10738 відвідувачів онлайн

Затримання інкасаторів Ощадбанку: генпрокурор Угорщини піде у відставку, - Мадяр

Мадяр: генпрокурор Угорщини піде у відставку на тлі скандалу з Ощадбанком

Прем’єр Угорщини Петер Мадяр заявив, що генпрокурор країни незабаром залишить посаду. Рішення може бути пов’язане зі справою щодо інкасаторів "Ощадбанку".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє  HVG.

Мадяр заявив, що усунення Петера Полта з посади генерального прокурора Угорщини не потребуватиме жодних додаткових рішень чи процедур. За його словами, очільник прокуратури найближчим часом сам подасть у відставку.

Відповідаючи на запитання, чи пов’язаний цей крок зі скандалом навколо затримання інкасаторів українського Ощадбанку, Мадяр заявив, що "це може бути повʼязано".

Петер Полт: що відомо?

Петер Полт - генеральний прокурор Угорщини з 2010 року.

Відомий своїми тісними зв’язками з правлячою партією "Фідес" та прем’єр-міністром Віктором Орбаном.

Його керівництво прокуратурою часто критикує опозиція та європейські інституції за нібито небажання розслідувати корупційні справи, пов’язані з високопосадовцями.

Що передувало?

17 червня прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр анонсував проведення розслідування у справі про захоплення українських інкасаторів та коштів Ощадбанку.

Топ коментарі
+8
для Мадяра гарна нагода почистити стайні від орбанівського гівна, ще й причини є вагомі.
показати весь коментар
23.06.2026 10:22 Відповісти
+5
В тому-то і справа, що він, здається, "чистить стайні, від орбанівського гівна", щоб натягти туди свого власного...
показати весь коментар
23.06.2026 10:56 Відповісти
+2
Новий "Дракон" зачищає" собі поле діяльності...
показати весь коментар
23.06.2026 10:21 Відповісти

Завантаження...