8883 відвідувача онлайн

За посаду міністра не тримаюсь, захищатиму себе в юридичній площині, - Галущенко

Галущенко прокоментував відсторонення від посади міністра

Міністр юстиції Герман Галущенко відреагував на рішення уряду відсторонити його від виконання обов'язків.

Про це він повідомив у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Говорив із Прем’єр-міністром України Юлією Свириденко. Повністю погоджуюсь: потрібно ухвалити політичне рішення, а вже потім розбиратися з усіма деталями.

Не тримаюся за посаду міністра і не триматимусь. Вважаю, що відсторонення на час розслідування — це цивілізований і правильний сценарій", - зазначив він.

Галущенко додав, що захищатиме себе в юридичній площині та доводитиме свою позицію.

Що передувало?

Галущенко прокоментував відсторонення від посади міністра

Топ коментарі
+10
Пора комусь відповісти за світло по 4.32 грн.квт. Я нічого не забуваю і не прощаю.
показати весь коментар
12.11.2025 08:43 Відповісти
+9
Кар'єрі міністерській - кінець. Тож, зараз спокійно відійде в тінь і після втихомирення копупційного скандалу напише заяву про звільнення і звалить за кордон. Як це вже багато разів робилось до цього.
показати весь коментар
12.11.2025 08:43 Відповісти
+6
Звісно захищатиметься. Тільки спочатку з'ї@еться з країни. Як завжди безперешкодно.
показати весь коментар
12.11.2025 08:51 Відповісти

Завантаження...