9146 відвідувачів онлайн

85% багатоповерхівок Києва вже з теплом після атаки РФ. Усі котельні працюють, - Кулеба

Опалення в Києві

У Києві безперервно тривають роботи з відновлення теплопостачання після російської атаки.

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

Відновлення теплопостачання

Як зазначається, станом на зараз близько 85% багатоповерхових будинків, які залишилися без опалення, вже з теплом. Усі міські котельні працюють.

"Фахівці здійснюють перезапуск систем і проводять розповітрення мереж, щоб тепло рівномірно надходило до квартир", - уточнив він.

За словами Кулеби, це була одна з наймасованіших атак по енергетичній інфраструктурі столиці - саме в період погіршення погодних умов.

"Росія вкотре била по цивільному місту. Енергетики, комунальники, ремонтні бригади працюють цілодобово, щоб максимально швидко повернути тепло в домівки киян. Робота триває – ситуація під постійним контролем", - резюмує міністр.

Нагадаємо, за даними ДТЕК, зараз - найскладніша ситуація зі світлом за цю зиму.

Що передувало?

Атака РФ на Київ

  • Раніше повідомлялося, що екстрені відключення світла запроваджені у Києві та двох районах Київщини.
  • У ніч проти 9 січня Київ зазнав, імовірно, одного з наймасованіших ударів. Ворог застосував безпілотники, крилаті та балістичні ракети. Пошкодження та руйнування фіксуються у різних районах столиці.
  • Внаслідок російських ударів загинуло четверо людей, 24 потерпілих, серед них: працівники ДСНС та троє медиків. У місті є перебої зі світлом та водопостачанням.
  • Мер Києва закликав жителів столиці за можливості тимчасово виїжджати за місто.
Топ коментарі
+15
де 8 млрд , що забрали з бюджету захисних споруд києва ?? Стирчать з карманів зе -покидька і зе-сраколизів, це всі бачать ?
показати весь коментар
11.01.2026 14:35 Відповісти
+10
Олексій Кулеба - "цвинтар, який обʼєднує країну"
показати весь коментар
11.01.2026 14:32 Відповісти
+10
пошёл нх с моей зарплаты міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба
показати весь коментар
11.01.2026 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
я схоже попав в 15% (і так ще процентів 60-70% )))) )
показати весь коментар
11.01.2026 14:30 Відповісти
Олексій Кулеба - "цвинтар, який обʼєднує країну"
показати весь коментар
11.01.2026 14:32 Відповісти
пошёл нх с моей зарплаты міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба
показати весь коментар
11.01.2026 14:34 Відповісти
це через це міністерство велике будівництво крадівництво крутили
вони такі якісні таблички поробили - досі стоять
тому, шановні кияни, не нервуйте - тепло Кулебо зробить, але спочатку таблички, а потім ремонт

показати весь коментар
11.01.2026 15:57 Відповісти
де 8 млрд , що забрали з бюджету захисних споруд києва ?? Стирчать з карманів зе -покидька і зе-сраколизів, це всі бачать ?
показати весь коментар
11.01.2026 14:35 Відповісти
до речі дякую... забув прям про це ..
показати весь коментар
11.01.2026 14:37 Відповісти
Зебидлу засліпило очі ліпєцкая фабріка, убіл брата і обогатілся в 85 раз)))
показати весь коментар
11.01.2026 15:07 Відповісти
Шана і подяка усім енергетикам (не їхньому начальству), які у таку холоднечу роблять все задля відновлення світла та опалення кожного разу, коли кремлівська кривава падла намагається знищити українців у будь-який спосіб!
показати весь коментар
11.01.2026 14:37 Відповісти
І вона до цього причетна, зрозуміло. Але спершу яйце, а потім вже курва.
показати весь коментар
11.01.2026 14:41 Відповісти
Ти хоча б про подяку енергетикам не забудь, це на даний час має значення.
показати весь коментар
11.01.2026 14:45 Відповісти
"віцепрм'єр (кулєба олексій) запропонував будувати в Україні тунелі, як у Газі",-куліба, бери у брата лопату і йди копай-дибіл.
показати весь коментар
11.01.2026 14:43 Відповісти
Не удивляйтесь если все вдруг попадут в эти самые 10-15%. Это нормально))
показати весь коментар
11.01.2026 15:54 Відповісти
Кательные процюють,а тепла нема...Ты слышишь тепло??И я не слышу...а оно есть.Позовите еще эту с.. свириденко,у нее тепло,еще со вчерашнегно дня подано
показати весь коментар
11.01.2026 17:12 Відповісти
По перше тепло зразу не прийде бо теплоносій треба розігріти і це не п'ять хвилин,це тони води
Навіщо рапортуєте ,це що доповідь путлєру,радянщина в голові
показати весь коментар
11.01.2026 17:34 Відповісти
Воду слили, потом опять пустили, а в квартире из 3х стояков
работают только -- один.
показати весь коментар
11.01.2026 17:51 Відповісти
це краще ніж жодного