10730 відвідувачів онлайн

Зеленський у ролі "царя" знову пропонує кадрові "п’ятнашки". Це імітація реальних змін, - Ар’єв

ар’єв

Якщо кадрові перестановки в обороні, уряді та армії України відбуватимуться кожні пів року, це спричинить лише додатковий хаос та не допоможе перемогти країну-агресорку Росію. 

Про це заявив нардеп "Європейської Солідарності" Володимир Ар'єв, йдеться в матеріалі Цензор.НЕТ.

"Кадрові "п’ятнашки"

"Замість кардинальних рішень нам знову пропонують якісь кадрові "п’ятнашки". А треба було б всерйоз поговорити про те, що ми робитимемо далі, як нам виживати в умовах подальших бойових дій, які Росія не припиняє, а ресурсів у нас стає все менше, коли мобілізація провалена, фінансування Збройних сил і військово-промислового комплексу під великим питанням, а наші західні партнери на кожній зустрічі нагадують про питання корупції, що в майбутньому може впливати зокрема на фінансову підтримку, якщо в цьому питанні не буде серйозних змін... А проблеми нікуди не зникнуть. Ба більше, ще й посиляться", - наголосив він.

Ар'єв також не розуміє зміни голови СБУ та ГУР МО: "Коли є керівник, який принаймні добре може планувати унікальні спецоперації, навіщо його чіпати? Це військова структура. Щобільше, йдеться про спецслужби, які мають трохи тоншу організацію, ніж армійська".

На його думку, безпричинна зміна керівництва в такому разі демотивує особовий склад, що може позначитися на якості протидії ворогу.

"Ми перебуваємо у режимі "царя", а не європейської держави"

Нардеп не може пояснити логіки глави держави щодо зміни міністра оборони, оскільки Денис Шмигаль попрацював лише пів року. Суспільство за цей час не побачило "нічого проривного, але й не було чогось катастрофічного", однак воно потребує пояснення, чому це відбувається?

"Є просто бажання удати запровадження якихось змін, але це імітація. А ми зараз потребуємо зміни структури управління. Особливо у питаннях оборони, енергетики й загалом ключових моментів життєзабезпечення держави.

Натомість поки перебуваємо у режимі "царя", а не європейської держави. Якщо ми залишимо цей режим одноосібних рішень, мовляв, я так вирішив, то ж нумо рухати людей по владній вертикалі та горизонталі, то нічого толкового з цього не буде. Це хіба спричинить лише додатковий хаос, що не допоможе нам перемогти ворога, який готує посилення бойових дій. У нас все буде розбалансовано, поки нові керівники увійдуть в курс справ. У мене таке враження, що Зеленський, граючи цю роль "царя" і приймаючи подібні рішення, думає не про ефективність, а про ефектність, щоб потім показати, що він не відмовився від боротьби за владу на виборах, коли б там вони не були, що він її контролює, щоб його не списували з політичних "рахунків". Хоче показати, що він залишається найголовнішим і найвеличнішим. Насправді це дуже хибний підхід, який не об’єднує суспільство, а вносить дисбаланс у ті структури, про які я згадав. Це точно не те що сьогодні потрібно Україні", - сказав Ар'єв.

Повний матеріал Цензор.НЕТ читайте за посиланням.

Що передувало?

Топ коментарі
+8
Ішака треба міняти. Це мохнате чмо і так вже зайвих майже два роки смердить.
показати весь коментар
06.01.2026 19:54 Відповісти
+6
А цар то несправжній!
показати весь коментар
06.01.2026 19:47 Відповісти
+5
Це тому, що країною керуют авторитарник і ручний уряд, а парламент, як бутафорія на великій сцені.
показати весь коментар
06.01.2026 19:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А цар то несправжній!
показати весь коментар
06.01.2026 19:47 Відповісти
Або заголовок можна було зробити таким «Паяц без царя в голові»
показати весь коментар
06.01.2026 20:19 Відповісти
Ось й підтвердження моїх коментів про Монархію, безпосередньо в заголовку (далі не читав)
показати весь коментар
06.01.2026 19:48 Відповісти
Манархія мать парядка...бєларуссы нє дадут саврать...
показати весь коментар
06.01.2026 19:51 Відповісти
Та гарантія занепаду й деградації. Подивіться на тих білосрусів, або ж на Ху?лостан.
показати весь коментар
06.01.2026 19:53 Відповісти
За то в них білоруська чистота та порядок - як у тюрмах, чи військових містечках при есеері, де літом траву фарбували у зелений колір, а зимою у білий.
показати весь коментар
06.01.2026 20:01 Відповісти
А закінчиться як у 1917-му, так це ж було вже
показати весь коментар
06.01.2026 20:03 Відповісти
Яку саме подію, що відбулась у 1917 ти маєш на увазі?
показати весь коментар
06.01.2026 20:05 Відповісти
Там же написано: повну деградацію, зубожіння, вимирання, народний бунт, розпад держави. А "тицяти" Ви будете собі пальцем в дупу, я з Вами на брудершафт не пив.
показати весь коментар
06.01.2026 20:07 Відповісти
Це ж треба поєднати тицяння пальцем у дупу з питтям на брудершафт...у 1917 відбулося дві події - Цар добровільно пішов з посади і захоплення влади терористичною організацією більшовиків - то яка саме з цих двох подій призвела до деградації та зубожіння?
показати весь коментар
06.01.2026 20:18 Відповісти
Ви мене не чуєте. До зубожіння країну довела Монархія, як нежиттєздатна форма правління. Вже 1916 року срасійська імперія зубожила, развалилася, збанкрутувала, дійшла до ручки, Онаутонула, називайте як хочете. Настільки, що на початку наступного року від неї втік власний Сцар. Тобто першу подію Ви плутаєте причину та наслідок. А другої (з названих Вам) взагалі не було, поменше читайте методички монархистів-фальшувачів історії.
показати весь коментар
06.01.2026 20:34 Відповісти
Все брешуть гугли...?
Більшовицький переворот, відомий як «Жовтнева революція», відбувся 7 листопада 1917 року (за новим стилем), коли більшовики на чолі з Леніним захопили владу в Петрограді, поваливши Тимчасовий уряд, хоча за старим стилем це було 25 жовтня 1917 року. Ця подія стала початком встановлення комуністичного режиму в Росії.
показати весь коментар
06.01.2026 20:49 Відповісти
Вам же сказали: методички монархистів брешуть, а гугол їх бездумно переписує. Вже з лютого, ще то того як втік Сцар, на території вже бувшої болотної їмперії почала формуватися Радянська Влада. Вона призначала Уряд: спочатку так званий "Тимчасовий", на чолі з Львовим , Керенским, перезавантажуючи його 5 разів протягом лютого-вересня, а у жовтні кардинально перезавантажила вшосте, перейменувавши його на "Раднарком" та призначивши його головою такого собі Члєніна. Це як зараз сказати: "Свириденко захопила владу", або - на болотах - Мішустян. Але ж насправді його Ху?ло призначив! Це не захоплення влади.
показати весь коментар
06.01.2026 20:59 Відповісти
Радянська Влада призначала Тимчасовий Уряд на чолі з Львовим, Керенским,..???
показати весь коментар
06.01.2026 21:04 Відповісти
Да.
показати весь коментар
06.01.2026 21:08 Відповісти
Не потрібно нагнітати. У білий колір траву ніхто не фарбував. У зелений - були вкрай поодинокі випадки і то де не де.
показати весь коментар
06.01.2026 20:29 Відповісти
Отак виявляються захисники білорусизації України.
показати весь коментар
06.01.2026 20:52 Відповісти
...коли Понтій Пилат запитав Ісуса, чи Він є Царем Юдейським, і Ісус відповів: «Ти сказав» або «Ти говориш» (Івана 18:37, Матвія 27:11), підтверджуючи це, але не в сенсі земного правителя, а як Месії. Цей діалог відбувався під час суду над Ісусом перед Його розп'яттям, коли юдеї звинуватили Його в претензіях на царський престол.
показати весь коментар
06.01.2026 19:48 Відповісти
Яке ж воно дурнувате.
показати весь коментар
06.01.2026 19:49 Відповісти
Особливо зміна в Чернівецькій області то потужно 🤣
показати весь коментар
06.01.2026 19:49 Відповісти
А треба було б всерйоз поговорити

з ким? про що?
ар'єв, ти ще не наговорився за майже сім років?
і, які результати?
але, звісно полум'яні промови та імітація бурхливої опозиційної діяльності!
без цього ніяк!!!
ар'єв, теж до виборів готуєшся?
показати весь коментар
06.01.2026 19:51 Відповісти
Комусь здалося, що він схопив Бога за бороду.
показати весь коментар
06.01.2026 19:52 Відповісти
Ішака треба міняти. Це мохнате чмо і так вже зайвих майже два роки смердить.
показати весь коментар
06.01.2026 19:54 Відповісти
Зеленського вперше за останні 4 роки не поставили раком, під час візиту до США.
Тому Володя вирішив, що це знак з небес та знову почав чудити в Україні.
показати весь коментар
06.01.2026 19:57 Відповісти
Це тому, що країною керуют авторитарник і ручний уряд, а парламент, як бутафорія на великій сцені.
показати весь коментар
06.01.2026 19:57 Відповісти
Цар то голий!
показати весь коментар
06.01.2026 19:58 Відповісти
І що, хрч зуби сточіть на " Костью Саприкіна", тьху, Вовку Квартального, нарід Вофкє давєряіть на 60 персєнтов, вот..
Країні кранти, ця дурна комедія буде продовжуватися безкінечно..
показати весь коментар
06.01.2026 20:05 Відповісти
Це лікувальний канабієс не дає спокійно приймати рішення, а жити не дає кока.
показати весь коментар
06.01.2026 20:05 Відповісти
Ар'єва з цими думами сьогодні вже третій раз пубікують . Так , до слова ....
показати весь коментар
06.01.2026 20:06 Відповісти
Останній із Романович (той, що з роду Кобили Андрія) теж тасував колоду міністрів, як і Бубон. Просто присилав листа -дякую за роботу. По-моєму, Бубон видаляє кадри Алібаби, щоб потихеньку перекласти на нього свій негатив.
показати весь коментар
06.01.2026 20:08 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2026 20:09 Відповісти
Так,українці в 19р обрали царя який обіцяв усе "порєшати"
показати весь коментар
06.01.2026 20:36 Відповісти
Ну Арьев то спец крутой по изменениям ...а может и по изменам который ловишь бульбулятором...
показати весь коментар
06.01.2026 20:43 Відповісти
Який там цар. Каган і каганат.
показати весь коментар
06.01.2026 20:55 Відповісти
Підкажіть, а у Арьєва теж палестинська громадянство?
показати весь коментар
06.01.2026 20:57 Відповісти