8778 відвідувачів онлайн

Міністерка енергетики Гринчук подала у відставку

Очільниця Міненерго Світлана Гринчук написала заяву про відставку.

Про це вона повідомила у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

Заява про відставку

"Посада ніколи не була для мене самоціллю. Я вдячна президенту, Кабміну та народним депутатам за надану можливість працювати на користь держави, що я робила упродовж останніх 10 років на різних посадах на державній службі, починаючи із головного спеціаліста.

Закон. У межах моєї професійної діяльності не було жодних порушень законодавства. Таких фактів не може існувати в принципі", - написала Гринчук.

Вона також прокоментувала "домисли" щодо особистих стосунків: "Будь-які спекуляції на цю тему недоречні. Усьому має бути межа. Зрештою, час все розставить на свої місця".

Світлана Гринчук подала у відставку після скандалу

Корупція в енергетиці

Топ коментарі
+50
Так що ця лярва ще не с сізо?
показати весь коментар
12.11.2025 17:07 Відповісти
+37
Вона зза кордону буте ржати з лохів , які сидять без світда всією країною .
показати весь коментар
12.11.2025 17:13 Відповісти
+34
спочатку насмоктала у галушенка на посаду міністерки а потім у відставку! чергова міністерська повія!
показати весь коментар
12.11.2025 17:07 Відповісти

Завантаження...