10614 посетителей онлайн

Зеленский, спасая своих друзей от тюрьмы, убил не только НАБУ и САП. Он убил наше вступление в ЕС, заработанное кровью лучших из нас, - Шабунин

шабунін

Глава Центра противодействия коррупции Виталий Шабунин рассказал, как он относится к обещаниям президента Владимира Зеленского о справедливости.

Об этом он написал в соцсети фейсбук, информирует Цензор.НЕТ.

"Расскажу вам историю, как я отношусь к обещаниям Зеленского о справедливости. Ровно 5 лет назад, я ночью гнал к своему полностью сожженному дому, где только Божьим чудом не сгорели заживо родители моей жены. Тогда президент Зеленский заявил: "Задача правоохранительных органов - как можно быстрее расследовать это преступление. Поручил Генеральному прокурору и министру внутренних дел взять расследование под личный контроль". Силовики Зеленского не просто никого не нашли, они даже допросить отказались тех, кого нашли мы. Следователи и прокурор тупо игнорировали наши официальные запросы с кучей доказательств", - написал Шабунин.

Руководитель ЦПК напомнил, что через полгода его маме под дверь бросили гранату.

"А через полгода моей слепой маме под дверь бросили гранату. Так же сделали родителям жены, которые в то время только психологически отошли от поджога. Тех злоумышленников (даже исполнителей!) силовики Зеленского, как вы понимаете, тоже не нашли. Сегодня - через 5 лет - так же всю ночь, я буду гнать с востока Харьковщины в Киев на срочный вызов в ГБР. Я так понимаю, там мне вручат новое подозрение", - пишет Шабунин.

Он добавил, что Зеленский "спасая своих друзей от тюрьмы, убил не только НАБУ и САП. Он убил наше вступление в ЕС, заработанное кровью лучших среди нас".

"Вот так я отношусь к обещаниям Зеленского относительно справедливости", - подытожил Шабунин.

Скандальный закон № 12414 относительно НАБУ и САП

Напомним, 22 июля Верховная Рада приняла законопроект 12414, который ликвидирует независимость НАБУ и САП.

Вечером его подписал президент Зеленский.

Директор НАБУ Семен Кривонос призвал президента не подписывать этот законопроект, поскольку это переведет НАБУ и САП в зависимый режим.

В Днепре люди вышли на акцию против принятия Верховной Радой законопроекта №12414, что фактически означает ликвидацию независимости НАБУ и САП.

Также в Киеве началась акция протеста.

В видеообращении Зеленский впоследствии заявил, что антикоррупционная инфраструктура в Украине будет работать. 23 июля Закон об ограничении полномочий НАБУ и САП вступил в силу.

Впоследствии президент Украины Владимир Зеленский сообщил, что 23 июля собрал всех руководителей правоохранительных и антикоррупционных органов и договорился с ними о конструктивной работе.

Напомним, что в обращении 23 июля президент Владимир Зеленский заявил, что внесет в Верховную Раду законопроект, который "обеспечит силу системе правопорядка".

Топ комментарии
+19
показать весь комментарий
23.07.2025 20:51 Ответить
+19
Дякуючи таким шабуням 73% у 2019 році,аби не Порошенко! Пам'ятаємо про це !
показать весь комментарий
23.07.2025 20:53 Ответить
+13
Ну, учитывая что львиная доля нашего бюджета - это деньги Запада, то в заднице будем мы. Причем в глубокой и зеленой заднице.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
23.07.2025 20:51 Ответить
Правильно, жодного євроцента клятим корупціонерам
показать весь комментарий
23.07.2025 20:53 Ответить
йому просто не пощастило
він шостий презедент

в Україні всі парні президенти такі зашкварні

Кучмо, Яник, Зе
показать весь комментарий
23.07.2025 21:18 Ответить
Ну, учитывая что львиная доля нашего бюджета - это деньги Запада, то в заднице будем мы. Причем в глубокой и зеленой заднице.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:01 Ответить
Та ні, зеленої задниці не існує - існує лише зелений ненажерливий рот. А задниця буде справжня і лайно справжнє. Причому навіть цього лайна на всіх не вистачить.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:26 Ответить
Вова Боневтік накрав, йому вистачить. А срака буде тобі.
Чи ти теж з тієї кодли?
показать весь комментарий
23.07.2025 21:04 Ответить
Это и стоило ожидать. Мы, к сожалению, благодаря нашему "мудрому" населению, пошли по грузинскому сценарию.
показать весь комментарий
23.07.2025 20:59 Ответить
Ви скромно не згадали роль самого Шабуніна і інших бігусів у цьому всьому. Ви напрочуд тактовні і маєте здорові герви. 😊
показать весь комментарий
23.07.2025 21:28 Ответить
ВІН ПРОСТО ЗДАЄ УКРАЇНУ *****
без 70% відростків бюджету від ЄС її затра не стане
показать весь комментарий
23.07.2025 21:04 Ответить
Немає такого, маніпулюєте як і Шабунін.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:04 Ответить
чого немає -70 відотсків допоги під загрозою ?
показать весь комментарий
23.07.2025 21:09 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=3O-KFQau-J8

протести наживо - РАДІО СВОБОДА
показать весь комментарий
23.07.2025 21:10 Ответить
Посилання на джерело, а не фотошоп, пліз
показать весь комментарий
23.07.2025 21:55 Ответить
Господа, у меня один вопрос:

Была бы предьявлена-Чернышову підозра, если бы Зе подписал закон 12414 месяц назад?

Видите, все оень просто.
показать весь комментарий
23.07.2025 20:51 Ответить
Тут німці кажуть, що зеля і його манагери неправилно оцінили реакцію народу і "гребуть" тепер назад.. Німці не дуже церемоняться з виразами зазвичай.
показать весь комментарий
23.07.2025 20:52 Ответить
я взагалі в шоці що ми ще незалежна країна з тим квном-коломойським
показать весь комментарий
23.07.2025 20:52 Ответить
Навіщо ви цього шахрая що "у стрибку переодягається" цитуєте?!
Що, не знайшлося більш гідних людей?
Та якщо би на нього справу не встигли завести, то він би зараз "руками та ногами" топив би ЗА цей закон та Зеленського!
показать весь комментарий
23.07.2025 20:53 Ответить
Дякуючи таким шабуням 73% у 2019 році,аби не Порошенко! Пам'ятаємо про це !
показать весь комментарий
23.07.2025 20:53 Ответить
Шабуннін, то ти ще 5 років тому, після підпалу твого будинку, повинен був покаятись ща те, що в.т.ч. з-за допомоги твоєї брехні зелені уроди з головкою ЕрЗе узупрпували владу в Україні.
показать весь комментарий
23.07.2025 20:55 Ответить
"Хуже не будет". Так, Шабуня?
показать весь комментарий
23.07.2025 20:56 Ответить
А вірасюк каже - ніхріна він не вбивав
показать весь комментарий
23.07.2025 20:56 Ответить
шабунька- на фрон родину защищать
показать весь комментарий
23.07.2025 20:57 Ответить
****** ти сьогодні з фронту сюди зайшов?
показать весь комментарий
23.07.2025 21:11 Ответить
а ты чего шабуньке сосешь, он работал за гранты других стран , значит работал на другие страны, тупая ты помойка, дебилка
показать весь комментарий
23.07.2025 21:28 Ответить
сидишь в америке на подачки и война пусть продолжается, а то выпрут сучку помойную
показать весь комментарий
23.07.2025 21:29 Ответить
Сподіваюсь, що цим він убив себе - самурай херів!
показать весь комментарий
23.07.2025 20:58 Ответить
показать весь комментарий
23.07.2025 20:59 Ответить
Скільки ***** за подібні висери платить?
показать весь комментарий
23.07.2025 21:11 Ответить
Монобільшості вже немає: лакмусовим папірцем стало голосування за новий КМУ (всього 201 голос від "СН"). Є неоголошена коаліція "СН"+"ОПЗЖ" (а тепер ще + "БЮТ"/"Батьківщина").

Нагадаю, що у 2019-му найвеличніше розпустило ВРУ на підставі того, що "де-факто" коаліції не було (хоча "де-юре" вона існувала) + низький рейтинг довіри до Ради.
Зараз те саме, але дєрьмаківській шоблі то не вигідно.
Відставка/звільнення очильника КМУ означає розпуск виконачого органу (згідно законів, під час воєнного стану, це неможливо), але це зробили, бо треба було вивести з-під удару "осіб, наближених до...", а от Раду... Хоча Коливан сказав (його ж ніхто не примушував), що ведеться робота по організації виборів. (вона ведеться ще мінімум з 2020-го, але хто ж згадає)...

Ось і маємо: друзям все, а ворогам - "НАШ" закон....
показать весь комментарий
23.07.2025 21:12 Ответить
На період свого правління і вбив своє політичне майбутнє.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:01 Ответить
показать весь комментарий
23.07.2025 21:01 Ответить
Для криворіжського володьї є дешевший варіант, як в одній знаменитій пісні,
- ... поховали віслюка край дороги,
видно сраку без хвоста, видно роги ... - ,
в цьому випадку не потрібно тратитись на будівництво мавзелею?! В кацапському мавзолеї кацпський володья на красній площі смердить більше 100 років. Воно нам треба?
показать весь комментарий
24.07.2025 08:52 Ответить
А що сталося, шабуня? Головне ж, що не "барига", який збагатився у 82 рази і якому "війна вигідна"! Що не так? Ти ж так піднімав хвилю "аби не Порошенко", чи щось в стилі "геть бюаригу"! "Новиє ліца" так "зборцювали", що твої "горішки" прищимили? А чого ти ще чекав, коли більш-менш притомні люди казали, що найвеличніше - то похоронна команда України? Сподівався, що тебе не зачепить?
Тож жери, борцун, щоб аж очі повилазили! "Дякую, дуже дякую" за твій вклад в те, що привів цю зелену плісняву до влади! Насолоджуйся і "ржи" до судом!
показать весь комментарий
23.07.2025 21:01 Ответить
зараз звьоздний час шабуні.
його рот не затикається не на секунду.
грантодавцям подобається? да шабуня?
шабуня, україна бутерброд? можна туди сюди?
показать весь комментарий
23.07.2025 21:07 Ответить
ЄС погрожує Україні відкликати безвіз і фінансову допомогу -Єврокомісар Марта Кос.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:07 Ответить
Трамп має ввести санкції,законопроект готовий,ще Байден залишив,коли Залужного знімала шобла.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:12 Ответить
Пряма мова від німців: "Новим законом Україна позбавляє два антикорупційні агентства їхньої незалежності. Критика поширена як всередині країни, так і за кордоном, зокрема й проти президента Зеленського. Фактично, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) мають бути передані під юрисдикцію Генерального прокурора, якого, у свою чергу, призначає Зеленський. Раніше вже відбувалися рейди в офісах та серед співробітників цих агентств. Звинувачення: співпраця з ворогом воєнного часу Росією. Посадовці, як кажуть, передавали інформацію російській секретній службі та таким чином вели справи. В Україні відбувається багато протестів проти закону. Критика також надходить з Брюсселя. Європейська комісія заявила, що закон є кроком назад на шляху до вступу до ЄС. Президент Зеленський захищає цей крок як інструмент зміцнення правоохоронної діяльності. Однак під міжнародним тиском він оголосив, що протягом двох тижнів розробить план щодо кращої боротьби з корупцією та навіть запропонує новий закон. У своєму вечірньому зверненні він оголосив про намір зберегти незалежність агентств.

Яка мета Зеленського, підписуючи закон? Наскільки корумпований український державний апарат, і що стоїть за звинуваченнями у російському впливі? Аліка Юнг обговорює це в прямому ефірі на ZDFheute з репортером ZDF Торге Боде та експертом з безпеки Ніко Ланге. Приєднуйтесь до нас і ставте свої запитання"
https://www.youtube.com/watch?v=5m3TGpF-4oc
показать весь комментарий
23.07.2025 21:07 Ответить
Щодо того що Зеленський патологічний брехун відомо тепер вже всім-він втратив довіру суспільства і мандат бути лідером людей-рятуючи своїх друзів він втратив повагу-для нього це кінець
показать весь комментарий
23.07.2025 21:11 Ответить
Відтепер всі розмови зелених ставлеників про вступ в ЄС не вартий з'їденого яйця.
показать весь комментарий
23.07.2025 21:14 Ответить
Головне - у цих "антикорупціонерів" дуже не погані зарплати ...
показать весь комментарий
23.07.2025 21:25 Ответить
Справа в ефективності - по суті ці "антикорупціонери" отримуючи з.п з бюджету - тобто з наших кишень , вони робили те заме , що робить прокуратура чи СБУ , але при цьому - підпорядковувались самі собі , тобто - ніякого контролю , а отже - їх ефективність = 0
показать весь комментарий
23.07.2025 21:37 Ответить
Єдині новини витягли Насірова,той в об'єктив бідкається,як його незаконно трусило НАБУ...
показать весь комментарий
23.07.2025 21:34 Ответить
А-ха-х.
Шабунька проти зюзіка.
Битво ухилянтів...
показать весь комментарий
23.07.2025 21:45 Ответить
А нагадай, соколику, яка конкретна дата вступу в ЄС була визначена до прийняття цього закону?
показать весь комментарий
23.07.2025 21:56 Ответить
Чмо хрипате пнх!!! Поверніть негайно Залужного!!!! Залужний наш президент