10278 відвідувачів онлайн

Після інциденту в Угорщині "Ощадбанк" призупинив ввезення валюти до України, - Каціон

Затримання інкасаторів: Ощадбанк призупинив ввезення валюти

Після затримання інкасаторів в Угорщині "Ощадбанк" призупинив ввезення готівкової валюти до України.

Про це під час пресконференції заявив голова правління "Ощадбанку" Юрій Каціон, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Він пояснив, що наземна логістика є єдиним маршрутом для завезення валюти на територію України, оскільки авіаційне сполучення наразі є недоступним через повномасштабне вторгнення РФ.

"В умовах війни попит на валюту є стабільно високим. Наразі "Ощадбанк" призупинив ввезення готівкових коштів в Україну. Нацбанку покриває попит, який є на ринку, з власних резервів. Проте ситуація потребує вирішення, тому що обсяги є досить значними, фінансова система потребує насичення ринку фізичними грошима", - зазначив Каціон.

"Перевезення коштів та банківських металів здійснювалося за міжнародною угодою з Raiffeisen Bank International, яка діє і підписана з 2020 року. "Ощадбанк" єдиний з усіх комерційних банків в Україні, який має діючу ліцензію на перевезення територією ЄС подібних вантажів", - наголосив голова правління, зазначивши, що такі перевезення від початку повномасштабного вторгнення РФ здійснювалися регулярно (фактично щотижня).

З моменту інциденту "Ощадбанк" не здійснює завезення готівкових коштів.

"Попрацьовуємо нові, безпечні маршрути транспортування з урахуванням ризиків, які ми відчули та побачили в Угорщині", - уточнив він.

Що передувало?

Топ коментарі
+11
Пишний припинив вивезення коштів Алі-баби і його гундосих розбійників з Відня до Сербії, а не до України. Орбан, хоч і поц, але насрав не Україні, а зіберманам при владі
показати весь коментар
24.03.2026 17:13 Відповісти
+7
Орбан - кацапская подстилка и срет именно Украине. Нечего стрелки с ************** и их прихлебателей на нашего клоуна переводить - с ним мы сами разберемся, это не их свино-собачье дело.
показати весь коментар
24.03.2026 17:15 Відповісти
+7
Схема грязних грошей вкрадених в народу поламана.як прикро....
показати весь коментар
24.03.2026 17:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пишний припинив вивезення коштів Алі-баби і його гундосих розбійників з Відня до Сербії, а не до України. Орбан, хоч і поц, але насрав не Україні, а зіберманам при владі
показати весь коментар
24.03.2026 17:13 Відповісти
Орбан - кацапская подстилка и срет именно Украине. Нечего стрелки с ************** и их прихлебателей на нашего клоуна переводить - с ним мы сами разберемся, это не их свино-собачье дело.
показати весь коментар
24.03.2026 17:15 Відповісти
Це були ваші вклади у ощадбанку. Чи ваших знаьомих. І перевозив їх генерал сбу.
показати весь коментар
24.03.2026 17:39 Відповісти
Не генерал СБУ, а бывший офицер СБУ. Обычное дело для банков - брать на работу отставных силовиков. Они так сразу несколько проблем решают, так что я бы не искал здесь конспирологию, которую пытается навязать враг через орбанистов.
показати весь коментар
24.03.2026 17:54 Відповісти
чому боти гундосих не володіють державною мовою? Петров, зніми вушанку
показати весь коментар
24.03.2026 18:30 Відповісти
Чтобы твои кураторы понимали, что даже русскоязычные украинцы их тут не ждут, как и твоего любимого орбана.
показати весь коментар
24.03.2026 20:30 Відповісти
Я українською володію краще за тебе, а ще знаю, що прихильники змови на кшталт тебе трохи навчились користуватися Google-перекладачем. А за блазня не голосував, тому ти тут знов уклепався.
показати весь коментар
24.03.2026 20:42 Відповісти
як там погода у Криму? не знаєшь, від кого так лайном кацапським смердить?
показати весь коментар
24.03.2026 20:15 Відповісти
Польский прокси не жмет?
показати весь коментар
24.03.2026 20:37 Відповісти
та нічого... орбанівськи куми привезуть, якщо звернутись до них (за гроші, звісно)...
показати весь коментар
24.03.2026 17:16 Відповісти
Схема грязних грошей вкрадених в народу поламана.як прикро....
показати весь коментар
24.03.2026 17:21 Відповісти
Знайдуть іншу
показати весь коментар
24.03.2026 18:24 Відповісти
тепер одразу відправлятимуть до офшорів без заїзду до України??
показати весь коментар
24.03.2026 17:33 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2026 17:40 Відповісти
Версія ніяка. Зливки банківських металів пронумеровані і вказані в супроводжувальних документах від банку до банку. Валюта скоріш за все теж.
показати весь коментар
24.03.2026 18:18 Відповісти
береза завжди був мутним, але тут він вскрився на всі 100%. типова про-кацапська маячня, без жодного факту, чисто фантазії на фантазіях на фантазіях. орбан наш слоняра, все винна влада, ні всьо так адназначьна. не вистачає лише будьоновки та ппш за плечима.
показати весь коментар
24.03.2026 19:59 Відповісти
Валюта і золото не можуть бути завезені в банк іншої країни, тим більше европейскої. Ви спробуйте в європейський банк покласти кешем 50000 євро, не кажучи промільйони. З вас будуть вимагати докази легальногл походження коштів. Так що оця мадьярська брудна ІПСО про нібито перевезення корупційних коштів - російський вкид, який тут на Цензорі сьогодні надрукували, як власний матеріал. Я розачарований такою заказухою
показати весь коментар
24.03.2026 18:30 Відповісти
Якщо там все не домовлено.
показати весь коментар
24.03.2026 19:51 Відповісти