7189 посетителей онлайн

"Вода из трупов и куклы в сундуке": Мендель рассказала о магических практиках Ермака

Мендель рассказала об эзотерических ритуалах Ермака

Бывшая пресс-секретарь президента Украины Юлия Мендель рассказала, что экс-глава Офиса президента Андрей Ермак занимается магией.

Об этом она написала в соцсети Facebook, сообщает Цензор.НЕТ.

Ермак занимается магией 

По словам Мендель, в течение нескольких лет она получала из разных источников информацию о том, что Ермак практикует магические ритуалы.

"В 2019 году в Офис президента на брифинг пришел журналист, который после брифинга побежал не за президентом, а за его тогдашним советником Андреем Ермаком с вопросом на камеру: "Что вы делали на кладбище вместе с ИМЯ?" Этот вопрос журналист повторил несколько раз, поэтому я все хорошо расслышала. Такой вопрос я слышала впервые в своей жизни, он остался без ответа, а материала я так и не нашла. В 2020 году один министр пришел ко мне с информацией, что Ермак, тогда уже глава офиса, занимается магией. Министр не вдавался в подробности, но был очень напуган", - рассказала экс-секретарь президента.

Привозил магов из других стран 

В 2023 году, по словам Мендель, "человек из важной службы" рассказал ей о том, что Ермак привозил магов из Израиля, Грузии и одной из стран Латинской Америки для проведения магических ритуалов.

"В 2024 году человек из эзотерической сферы рассказал мне, что маги Ермака жгут какие-то травы, собирают воду с трупов и делают какие-то куклы, которые он складывает в определенный сундук. Мол, в том особом сундуке – уже сами мертвецы. Теперь об этом публично говорят правоохранители и даже народные депутаты (Ярослав Железняк). Я никогда не разбиралась в системе магии и не занималась ритуалами. И сначала в это так же трудно поверить, как и в существование привидений", - написала она.

Также Мендель утверждает, что "в украинской политике Ермак - далеко не единственный, кто практикует магические ритуалы".

"Андрей, когда ты это будешь читать, подумай, что любое твое решение и действие теперь будет отражаться на тебе. А Бог сильнее. Был. Есть. И всегда будет. Надо было выбирать светлую сторону с самого начала", - добавила Мендель.

сообщение Мендель

сообщение Мендель

  • Напомним, что ранее блогер и волонтер Игорь Лаченков писал, что во время обыска в квартире экс-главы ОП Андрея Ермака обнаружили предметы для ритуалов.

Увольнение Ермака

Топ комментарии
+60
На Банковій з 2019 року осередок реально ******** на всю голову.
показать весь комментарий
01.02.2026 02:41 Ответить
+56
це "управління" -
Національна катастрофа України

ми заплатили за неї сотнями тисяч життів найкращих синів та дочок України, десятьма мільйонами біженців за кордон, втраченими землями та руйнаціями

це - фатальний вибір 2019

.
показать весь комментарий
01.02.2026 05:29 Ответить
+34
Господи і це управляло державою і сміх і гріх
показать весь комментарий
01.02.2026 02:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Отаке сміття тримав біля себе Зеленський. Який би той Єрмак не був, але зла стервозність тої кукли Мендель Воно навіть не розуміє наскільки вона девальвує все те що вже розповіла і ще може розповісти/сочінять... То особлива порода жіночого роду: Маша Захарова, Аня Герман, ота членкиня зі слуг, яка постійно всіх обкладує , - кожний може продовжити ... Їх, власне, і наймають і приближають за їх стервозність... А коли їх викидають з обойми вони люто мстять... Ось і Мендель...
показать весь комментарий
01.02.2026 08:23 Ответить
А біля Зєльонкіна інакших нема й не буде.
показать весь комментарий
01.02.2026 09:23 Ответить
Ну, а як! Обкурений ішак ні при чому - жертва дєрмака. Зараз мохнате чмо намагається відбілитись досить таки примітивим способом. Воно само примітивне у всьому. Тож не дивно.
показать весь комментарий
01.02.2026 08:24 Ответить
Єрмак робить те, що я йому говорю - (с) зеленський, то виходить хриплий актор давав вказівки воду з трупів носити в ОП
показать весь комментарий
01.02.2026 08:25 Ответить
там у всіх магічне мислення
це ознака інтелектуальної неспроможності
вони усі проблеми вирішують записом відосіка
шо зе шо буданга і тд...
мабуть "візіонери" срані
замість "аналіз-рішення-експеримент-тестування-впровадження"
вони записують відосик заламуючи руки
показать весь комментарий
01.02.2026 08:27 Ответить
Якась маячня. Маги, артифакти, ізнанка, цілителі,алхімія...
Мабуть начиталася фентезі в жанрі попаданці 😄
показать весь комментарий
01.02.2026 08:28 Ответить
Та ні. Просто ТП в дитинстві Гаррі Потера передивилась. Потім напевно грала в "настолки", Вархамер та іншу фантазійну лабуду. Ну от і іпанулась трошки...
показать весь комментарий
01.02.2026 09:24 Ответить
Поясніть що за буси на руках держслужбовця, майже віце-президента!
І навіщо йому в кабінеті ляльки вуду, які знайшли в нього при обшуку?

показать весь комментарий
01.02.2026 11:04 Ответить
Чувака серйозно відмазують від покарання. Роблять психічно хворим і неадекватним. Сумненький такий кінець кар'єри другої людини в шапіто. Хоча там усім буде подібний кінець. Коли мозок довго експлуатувати в режимі неадеквату, він, зрештою, там і залишається... Назавше...
показать весь комментарий
01.02.2026 08:35 Ответить
У цієї Мендель-пендель дуже багата уява. Десь вона щось чула. Куди ця лярва мітить, у майбутні депутати?
показать весь комментарий
01.02.2026 08:41 Ответить
піди лизни зелену дупу!
показать весь комментарий
01.02.2026 10:36 Ответить
Тільки після вас.
показать весь комментарий
01.02.2026 12:06 Ответить
Нічого екстраординарного я у цій заяві не бачу. дєрьмак є наскрізь прокацапською істотою, у побуті спілкується собачою, має русняве оточення. Ну і, звісно ж, ще до війни він не міг не захоплюватися ******. А той, як відомо, є неабияким поціновувачем окультизму, особливо шаманських ритуалів. Подейкують, до речі, що привчив його до цього шойгу. І його виїзди "на природу" разом з ним якраз таки були потрібні для проведення якихось магічних "перфомансів".

В мацковському бізнесовому та політичному бомонді вже тривалий час подібними речами займаються. Там буквально мода на різних магів, шаманів, чаклунів, провидців та інших. Декілька років тому особливою популярністю користувалися латиноамериканські та гаїтянські магічні практики.

Ну і, звісно, що в Україні, де й досі копіюють все з болотної місцевості, не могли не робити чогось подібного. Зелена шобла, що зараз при владі, завжди любила туди їздити і мала (і досі має) там контакти. Цим і пояснюється захоплення магією дєрьмака. Він просто має комплекс меншовартості і тому в усьому копіює кацапів.
показать весь комментарий
01.02.2026 08:43 Ответить
от це єдине правильне пояснення про дєрмака , комплименти ви маєте чудову логіку ...
показать весь комментарий
01.02.2026 11:24 Ответить
... А на сніданок їв немовлят .. Ще живих ... )
показать весь комментарий
01.02.2026 08:46 Ответить
сталевий Лев був зачарований єрмаком, але тепер чари спали і найвеличніший Лідор ********** наведе порядок. Дайте йому час! 💩
показать весь комментарий
01.02.2026 08:53 Ответить
Якби його магія не працювала, він би не став царем-регентом України при королі-дурачке. Добре що американці втрутилися.
показать весь комментарий
01.02.2026 08:55 Ответить
Після того як Єрмака пішли,совість цієї дами прокинулась.Таке враження що Мендель з Безуглою не поділили Єрмака.
показать весь комментарий
01.02.2026 08:55 Ответить
Тепер зрозуміло, що це ермак-ведьмак навів порчу на Зе, допоміг його друзям "нашаманити" мільярди, і вчорашній збій в енергосистемі теж його рук справа ... поставив свій магічний жезл на зарядку.)
показать весь комментарий
01.02.2026 09:01 Ответить
То усе #ерня - #иди нас просто виживають з території, яка їм дуже приглянулась: н@хєр їм той ізраїль з палестиною, та пустеля з піску та каміння? Ось Україна, райський куточок, вони он за безцінь сеуповують тут усе, що можуть, сподіваючись на післявоєнне заселення. А уся ця "сенсація" замилювання очей, відволікання уваги
показать весь комментарий
01.02.2026 09:01 Ответить
Алєхандро! Ви переплутали, нас виживає ***** зі своєю ордою, а не #иди.
показать весь комментарий
01.02.2026 09:11 Ответить
Cаме так воно і є. Хабадчики ніколи не визнавали Ізраїль зразка 1948 р. Ребе Шнеєрсон жодного разу не відвідав цю місцину. Натомість другу за величиною в світі синагогу вибудували в Дніпрі. Для кого?
показать весь комментарий
01.02.2026 09:18 Ответить
Пора вже розвісити на менорі всіх цих джидаїв темної сторони.
показать весь комментарий
01.02.2026 09:06 Ответить
Люля Мєндєль ще та приколістка. І не побоялась, що єрмак - відьмак і на неї щось страшне зробить, наприклад, порчу на красу і Юля уся зморщиться, як печене яблуко.
показать весь комментарий
01.02.2026 09:09 Ответить
такий собі гібрид франкенштайна та лонго, по оживленню мерців )) ну без води з трупів в офісі ніяк. не все ж суху мівіну тільки сухим вином розмочувать ))
показать весь комментарий
01.02.2026 09:15 Ответить
О, пархата укрГаінка, знову вилізла....
Бо вже почали забувати, а так хоч click'ів назбирає. Рука-лицЬо.
показать весь комментарий
01.02.2026 09:16 Ответить
Кожна людина має своє улюблене заняття
показать весь комментарий
01.02.2026 09:21 Ответить
вільна людина так,
показать весь комментарий
01.02.2026 10:15 Ответить
Тутка давєча папіктрітрах Кірюха проповідував ,мовляв, Україною керують сатаністи, і Юля така,--- падре , ось вєщьдокі! служу раїсі! Збіг ? Не вважаю!
показать весь комментарий
01.02.2026 09:29 Ответить
показать весь комментарий
01.02.2026 09:36 Ответить
що єрмак, що мендель - одного поля ягоди
показать весь комментарий
01.02.2026 09:38 Ответить
Щось останнім часом цієї Мендель стало дуже забагато, і верзе вона усе те саме, що і найбільш упороті російські пропагандисти.
Згадався старий дитячий анекдот по мотивам фільму "Гостя з майбутнього". Підїжджає до школи Коля Герасимов на новеньких жигулях - Аліса, я їм нічого не сказав😆
показать весь комментарий
01.02.2026 09:46 Ответить
"Яке їхало, таке і здибало "- хрипатий такий самий хворий на голову , як і дєрьмак .
показать весь комментарий
01.02.2026 09:49 Ответить
ну невже не соромно, не гидко?
робити статтю з нариганого мендель, це ж все рівно, що обмазуватись побаченою на вулиці купою лайна.
мендель це те, що має бути піддане обструкції та забуттю (як й багато тих, хто з'явився в українському інфополі за часів зеленського).
такі істоти мають залишитись виключно десь на власних сторінках в соцмережах, які споживатимуть поціновувачі лайна.
показать весь комментарий
01.02.2026 09:52 Ответить
Цензор жовтіє на очах. Чекаємо "новин" про нетрадиційні сексуальні практики.
показать весь комментарий
01.02.2026 09:54 Ответить
В усьому світі обговорюють особисте життя, звички осіб, які вилізли високо і намагаються керувати мільйонами людей.
Тому що це характеризує цих людей.
Заборонено це робити в тоталітарних країнах.
А новини про нетрадиційні сексуальні практики в тому ОП здивують небагатьох.
показать весь комментарий
01.02.2026 11:11 Ответить
Як це можна коментувати?Вони там всі хворі і зрадники.❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
01.02.2026 09:56 Ответить
Блин, бідна євреєчка хоче на чомусь заробити, а в бордель ще не прийшла пора - немає ще кошерних...
показать весь комментарий
01.02.2026 10:06 Ответить
Що це було???
показать весь комментарий
01.02.2026 10:12 Ответить
Мабуть,агент "козирний" .разом з куйлом,закінчували курси "валдайських шаманів" за програмою."Як знищити Україну і український народ"???
показать весь комментарий
01.02.2026 10:16 Ответить
жидівка постить про жидів усіляку хрєнь, щоб про жидівку не забули
показать весь комментарий
01.02.2026 10:37 Ответить
Вся проблема нашої влади в тому, що вона «влізла» в окультизм, а це проти Бога. І не треба бути «мудрецем», щоб зрозуміти, що Господь запитає за все це.
Микола 2 теж «рятував» Олексія, уклавши угоду з сатаною через Распутіна, і результат - розвал Росії.
У Біблії написано: «залиште злі справи, покайтеся, і робіть добрі справи, і тоді Господь буде з вами».
показать весь комментарий
01.02.2026 11:05 Ответить
Виходить, що не не антикори повинні боротися з ЗЄ-владою, а Інквізиція.

І не тюрма повинна бути вироком за їх діяльність, а спалення живцем на багатті. 😁
показать весь комментарий
01.02.2026 11:12 Ответить
👍🤣...100% ...
показать весь комментарий
01.02.2026 11:26 Ответить
Видно в тих, хто попадає на банкову кукуха зовсім їде.
показать весь комментарий
01.02.2026 11:16 Ответить
Може Козирь ще й створив свою жидівську Аненербе і збирався шукати Шамбалу під льодами Антарктиди, а його раптом зупинили? Мабуть це закономірно що коли в людини при владі немає клепки в голові, то вона шукає рішення проблем в магії. Цікаво що ця притрушена розповість про самого найвеличнійвшивого коли прийде час.
показать весь комментарий
01.02.2026 11:17 Ответить
Отакі зомбі керують Україною...
показать весь комментарий
01.02.2026 11:22 Ответить
У Єрмака не тільки ляльки в скрині а, напевно, знайдуться і скелети в шкафу...
показать весь комментарий
01.02.2026 11:25 Ответить
Щось наше паньство розпистілося... І шо тепер? Борисовичу не можна через це до війська піти, як він і обіцяв.
показать весь комментарий
01.02.2026 11:40 Ответить
Вони там всі хворі на голову. З обох обоків. Нормальні не будуть ані вбивати, ані силою відправляти на смерть.
показать весь комментарий
01.02.2026 11:47 Ответить
зізнавайтесь вже, що той страшний єрмак там усіх вас по вечорах ще й гвалтував.
показать весь комментарий
01.02.2026 11:51 Ответить
Тупий зелений інфовкид для відволікання уваги.Раніше НАБУ проводила у єрмака обшуки і нічого не знайшли,хіба ляльки вуду,а те що обшуки,з якоїсь дивної причини, проводились 28 листопада,а не в день оприлюднення плівок міндіча(10 листопада) викликає деякі запитання.За 18 днів у місці обшуку можна було прибрати ВСЕ,включно з всілякими магічними декораціями.Цей вкид,виключно для відволікання уваги,і так не надто розумного лохторату.
показать весь комментарий
01.02.2026 11:55 Ответить
Страница 2 из 2