10456 відвідувачів онлайн

Навроцький відповів Зеленському щодо ситуації з орденом: Це не внутрішня політика Польщі

Навроцький відповів Зеленському щодо ордена

Президент Польщі Кароль Навроцький прокоментував слова Володимира Зеленського, який заявив, що ситуація із позбавленням його ордена Білого Орла пов’язана з внутрішньою політичною боротьбою в Польщі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Polsat News.

Що відомо?

"Усі патріоти розуміють, скільки злочинів скоїли українські націоналісти на польських землях. Якими драматичними були ті часи. Суперечка стосується сприйняття історичних питань і того, що в Польщі ми не сприймаємо червоно-чорний бандерівський прапор", - прокоментував польський лідер.

Навроцький зазначив, що не можу уявити собі ситуацію, в якій польські патріоти, і особливо польський президент та уряд, не будуть разом та єдиними в такій ситуації.

"Володимире, шановний пане президенте, ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі. Їх не існує, бо всі поляки знають і розуміють, скільки зла заподіяли полякам, польським дітям українські націоналісти. Президент Зеленський помиляється, дякую", - додав він.

Що передувало?

Президент Польщі Кароль Навроцький позбавив президента України Володимира Зеленського найвищої нагороди країни Ордену Білого Орла на тлі скандалу з присвоєнням елітному підрозділу українських ССО найменування Героїв УПА.

У відповідь ряд українських чиновників зробили заяви:

Топ коментарі
+31
Цей пшецький підар реально починає дратувати.
А польські націоналісти скільки злочинів і зла заподіяли Укр. Дітям?!
показати весь коментар
22.06.2026 15:29 Відповісти
+24
>> українські націоналісти на польських землях

Оп-па, оце вже стає цікаво. Навротскі називає споконвіку українські землі польськими.

А до питання Холмщини і Підляшшя він не бажає повернутися? Чи до політики ополячування українського населення у так званий "міжвоєнний період"?

Чи це геть інше?
показати весь коментар
22.06.2026 15:31 Відповісти
+17
Ви плутаєте польських нацистів і націоналістів. Між нацистом і націоналістом дуже тонка грань. Вони відрізняються тільки ставленням до інших національностей. Націоналіст ставить з повагою, а нацист з ненавистю. Водороздільний камінь між націоналістами і нацистами це ставлення до інших націй, або як до рівних собі, або до "менших братів". Навроцький типовий представник польських нацистів, якому українські націоналісти ненависні. Від нього неможливо очікувати чогось іншого.
показати весь коментар
22.06.2026 15:35 Відповісти

Завантаження...