8237 відвідувачів онлайн

Україна та Росія "дуже близькі" до мирної угоди, ми майже досягли цього, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Американський президент Дональд Трамп вважає, що Україна та Росія наблизилися до врегулювання війни після перемовин в Абу-Дабі за посередництва США.

Про це він сказав під час виступу на Національному молитовному сніданку, інформує Цензор.НЕТ.

Заява Трампа

Американський політик сказав, що кінець конфлікту в Судані, а також "конфлікт" між Росією та Україною, дуже близький.

Говорячи про Судан, Трамп зазначив, що він "наполегливо працює над припиненням цієї війни", додавши, що його адміністрація близька до досягнення цієї мети.

"Це буде дев'ята. Якщо ми не досягнемо [завершення війни] спочатку між Росією та Україною. Але ми наполегливо працюємо над припиненням цієї війни; ми дуже близькі до цього, ми майже досягли цього", - додав він.

Мирні перемовини в ОАЕ

Топ коментарі
+20
путін не дозволяв собі таких жорстоких ударів по цивільній інфраструктурі за Байдена, якого Трамп називає «слабким», але повністю знищує мирні міста й нехтує «сильним Трампом», - українська правозахисниця Олександра https://www.facebook.com/olexandra.matviychuk/posts/pfbid0YQ2T2zmY15NzCUxsMSuFPEQF6V6yQFpuzXnFTZjLPT8UUZJa3wkRCXEddos1dmoKl Матвійчук
показати весь коментар
05.02.2026 17:48 Відповісти
+17
Дорога редакціє! Будь ласка, розгляньте мою пропозицію: в кожній новині в розділі "Що передувало?" описувати події, починаючи з виборів 2019 року. А ще краще з показу дебільного фільму "Слуга урода" чи як там воно називалось.
Дякую!
показати весь коментар
05.02.2026 17:45 Відповісти
+10
Або Україна робить ядерну зброю або зникне.
показати весь коментар
05.02.2026 17:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Або Україна робить ядерну зброю або зникне.
показати весь коментар
05.02.2026 17:41 Відповісти
Скільки років даєте на цей проект ?
Влада кварталу так забрехалася, що ніхто не сприймаї їх краще ніж бомжів-крадунів що є пожиттєво асоціальними наркоманами.
Не кажу вже про кротів і ждунів.
показати весь коментар
05.02.2026 17:46 Відповісти
За тиждень з Пакістану привести 6-10 тактичних ракет. Все.
показати весь коментар
05.02.2026 17:48 Відповісти
Добре.
Я зареєструю Фонд, будемо примушувати всіх скидатися.
Треба стартовий капітал.
показати весь коментар
05.02.2026 18:09 Відповісти
Думаєте, вистачить 6-10 ракет на 17 000 000 кілометрів? Та навіть якщо половина долетить і потрапить у великі міста, вся Україна згорить за дві години.
показати весь коментар
05.02.2026 18:40 Відповісти
Samson option
https://en.wikipedia.org/wiki/Samson_Option
показати весь коментар
05.02.2026 18:49 Відповісти
У казці, здається, у Самсона вся сила була у волоссі. Ви теж не ходите до перукаря?
показати весь коментар
05.02.2026 18:56 Відповісти
Логічніше було б з Ізраїлю. Згоден?
показати весь коментар
05.02.2026 19:11 Відповісти
Навіть м.Мукачеве не близьке то московських боліт, а ти кажеш про всю Україну(((( ганебний шьопер!!! Вийди геть негідник !!
показати весь коментар
05.02.2026 17:42 Відповісти
Це шось на сепаратиському?
показати весь коментар
05.02.2026 18:08 Відповісти
Не кажи "ГОП" доки не перепригнеш!!!
показати весь коментар
05.02.2026 17:43 Відповісти
прокинься нарешті, як не соромно це казати, але довпойопе!
***** згоден на мир?!
яка ж має бути та сосна, у яку ти в'їпався?
показати весь коментар
05.02.2026 17:43 Відповісти
Ця угода була схвалена ще в 2020 в Омані. Просто український народ і ЗСУ в 2022 з цим не погодились.
показати весь коментар
05.02.2026 17:44 Відповісти
у 2014му
показати весь коментар
05.02.2026 17:49 Відповісти
Так! І в 2014 теж, але в 2014 такої угоди як в 2020 в Омані не було.
показати весь коментар
05.02.2026 17:51 Відповісти
та ну ? а заборона з США щоб ЗСУ не творили опір при окупації Криму та Донбасу чи єто другоє?
показати весь коментар
05.02.2026 17:53 Відповісти
Ми ж зараз не про дії США в 2014, а про щоденні дії проти України конченого ******* з 2019.
показати весь коментар
05.02.2026 17:56 Відповісти
Де про цю заборону можна прочитати?
показати весь коментар
05.02.2026 18:12 Відповісти
Ага....а Трамп ніколи не був на острові Епштейна .....він брехло патологічне
показати весь коментар
05.02.2026 17:44 Відповісти
Світ це чує уже рік
показати весь коментар
05.02.2026 17:45 Відповісти
Индейцы, из резерваций! Где ваша "историческая родина"? Где бизоны ( северо восток) где прерий, Спросите у Товарищей Трампа!
показати весь коментар
05.02.2026 17:45 Відповісти
там же где и адыгейцы и крымские татары
показати весь коментар
05.02.2026 17:49 Відповісти
Дорога редакціє! Будь ласка, розгляньте мою пропозицію: в кожній новині в розділі "Що передувало?" описувати події, починаючи з виборів 2019 року. А ще краще з показу дебільного фільму "Слуга урода" чи як там воно називалось.
Дякую!
показати весь коментар
05.02.2026 17:45 Відповісти
копай глибше, передували вибори хатинки в Швейцаріі і на Сардінах, за які протренькали ЯО, стратавіа і купи ракет.
показати весь коментар
05.02.2026 17:51 Відповісти
Для дебільних зелохів це буде занадто складно.
показати весь коментар
05.02.2026 17:54 Відповісти
Як же вас порохолизодупів плющить через те, що пан Бутусов (який критикував пороха всю його каденцію за бездарну політику) побив горшки із Зеленським, і перетворив чат сайту на "заповідник порохоботів", де дозволяється ображати чинного президента будь-якими словами, але адміни банять людей за будь-яку критику пороха, і ви думаєте, що вас більшість??? Так от, ви глибоко помиляється, бо пєтя навіть у другий тур не вийде, бо обісрався в першій каденції, і серіал тут ні до чого, бо люди побачили нутро цього брехливого і жадібного покидька, який всі свої статки заробив будучи при владі і зловживаючи нею! P.S. Знаю що забанять, але нехай у вас пердаки палають! "Жму руку-абнімаю"!)))
показати весь коментар
05.02.2026 19:58 Відповісти
Біднесенький... лікуйся)))
показати весь коментар
05.02.2026 20:09 Відповісти
Не буде ніякої мирної угоди, не вішайте людям лапшу на вуха, війна буде продовжуватись до повного звільнення усіх українських територій та знищення кількох мільйонів кацапів!
показати весь коментар
05.02.2026 17:45 Відповісти
Потужно! Ставлю лайк!
показати весь коментар
05.02.2026 17:47 Відповісти
Ośrodek Rekrutacyjny Legionu Ukraińskiego znajduje się w Polsce, przy ul. Spokojnej 2, Lublin, 20-074 Lublin, Polska. Godziny otwarcia to od 9:00 do 17:00 (bez przerw na lunch i w weekendy).
показати весь коментар
05.02.2026 17:49 Відповісти
Наприкінці війни уважніше треба бути. Залишити треба по два раби для кожного Українця.
показати весь коментар
05.02.2026 19:25 Відповісти
Вже би він скоріше до раю попав
показати весь коментар
05.02.2026 17:46 Відповісти
майже до раю
показати весь коментар
05.02.2026 17:54 Відповісти
путін не дозволяв собі таких жорстоких ударів по цивільній інфраструктурі за Байдена, якого Трамп називає «слабким», але повністю знищує мирні міста й нехтує «сильним Трампом», - українська правозахисниця Олександра https://www.facebook.com/olexandra.matviychuk/posts/pfbid0YQ2T2zmY15NzCUxsMSuFPEQF6V6yQFpuzXnFTZjLPT8UUZJa3wkRCXEddos1dmoKl Матвійчук
показати весь коментар
05.02.2026 17:48 Відповісти
А чому ж не дозволяв - можливо була причина ?
показати весь коментар
05.02.2026 19:14 Відповісти
За часів допомоги від бідона вони встигли побудувати заводи,і тепер луплять від душі. А лідор все бекає про фламінги.
показати весь коментар
05.02.2026 20:17 Відповісти
"За даними ЗМІ, жодного компромісу на перемовинах в Абу-Дабі не досягнуто. США та РФ тиснуть на Україну."
"Але ми наполегливо працюємо над тиском на Україну; ми дуже близькі до цього, ми майже досягли цього".
Трампе, тисни на Меланку, на нас не вийде
показати весь коментар
05.02.2026 17:48 Відповісти
Як той - так зразу
показати весь коментар
05.02.2026 17:48 Відповісти
Это уже назвали трампизм или нет?).
показати весь коментар
05.02.2026 17:49 Відповісти
А Зеля тут ходить, щоки роздуває, і про перемогу скрипить. Хоча 100%, що Кацапія від своїх умов не відмомилась.
показати весь коментар
05.02.2026 17:50 Відповісти
кацапи вимоги посилили - вже вимагають визнання Заходом окупованих Донеччини, Луганщини, Запоріжчини, Херсонщини та Криму виключно кацапськими
показати весь коментар
05.02.2026 17:59 Відповісти
офігенний прогрес від стамбулу 2022, дякувати лідору.
показати весь коментар
05.02.2026 20:19 Відповісти
ага , я думаю через два тижні
показати весь коментар
05.02.2026 17:51 Відповісти
два-три
показати весь коментар
05.02.2026 17:52 Відповісти
кінець конфлікту в Судані дуже близький. Джерело: https://censor.net/ua/n3599096
показати весь коментар
05.02.2026 17:52 Відповісти
Шо б він з'їв?..
показати весь коментар
05.02.2026 17:57 Відповісти
Придурок не втихомириться,це Штати.
показати весь коментар
05.02.2026 18:00 Відповісти
Крім обміна полоненими нічог не змінилося, тож де ти побачило покращення??? Казковий дов.....бойоб!!!
показати весь коментар
05.02.2026 18:07 Відповісти
Угу, майже, залишилося тiлькi пiв України пуйлу вiддати, так Трумп ?
показати весь коментар
05.02.2026 18:11 Відповісти
Не сприймайте серйозно педофільну ганчірку ...
показати весь коментар
05.02.2026 18:12 Відповісти
Ага, позаминулої ночі цей гігантський поступ до миру особливо яскраво проявився.
показати весь коментар
05.02.2026 18:14 Відповісти
Яка нах... мирна угода, а куди діти 700 тис кацапських хробаків зі зброєю на нашій території, чи може президент хоче їх усиновити, хай тільки спробує хоч щось підписати з москалями чи їх посіпаками американцями, допоки хоч один москаль залишатиметься на нашій території не може бути й мови про якісь з ними угоди, бо це кримінальний злочин, і якщо трампон не дуже боїться, то нашого винесуть і буде бігти без штанів аж до ростова.
показати весь коментар
05.02.2026 18:47 Відповісти
проблема не в трампі ,а в тих хто його зробив президентом , тих політиків ,які знали про трампа шо він під* філ та кремлівський агент ,але це політичне племя США ,(як і в Україні таке саме племя ,зробивши козачка зеленського президентом) , чомусь вирішили,шо Україні дуже швидко прийде кінець , при зеленському торчку ...помилилися всі ,тому шо і трампу і 🤡 зви* дець вже підкрався близько...
показати весь коментар
05.02.2026 18:54 Відповісти
Іншим американським президентам починаючі з Бушів та Клінтонів, було глибоко пох на туземців з України. Обама прмо куріровал роззброєння України разом з сенатором Лугаром. Трамп це просто вершина айсберга. Сподіватись на гарантії - ну це просто зеленьска тупа маяччня.
показати весь коментар
05.02.2026 19:27 Відповісти
Сказав, і знову обісрався перед журналістами 🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
05.02.2026 19:46 Відповісти
... живе у своєму світі - та говиться "до раю" (до свого раю)
показати весь коментар
05.02.2026 19:52 Відповісти
Дивні речі трапляются у дурній макитрі рудого олігофрена.
показати весь коментар
05.02.2026 19:52 Відповісти
И обосрался в прямом смысле.
показати весь коментар
05.02.2026 20:23 Відповісти
Конечно, какой-нибудь банальный президент скучно придерживающийся демократических идеалов, международных договоров, обладающий "преобладающей силой" послал бы х**ла вон с чужих земель. Но великий и непреклонный уговаривает УКраину уйти со своей земли, чтоб не злить х**ла и называет это справедливым миром...
показати весь коментар
05.02.2026 20:28 Відповісти
Вже рік пи...дить одне й те саме. Миротворець куєв.
показати весь коментар
05.02.2026 20:53 Відповісти