3857 посетителей онлайн

Зеленский о результатах работы дронов-перехватчиков: За эту ночь более полутора сотен перехватов

зеленський

Во время массированной атаки РФ в ночь на 7 сентября украинские дроны-перехватчики обезвредили более чем полторы сотни вражеских беспилотников.

Об этом сообщил президент Владимир Зеленский в вечернем обращении, информирует Цензор.НЕТ.

"За одну минувшую ночь было более 400 "Шахедов", общее количество дронов в том ударе было 810. То есть почти половина - это дроны, которые россияне используют для осложнения воздушной обстановки и перегрузки ПВО. Также были ракеты, в частности баллистика", - рассказал глава государства.

Он отметил, что значительную часть нашим воинам удалось сбить, и это весомый результат.

"Есть результаты по дронам-перехватчикам: за эту ночь более полутора сотен перехватов. И также хорошо показали себя подразделения РЭБ, армейская авиация, мобильные огневые группы, истребители Воздушных сил, зенитчики. Всех благодарю. Конечно, не все пока сбивается, и надо еще дополнительно усиливать нашу противовоздушную оборону. Это приоритетная задача. Россияне держат количество "Шахедов" в массированных ударах на уровне 300-400 за один такой удар, наши перехватчики должны выйти на соответствующий показатель", - сказал президент.

По словам Зеленского, это реально - потенциал производства есть, финансы и контракты - они есть, они обеспечиваются, однако требуется масштабирование соответствующих подразделений.

"Развивать эту технологию перехватчиков, внедрять ее, тренировать экипажи - все это - спасать жизни людей", - добавил глава государства.

Массированная атака в ночь на 7 сентября 2025 года

Ранее Цензор.НЕТ информировал, что утром 7 сентября враг атаковал ракетами, в частности, была угроза для Киева. Впоследствии стало известно, что после утренней атаки есть пожар на последнем этаже правительственного здания в Печерском районе Киева. Повреждения здания Кабмина подтвердила глава Кабмина Юлия Свириденко.

Кроме того, ночью враг атаковал дронами столицу. Погибла женщина и годовалый ребенок, есть разрушения в жилых домах.

Также сообщалось, что Кривой Рог был под массированной атакой ракет и дронов. Там есть попадания и сильный пожар, 3 человека пострадали. В Одессе из-за атаки дронов повреждена гражданская инфраструктура и многоэтажки.

Находилась под ударом и Полтавщина. В частности, атакована гражданская инфраструктура и предприятие. Поврежден мост через Днепр в Кременчуге.

По данным Воздушных сил, было уничтожено 4 из 13 ракет и 747 дронов.

Топ комментарии
+22
Йди вже спати Вова і не зай🤬уй людей!
Імпотент розповідає про потенціал 🤔
Це повний пздц.
Дожилися!
показать весь комментарий
07.09.2025 21:38 Ответить
+20
Миндич вже почав виробляти дрони-перехоплювачі?
показать весь комментарий
07.09.2025 21:36 Ответить
+18
А хто розмінував Чонгар, відвів бригади з Гостомелю і від Харкова? Хто скоротив армію на 40% і закрив всі ракетні програми? І хто краде кожний Божий день в стікаючих кров'ю українців? А????
показать весь комментарий
07.09.2025 21:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Миндич вже почав виробляти дрони-перехоплювачі?
показать весь комментарий
07.09.2025 21:36 Ответить
виготовляють в кількостях, за що розробникам і виробникам велика подяка

і смердіти тут про якогось міндіча не доречно зовсім
показать весь комментарий
07.09.2025 21:58 Ответить
Цікавий коментар.Правда підтвердити вірність твоєго твердження нічим.
показать весь комментарий
07.09.2025 22:09 Ответить
Олексій голова! Чого варта лише фраза: виготовляють в кількостях.
показать весь комментарий
07.09.2025 22:14 Ответить
Наші дрони падають коли включаємо наш РЕБ, потрібні дешеві ракети!
показать весь комментарий
07.09.2025 23:15 Ответить
з чого я би став тобі щось підтверджувати ?
показать весь комментарий
07.09.2025 22:20 Ответить
Тому що факти говорять протилежне
показать весь комментарий
08.09.2025 08:48 Ответить
ти хоч розумієш про що ти говориш ?

- радіус дії перехоплювача ~10км, (рахуй скільки має бути пускових щоб закрити, наприклад Київ)

- шахіди пускають одним маршрутом щоб на маршруті виснажити ППО - тому на одній позиції має бути вся кількість перехоплювачів щоб збити всі шахіди

то стільки вже нарахував ?

виробляють багато але щоб насичити всі позиції потрібен час
показать весь комментарий
08.09.2025 08:56 Ответить
То у нас всього багато випускається але не достатньо?У тебе все сходиться?Можливо пепед тим як щось робити потрібно подумати скільки,на коли,та з якими параметрами потрібно?А не пафосно хапатися за будь що і палити час і ресурси?
показать весь комментарий
08.09.2025 09:05 Ответить
вже збивають в відчутних кількостях - заспогойся
показать весь комментарий
08.09.2025 09:06 Ответить
А тепер вимкти телемарафое і подивися на руйнування.Все сходиться?
показать весь комментарий
08.09.2025 09:21 Ответить
а нічо що пуйло запускає з кожним разом все більше і більше а кількість завданої шкоди приблизно та сама ?

P.S. в мене не тільки марафону а і телевізора немає
показать весь комментарий
08.09.2025 19:29 Ответить
"Кількість завданої шкоди" хто рахує?І якщо хтось планував але не врахував що підари будуть модернізуватися та збільшувати кількість-то хреново хтось планував.Хоча якщо у нас зами секретаря рнбо 28 річні призн то що ж ми хочемо отримати?
показать весь комментарий
08.09.2025 19:40 Ответить
перезимували зі світлом - чим ти несчасливий ?
показать весь комментарий
08.09.2025 22:17 Ответить
Йди вже спати Вова і не зай🤬уй людей!
Імпотент розповідає про потенціал 🤔
Це повний пздц.
Дожилися!
показать весь комментарий
07.09.2025 21:38 Ответить
І тому з ппо в піхоту переводять?Масштабуватори фігові?
показать весь комментарий
07.09.2025 21:43 Ответить
Вони?

показать весь комментарий
07.09.2025 21:44 Ответить
Навіть літаючий топор ***** це ніщо в порівнянні з цим
показать весь комментарий
07.09.2025 21:54 Ответить
А хто розмінував Чонгар, відвів бригади з Гостомелю і від Харкова? Хто скоротив армію на 40% і закрив всі ракетні програми? І хто краде кожний Божий день в стікаючих кров'ю українців? А????
показать весь комментарий
07.09.2025 21:47 Ответить
Дрони Міндіча, ракета «Фламінго», перехоплювачі «Шахедів» - КАСЬЯНОВ | УП. Інтервʼю
https://www.youtube.com/watch?v=GegGoJaEuY4
показать весь комментарий
07.09.2025 21:52 Ответить
Скот
показать весь комментарий
07.09.2025 21:53 Ответить
пуйло те саме говорить
показать весь комментарий
07.09.2025 21:59 Ответить
Серж, ти хоч усвідомлюєш наскільки ти жалюгідний? Подобається тобі ганьбитися?
показать весь комментарий
07.09.2025 22:18 Ответить
Серйозно?
"Кто угодно, только не Порошенко",- путин.
показать весь комментарий
07.09.2025 22:11 Ответить
Найефективніші дрони-перехоплювачі в Україні, виготовляє компанія, яка раніше була пов'язана лише з кіноіндустрією.
Віримо Вова!!!
А полупокер - це половина гри в покер😆
показать весь комментарий
07.09.2025 22:00 Ответить
Пафосний анонс цікавого знаходження, що дозволить збивати все, пішов слідом за Космодромом, Діснейлендом, мільярда дерев, і чергами поляків на наших кордонах в пошуках роботи. З Країни Мрій Зеленсково здриснули навіть його папа-мама-діти-дінка.
показать весь комментарий
07.09.2025 23:06 Ответить
@ "Зеленський оголосив про контракти на безпілотники-перехоплювачі на понад 3 млрд грн.
Сирський оголосив, що Сили оборони України створюють багаторівневу систему для протидії російським ударним безпілотникам Shahed та
Gerbera.
Тимур Мамедов-Ткаченко анонсував запуск "повноцінної" системи перехоплення російських дронів "Чисте небо".
Усі вищезгадані новини пролунали протягом двох місяців.
Як і все, що робиться в нашій країні - поки що це лише гасла та освоєння грошей."
показать весь комментарий
08.09.2025 01:02 Ответить
Поквжіть збиті шахеди, а то ми не бачимо результатів роботи ППО