8927 відвідувачів онлайн

Свириденко внесла до ВР подання про відставки Гринчук та Галущенка

Свириденко внесла подання на звільнення Гринчук та фігуранта корупційного скандалу Галущенка

Премʼєр-міністерка Юлія Свириденко внесла на розгляд Верховної Ради подання про звільнення з посади міністра юстиції Германа Галущенка та міністерки енергетики Світлани Гринчук.

Про це глава Кабміну повідомила в телеграм, інформує Цензор.НЕТ.

Внесено в ВР подання про відставки 

"Внесла на розгляд Верховної Ради подання про звільнення з посади Міністра юстиції Германа Галущенка та Міністерки енергетики Світлани Гринчук. Міністри подали свої заяви у визначений законом спосіб", - заявила очільниця уряду.

Напередодні очільниця Міненерго Світлана Гринчук написала заяву про відставку.

Корупція в енергетиці

Топ коментарі
+15
показати весь коментар
12.11.2025 18:09 Відповісти
+13
А заяву про відставку написати забула?
показати весь коментар
12.11.2025 18:08 Відповісти
+13


Така файна пара, як рожі в панському садку!
показати весь коментар
12.11.2025 18:10 Відповісти

Завантаження...