10418 відвідувачів онлайн

Деякі справи військових вже передаємо Єрмаку, - Решетилова

Решетилова передає деякі справи військових Єрмаку: подробиці

Військова омбудсманка Ольга Решетитлова заявила, що після того як ексглава ОП Андрій Єрмак зайнявся правовим захистом у військові сфері, вона передає йому справи деяких військових.

Про це вона розповіла в інтерв'ю УП, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Так, це була його (Єрмака. - Ред.) ініціатива – підписання меморандуму з Національною асоціацією адвокатів. На мою думку, це позитивна історія. Ми вже передаємо їхній організації кейси військовослужбовців, які виходять за межі нашої компетенції", - пояснила вона.

Вона розповіла про один приклад співпраці з Єрмаком.

За словами Решетилової, нещодавно "Шахед" зруйнував житло військового. Він отримав компенсацію, але його "фактично кинув" забудовник.

"Військовослужбовець знаходиться на бойових і звертається до нас. Це не в межах нашої компетенції, ми не можемо давати юридичний супровід. Але і відмовити я не можу. Такі випадки будемо передавати Андрію Борисовичу", - зазначила вона.

Також вона повідомила про іншу історію, де військовий також потребував адвоката, бо був позбавлений батьківських прав поки перебував на бойовому завданні на окупованій території.

Звільнення Єрмака

Топ коментарі
+43
Охххххххххххххххх

відчуває від України не лишиться і згадки з цією бандою
показати весь коментар
27.04.2026 12:09 Відповісти
+35
***** це взагалі навіть не цинізм , а якесь потворне ЗЕлене прокляття українцям
показати весь коментар
27.04.2026 12:14 Відповісти
+35
Операція: Як відбілити Дерьмака ?
показати весь коментар
27.04.2026 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Охххххххххххххххх

відчуває від України не лишиться і згадки з цією бандою
показати весь коментар
27.04.2026 12:09 Відповісти
пам'ятаєте, як з Маріуполя виїжджали цивільні і казали, що кацапи їх перевіряли по списках?
Здається, нова версія списків буде сформована "на законних підставах"
показати весь коментар
27.04.2026 16:08 Відповісти
А кому Ермак дальше их передает? В ФСБ?
показати весь коментар
27.04.2026 12:10 Відповісти
Ні, що ви, туда він передасть дублікат, в так скоріше за гроші юр. фірмам, може ще у пресу
показати весь коментар
27.04.2026 12:18 Відповісти
решетілова-спалилася)
показати весь коментар
27.04.2026 12:10 Відповісти
Зелене show must go on...
показати весь коментар
27.04.2026 12:11 Відповісти
У владі зєльонкіна притомних людей не знайти.
показати весь коментар
27.04.2026 12:13 Відповісти
Хто Єрмак такий ? Він звичайний зрадник !
показати весь коментар
27.04.2026 12:13 Відповісти
Тобто слуга народа?
показати весь коментар
27.04.2026 12:15 Відповісти
а вы докажіте
показати весь коментар
27.04.2026 12:18 Відповісти
Слуга царю, отец солдатам, биляд.
показати весь коментар
27.04.2026 12:13 Відповісти
Далі можна не слухати все що изрешетілова розповідає чи пропонує
показати весь коментар
27.04.2026 12:14 Відповісти
***** це взагалі навіть не цинізм , а якесь потворне ЗЕлене прокляття українцям
показати весь коментар
27.04.2026 12:14 Відповісти
73 % РЖУТЬ без перестанку !!!
показати весь коментар
27.04.2026 13:15 Відповісти
Не Єрмак а рішала
показати весь коментар
27.04.2026 12:14 Відповісти
Операція: Як відбілити Дерьмака ?
показати весь коментар
27.04.2026 12:15 Відповісти
Навіщо ви так з чоловіком, він на фронті, на передовій захищає Україну, а ви ще вимагаєте щоб він працював заробляя гроші і мабуть не мали до общаку.
показати весь коментар
27.04.2026 12:15 Відповісти
нагадує ситуацію зі зрадником та агентом ФСБ Медведчуком . його ввели у владу , дозволили крутити бізнес без обмежень бо він щось міг 2порішати " з полоненими
показати весь коментар
27.04.2026 12:15 Відповісти
Тоді то була вимога путіна, підтримана Меркель. І більше ні з ким царьок мокшанський не хотів мати справ, хоча "іх там нє било". Чи треба було Порошенку забити на полонених? Що б тоді ще пересічні додали до своєї ненависті до нього?
показати весь коментар
27.04.2026 12:45 Відповісти
Козирь шукає військових, у яких є проблеми з законом, щоб відмазати їх від суду і створити нову зєкоманду: мудрий нарід голосуватиме як за колишніх військових, а фсбшна гнида буде тиснути на них щоб правильно голосували.
показати весь коментар
27.04.2026 12:19 Відповісти
Можно сказати, основа для партії...

"Єрмак зареєстрував ГО "Справедливість для України": допомагатимуть військовим та полоненим"

Джерело: https://censor.net/ua/n3609489
показати весь коментар
27.04.2026 12:24 Відповісти
І тепер він, як адвокат, спокійно може їздити до раші , під прикриттям - по питаннях полонених ?
показати весь коментар
27.04.2026 12:31 Відповісти
А Баканову справи ще не передаєте? Він теж "адвокат"...
показати весь коментар
27.04.2026 12:19 Відповісти
Коли цей парад ермачні закінчиться?
показати весь коментар
27.04.2026 12:24 Відповісти
Єрмак недоторканий
показати весь коментар
27.04.2026 12:26 Відповісти
Портнов теж... був...
показати весь коментар
27.04.2026 12:59 Відповісти
какой правовой захист військових, если ещё вчера собственноручно ловил ухилянтов и отправлял их на фронт силой
показати весь коментар
27.04.2026 12:33 Відповісти
баканов
резніков
єрмак
*бать у нас потужний корпус адвокатів.
показати весь коментар
27.04.2026 12:34 Відповісти
банду геть!
показати весь коментар
27.04.2026 12:34 Відповісти
Легализация Ермака
показати весь коментар
27.04.2026 12:36 Відповісти
Исходя из мелькания фамилии в утреннем блоке новостей на ЦН, сегодня " изрешеченная" ответственная по Дурдому.
показати весь коментар
27.04.2026 12:38 Відповісти
На вас самих уже давно должны быть дела, при чём дела расстрельные!!!
показати весь коментар
27.04.2026 12:48 Відповісти
Так це рівень звичайного адвоката, але толкового.
Не хоче він зайнятись комуналкою, розлученнями, якимось сімейними спорами. Обов'язково до ЗСУ примазатись?
показати весь коментар
27.04.2026 12:49 Відповісти
Там зараз найбільше грошиків "крутиться".
показати весь коментар
27.04.2026 13:01 Відповісти
а єрмака коли передаватимемо?
показати весь коментар
27.04.2026 12:58 Відповісти
Як кажуть у народі: "г..но не тоне".
показати весь коментар
27.04.2026 13:03 Відповісти
На нари цього полупокера смердючого
показати весь коментар
27.04.2026 13:12 Відповісти
Мрази,украли-убили,а теперь отбелить себя решили.Моральные уродцы.
показати весь коментар
27.04.2026 13:18 Відповісти
Читаєш і блювати хочется...
показати весь коментар
27.04.2026 13:18 Відповісти
Державні бл____ді служать народу
показати весь коментар
27.04.2026 13:18 Відповісти
Хто воно взагалі таке? І не риба і не м'ясо, якийсь завхоз
показати весь коментар
27.04.2026 13:21 Відповісти
А хто їй дозволив це робити?
показати весь коментар
27.04.2026 13:36 Відповісти
Завгосп перекваліфікувався в адвокати, зненацька "стурбувався" проблемами військовослужбовців. Йому було плювати на державу на попередній посаді, тепер буде піаритися як "великий захисник" ЗСУ.
показати весь коментар
27.04.2026 14:36 Відповісти
Л.Глібов ".............. І щуку кинули у річку". Бардацюра.
показати весь коментар
27.04.2026 14:37 Відповісти
Тобі то Кабмін буде забезпечувати приватного адвоката клієнтами...Може і гонорари буде сплачувати?? Цікаво,як будуть у судах слухатися справи - по стойці "рівняйсь,струнко" чи може навкорачки??
показати весь коментар
27.04.2026 14:46 Відповісти
Це означає тільки одне - Решетілова теж у схемі.

Лайно, а не омбудсменка.
показати весь коментар
27.04.2026 14:54 Відповісти
Шо то за омбудсмен яка рекомендує зрадника корупціонера ей решитілова ти точно на своєму місці. Іди відразу асистентом до дерьмака. Оце так сіла в калюжі.
показати весь коментар
27.04.2026 15:21 Відповісти
Таке враження що НАБУ та САП свідомо затягують оголошення підозри
Єрмаку,якщо не взагалі "відбілять" по домовленності з ЗЕленським.Це "останній з могікан" якому треба зберегти морду,бо вже всі в бігах та з підозрами друзі та куми "найвеличнішого".
показати весь коментар
27.04.2026 15:39 Відповісти
Просто лютий *******... І йому ще руки будуть цілувати
показати весь коментар
27.04.2026 15:46 Відповісти
Зразу держава позбавляє батьківських прав бійця, який на спецзавданні, в потім Алібаба рішало в цій справі. Все геніальне- просто.
показати весь коментар
27.04.2026 16:01 Відповісти