9356 відвідувачів онлайн

Речник уряду ФРН висловився про корупційний скандал в українській енергетиці та згадав Зеленського

Речник німецького уряду Корнеліус - про корупційний скандал в українській енергетиці

На тлі масштабного корупційного скандалу в українській енергетиці речник німецького уряду Штефан Корнеліус заявив, що його країна "перебуває в найтіснішому довірливому контакті" з президентом України Володимиром Зеленським і продовжує "бути поруч, зокрема в таких ситуаціях".

Про це він заявив у коментарі DW, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Тепер ми спостерігатимемо за розвитком у даному конкретному випадку. І, за необхідності, можливо, нам доведеться вжити заходів і у цій справі", – сказав він.

Речник уряду ФРН також наголосив, що наразі "у нас є довіра до уряду України, що він сам подбає про вирішення цього питання, а також до антикорупційних органів – що вони розкриють цю справу і доведуть її до логічного завершення".

Корупція в українській енергетиці

Топ коментарі
+6
"Тепер ми спостерігатимемо за розвитком у даному конкретному випадку. І, за необхідності, можливо, нам доведеться вжити заходів і у цій справі", - сказав він

скоріше звучить як погроза.
показати весь коментар
12.11.2025 21:48 Відповісти
+5
Кацап смердиш іди за крейсером
показати весь коментар
12.11.2025 22:22 Відповісти
+4
Оце так лизнув, ну прямо тобі ліза богуцька!
показати весь коментар
12.11.2025 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце так лизнув, ну прямо тобі ліза богуцька!
показати весь коментар
12.11.2025 21:32 Відповісти
"Тепер ми спостерігатимемо за розвитком у даному конкретному випадку. І, за необхідності, можливо, нам доведеться вжити заходів і у цій справі", - сказав він

скоріше звучить як погроза.
показати весь коментар
12.11.2025 21:48 Відповісти
Шуткує?
показати весь коментар
12.11.2025 21:33 Відповісти
Ну всьо, всім зезлодіям пісец - "Тепер ми спостерігатимемо за розвитком у даному конкретному випадку. І, за необхідності, можливо, нам доведеться вжити заходів і у цій справі", Джерело: https://censor.net/ua/n3584756 А могли ж як завжди лише висловити глибоке занепокоєння!
показати весь коментар
12.11.2025 21:39 Відповісти
Сейчас важно провести прозрачное, открытое и полное следствие, чтобы у людей не было никаких сомнений в том кто виновен и что ВСЕ виновные будут наказаны а тех кто успел сделать ноги должны наказывать спец службы.
показати весь коментар
12.11.2025 21:46 Відповісти
показати весь коментар
12.11.2025 21:55 Відповісти
Якщо і після такого скандалу, Ви довіряєте зеленському та уряду єрмака!, висловлюю глбоке занепокоєння...
показати весь коментар
12.11.2025 21:48 Відповісти
Речник - це не той рівень!
Мерц або Шольц мовчать?
показати весь коментар
12.11.2025 21:54 Відповісти
Вони в шоці просто ...
показати весь коментар
12.11.2025 21:57 Відповісти
я про мер кель не запитував!
показати весь коментар
12.11.2025 22:00 Відповісти
Поки зєлєнской бусифікує і спалює у "фортецях" українців, не підписуючи перемиря, він повністю влаштовує ЄС. ЄС потрібен час на переозброєння