9954 посетителя онлайн

Рассмотрю вопрос передачи Patriot для Украины, но я недоволен тем, что происходит, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что недоволен тем, что "происходит в Украине", но подтвердил, что Киев попросил у Вашингтона еще одну систему ПВО Patriot.

Об этом он сказал журналистам во время встречи с африканскими лидерами, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, Белый дом рассматривает этот вопрос, но лидер США подчеркнул: система дорогая.

"Украина попросила у нас Patriot. Мы собираемся рассмотреть этот вопрос. Но это очень дорого. Они делают это [запрос на Patriot], чтобы предотвратить смерти. Их сильно атакуют. Они терпят сильный удар. Очень сильный. Итак, мы рассмотрим это", - сказал он.

Он также прокомментировал массированную атаку РФ по Украине в ночь на 9 июля.

"Я пытаюсь дать людям понять, что я недоволен тем, что происходит в Украине. Это война, которой не должно было быть... Прошлой ночью Россия запустила более 700 дронов. Это нужно остановить. Погибает до 7000 человек каждую неделю с обеих сторон", - добавил он.

США приостановили помощь Украине

Ранее СМИ сообщили, что США приостановили отправку ракет и боеприпасов в Украину из-за беспокойства относительно состояния американских арсеналов. Впоследствии в Белом доме подтвердили приостановку поставок ракет и боеприпасов в Украину и заявили, что в приоритете интересы США.

Журналист PBS заявил, что кроме ракет-перехватчиков PAC-3, предназначенных для систем Patriot, Пентагон также остановил поставки 155-мм артиллерийских снарядов, ракет GMLRS, предназначенных для систем M270 MLRS и HIMARS, противотанковых ракет Stinger, а также авиаракет AIM-7 и Hellfire.

В Минобороны заявили, что Украина не получала официальных сообщений о приостановлении или пересмотре графиков поставок оборонной помощи от Соединенных Штатов, согласованной еще при предыдущей администрации.

Президент Украины Владимир Зеленский в видеообращении 2 июля рассказал о ходе переговоров с США о приостановке оборонной помощи.

Впоследствии пресс-секретарь Госдепа США Тэмми Брюс заявила, что США не остановили поставки вооружения Украине, а ситуация с одним из решений не влияет на общие обязательства Вашингтона.

Президент США Дональд Трамп заявил, что его администрация намерена поставлять Украине больше оборонительного оружия.

По данным СМИ, Трамп пообещал Зеленскому послать Украине 10 ракет для Patriot.

Топ комментарии
+21
показать весь комментарий
09.07.2025 20:49 Ответить
+15
"Україна попросила у нас Patriot. Я розгляну це питання. Але це дуже дорого. Я незадоволений тим, що відбувається в Україні", - каже Трамп"

эти все слова как-то связаны между собой?
показать весь комментарий
09.07.2025 20:48 Ответить
+10
Не вперше, до речі. Під час ковіду Порошенко теж поставляв лікарням допомогу і у нього її заборонили приймати. От і прали одноразові захисні костюми... І я прав.
показать весь комментарий
09.07.2025 20:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Україна попросила у нас Patriot. Я розгляну це питання. Але це дуже дорого. Я незадоволений тим, що відбувається в Україні", - каже Трамп"

эти все слова как-то связаны между собой?
показать весь комментарий
09.07.2025 20:48 Ответить
Все там зв'язано якщо врахувати шо трампуша кацапський холуй.
показать весь комментарий
09.07.2025 20:54 Ответить
якась **** розповіла трампу про чернишова і конкурс на керівника БЕБ.
показать весь комментарий
09.07.2025 20:54 Ответить
Так-так.
Саме тому трампуша смокче у кацапів. Тому шо в Україні ко-ко-корупция. А трампуша, він же корупцію на дух не переносить...
показать весь комментарий
09.07.2025 21:03 Ответить
до чого ви сюди кацапів приплітаєте? чернишов наш віце-прем'єр, і відкритий конкурс на керівника БЕБ теж наш. І у політикумі США є достатьо персонажів, які користуючись корупційними пройобами нашої влади, можуть впливати на трампа.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:09 Ответить
Це ви його приплітаєте.
Останнє що вплинуло на рішення Трампа про припинення допомоги це ситуація з корупцією, чернишов, Порошенко чи ще хтось з місцевої політики...
показать весь комментарий
09.07.2025 21:16 Ответить
ви маніпулятивно уникнули відповіді на питання - до чого ви сюди кацапів приплітаєте?
показать весь комментарий
09.07.2025 21:21 Ответить
І як я їх "приплів"? А ну розкажіть? Всі дописи видно.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:25 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2025 21:31 Ответить
Ні, не пов'язані. Но їх лохам, лохам сша, заходить, як і нашим, вітчизняним лохам, шо обрали Zе та Слуг *****.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:05 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2025 20:49 Ответить
Не вперше, до речі. Під час ковіду Порошенко теж поставляв лікарням допомогу і у нього її заборонили приймати. От і прали одноразові захисні костюми... І я прав.
показать весь комментарий
09.07.2025 20:54 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2025 22:26 Ответить
але я незадоволений тим, що відбувається, - Трамп
====================================
Ми теж незадоволені від того що відбувається.
І кацапів мусимо теж без задоволення убивати.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:03 Ответить
Цей театр словесного УУУУХ РОЗЛЮЧЕНОГО тиску на Владіміра справді перейде в дії? Чи це поки Нетаньяху вибиває премію миру для нього?
показать весь комментарий
09.07.2025 20:49 Ответить
А на якого саме Ьлядіміра?
показать весь комментарий
09.07.2025 20:56 Ответить
на твого рашистського
показать весь комментарий
09.07.2025 21:16 Ответить
Вам, пані, нехай Ваш чоловік "тицяє", якщо має чим.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:20 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2025 21:26 Ответить
Отже ти й є чоловік? Добряче в Австрії влаштувався, подалі від такої жінки, розумію.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:28 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2025 23:02 Ответить
вілрізняй владіміра від володимира.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:22 Ответить
Звідки я знаю, кого мала на увазі курка під американським прапорцем, після сварки Зеленського в оральному кабінеті. Здається, Трамп тоді був невдоволений їм також.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:27 Ответить
Трамп розглядає щедру пропозицію в наданні 10 ракет "Patriot". Аж на півтора залпи вистачить.
показать весь комментарий
09.07.2025 20:49 Ответить
показать весь комментарий
09.07.2025 20:51 Ответить
На два с половиной одной пусковой установки, шо все меняет).
показать весь комментарий
09.07.2025 21:03 Ответить
УВАГА!!! Трамп прокинувся у Вашингтоні!!! Всі по норам! Зараз буде говорить о недовольстве
показать весь комментарий
09.07.2025 20:50 Ответить
от хто діду розповів про чернишова?
показать весь комментарий
09.07.2025 20:51 Ответить
Дядя Донні вже здав назад? А я думав він тільки через два тижні скаже що пожартував про збільшення допомоги Україні. Дивно, не став чекати сакральні ,,два тижні,,
показать весь комментарий
09.07.2025 20:52 Ответить
сім пятниць на тиждень, рано скаже що пожартував
показать весь комментарий
09.07.2025 20:54 Ответить
7 п'ятниць на тиждень - то якраз про постійність..
показать весь комментарий
09.07.2025 21:01 Ответить
у США ,на війскових складах зберігаються дуже дешеві системи (зрк.) котрими можна винищувати дрони .як китайці свого часу винищували горобців...Давай їх
показать весь комментарий
09.07.2025 20:55 Ответить
"Всім давать - паламаєцца кравать". Свої робити треба. І не лише оборонні системи, але й атакуючі, ударні. Знищувати ворога та звільняти територію, а не відстрілюватися без кінця.
показать весь комментарий
09.07.2025 20:59 Ответить
не будеш давать. нахера Твоя кровать?
показать весь комментарий
09.07.2025 21:16 Ответить
Нічого воно не дасть. Коли воно каже "подивимося", це означає "ні".
показать весь комментарий
09.07.2025 20:56 Ответить
ще один доказ, що те що говорить трамп і те як діє - це два не пов'язані між собою процеси .

Навіть глибокошанований Портніков купився, що ображений на путіна трамп буде рішучіше, за Байдена. Ага-ага. Такий рішучий, що аж на 10 ракет вистачило .
показать весь комментарий
09.07.2025 20:59 Ответить
З чого ти взяло що 10? Довірливість ознака нерозвинутості.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:06 Ответить
А ти звідки взяло, що не 10 ? Я ************ від Axios/Politico та інші. Але звісно Sergii Ustim володіє більш достовірними джерелами.

p.s. Я не стверджував, що Портніков нерозвинутий, це ти нафантазувало собі, як і про "іншу кількість ракет"
показать весь комментарий
09.07.2025 21:57 Ответить
*************, ого… На огорожах те ж багато чого написано, розумна людина промовчить, а дурень біжить і волає на весь світ.
показать весь комментарий
10.07.2025 07:58 Ответить
портніков балабол.
Ось його прогноз на дії Трампа за минулу осінь. О(нуль) попадань, все діаметрально протилежне...

https://youtu.be/5gowQ7Dsxq8?si=kDDSFeSceGKeRAG- Відео
показать весь комментарий
09.07.2025 21:11 Ответить
не бачив цього відео, там Портніков дійсно щось перегнув.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:50 Ответить
інколи він попадає в точку
показать весь комментарий
10.07.2025 00:08 Ответить
Сім мішків вовни і всі неповні - може буде Петріот і ракети
показать весь комментарий
09.07.2025 21:03 Ответить
Не довго музика іграла...
показать весь комментарий
09.07.2025 21:05 Ответить
І ху....тень кожен день,хоть хтось би додав глузду умозведенням старої недолугої людини... .
показать весь комментарий
09.07.2025 21:09 Ответить
Дивні люди тут цілодобово стирчать, коли їм казали що допомогу припинили, скавчали як дурні. Тепер кажуть що допомогу поновили, скавчать ще голосніше. Так чого вам треба? Х.Е.З...
показать весь комментарий
09.07.2025 21:10 Ответить
Давно пишу, що не потрібно в США слізно випрошувати і вмовляти їхніх придурків з покидьками, а подавати до Міжнародного суду позов на трильйонні збитки спричинені недотриманням гарантами їхніх зобов'язань по Будапештському меморандуму. Гівно не морозиво і облизувати його можуть тільки ідіоти.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:10 Ответить
Подавати в міжнародний суд що? Меморандум, пам'ятку? Це договір чи пам'ятка?
Піднімай з того світу кравчука і віддай його під суд!
показать весь комментарий
09.07.2025 21:16 Ответить
Не пиши дурні про пам'ятки, а вивчи питання сам або проконсультуйся в нормального юриста. Про нікчемність меморандуму вам навішали з телеекранів локшини продажні політологи типу Портнікова в 14-му, щоб його тихенько похєрити. Чим Байден, будучи в той час віце-президентом, звабив Пороха на такий крок, але вони тричі зустрічались в тому ж 14-му. Меморандум є невід 'ємною частиною Договору про скорочення і нерозповсюдження ЯЗ, в ньому закріплені умови, на яких Україна приєдналась до Договору і сторони взяли на себе певні зобов'язання - одна зі сторін це Україна, друга сторона представлена коаліцією трьох країн, об'єднаних Договором, спільною метою і зобов'язаннями це США, рашка і Британія, тобто всі вони юридично відповідальні навіть якщо лише один з партнерів порушив спільні зобов'язання.
показать весь комментарий
09.07.2025 22:46 Ответить
Трамп ты за Мир во всём Мире????останови ЗЛО!!!!!!
показать весь комментарий
09.07.2025 21:12 Ответить
"Дам вам 10 ракет, щоб відчепились"
Ідіот! Та цього не вистачить на один день!
Він іздівається?
показать весь комментарий
09.07.2025 21:13 Ответить
Вони дорогі їх замало. Скільки дала Європа? 20 штук?
показать весь комментарий
09.07.2025 21:15 Ответить
Справжній цар планети. Я незадоволений.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:14 Ответить
Пів року, Трамп з МАГОЮ, блокуваЛИ передачу допомоги ОВТ для України, за Президента Байдена, а тепер, пів року блокує, та виділяє по краплині що уже КОНГРЕСОМ затверджене, аби прутіна задовольнити, за свого сидіння у БД!!??!
показать весь комментарий
09.07.2025 21:16 Ответить
У діда біполярка якась
показать весь комментарий
09.07.2025 21:16 Ответить
Схоже що не якась а вже "вгніздилася".
показать весь комментарий
09.07.2025 21:44 Ответить
Скоріше за все Трампу не сподобалась поява Зеленнсько на балконі з Папою в Римі. Він до таких речей безумно ревнивий, до повної втрати опанування собою.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:22 Ответить
Тобто розгляне,але не дасть.За Доні нам не дали нічого,ні одного євро ні одного патрона.Все що надходить це від Байдена.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:23 Ответить
Vidernite u etava dalbaioba shtepsel .
показать весь комментарий
09.07.2025 21:28 Ответить
Ти диви! Я теж не задоволений тим, що відбувається! Я - Трамп? 😲 Якщо серйозно, то все просто - якщо людина не задоволена станом справ, то може змінити свій підхід до їх вирішення і зайти з іншого боку?
показать весь комментарий
09.07.2025 21:31 Ответить
хто порахував його обіцянки військової допомоги, які не дали жодного результату?
А ті, обіцянки, які припинили постачання зброї України? Здається, їх також було вдосталь.
показать весь комментарий
09.07.2025 21:33 Ответить
От нетрадеційний...
показать весь комментарий
09.07.2025 21:36 Ответить
Опять через очередные две недели или после дождичка в четверг? Так когда, псина ************?
показать весь комментарий
10.07.2025 00:18 Ответить
Дуже дорого каже олігарх Трамп. Дуже дорого казав олігарх Порошенко. 23,22% в голові - це вирок каже народ в Україні...