10307 посетителей онлайн

Рашисты атаковали "Цирконом", баллистикой и крылатыми ракетами: ПВО обезвредила 342 цели. ИНФОГРАФИКА

Массированная атака 20 января: как отработала ПВО?

Российские оккупанты в ночь на 20 января выпустили по Украине ракеты различных типов и беспилотники.

Об этом сообщили в Воздушных силах, передает Цензор.НЕТ.

Чем атаковал враг?

Россияне выпустили противокорабельную ракету "Циркон" из оккупированного Крыма, 18 баллистических ракет Искандер-М/С-300 (район пусков - Брянская, Ростовская области - РФ), 15 крылатых ракетХ-101 (район пуска Вологодская область – РФ), а также 339 ударных БПЛА типа Shahed, Гербера, Италмас и других типов из направлений: Курск, Орел, Миллерово, Приморско-Ахтарск, Шаталово, Брянск – РФ, Гвардейское, Чауда – ВОТ АР Крым, ВОТ Донецк.

Около 250 из них – "шахеды".

Основным направлением атаки была Киевская область.

Как отработала ПВО?

Предварительно, противовоздушная оборона обезвредила 342 цели:

  • 14 баллистических ракет Искандер-М/С-300;
  • 13 крылатых ракет Х-101;
  • 315 вражеских БПЛА типа Shahed, Гербера и дроны других типов на севере, юге, востоке и в центре страны.

Зафиксировано попадание 5 ракет и 24 ударных БПЛА на 11 локациях, а также падение сбитых (обломков) БПЛА на 12 локациях. Информация о 2 вражеских ракетах уточняется.

Массированная атака 20 января: как отработала ПВО?

Что предшествовало?

Топ комментарии
+15
ппо красавчики!
показать весь комментарий
20.01.2026 10:31 Ответить
+11
Зеленський атакував кварталом та серіалами телебачення рф ❗❗❗😎😎😎
показать весь комментарий
20.01.2026 10:19 Ответить
+8
Красені
показать весь комментарий
20.01.2026 10:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зеленський атакував кварталом та серіалами телебачення рф ❗❗❗😎😎😎
показать весь комментарий
20.01.2026 10:19 Ответить
Блазня жалко?
показать весь комментарий
20.01.2026 11:00 Ответить
ппо красавчики!
показать весь комментарий
20.01.2026 10:31 Ответить
Красені
показать весь комментарий
20.01.2026 10:32 Ответить
Гарний результат роботи ППО.
Щось зовсім мало ішакєдов русня запускає.
Случілось что-то?
показать весь комментарий
20.01.2026 10:34 Ответить
На ірані проблеми -громадянська війна.
показать весь комментарий
20.01.2026 11:40 Ответить
Є інфа, що у Венесуелі американці заводи з ішакєдамі бомбанули, поки мадуру пакували.
В Ірані громадянської немає, і навряд чи буде, бо немає там розділення країни. Якщо що, буде скручування бошки аятолі та КВІР.
показать весь комментарий
20.01.2026 11:45 Ответить
В Ірані гірше ніж розділення, вірніше ніж розшарування суспільства - там багато етносів і народів зліплені в одну державу до купи. Азери, курди, белуджи - і всі вони спокійно би прожили не те що без аятол, а без Ірану як такого.
показать весь комментарий
20.01.2026 12:32 Ответить
У них спільний ворог - аятоли і КВІР. Щось не було повідомлень про сутички між групами повстанців, як це буває, коли починається справжня громадянська. Проісламські - то були чиновники, яких вигнали на демонстрацію. Країна зараз добряче об'єднана ненавистю до ісламістів .
показать весь комментарий
20.01.2026 13:28 Ответить
зазвичай громадянська буває вже після скидання режиму яким незадоволені асболютно всі. поки що цього не відбулося.
показать весь комментарий
20.01.2026 13:31 Ответить
І чи буде - під питанням.
За досвідом останніх років - БРСР, Сирія, Венесуела - з ******** розвитком технологій, без зовнішньої підтримки повстання приречене.
показать весь комментарий
20.01.2026 13:37 Ответить
В Сирія все ж повстання і гомадянська почалися ДО зовнішньої підтримки і навіть деякої міру всупереч їй (рашка, Іран). Тому шанси є завжди. Али рижий звісно прокидав народ Ірану як остання гнида.
показать весь комментарий
20.01.2026 13:41 Ответить
В Сирії вже давно триває.
Останні роки:
БРСР - бульба не втік, повстання задавили
Сирія - Асад втік під тиском бойовиків, яких підтримувала Туреччина
Венесуела - Мадура не одне повстання пережила, останнє душили вагінєри. Викрадений спецпризначенцями США
Іран - ну, зрозуміло.
показать весь комментарий
20.01.2026 13:44 Ответить
Про Сербію забув: Вучич теж протестувальників розігнав, без вбивств, правда, але з використанням нелетальної акустичної зброї.
показать весь комментарий
20.01.2026 13:45 Ответить
ЗСУ за останній місяць розхєрачило кілька хімічних заводів (збір БЧ, капсулі, підривники тощо) та баз по збору/обслуговуванню шахедів. Перервалося постачання з венесуели. Почало "барахлити" постачання з Ірану.
показать весь комментарий
20.01.2026 12:23 Ответить
Походу так, бо інше пояснення важко знайти.
Прівєт лаврінєнкам.
2-кг дрончікі, вибітиє форточкі, ага.
показать весь комментарий
20.01.2026 12:30 Ответить
ППО, авіація, МВГ - БОГИ які нас рятують!
показать весь комментарий
20.01.2026 10:43 Ответить
Господам военным ппо респект.
показать весь комментарий
20.01.2026 10:56 Ответить
А ми їх!! ролікамииииииииириоилиікмроліками!!!Роліками хрипатими. Будановим УХ! Бакановим АХ! Міндічем!!! УрЯяяяя. Гуля наш 73% батюшка. ГУля.

показать весь комментарий
20.01.2026 12:56 Ответить
Дякуємо за захист, рідненькі. Бог у поміч

" На кожен прояв російського терору буде наша адекватна відповідь", - Зеленський
06.01.2024