5130 відвідувачів онлайн

Понад 1000 будинків у Києві досі без тепла, ситуація зі світлом - складна, - Кличко

Опалення відновлюють у Києві

Наразі без тепла в Києві залишаються понад тисячу будинків. В інші подачу теплоносія відновили.

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.

Водопостачання відновлено

Як зазначається, водопостачання, з яким у деяких районах були перебої, повернули всім мешканцям.

Кличко нагадав, що внаслідок пошкоджень інфраструктури міста після останньої масованої атаки ворога без теплопостачання були 6 тисяч багатоповерхівок.

"Відновлювальні роботи тривають. Комунальники й енергетики працюють цілодобово. Але ситуація з енергопостачанням у столиці залишається дуже складною. А від електрики залежить робота й теплопідприємств, і водопостачання. Найближчими днями сильні морози, за прогнозами, не відступлять. Тому складна ситуація в столиці триватиме.

Комунальники, всі міські служби роблять усе, щоб забезпечити мешканців міста необхідними послугами", - резюмує мер.

Нагадаємо, за даними ДТЕК, зараз - найскладніша ситуація зі світлом за цю зиму.

Що передувало?

Атака РФ на Київ

  • Раніше повідомлялося, що екстрені відключення світла запроваджені у Києві та двох районах Київщини.
  • У ніч проти 9 січня Київ зазнав, ймовірно, одного з наймасованіших ударів. Ворог застосував безпілотники, крилаті та балістичні ракети. Пошкодження та руйнування фіксуються у різних районах столиці
  • Внаслідок російських ударів загинуло четверо людей, 24 потерпілих, серед них: працівники ДСНС та троє медиків. У місті є перебої зі світлом та водопостачанням.
  • Мер Києва закликав жителів столиці за можливості тимчасово виїжджати за місто.
Топ коментарі
+18
ну зеленим киянам я пропоную в їх оселях поставити портрет онце сяйного боневтіка. і відразу у вас все стане добре. ну це не точно
показати весь коментар
11.01.2026 11:47 Відповісти
+16
показати весь коментар
11.01.2026 11:40 Відповісти
+11
Ні, Зеля відкрив ворота ворогу, коли розмінував мінні поля, відвів війська і знищив ракетні програми. Це Зеля і його команда знімали клістрони з наших систем ППО. Це Зеля Енергоатом віддав агенту із росії деркачу за фальшування плівок на Порошенка "обнімаю, жму руку".Бо в Зеленського, як показав час, ворог не росія, а Порошенко. Це ж Зеленський дозволив своїм бізнес-парртнерам міндічам і цукерманам залізти в міністерства і красти сотні мільярдів, які були виділені на захисні споруди. Це ж Зеленський брехав, що нападу не буде і заморозив всі ракетні програми "бариги", а своїх не зробив.
Уявили, якби якась частина енергооб'єктів мала бетонний захист? Уявили. Але це було б можливо тільки при президенту-патріоту, а не делітанту. А ще одна невеличка деталь, що якби Зеленський не звільнив у самий відповідальний момент головкома Залужного і десятки генералів, то можливо ворога ми вже перемогли у 2014 році. А так Зе і його єлдак хотіли на білих конячках заїхати в Київ, як переможці. А заїхали сьогодні в Київ на страшному морозі.
Навіть не уявляю, яка любов 73% буде до Голобородька коли дізнаються про масштаби розкрадання оборонних об'єктів разом з кадрами Зе в міністерстві оборони.
показати весь коментар
11.01.2026 12:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нема тепла то споживання світла зростає - шо ж тут дивного?
показати весь коментар
11.01.2026 11:39 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2026 11:40 Відповісти
ні звісно )) .. ДТЕК це власність ригоанала гниди ахметова сформована на вкраденому у держави

а хто такі ригоанали які звали руській мір в Україну пояснювати думаю не треба

а от якого сюди Кличка замішувати -це вже по zельоному від Оманської Гниди ))
показати весь коментар
11.01.2026 11:43 Відповісти
дивно да. що власність гниди ахметова ніхто не чіпає на ТОТ

Так, Донбас Арена є приватною власністю Ріната Ахметова (через його холдинг SCM), і хоча сепаратистські угруповання намагалися "націоналізувати" або "віджати" її, вони не змогли цього зробити через юридичні складнощі та статус об'єкта; наразі стадіон закритий, але охороняється, а його територію використовує Фонд Ахметова для гуманітарних цілей, що свідчить про те, що його власність не була "чіпана" в плані повної втрати прав власності бойовиками ДНР/ЛНР, хоч і перебуває під їх контролем де-факто.
показати весь коментар
11.01.2026 11:51 Відповісти
Кличко не бомбив. А от олігарх, пан Ахмєтов з ДТЕК і зі своїми яхтами, віллами і лондонськими маєтностями міг би трохи і про ППО подбати для своїх енергетичних об'єктів, бо в його власності практично майже вся енергетика. Чи про це нам невідомо, і у нього все захищено? Але ж руйнується....Чи яхти і вілли - то святе, та й синуля за кордоном.Читала, що він багато на що гроші дає. Але ж... Може він в Європі мечеті субсідує?...хоча такі в бога не вірують.
показати весь коментар
11.01.2026 12:01 Відповісти
Це що, замість яхти за 550 млн.$ ППО купити? Придумаєте теж...
Цей Кучмин байстрюк добре себе почуває - з 14 років під наглядом СБУ (поки з битою бігав), потім, як став "каталою" в Аліка Грека, вже вони за ним приглядали. А коли взірвав Аліка (в той день Ринатік віпадково на 10 хв. запізнився на стадіон), то став працювати з "сонцевськими", які одобрили йому кредит в 20 млн.$ на приватизацію Донбасу, а "сонцевських" взяли в долю (чому опирався Алік Грек, кажучи, що віддасть їм проценти, а русні йому на Дрнбасі не треба).
показати весь коментар
11.01.2026 12:47 Відповісти
Ні, на своєму телеграм-каналі "Бабуся-Звіздуся" виставили картинку для лохів, на якій Кличко і малохольна "слуга" Безугла. Мов кияни, покидайте місто не заважайте, ми тут залишимося вдвох. І слова немає про горе киян, про бізнес-партнерів Зеленського міндіча, цукермана, деркача, галущенко, які обікрали Енергоатом і гроші вивезли з України. Такі, як "Світуся" налаштовують громадян проти мера, коли це все разом із кцапами створив Боневтік Позорно-Брехливий і його воровита і проросійська команда. Бо "двушку" возили кожної неділі не на фронт для ЗСУ, а на росію.
показати весь коментар
11.01.2026 12:10 Відповісти
Бомбить не бомбил, но в асфальт закаьывал деньги активнее чем Омельченко в конце 90х.
показати весь коментар
11.01.2026 12:28 Відповісти
Ти дуже здивуєшся, але в Кличка така посада - закатувати асфальт, міняти труби і бруківку, садити квіти. На відміну від президента, який замість готуватись до війни закатував гроші в асфальт, причому в ті дороги, якими наступали орки.
показати весь коментар
11.01.2026 13:19 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2026 13:32 Відповісти
❗️Я хочу викрасти путіна,- міністр оборони Великобританії Джон Хілі після побаченого в Києві

показати весь коментар
11.01.2026 11:42 Відповісти
я не проти
показати весь коментар
11.01.2026 11:45 Відповісти
Кацапи судять по собі.... У них "МАСКВА" - центр "Рассєи". Решта - КОЛОНІЯ, "кормушка"... Тому вони "довбуть" саме київ, не розуміючи, що Київ - це не ВСЯ Україна....
показати весь коментар
11.01.2026 11:45 Відповісти
Харьков, Одесса, Днепр, Чернигов тоже сидят и без света и отопления.
показати весь коментар
11.01.2026 12:31 Відповісти
ТИ ВПЕВНЕНИЙ???? "Сучий потрох"!!!! 18.4. С ... Чернігів"!!!! ********* КАЦАПУРА....
показати весь коментар
11.01.2026 12:43 Відповісти
ну зеленим киянам я пропоную в їх оселях поставити портрет онце сяйного боневтіка. і відразу у вас все стане добре. ну це не точно
показати весь коментар
11.01.2026 11:47 Відповісти
нам світла не треба ,нам піаніст світить ,нам хліба не треба роботу давай !
показати весь коментар
11.01.2026 11:52 Відповісти
а ДТЕК та всі інші облЕнерго теж обирали в 2019, чи аби дзявкнути хоча б щось за гривню?
показати весь коментар
11.01.2026 11:56 Відповісти
це кацапа ,не звертай увагу
показати весь коментар
11.01.2026 11:59 Відповісти
спробую.
показати весь коментар
11.01.2026 12:02 Відповісти
це ти мене кацапом обізвав ?
показати весь коментар
11.01.2026 12:19 Відповісти
це шо Зеля нас бомбив 7
показати весь коментар
11.01.2026 12:03 Відповісти
твій зєля тільки запоріжську аес кацапам віддав та 4 арсенали зі зброєю нато кацапам злив. які їх знищили
показати весь коментар
11.01.2026 12:13 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2026 12:20 Відповісти
"заморозив всі ракетні програми "бариги", а своїх не зробив" - отут ви помиляєтеся, згадайте наприклад потужні та незламні "фламінги", до жовтня - по сім штук на добу! Мацквабад здригнувся!
показати весь коментар
11.01.2026 12:54 Відповісти
Віктор Саклаков написав 22 квітня 2021 року, що рішення про розмінування Чонгару було прийнято ВР, там ніби навіть алкаш-гетьман був проти, але йому мікрофон відключили.
А саме рзмінування провели восени 2021 року, під виглядом навчань ДСНС.
І да, коли раніш я їздив через Чонгар, то по обидві сторони дороги з нашої сторони видно було укріплення, замасковані сітками, стирчали дула пушок, БТР стояли. А потім все раптом зникло - лишилась бетонна "змійка", а Верещучка верещала, що запустить там маршрутки, бо відстань від кацапів до нашого кордону більше 4 км. Така турбота...
показати весь коментар
11.01.2026 12:55 Відповісти
Презоімітатор галабародька вже давно повинен був відбувати довічне за державну зраду.
Доказів для 111-ї - "з гаком".
показати весь коментар
11.01.2026 12:50 Відповісти
не було б дттека. була б інша організація яка заробляє кошти на тобі. що не так?
показати весь коментар
11.01.2026 12:12 Відповісти
Не був би Зеленський, то був би Порошенко...так?
показати весь коментар
11.01.2026 12:23 Відповісти
кого б вибрали б. міг бути і Залужний
показати весь коментар
11.01.2026 12:25 Відповісти
У 2019??
показати весь коментар
11.01.2026 12:35 Відповісти
в 2019 році були останні демократичні вибори. далі буде тільки зєля.як і ***** на росії
показати весь коментар
11.01.2026 13:13 Відповісти
Звичайно. Я впевнений, що якби був президентом Порошенко, то і повномасшабного нападу кцапів не було.
показати весь коментар
11.01.2026 12:27 Відповісти
АТО розпочиналася проти кацапських диверсантів та внутрішніх колаборантів, а не проти регулярної армії кацапетівки. Не валіть все до кучі.
Ви б ще "распятава мальчіка" тут згадали.
показати весь коментар
11.01.2026 12:58 Відповісти
Викиньте свою методичку, тут ваша лапша на вуха давно не працює
показати весь коментар
11.01.2026 13:07 Відповісти
Ти так нічого і не втропав
показати весь коментар
11.01.2026 13:10 Відповісти
Ти заперечуєш російське військове вторгнення 2014 року?
показати весь коментар
11.01.2026 13:20 Відповісти
Відповідати на моє питання будемо?
показати весь коментар
11.01.2026 13:28 Відповісти
Ні. Я не за катуляцію.Я за війну до останнього російськомовного. Ти за війну до останнього російськомовного? Це вже друге питання, бо на перше ти так і не відповів.
показати весь коментар
11.01.2026 14:00 Відповісти
Сміятися не буду, бо не смішно. Можна було б посперечатися, бо АТО - це комплекс заходів..., про які знає Гугл. Там написано на який термін вводиться АТО і хто ним керує. Можете перевірити, що АТО проходить декілька днів і керують ним СБУ. Якщо придиратися до слів, то АТО було закнчено і розпочалося ООС. Але дійсно народ припинення АТО розцінив як припинення війни. Порошенко за це перепросив в українців. При його президенстві було звільнено 2/3 окупованих територій, відновлена армія, оборона, створені нові ракетні програми...
Закінчити війну обіцяв і Зеленський. Не чули? Погано, що Ви чуєжте одного і не чуєте іншого, та ще прибрехуєте. Цікаво, а вибачився Зеленський за Чонгар, за Маріуполь, за Запорізьку АЕС, за Азовське море??? За Гостомель, Ірпень, Бучу, Херсон та десятки інших міст??? За 10 мільйонів, які втікли з України і 6 мільйонів, які залишилися на окупованих територіх? А за міндічів і Цукеркамів вибачився???????
показати весь коментар
11.01.2026 13:08 Відповісти
Про АТО одного і про закінчення війни іншого!
показати весь коментар
11.01.2026 13:45 Відповісти
Читайте правдиві новини і не розносьте під цією інформацією БеняЗеля пропаганду ще за 2019-й рік. Притомні українці вже змогли побачити через 7 років - хто є хто.
показати весь коментар
11.01.2026 13:47 Відповісти
Зєлєне миролюбство і готовність іти на поступки ****** були сприняті як слабкість і боягузство. Що дало йому оманливі надії.
показати весь коментар
11.01.2026 13:28 Відповісти
Якби сявота менше трьокала а більш робила,а то самі хвастуни
показати весь коментар
11.01.2026 11:58 Відповісти
сявка молода повія
показати весь коментар
11.01.2026 12:01 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2026 12:02 Відповісти
❗️Я хочу викрасти путіна,- міністр оборони Великобританії Джон Хілі після побаченого в Києві
показати весь коментар
11.01.2026 12:05 Відповісти
Лампачька Зєлічя.
показати весь коментар
11.01.2026 12:24 Відповісти
А світло є? Світла нема!!!
По Україні холод, тьма.
Портрет Гундоса на стіні,
Хай гріє у зимові дні!
11.12.2025
Анатолій Березенський
показати весь коментар
11.01.2026 12:06 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2026 13:25 Відповісти
За вывоз мусора как и за уборку территории я плачу деньги частным компаниям и осбб. Люди делают свою работу. Да это им платят деньги. Я тоже езжу на работу под обстрелами, мне никто выходной не устраивает. А вот почему за 4 года войны до сих пор нет нормальных бомбоубежищ, а помещения которые были под низ оборудованы ещё в начале войны и те закрыты и заброшены. Почему нет банальных мобильных генераторов чтобы запитать хотя бы отдельные дома. В городе буквально через дорогу есть свет почти круглые сутки и отопление, а у кого-то нет вообще ничего 4е сутки. Зато все лето и осень перекладывали асфальт и плитку. Это к кому вопрос? К орешнику?
показати весь коментар
11.01.2026 13:28 Відповісти
Ето вопрос к Зєлєнскому.
показати весь коментар
11.01.2026 13:31 Відповісти
Надо выдавать людям буржуйки и дрова. Прорвёмся!!!
показати весь коментар
11.01.2026 12:12 Відповісти
прибалти вже давно відмовились від централізованого опалення
показати весь коментар
11.01.2026 12:21 Відповісти
Угу, как и многие новостройки Киева. Вот только котлы без света не работают. Отопление исчезает вместе со светом.
показати весь коментар
11.01.2026 12:41 Відповісти
Чомусь ми ще після зими 22/23 року придбали генератор, і тепер з водою та теплом. А вам хтось заборонив, чи ви досі чекаєте, поки прийде хтось і все зробить за вас? Не дочекаєтесь, бо "державі" начхати на інтереси громадян, а от громадяни цю саму "державу" повинні захищати. Така правда.
Так що не жмотіться і придбайте собі генератор.
показати весь коментар
11.01.2026 13:03 Відповісти
Так, більшість не довіряючи зеленій владі закупили генератори. А Ви вкурсі, що генератори потрібно заправляти і більше з них працюють на бензині?. Скільки сьогодні коштує 1 літр бензину? А у висотках, генератори ставити на балкон? А можуть пенсіонери, яким не вистачає на ліки і хліб купити собі генератор і бензин???
Я також пам'ятаю, що коли брехлива зелена влада боролася із Порошенко і його схемою "Ротердам +", коли ціна кіловата коштувала з 0,90 коп і 1,80 грн, а стала коштувати - 4,32 грн. Це ж здається взяли плату з громадян на бетонні укриття цих споруд? Де ті мільярди на ці ці укриття? Не отримали грижу цуцкермани і міндічі - найкращі друзі і партнери Зеленського, коли ці долари носили великими сумками з міністреств і банків???
показати весь коментар
11.01.2026 13:17 Відповісти
Прочитайте уважно, я писав не про індивідуальні генератори. Так, я в курсі скільки коштує експлуатація такого генератора для мешканця багатоквартирного будинку - приблизно як кілька пачок цигарок/місяць. Щоб не бути голословним, ось вам фрагмент моєї платіжки:
показати весь коментар
11.01.2026 13:23 Відповісти
Можливо, я навіть не збираюся сперечатися. У мене до Вас немає жодної претензії. Вітаю такі дії, що Ви потурбувалися за свою родину. У мене претензії до брехливої влади. Добре, що у Вашому місті є такі генератори і такі послуги. В моєму місті такого немає і кожен індивідуально закуповує генератор. Особисто я купив за 34 тисячі гривень генератор. Живу в своєму будинку і генератор поставив в гаражі, щоб не заважав громадянам, бо кожну годину над будинками літають дрони і робота мого генератора їх лякає. Не має світла - не працює котел опалювання і також немає води. В У висотках мого міста також немає таких генераторів, як у Вашому місті. Я хоч на пенсії, але ще працюю і маю можливість купити генератор і заправляти його, витрачаючи тисячі гривень на каністру бензину. А що робити тим, у кого немає таких грошей?
Чув, що японці пропонували поставити і наладнати нам ніні-генератори для міст, але "зелена влада" відмовилася від цієї послуги і залишила громадян один на один з ворогом і стихією.
показати весь коментар
11.01.2026 13:33 Відповісти
Ну так вот надо и говорит. ПОКУПАЙТЕ САМИ! Все верно. Согласен. Ты это пенсионерам расскажи, не мне. Посоветуй им блюэтти купить. А лучше дом за городом, чтобы выехать в случае чего как рекомендовал мэр. Я себе все решил уже, не переживай. У меня есть частный дом под Киевом, там камин, запас дров, скважина и генератор. Бензин я тоже купить могу. Вопрос нахер мне ваша влда при таких раскладах? Чтоб повоевать за нее? Остальное все сами.
показати весь коментар
11.01.2026 13:35 Відповісти
А ви за кого голосували в 2019?
показати весь коментар
11.01.2026 13:38 Відповісти
що вам дасть генератор, якщо немає теплоносія і електрики??
показати весь коментар
11.01.2026 21:17 Відповісти
Генератор дасть ту саму електрику, про яку ви згадуєте, а будинкові котельні працюють на газі. Далі вже самі мабуть здогадаєтеся, як з'являється теплоносій в системах опалення
показати весь коментар
12.01.2026 09:17 Відповісти
у нас в домі є генератор, але тепла немає. Здогадайтеся, чому
показати весь коментар
12.01.2026 21:15 Відповісти
Причин може бути кілька, уточнюйте. У нас в місті критична інфраструктура теж забезпечена генераторами, тому вода завжди є. Ще можуть бути перебої з постачанням газу, але у нас такого жодного разу за чотири роки війни не було. Тобто, аварійні відключення е/е нам не заважають підтримувати комфортну температуру в багатоповерховому будинку (мова йшла якраз за такі будинки, з котельною на даху). Доречі, багато хто скористався допомогою міської влади в придбанні генераторів, але на жаль така програма допомоги була направлена лише на ОСББ, тому нам і довелося все купувати та підключати за власні кошти.
показати весь коментар
13.01.2026 08:44 Відповісти
Доречі, один мій знайомий (живе не в багатоповерхівці) знайшов "геніальне" вирішення проблеми, - генератор заживлює два кондиціонера, якими він обігріває свою квартиру
показати весь коментар
13.01.2026 08:47 Відповісти
Evil Maksym

"Грудень 21 року.

Кличко: давайте формувати ТРО, люди приєднуйтесь, кацапи реально можуть напасти і Київ треба буде захищати.

Сукі урода та позитивні блохєри:
піар, смішний тупий боксер!

Січень 26 року:

Кличко: буде дуже важко, якщо є можливість виїжджайте туди, де є тепло.

Сукі; лол, кєк."
показати весь коментар
11.01.2026 12:39 Відповісти
Пані Аллочка хіба не памятає, що Київ спас татаров:

ГЕРОЮ ТАТАРОВУ
Київ готується до сну,
Все місто темінь охопила.
Життя тече попри війну…
А «ОПа» місто боронила.

Чеченці лізуть зо всіх дір,
І нічка їм допомагає.
Татаров має добрий зір,
Герой із «ОПи» час не гає.

В руках у нього два ножі,
Обличчя вимазане в чорне.
Чеченці всі йому чужі,
Він ріже їх, як трактор горне.

Бездіють СБУ та ГУР,
Військові ворога проспали.
Ловити їм качок та кур,
Злякавшись, з Києва пропали.

Один Татаров Київ спас,
Простенький менеджер із ОПи.
Зарізав всіх чеченців враз,
Від Банкової за два кроки.

То ж запитання є Кличку:
«Де пам'ятник у Києві Герою?
Від нашого народу воячку,
Що за киян стояв горою!»
27.08.2024
Київ
Анатолій Березенський
показати весь коментар
11.01.2026 13:25 Відповісти
😀
Хєрой, адназначна!
показати весь коментар
11.01.2026 13:37 Відповісти
Чим займатись статистикою, потрібно було за 4 роки війни побудувати локаційні котельні по районам. Але так завжди в українців буває ,коли обирають не спеціалістів і компетентних ,а тих хто медійний та спонукає на "поржать".
показати весь коментар
11.01.2026 12:56 Відповісти
А мене питають: А воно тобі треба?"... Відповідаю: "ТРЕБА!!!т
Бо, коли, коли не я, сюди прийде російськький "пропагандон, типу "Колі Водяного", який буде вам "срать у вуха.... "Сама крута брехня - яка не 80 процентів правди, замішана...От тільки правда, в ній "закаламучена"...