9079 відвідувачів онлайн

Через корупційний скандал в енергетиці донори почали відмовляти Україні в допомозі, - "слуга народу" Нагорняк

Нагорняк

Після викриття масштабної корупції в енергетиці приватні донори почали відмовляти Україні в допомозі.

Про це в телеефірі повідомив депутат від "Слуги народу", член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики Сергій Нагорняк, інформує Цензор.НЕТ.

Відмови від донорів

"Учора мені подзвонили приватні донори, які мали купити трансформатор для Сумської області. Вони прочитали новини й сказали: "Ви можете дозволити собі купити не один трансформатор — вам відомі всі прізвища. Звертайтеся до них". І відмовилися від допомоги", - сказав парламентар.

Корупційний скандал вплине на міжнародний імідж

Нагорняк додав, що тепер буде складно вести переговори з партнерами про підтримку енергетики напередодні зими.

За його словами, ситуація негативно вплине на міжнародний імідж України, а росіяни обов’язково використають її у своїх цілях.

Корупція в енергетиці

Топ коментарі
+51
Гончаренко: В оточенні Коломойського Міндіч відповідав за кухню - за смаження котлет на вечірках Ігоря Валерійовича.
А кличка в нього була - «ЖИВОТНОЕ» або «ІДАРАС».
Навіть у Коломойського Міндіч був звичайною шісткою, ніким і нічим більше.
А у Зечленського ця шістка - стала людиною, яка краде на рівні держави. І ось це - кіздец.
показати весь коментар
12.11.2025 17:06 Відповісти
+43
НАБУ, НАБУ винно, бо все показало)
от якби не показувало, та й не розслідувало, можна було б далі міжнародних донорів лохів розводити
показати весь коментар
12.11.2025 17:11 Відповісти
+40
Ну так розкажи, хто у цьому винен! І не треба приплітати сюди рашистів, бо з ними прекрасно взаємодіяли друзі зеленського!
показати весь коментар
12.11.2025 17:07 Відповісти

Завантаження...