6811 відвідувач онлайн

Милованов проігнорував виклик на засідання ТСК у парламенті: "Я збираюсь послати вас нах#й"

милованов

Народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що колишній міністр економіки Тимофій Милованов не з’явився на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, попри вимоги закону.

Про це Гончаренко написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

За словами Гончаренка, Милованов роками публічно апелював до західних демократичних стандартів і прикладів США та Європи, зокрема щодо поваги до парламенту та верховенства права. Водночас, на думку депутата, він не дотримався цих принципів, не з’явившись на засідання ТСК.

"Мене дивує Тимофій Милованов більше за всіх. Людина, яка роками нам розповідає, а як там в США, а як там в Європі. Що там і університети інші, і повага до закону інша, і землю продають, і люди культурніші, і так далі і тому подібне. І ось Тимофія викликають на ТСК", - пише Гончаренко.

Нардеп зазначив, що виклик на Тимчасову слідчу комісію є аналогом парламентських слухань у США, участь у яких беруть навіть найвпливовіші політики та бізнесмени. Саме це, за його словами, і є проявом демократичних процедур.

"Дивно, що Тимофій чомусь розповідає всім як треба, а сам норму закону не виконує", - підкреслив нардеп.

Гончаренко також повідомив, що для забезпечення явки Милованова було залучено правоохоронні органи, і розкритикував ситуацію, назвавши її показовою.

гончаренко про милованова

Що передувало?

Топ коментарі
+60
показати весь коментар
30.01.2026 17:09 Відповісти
+40
Бидло, отримавши владу, залишається бидлом.
показати весь коментар
30.01.2026 17:28 Відповісти
+31
Небита пика племінного вченого ухилянта Тимофія Милованова!
показати весь коментар
30.01.2026 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ловлять?
показати весь коментар
30.01.2026 17:07 Відповісти
Как поймают, сразу на кол!
показати весь коментар
30.01.2026 22:44 Відповісти
Один дебіл не захотів іти до іншого, бо відчуває конкурента
показати весь коментар
30.01.2026 17:09 Відповісти
Бачите здалеку!😁
показати весь коментар
30.01.2026 17:17 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2026 17:09 Відповісти
Пам'ятаю на початку війни в 22 році якась жіночка назвала новонародженого сина Зеленським. Це ж треба було так занапастити все подальше життя малечі. Його будуть гнобити все життя, як в школі так і в дорослому житті.
показати весь коментар
30.01.2026 17:35 Відповісти
То циганка була. Їм як і мілованову пох....
показати весь коментар
30.01.2026 17:42 Відповісти
Немає значення національність. Тільки з Закарпатської області пішло служити в ЗСУ 400 циган (офіційно). А неофіційно ще більше. Не треба прям всіх циган ображати.
показати весь коментар
30.01.2026 17:49 Відповісти
Зі львівського циганського табору, що на об'їздній, ніхто не пішов.
показати весь коментар
30.01.2026 22:48 Відповісти
смішно. І де ж цей батальйон служить? З 2014 жодного не бачив.
показати весь коментар
31.01.2026 07:55 Відповісти
Циган, він у школу не ходитиме.
показати весь коментар
30.01.2026 17:45 Відповісти
має право ! Мілованов - черговий друг-корупціонер ЗЄлєнського


https://www.google.com/search?q=%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%B9+%D0%9C%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2&kgmid=/g/11cn5r8bs2&sa=X&ved=2ahUKEwjvz_uvsbSSAxXtIhAIHUXlH94Q3egRegQIAhAC&biw=820&bih=353&dpr=1.67&aic=0
Тимофій Милованов

, президент Київської школи економіки (KSE) та радник голови Офісу президента, регулярно опиняється в центрі медійних скандалів, які пов'язують з корупційними ризиками або неоднозначними управлінськими рішеннями.
Ось основні факти щодо останніх звинувачень та гучних подій навколо нього:
Відставка з «Енергоатома» через розслідування НАБУ: 11 листопада 2025 року Милованов оголосив про https://zn.ua/UKRAINE/operatsija-midas-chlen-nabljudatelnoho-soveta-enerhoatoma-milovanov-soobshchil-o-slozhenii-polnomochij.html складання повноважень члена наглядової ради «Енергоатома». Це сталося на тлі масштабного корупційного скандалу (так звана https://glavred.net/politics/ya-slagayu-polnomochiya-nachalis-kadrovye-izmeneniya-na-fone-korrupcionnogo-skandala-10714508.html операція «Мідас»), пов'язаного з розслідуванням НАБУ та САП щодо закупівель і фінансів держкомпанії.Високі гонорари: У листопаді 2025 року в мережі активно обговорювали дані про його доходи. Повідомлялося, що за роботу в одній із державних структур він отримав https://www.facebook.com/hromadskeua/posts/352-000-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D1%83-%D0%B6%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%BD%D1%96-2025-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83-%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B4-908-000-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D1%83-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%96-2025-%D0%B3%D0%BE-%D1%81%D0%B0%D0%BC/1293546782799309/ понад 908 тис. грн у травні та 352 тис. грн у жовтні 2025 року, що викликало обурення в умовах війни.Купівля гольф-клубу для KSE: Весною 2025 року KSE викупила столичний https://www.facebook.com/ukrpravda/videos/%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%88%D0%B8%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F-10-15-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2-%D0%BF%D1%96%D1%81%D0%BB%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%96-%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82/1145405651018046/ гольф-клуб за 18 млн доларів для розширення кампусу. Критики вказували на недоречність таких витрат під час війни та ставили під сумнів джерела походження цих коштів.Політична позиція: Милованов залишається активним публічним коментатором політики Володимира Зеленського, часто виступаючи його https://www.cnn.com/2025/11/24/tv/video/amanpour-ukraine-peace-deal-tymofiy-mylovanov адвокатом у західних медіа (наприклад, на CNN). Через це його сприймають як одну з ключових довірених осіб Офісу президента в економічних питаннях.
показати весь коментар
31.01.2026 01:14 Відповісти
Небита пика племінного вченого ухилянта Тимофія Милованова!
показати весь коментар
30.01.2026 17:15 Відповісти
Має право. Він ще з старої команди соросят.
показати весь коментар
30.01.2026 17:18 Відповісти
Ні він не з команди. Я ще до епохи ЗЕ зайшов на презентацію його школи економіки. Доповідає враження:

Типові курси "успішного успіху", але більше з економічним ухилом. Він типовий разводила, але вибився серед інших тим що зумів продати свої тренінги різним бюджетним державним організаціям. Як це робиться я думаю ви знаєте.
Сам його виступ презентація "дешеві понти для приїжджих". На моє запитання А нащо ти пересипаєш свою українську мову англомовними бухгалтерськими термінами, безроз'яснення їх. ми ж не підготовлена аудиторії, закліпа очима як злодюжка зловлений не злодействі.(Це такий трюк в принципі, він думає що його будуть вважати дуже вумним)

Ну і на декілька простих питань (для мене тоді не зрозумілих) про бюджет України, його дефіцит, виплати, бенефіціарів. Він теж закліпувачений бо поняття зеленого не мав що це взагалі таке. (Відповіді потім я знайшов на ютуб інтерв'ю у плінського).
Сумно і страшно як лазять в нашій кишені ....
показати весь коментар
30.01.2026 18:03 Відповісти
от по відповіді зразу видно вчону людину. Час в університеті Пенсильванії та Піттсбурзькому університеті не марно пройшов.
показати весь коментар
30.01.2026 17:18 Відповісти
Як він там вчився, якщо з його власних слів він не прочитав жодної книги в житті? Просто купив диплом?
показати весь коментар
30.01.2026 17:43 Відповісти
там щоби вчитись не обов'язково читати книги.
показати весь коментар
30.01.2026 17:51 Відповісти
- Алло! Здравствуйте... Это прачечная?
- *********!.. Это Институт культуры!!!
показати весь коментар
31.01.2026 04:33 Відповісти
Красавчик,просроченные конвертчики под куполом получили правильное направление движения.
показати весь коментар
30.01.2026 17:21 Відповісти
Та пох,нове обличчя.Хай буде
показати весь коментар
30.01.2026 17:23 Відповісти
Буткевич сегодня статью написал
Что нас ожидают времена Рембо
А по-моему - не надо откладывать эти времена на потом
Надо уже сейчас начинать ставить на место козлов
Даже если они - профессора
Как говорил другой ,не менее известный ПРОФФЕССОР -
ЭТИ КОЗЛЫ мешают нам жить!!!
показати весь коментар
30.01.2026 17:24 Відповісти
«Я дам вам парабеллум» ...
показати весь коментар
31.01.2026 10:49 Відповісти
Бидло, отримавши владу, залишається бидлом.
показати весь коментар
30.01.2026 17:28 Відповісти
https://www.youtube.com/shorts/pMTCg-v2d-I

УПОРОТИЙ зЄ розказує журналістам у 2019 р як Порошенко повинен був заарештувати Свинарчука й сам піти у відставку
показати весь коментар
31.01.2026 16:16 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2026 16:25 Відповісти
Що з дебіла можна взяти?Аналізи і ті невтішні.
показати весь коментар
30.01.2026 17:33 Відповісти
Тимофій, ти красава, так їх, атата
показати весь коментар
30.01.2026 17:35 Відповісти
Цікаво - а як-би ТИ себе відчував, у ролі "посланого"? Комісія діє в рамках наданих ТОБОЮ, владних повноважень...
показати весь коментар
31.01.2026 04:36 Відповісти
Ввести кримінальну відповідальність за умисну (чи неодноразову умисну) не явку на виклик до ТСК та брехню під Присягою на парламентських слуханнях (чи ТСК)...Як у США в Конгресі. Дуже складно?? ТАК! Бо кожний !! депутат, з Кожної фракції...той же Гончаренко та інші "опозиціонери" чорта лисого проголосують за це!! Чого не проголосують?? ...відповідь ясна навіть..."трампісту"
показати весь коментар
30.01.2026 17:46 Відповісти
Люди, які порушують закон і ще й роблять це зухвало - варті найжорсткішого покарання. Місце мілованова на ліхтарі.
показати весь коментар
30.01.2026 17:50 Відповісти
Хто іще не знущався над українським парламентом та його ТСК? Навіть дебіл милованов
показати весь коментар
30.01.2026 18:10 Відповісти
выступает условный мерц в бундестаге Германии:
- господин Мерц, почему экономика упала на 5%, вы собираетесь нам дать детальный отчет?
- нет, я собираюсь послать тебя нах*й

Представили? Продолжаем ждать вступление в евро союз в 27м
показати весь коментар
30.01.2026 18:13 Відповісти
... дуже патужний спеціаліст.
показати весь коментар
30.01.2026 18:27 Відповісти
Це оцей зелений поц покидьок який закликав завозити банглалешців замість українців? Закиньте його до бангладешу самого
показати весь коментар
30.01.2026 18:27 Відповісти
Це той поц, який хотів продавати землю по 200 тис га в одні руки.
показати весь коментар
31.01.2026 10:44 Відповісти
Він же сам привселюдно визнав, що беня його цілком справедливо назвав дебілом.
показати весь коментар
30.01.2026 18:40 Відповісти
«Пасть порву, моргалы выколю!»
Один московский кент по прозвищу «Доцент»

показати весь коментар
30.01.2026 18:40 Відповісти
взагалі не дивує. Він завжди був слизьким самозакоханим хамлом
показати весь коментар
30.01.2026 19:10 Відповісти
Допоки не стикнувся з ще більшим хамлом. Це я про Каломойського. Тоді він легко зізнався, що він дебіл.
показати весь коментар
31.01.2026 05:08 Відповісти
і ці люди забороняють нам копирсатися в носі?
показати весь коментар
30.01.2026 19:17 Відповісти
Цей дурник, Мілованов, давно повинен сидіти.
показати весь коментар
30.01.2026 19:36 Відповісти
Це і є справжнє обличчя зеленої влади, коли з нього стерти грим псевдоцивілізованості - потужно-незламний покидьок-хам, готовий красти, грабувати і мародерити при найпершій можливості.
показати весь коментар
30.01.2026 19:37 Відповісти
Мілочмо це кончаний *****
показати весь коментар
30.01.2026 19:59 Відповісти
Буковель - зимова казка та преміальний відпочинок
показати весь коментар
30.01.2026 22:19 Відповісти
Пряма мова: "Я цього не скриваю (приховую - укр.), що я дебіл.......міністр економіки Тимофій Милованов 22 жовтня 2019
показати весь коментар
30.01.2026 22:30 Відповісти
Мілованов це аферист. Мильна бульбашка. Духовний брат Смілянського і Мідіча. Хуцпа...
показати весь коментар
31.01.2026 00:04 Відповісти
А з бульбашками що робити? Посміятись і закрити кримінальні справи?
показати весь коментар
31.01.2026 09:59 Відповісти
Можна милуватися їх яскравим блиском, а можна лускати...
показати весь коментар
31.01.2026 10:00 Відповісти
Не знаю чи ви дивились, а кожному українцю треба в гуглі відкрити - що таке хуцпа. В режимі ШІ дуже добре розписано що таке хуцпа. Це треба знати, бо навіть серед рядових представників деякої нації майже кожному попадались хуцпісти.
Ще деяка додаткова інформація на це поняття є у Вікіпедії.
показати весь коментар
31.01.2026 10:55 Відповісти
Він явно навіть не виглядає на інтелектуала. А виглядає таким як про нього сказав коломойський.
показати весь коментар
31.01.2026 07:38 Відповісти
Грубіян він, цей мілованов, міг би і більш дипломатично написати ці само слова, типу, як його патрон, «Я вам ничего не должен. Я должен только своим родителям... ".
Правда, ще не "вечір" і ладімір ляксандровіч сам невдовзі на запити депутатів, журналістів буде аналогічно відповідати про "душечки" на москву, розмінування півдня України, заморожування ракетних програм, відвід військ і т. п.: "Я збираюсь послати вас нах#й" .
показати весь коментар
31.01.2026 10:57 Відповісти
Отакі гниди зе шобли і знищують Україну по указці своїх господарів
показати весь коментар
31.01.2026 12:35 Відповісти
тільки розвішування на каштанах Хрещатика
зе-банди врятує Україну
показати весь коментар
31.01.2026 13:48 Відповісти
На
Палю пасадзу
показати весь коментар
31.01.2026 16:31 Відповісти
Справжнє російське БИДЛО!
показати весь коментар
31.01.2026 16:47 Відповісти