8918 відвідувачів онлайн
14 072 150

Через обмеження польотів "Бєлавіа" скорочуватиме персонал

Через обмеження польотів "Бєлавіа" скорочуватиме персонал

Після заборони на використання повітряного простору ЄС і припинення авіасполучення з Україною білоруська державна авіакомпанія "Бєлавіа" для зменшення витрат буде змушена скорочувати персонал.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Єврорадіо.

Зазначається, що "Бєлавіа" тепер змушена скасовувати десятки рейсів у пік сезону. Ситуацію ускладнює те, що перевізник зовсім нещодавно почав відновлюватися після масових скасувань рейсів через пандемію в 2020 році.

"У сформованих сьогодні обставинах скорочення витрат, а також оголошення простою або оптимізація чисельності персоналу - це неприємні, хоча і закономірні кроки", - заявили в "Бєлавіа".

Нагадаємо, 23 травня в Мінську було екстрено посаджено літак компанії Ryanair, який виконував рейс Афіни-Вільнюс, нібито через закладену на борту бомбу. Вибухового пристрою не знайшли. Серед пасажирів був опозиційний блогер, засновник телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич. Його затримали білоруські силовики.

У ЄС закликали Білорусь відпустити пасажирів рейсу з Афін до Вільнюса, включно з Протасевичем, інакше загрожують наслідки. Мінськ відправив літак ввечері 23 травня. У ньому не полетіли двоє громадян Білорусі і четверо росіян. За даними білоруської опозиції, затримано дівчину Протасевича.

В авіакомпанії Ryanair заявили, що про загрозу на борту повідомили диспетчери з Білорусі, вони ж дали вказівку перенаправити літак в аеропорт Мінська.

За даними FlightRadar, пілоти до останнього тягнули до Вільнюса, але їм довелося повернути назад під загрозою винищувача.

Глава авіакомпанії Ryanair Майкл О'Лірі заявив, що на борту були співробітники КДБ Білорусі, і назвав те, що трапилося, "державним викраденням літака".

Влада Білорусі заявила, що вирішила посадити літак з Протасевичем нібито через те, що було отримано електронною поштою повідомлення про закладену на борту бомбу, підписане "солдати ХАМАС". Палестинський радикальний рух ХАМАС заявив, що не має жодного стосунку до інциденту з літаком Ryanair.

У зв'язку з цим інцидентом з 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю.

Євросоюз заморозив 3 млрд євро інвестиційної допомоги Білорусі доти, доки вона не стане демократичною. Крім того лідери Євросоюзу вирішили закрити для білоруських авіакомпаній проліт над територією і доступ до аеропортів у ЄС рейсам, якими оперують ці авіакомпанії.

Топ коментарі
+24
Из-за ограничения полетов "Белавиа" будет сокращать персонал - Цензор.НЕТ 4222
показати весь коментар
25.05.2021 21:37 Відповісти
+24
Обычно, диктаторы-беспредельщики прикрываются простыми людьми.
Что предлагаешь ты в такой ситуации?
Номинировать усатого убийцу на Нобеля?
показати весь коментар
25.05.2021 21:37 Відповісти
+22
БАНКРОТ!!!
показати весь коментар
25.05.2021 21:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та щас!
Это уже передовик производства и кавалер орденов.
Пример для остальных и все такое.
показати весь коментар
25.05.2021 22:05 Відповісти
Ахаха. Это та самая Белавиа которая хвасталась https://www.avianews.com/cis/2021/04/08/belavia_received_first_7378/ ПОЛУЧИЛА МЕСЯЦ ТОМУ НАЗАД НОВЕЙШИЙ БОИНГ 737-8 и три новых Эмбраер. Уже можно продавать.
показати весь коментар
25.05.2021 22:04 Відповісти
Так шо там,жывэ баларусь или уже не жывэ?
показати весь коментар
25.05.2021 22:05 Відповісти
Жыве вечна! Казаць і пець пра гэта я не баюся!
показати весь коментар
25.05.2021 22:22 Відповісти
Храни Вас Бог! 🙏
показати весь коментар
26.05.2021 13:33 Відповісти
Зато в Белорусии, теперь появится неплохая авиразборка!
Боинг, Эйрбас, Эмбрайер - любая запчасть!
показати весь коментар
25.05.2021 22:17 Відповісти
сегодня ты просто садишь на землю журналиста целым истребителем,
а завтра ты остановишь танком таксиста, просто выстрелив в водителя
показати весь коментар
25.05.2021 22:31 Відповісти
А може краще "сакратіть" одного вусатого цигана, нє ???
показати весь коментар
25.05.2021 22:37 Відповісти
фсеаниадинаковые? старая лубянская методичка
показати весь коментар
25.05.2021 23:01 Відповісти
і тому треба підтримувати диктаторів - бєспрєдєльщіков?
показати весь коментар
26.05.2021 10:22 Відповісти
Зато вован дружбан
показати весь коментар
25.05.2021 22:49 Відповісти
фсеаниадинакавые?
показати весь коментар
25.05.2021 23:00 Відповісти
Сразу видно дешевого ольгинского бота . Сдрисни вонючка , знаток Беларуси , гниль путлеровская .
показати весь коментар
26.05.2021 00:13 Відповісти
Біллі, нє командуй тут. Ти шо директор землетрусу на Цензорі?

Нехай кац розказує військові таємниці, нам цікаво.
показати весь коментар
26.05.2021 00:23 Відповісти
Я на Цензорe упаўнаважаны прадстаўнiк Дональда Трампа . Цябе не цiкава . Няма чаго рабiц , гультайка, тo маскальскую лухту чытаешь .
показати весь коментар
26.05.2021 01:47 Відповісти
Ааа! Кагебешник бяларуський! А я чую, що від тебе гноєм смердить, а у вас же там «скотіна вся обосранная». Ще один трампіст-онаніст-лукашист.
показати весь коментар
26.05.2021 01:52 Відповісти
А ты байдерастка кацапская
показати весь коментар
26.05.2021 01:56 Відповісти
Я - українка, на українському сайті спілкуюсь українською.

А ти хто такой? Хто ти такой?
Картопляник прокацаплений йди представляти свого додіка на сру вясну. Кагебе за тобою вже виїхало.
показати весь коментар
26.05.2021 02:02 Відповісти
ты опочленочка луганская . я про тебя все знаю.
показати весь коментар
26.05.2021 02:07 Відповісти
Ти тролік-пєдік з ольгіно, новенький. Ото звіздюлєй сьогодні получиш за косяки від начальника зміни.
показати весь коментар
26.05.2021 02:16 Відповісти
та не переживайте за них...их кацапня уже пригласила в крым летать...
мол все равно терять уже нечего
показати весь коментар
25.05.2021 22:59 Відповісти
Только вот Крыму от этого нифига не обломится.
Нынешняя Беларусь - это уже не то, что было лет 5 назад.

Еще из Северной Кореи могут пригласить туристов. Доедать траву в степях.
показати весь коментар
26.05.2021 01:58 Відповісти
Через обмеження польотів "Бєлавіа" скорочуватиме персонал - Цензор.НЕТ 1767
показати весь коментар
25.05.2021 23:14 Відповісти
В этом нелегком, но увлекательном деле им НАТО поможет. Как говортл сам Таракан "Этот чудовищный монстр подползает с запада к нашей синеглазой Белоруссии".
показати весь коментар
26.05.2021 10:21 Відповісти
Продовжують авіасполучення з Мінськом авіакомпанії кількох країн, зокрема: Росії, Китаю, Сербії, Південної Кореї, Туреччини.

https://news.google.com/articles/CAIiEE0OwwFkj3_ARKhyVPEAEvwqGQgEKhAIACoHCAowsoKNCzDVl54DMMbghwc?hl=uk&gl=UA&ceid=UA%3Auk Через обмеження польотів "Бєлавіа" скорочуватиме персонал - Цензор.НЕТ 5463 https://news.google.com/articles/CAIiEE0OwwFkj3_ARKhyVPEAEvwqGQgEKhAIACoHCAowsoKNCzDVl54DMMbghwc?hl=uk&gl=UA&ceid=UA%3Auk «Закрите небо» Білорусі: які авіакомпанії припинили польоти?
показати весь коментар
25.05.2021 23:18 Відповісти
Робітників скоротити, Літаки порізати на металобрухт. злітні полоси віддати у аренду під картоплю нічого виживуть сябри. А от таракан наврядчи.
показати весь коментар
25.05.2021 23:41 Відповісти
Сократите лукашило и все будет норм.
показати весь коментар
25.05.2021 23:53 Відповісти
Переименуюця в Аерофлот и будут летать как прежде . Путин радостно потирает потные ладошки .
показати весь коментар
26.05.2021 00:14 Відповісти
Біллі! Хто такий «Пуцін»?
показати весь коментар
26.05.2021 00:25 Відповісти
Чей Крым ?
показати весь коментар
26.05.2021 01:22 Відповісти
Шо-шо?
показати весь коментар
26.05.2021 01:38 Відповісти
В Украiне вядомый больш як *уiло.
показати весь коментар
26.05.2021 01:26 Відповісти
Лапоть! Ти навіть не помічаєш, як палиш свою ольгінського контору.

Шо це ти своїми ратицями тут натицкало? «Украіне вядомий больш як *уіло» шоб тобі твої ратиці відвалилися після такої мови.
показати весь коментар
26.05.2021 01:37 Відповісти
пa беларускi
показати весь коментар
26.05.2021 01:54 Відповісти
А шо ізик Пушкіна та Достоєвського вже нє вставляєт? Білоруська на Цензорі нині не тренді.
показати весь коментар
26.05.2021 02:05 Відповісти
Представляю рожи москаликов которые планировали в ТУрцию и Египет от сябров лететь ахахаха
показати весь коментар
26.05.2021 01:14 Відповісти
Самое интересное, что Белавиа продолжает летать на Турцию, Египет и Эмираты через рфию. Несмотря на запрет полетов транзитом, сегодня рано утром 2 белорусских борта (BRU8105 и BRU8207) пересекли Украину из Минска на Анталию как ни в чем ни бывало.
показати весь коментар
26.05.2021 06:45 Відповісти
мож последних свох обилеченных забирают , по договоренности...бо и наших нужно как-то забрать из Беларуси, кто сейчас - на лечении. Посмотрим завтра-послезавтра, как ляжет карта (для бацьки).
показати весь коментар
26.05.2021 17:03 Відповісти
Теперь кремлевский обнуленыш и белорусский узурпатор будут соревноваться в том, кто больше вреда нанесет своей стране
показати весь коментар
26.05.2021 05:47 Відповісти
Між іншим, за свідомо неправдиве повідомлення про бомбу на борту літака несеться кримінальна відповідальність ))) В правовій державі Лукашенко вже сидів би у тюрмі ))
показати весь коментар
26.05.2021 12:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2