9348 відвідувачів онлайн
13 922 85

Про відведення військ від Запорізької АЕС не йдеться, - Пєсков

заес,магате

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що РФ не планує відводити війська з території Запорізької АЕС.

Про це повідомляє пропагандистське видання РИА Новости, інформує Цензор.НЕТ.

"Про відведення військ від Запорізької АЕС не йдеться, головне - змусити Україну припинити обстріли станції, вони загрожують катастрофічними наслідками", - сказав речник Кремля.

Останнім часом російські військові послідовно обстрілюють територію станції. В "Енергоатомі" застерігають, що обстріли здійснюються, щоб знищити інфраструктуру, відімкнути від енергосистеми України та знеструмити південь нашої країни. Розмови про перепідключення ЗАЕС до енергомережі РФ велися окупантами від початку.

8 серпня окупанти заявили про мінування Запорізької АЕС та готовність її підірвати. Україна надіслала в ООН та МАГАТЕ листи з вимогою направити безпекову місію на ЗАЕС.

11 серпня у Нью-Йорку відбулося засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації на Запорізькій АЕС. Засідання скликали на запит Росії через обстріли ЗАЕС начебто з боку українських військових.

Представник України закликав до демілітаризації станції задля візиту місії МАГАТЕ, але постійний представник РФ не підтримав цю пропозицію. Мовляв, Росія "захищає АЕС", у тому числі від можливих терактів.

Згодом у МЗС РФ заявили, що поїздка делегації МАГАТЕ на Запорізьку АЕС через Київ, а потім через лінію зіткнення є небезпечною.

25 серпня ЗАЕС вперше у своїй історії повністю відключено від мережі через відключення останньої (четвертої) лінії зв'язку ЗАЕС з енергосистемою України - ПЛ-750 кВ ЗАЕС - "Дніпровська". Наступного дня один з енергоблоків вдалося підключити.

За два дні Міжнародне агентство з атомної енергії сформувало склад місії на станцію. Місія вже прибула в Україну і 1 вересня відвідала ЗАЕС. Втім, цього дня росіяни вдались до провокацій з масованими обстрілами Енергодару.

6 вересня Міжнародне агентство з атомної енергетики (МАГАТЕ) представило звіт за підсумками інспекції на Запорізьку атомну електростанцію в Енергодарі.

Топ коментарі
+31
За танки и РЛС не скажу, но вот сотни тонн боеприпасов точно будут возвращены хрюсии. Уверен в этом. Правда с нюансами, но это мелочи.
показати весь коментар
12.09.2022 14:29 Відповісти
+29
показати весь коментар
12.09.2022 14:19 Відповісти
+21
Как же я хочу видеть дергающиеся ноги повешенного навки.
показати весь коментар
12.09.2022 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не виведення, а знищення
показати весь коментар
12.09.2022 14:18 Відповісти
знищити неможливо
це едине місце де може один орк сидіти з пультами від зривчатки
і ніхто туда не те що не стрільне а навіть що харчі будуть носити
показати весь коментар
12.09.2022 14:54 Відповісти
якщо ти не розумієшь цю тему,то краще не пиши дурниці.
показати весь коментар
12.09.2022 15:24 Відповісти
Как же я хочу видеть дергающиеся ноги повешенного навки.
показати весь коментар
12.09.2022 14:19 Відповісти
Я б его морду за усы долго крутил
показати весь коментар
12.09.2022 14:23 Відповісти
-- Господа! -- воскликнул вдруг Ипполит Матвеевич петушиным голосом. -- Неужели вы будете нас бить?!

-- Еще как! -- загремели васюкинские любители, собираясь прыгать в лодку.
показати весь коментар
12.09.2022 15:22 Відповісти
показати весь коментар
12.09.2022 14:19 Відповісти
показати весь коментар
12.09.2022 14:21 Відповісти
******** пусть отсосет буек у Хла..а там посмотрим..
показати весь коментар
12.09.2022 14:22 Відповісти
Святая и непоколебимая легитимность, *****...
показати весь коментар
12.09.2022 14:23 Відповісти
За танки и РЛС не скажу, но вот сотни тонн боеприпасов точно будут возвращены хрюсии. Уверен в этом. Правда с нюансами, но это мелочи.
показати весь коментар
12.09.2022 14:29 Відповісти
ну не, ребята, вы только представьте себе эту картину мира

в их понимании Залужный перед нападением должен был согласовать время и план нападения с путей, получить разрешение - то есть легитимность

то есть у них в голове военно-штабные учения, где мы - условный да еще и нижестоящий противник

раша, у мну для вас две новости и обе плохие

первая - это так не работает, и вы не пуп земли а всего лишь жопа мира
вторая - весь этот банкет в итоге будет ЗА ВАШ СЧЕТ.
показати весь коментар
12.09.2022 14:30 Відповісти
Ти про таке як тролінг чув?
показати весь коментар
12.09.2022 14:50 Відповісти
ви реально впевнені, що це тролінг?
он на сусідній гілці пєсіков на повному серйозі вимагає від ЗСУ припинити обстріли ЗАЕС

вони реально так мислять
вони вважають, що якщо бкзліч раз сказати брехню вона сприйматиметься як правда

ця вся війна одна така брехня з боку раші, вся, починаючи ще з вєжлівих чєлавєчков в Криму

брехня та блюзнірство
показати весь коментар
12.09.2022 14:59 Відповісти
Мова не про піськова а про Маркіза...
показати весь коментар
12.09.2022 15:07 Відповісти
вчора про це абсолютно з серйозною мордою сказав Жданов, тому думаю, що навряд щоб це був тролінг ))


Жданов только что сообщил кое что, что меня порвало вообще:
небензя собирает радбез ООН
Тема: Украина незаконно захватила росийские танки, снаряды, технику, людей... и вообще, территорию забрала, такая нехорошая.

Короче, небензя хочет, шобы мы все это вернули, а то это не честно.

https://www.youtube.com/watch?v=vmpkDJZOCr8
показати весь коментар
12.09.2022 15:13 Відповісти
Честно стащил с фейсбука
показати весь коментар
13.09.2022 10:24 Відповісти
Хоча, можна цілком сподіватись, що та небензя може таке вчудити, тут згоден, для них берегів вже не існує.
показати весь коментар
12.09.2022 15:08 Відповісти
А від жалетки рукаіва росія не хоче? а отримає. Біснуваті у свому дурдомі заблукали.
показати весь коментар
12.09.2022 14:32 Відповісти
Рукави від жилетки-то їм забагато.
Вуха від оселедця.
показати весь коментар
12.09.2022 14:44 Відповісти
Боеприпасы в обязательном порядке все вернем - главное попасть куда нужно.
показати весь коментар
12.09.2022 14:37 Відповісти
а непензя не уточнил ..шо они там делали в украинской Харьковской обл в полной боевой выкладке??? грибы собирали?? заблукали???
показати весь коментар
12.09.2022 14:39 Відповісти
😂😂😂
показати весь коментар
12.09.2022 14:44 Відповісти
Iдiотам у диспанцерi забули пiд час дати пiгулки?
показати весь коментар
12.09.2022 14:49 Відповісти
Браво , йо @ аний Зебензя 🤣🤣🤣😃
показати весь коментар
12.09.2022 14:50 Відповісти
Можем только снаряды и боеприпасы отдать и то своим ходом. Пускай ловят
показати весь коментар
12.09.2022 14:58 Відповісти
Постпред РФ при ООН также заявил, что представители украинской пропаганды в высших эшелонах власти не пыталась утаить от мировой общественности своих планов, касающихся наступления по возвращению утраченных территорий, что противоречит принципам военной стратегии.

показати весь коментар
12.09.2022 15:35 Відповісти
Лысий гопник брешет как всегда, когда поймали с поличными.
показати весь коментар
12.09.2022 15:46 Відповісти

"Дебилы, сэр"
показати весь коментар
12.09.2022 15:58 Відповісти
**********!!!
показати весь коментар
13.09.2022 14:58 Відповісти
Ха-ха-ха! Геть з глузду з'їхав кацапурик? Вони стіралками,мікроволновками і т.д. взяли своє! А техніка нам пригодиться, бити їх же,окупантів засраних!
показати весь коментар
12.09.2022 16:55 Відповісти
Че реально, чи прикол? Якщо так то він повний *****.
показати весь коментар
12.09.2022 16:56 Відповісти
що ,серйозно? та ну нафіг, оце то ******** кацапський просто не має меж.
показати весь коментар
12.09.2022 17:27 Відповісти
Це такий жарт про засідання ради безпеки?
показати весь коментар
13.09.2022 06:14 Відповісти
Честно стащил с фейсбука
показати весь коментар
13.09.2022 10:25 Відповісти
Российские оккупанты уходить с запорожской АЭС не планируют, но в кеды на всякий случай переобулись.
показати весь коментар
12.09.2022 14:19 Відповісти
поки козломордих там не було - і ніякої загрози не було, кацапська тварина розуміє тільки тоді коли отримує смачно по харі
показати весь коментар
12.09.2022 14:20 Відповісти
серьезно...дебил ***..они в глубоком тылу считай в жопе полной сами выведутся аж бегом...
просто пока не дошли руки дло операции баиньки пора зхакидают их усыпляющим газом а потом в затылок каждого расстреляют...утырка... во сне...
показати весь коментар
12.09.2022 14:20 Відповісти
Про втечу з під Києва та з під Харкова теж мови не йшло.
показати весь коментар
12.09.2022 14:21 Відповісти
Ну,арахамія тіпа домовився.....кацапські пройдисвіти.
показати весь коментар
12.09.2022 20:16 Відповісти
показати весь коментар
12.09.2022 14:21 Відповісти
начиталися дурні Оруела про "мир - це війна..." і вирішили, що це методичка з центру

і думають, що якщо двісті раз сказати брехню то всі в неї повірять

світ вже трохи побачив, що таке раша і її мораль
так що мажте лижі, це у вас непагано виходить, що забіги що запливи.
показати весь коментар
12.09.2022 14:22 Відповісти
Кто ее вообще когда обстреливал пока не пришли вы оккупанты смердючие?
показати весь коментар
12.09.2022 14:22 Відповісти
показати весь коментар
12.09.2022 14:23 Відповісти
действительно... только ж русня может защитить нашу АЭС у нас внутри страны от типа обстрела наших войск... тогда видать придется нашему ВСУ взять под охрану какую-то руснявую АЭС...где там недалеко есть?? Ростовская? Курская? )))
показати весь коментар
12.09.2022 14:23 Відповісти
Ленинградская Выборгская кажестя в 60 км от дворцовой площади Питера...
показати весь коментар
12.09.2022 14:25 Відповісти
то вторая серия)) а первая - поближе к нашим...спецам))))
показати весь коментар
12.09.2022 14:30 Відповісти
Є така під підєром в н.п. сосновий бор.
показати весь коментар
12.09.2022 14:41 Відповісти
тільки ви там сильно не їбаште, бо до нас не так далеко від соснового бору)))
показати весь коментар
12.09.2022 17:37 Відповісти
О "йоржик унітазний" вигулькнув!
показати весь коментар
12.09.2022 14:24 Відповісти
Буде просто перегрупування назад до підораші
показати весь коментар
12.09.2022 14:24 Відповісти
Т.е. надо будет догонять
показати весь коментар
12.09.2022 14:24 Відповісти
Ничего ***** усатый, мы их сами выведем!
показати весь коментар
12.09.2022 14:25 Відповісти
Ну яке має значення, що бовкне який піськов?
показати весь коментар
12.09.2022 14:25 Відповісти
шоб у него анус згнил
показати весь коментар
12.09.2022 14:26 Відповісти
А он ему не нужен. Он ртом испражняется.
показати весь коментар
12.09.2022 16:42 Відповісти
так они и из харьковской области бегство не планировали. просто постоянные ошибки планирования в делах где всё идёт по плану.
показати весь коментар
12.09.2022 14:26 Відповісти
Том Купер порадив ЗСУ прислухатись до мови,якою розмовляють місцеві - якщо китайською,то потрібно зупинитись🙂
показати весь коментар
12.09.2022 14:26 Відповісти
А кто вас спрашивать будет?! Придет время, кацапские недобитки побегут и с АЭС, как бежали с Киевской, Сумской, Харьковской обл, как со Змеиного и тд.
показати весь коментар
12.09.2022 14:27 Відповісти
піськов, як казав одноокий кутузов,--щоб врятувати росію треба спалити мацкву, починайте! А війська на атомній станціі це конвульсіі відчаю у тих хто програв. Поки сам піськов не присутній на ЗАЕС, ще треба спитати хочуть окупаційні війська на українській станціі стати радіоційним попелом,поки сам піськов буде у бункері?
показати весь коментар
12.09.2022 14:27 Відповісти
унітазний йорш, значить будуть вас Стугнами відводити
показати весь коментар
12.09.2022 14:27 Відповісти
Не ***** клоун усатый
показати весь коментар
12.09.2022 14:29 Відповісти
Страшнии сон.
показати весь коментар
12.09.2022 14:29 Відповісти
https://www.facebook.com/oksana.fedorova.1004?__cft__[0]=AZWcDdM__pg_qkVaCESVbbgy7_HK5syO1HOf7q6BU06qDAbOjdxXqxmwwhhbDHRxmjzoBWppuBho0F1Uea2cuWA7MPK89rzaF0tqbjsaoRATL-CYfIZFZ3PUmO6vLAWoGSvnbNz6WScb77m_TPqFzzOdyBxsCGuIhIAxQpN-CjxEQCqsdV8GRpjV-BLwiVTHXEjxVNWfKHJN4EccsJh1qPru&__tn__=-UC%2CP-R Oksana Fedorova

https://www.facebook.com/ 10 September, 19:41 ·

Це фото , то є тупо попередження , як може бути .

Але , нам нафіг не потрібен ваш Блетгород і будь-яке інше місто на вашій смердючий землі . )

Нам потрібно тільки своє і завжди було потрібно тільки це .

Але вам цього не зрозуміти ,нація заздрісників, вбивць та мародерів .

П.с , але тікати варто. Нам потрібна буферна зона .)
показати весь коментар
12.09.2022 14:33 Відповісти
Белгород до створеня срср був Укрїною!
Дивиться карту України 1918р.
показати весь коментар
12.09.2022 14:37 Відповісти
Тимпаче.
показати весь коментар
12.09.2022 14:44 Відповісти
А як же Кубань. Це теж Україна
показати весь коментар
12.09.2022 17:34 Відповісти
А ніхто вам і не пропонує "виводити"!
Самі в котлі зробите " жест подлой моли"!
показати весь коментар
12.09.2022 14:34 Відповісти
https://www.facebook.com/rex.prozapas?__cft__[0]=AZW-iB8oSnPG-RdIwO9i-dlq90qn7CkMBLYonXkFxizm4pOMjRzMG2300ZTyWweGvQ5rWYsCmtc6s16bIcxsUeWgPC65dw-vE-5sAww2gjqtdO_J4hGFcEHFUTG2G_M0-rgsCaDXI9FvMIubHt66LSu6DA-C81sznBM_fv5Cts_hqw&__tn__=-UC%2CP-R Валерій Прозапас

https://www.facebook.com/rex.prozapas/posts/************************************************************************?__cft__[0]=AZW-iB8oSnPG-RdIwO9i-dlq90qn7CkMBLYonXkFxizm4pOMjRzMG2300ZTyWweGvQ5rWYsCmtc6s16bIcxsUeWgPC65dw-vE-5sAww2gjqtdO_J4hGFcEHFUTG2G_M0-rgsCaDXI9FvMIubHt66LSu6DA-C81sznBM_fv5Cts_hqw&__tn__=%2CO%2CP-R 15 ч. ·

"Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага - для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство" (с)

........це ж "Геть від Москви!", як і було сказано на обсміяних в 2019 бордах.

Іноді таке враження, що у Зеленського спічрайтером інкогніто підробляє Порошенко, нарешті.
показати весь коментар
12.09.2022 14:40 Відповісти
писькову бы бежать куда-нибудь, так нет... оно по своему по кацапски чморится... дурик...
показати весь коментар
12.09.2022 14:45 Відповісти
показати весь коментар
12.09.2022 14:46 Відповісти
показати весь коментар
12.09.2022 14:48 Відповісти
Мы вам поможем вывести войска
показати весь коментар
12.09.2022 14:54 Відповісти
А про що йдеться , вусатий ****** , може скажете нам, украінцям ?

Мразі ви кончені і бидло не освітчене , бо від нашоі ЗАЕС , ви отримаєте
дулю без маку і купу проблем 😠
показати весь коментар
12.09.2022 14:56 Відповісти
Ой *****, ви і з Ізюму не збиралися з'йо*увати...
показати весь коментар
12.09.2022 15:03 Відповісти
Не уйдете а побежите твари. А тех кого поймаем будем уничтожать как террористов
показати весь коментар
12.09.2022 15:09 Відповісти
..тихо вырезать и все дела ..160 SOAP USAF
показати весь коментар
12.09.2022 16:56 Відповісти
ну значит придется вас петушить.....
показати весь коментар
12.09.2022 18:06 Відповісти
А зачем вести речь, об отводе войск с Запорожской АЭС? Здесь не слова нужны, а быстрые ноги и крепкие плечи, улавливаешь к чему всё это? Надеюсь понял, так что, - ноги на плечи и шустро в свою паршу сраную. Ведь об Изюме тоже речь не шла, а результат на лицо. Вот так-то, пёс паршивый!
показати весь коментар
12.09.2022 18:47 Відповісти
Путлеру плевать, у него цель уничтожить Украину. И уничтожив ЗАЭС в самом сердце Украины, он прилично нагадит нам. Чуйка такая, что эти суки имеют приказ подорвать станцию при отходе.
Нельзя им давать возможности уйти, тогда еще есть шанс, что будучи в мешке, спасут свои жизни ценой станции.
показати весь коментар
12.09.2022 19:04 Відповісти
Орків на станції треба брати в оточення,це вірно.Наші повинні вже над цим планом працювати.Але не розголошувати.
Невже там стоять камікадзе?Не вірю.
Якщо захочуть залишитись живими,то здадуться в полон.
показати весь коментар
12.09.2022 20:22 Відповісти
Из харьковской области тоже никто отводить не собирался....