весь коментар
07.12.2025 20:22 Відповісти