6279 відвідувачів онлайн

Угорщина повернула Україні конфісковані кошти та цінності Ощадбанку, - Зеленський

ощадбанк

Україна повернула гроші та цінності "Ощадбанку", які захопили угорські спецслужби в березні 2026 року під час затримки українських інкасаторів.

Про це повідомив президент у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

Деталі

"Важливий крок у відносинах з Угорщиною: сьогодні були повернуті кошти та цінності Ощадбанку, що їх захопили угорські спецслужби в березні цього року. Тоді угорська сторона неправомірно затримала українських інкасаторів. Людей ми повернули швидше, а зараз уже на українській території й кошти й цінності в повному обсязі. Вдячний Угорщині за конструктив та цивілізований крок. Дякую всім у команді України, хто боровся за справедливе рішення та захищав інтереси нашої держави й наших людей. Слава Україні!" - написав Зеленський.

Що передувало?

Топ коментарі
+17
А кому повернули?
показати весь коментар
06.05.2026 16:04 Відповісти
+11
А це вже, вибачаюсь, наші внутрішні проблеми.
Але схоже, що тест на мінімальну адекватність Мадяр таки пройшов.
Якщо зєля не *******, звісно.
показати весь коментар
06.05.2026 16:05 Відповісти
+11
Злитки золота теж повернули? Це ж мабуть ті самі, котрі задекларував звичайнісінький військовослужбовець Бучанського районного ТЦК, Олег Коломієць?
показати весь коментар
06.05.2026 16:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та по дорозі в Ощадбанк їх кількість може зменшитися або взагалі зникне😸
показати весь коментар
06.05.2026 16:03 Відповісти
🤘
показати весь коментар
06.05.2026 16:03 Відповісти
а проценти за користування?...
показати весь коментар
06.05.2026 16:04 Відповісти
А кому повернули?
показати весь коментар
06.05.2026 16:04 Відповісти
А це вже, вибачаюсь, наші внутрішні проблеми.
Але схоже, що тест на мінімальну адекватність Мадяр таки пройшов.
Якщо зєля не *******, звісно.
показати весь коментар
06.05.2026 16:05 Відповісти
Мадяр ще не Прем'єр, повної влади не має, тільки готується до неї.
Але до нього вже прислухаються... чиновники нюхом відчувають зміну напрямуполітичного вітру... і не на одній мад'ярщині...
Почекайте, коли Зеля стане кульгавою качкою - побачите це на наших вітчизняних прикладах...
показати весь коментар
06.05.2026 16:16 Відповісти
Бо це питання, фактично, вирішене. "Тиса" має конституційну більшість з запасом у декілька крісел, кОрбанівці тепер справді стали у ролі "кремлівських політичних мишей": здатні лише крисити і гидити з-під плинтуса.
показати весь коментар
06.05.2026 16:18 Відповісти
🤣 Ти навіть не розумієш терміну: "Кульгава качка". Цей термін означає, що всі розуміють, що глава держави через деякий короткий термін точно втратить владу, і тому вже не має такого впливу. Зеленський до кінця війни точно владу не втратить (якщо Україна, як держава, буде існувати), і має право обиратись на другий термін.
показати весь коментар
06.05.2026 16:51 Відповісти
а де я сказав, що Зеля незабаром втратить владу? А те, що це станеться - це невідворотньо, рано чи пізно. От, коли виборчий процес буде на фініші, коли стане ясно, що переобратися Зелі не вдасться - тоді він стане "кульгавим"
Тому твоє "не розумієш" - це пердь в калюжу.
показати весь коментар
06.05.2026 18:14 Відповісти
Невідворотно ми всі колись помремо, але це не робить всіх "кульгавими качками".
показати весь коментар
06.05.2026 20:26 Відповісти
"Українській військовій мафії" - це ж ви хотіли почути?
показати весь коментар
06.05.2026 16:18 Відповісти
"українській" династії )))
показати весь коментар
06.05.2026 16:46 Відповісти
А суд за незаконне затримання та конфіскацію буде? Схоже що не буде і все порішали як братки. Схоже що то були вкрадені у українців гроші і Оманський в долі.
показати весь коментар
06.05.2026 16:06 Відповісти
Нігуя собі! - тишком - нишком - без піару - а Орбан грозився зробити розслідування звідки дровішки
показати весь коментар
06.05.2026 16:09 Відповісти
Злитки золота теж повернули? Це ж мабуть ті самі, котрі задекларував звичайнісінький військовослужбовець Бучанського районного ТЦК, Олег Коломієць?
показати весь коментар
06.05.2026 16:12 Відповісти
А МОЖНО ФОТО??????

Бо я щось не вірю і виглядає на якесь "рішалово"
показати весь коментар
06.05.2026 16:14 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2026 16:21 Відповісти
Трошки попрацювали напильником і повернули.
показати весь коментар
06.05.2026 16:24 Відповісти
зелений бот тук як тут, бумажки ще немає з свіжою датою. не заплатить падляк тобі, лошара
показати весь коментар
06.05.2026 16:47 Відповісти
Не все. Тепер запануємо!
показати весь коментар
06.05.2026 16:23 Відповісти
ти не клієнт Ощаду ,а я клієнт
показати весь коментар
06.05.2026 16:27 Відповісти
От халепа. А я думав що між усіма поділимо... А тут тільки між клієнтами Ощаду буде поділ...
показати весь коментар
06.05.2026 16:47 Відповісти
Але покази затриманих залишилися у спецслужб Угорщини
показати весь коментар
06.05.2026 16:30 Відповісти
Золото Зелуботка
показати весь коментар
06.05.2026 16:33 Відповісти
зєлупотка )))
показати весь коментар
06.05.2026 16:49 Відповісти
нуууу.....
раз зелене кончене гундосе зе!чмо, а не голова нац банку, це каже, значить грошики чудо юдо клану повернули.
і у нього все добре.
злітає в бахрейн, пристроїть куди треба.
показати весь коментар
06.05.2026 16:37 Відповісти
Там вони були цілі. Хай би і лежали до зміни влади. Тепер ці виродки все вкрадуть.
показати весь коментар
06.05.2026 16:54 Відповісти
Мене цікавить одне- А не яких умовах?
Якщо я вкраду гроші я потраплю в тюрячку.
А якщо якась мадярщина вкраде і буде їх використовувати то ніц не буде?
По ходу треба збирати свою власну банду-чим більша банда тим більше можна без наказано вкрасти.
показати весь коментар
06.05.2026 16:58 Відповісти
горбоноса банда вже зібралася, за нею ти вже .уй шо вкрадеш
показати весь коментар
06.05.2026 17:32 Відповісти
Тепер буде з чого унітази в кооперативі "династія" зробити. А то що, як лошарами блювати в фарфорові ходити?!
показати весь коментар
06.05.2026 17:19 Відповісти
Як забирали- всі бачили, хотілося б побачити, як повертають! Вибач, але плівкам Міндіча, віримо більше ніж тобі...
показати весь коментар
06.05.2026 17:35 Відповісти
В первом предложении новости указано что ,,Украина вернула деньги,,---по ходу пьесы это уже тогда, когда отдали венгры, ну так выходит. Отсюда два вопроса---где злато в слитках всё таки, и зачем вернули опять---явно тогда стыреное, пусть лежит там, бо тут стырят другие! Вроде так.
показати весь коментар
06.05.2026 18:08 Відповісти
Значить Вова ще трішечки багатшим став?
показати весь коментар
06.05.2026 18:31 Відповісти