10949 відвідувачів онлайн

Членство України в ЄС під загрозою через рішення Зеленського щодо НАБУ та САП, - The Times

Закон про НАБУ та САП загрожує членству України в ЄС

Рішення президента Володимира Зеленського позбавити українські антикорупційні організації незалежності, можливо, є найбільшою авантюрою в його політичному житті та може заплямувати його імідж на Заході.

Про це йдеться в матеріалі The Times, передає Цензор.НЕТ.

"Дії Зеленського проти Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури також викликають сумніви щодо прагнення України вступити до Європейського Союзу", - пише видання.

Журналісти нагадали, що посадовці Європи попередили, що це може зруйнувати надії України на членство в ЄС. 

Французький міністр у справах Європи Бенжамен Хаддад закликав Зеленського скасувати своє рішення. А глава МЗС Німеччини Йоганн Вадефуль сказав, що жорсткі обмеження діяльності антикорупційних органів "завадять" амбіціям Києва щодо ЄС.

The Times зазначає, що рішення щодо НАБУ та САП є вражаючим поворотом для Зеленського, якого після повномасштабного вторгнення РФ вважали "міжнародним символом свободи"

"Хоча протести були відносно невеликими, Зеленський добре знає, що протести на Майдані, які призвели до повалення президента Януковича у 2014 році, також були скромними на початку. Зеленський також пам'ятає, що ці протести почалися, коли Янукович вийшов з угоди про зближення України з ЄС", - пише видання.

Журналісти вважають, що шлях України до ЄС може стати "безпосередньою жертвою рішення Зеленського, якщо не відбудеться різкого розвороту".

Скандальний закон № 12414 щодо НАБУ і САП

Нагадаємо, 22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП.

Ввечері його підписав президент Зеленський.

Директор НАБУ Семен Кривонос закликав президента не підписувати цей законопроєкт, оскільки це переведе НАБУ та САП в залежний режим.

У Дніпрі люди вийшли на акцію проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, що фактично означає ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Також у Києві розпочалась акція протесту.

У відеозверненні Зеленський згодом заявив, що антикорупційна інфраструктура в Україні працюватиме. 23 липня Закон про обмеження повноважень НАБУ та САП набув чинності.

Згодом президент України Володимир Зеленський повідомив, що 23 липня зібрав усіх керівників правоохоронних та антикорупційних органів та домовився з ними про конструктивну роботу.

Також Зеленський заявив, що внесе до Верховної Ради законопроєкт, який "забезпечить силу системі правопорядку".

Топ коментарі
+25
Зміна курсу країни - це державна зрада!
показати весь коментар
24.07.2025 12:30 Відповісти
+24
Зважаючи на те, що цей курс за Пороха був чітко прописаний у Конституції, так.
показати весь коментар
24.07.2025 12:32 Відповісти
+23
Правильне питання - а чи взагалі Зеленському та Ко, потрібен вступ України в ЄС?
Що вони отримають такого, чого не мають зараз? І правильна відповідь - одні лише проблеми. Міграцію населення, конкуренцію, політичний тиск, тиск щодо корупції, ...... Все це лише погіршить їх життя.
Тому цілком ймовірно, що Зеля робитиме все, щоб ЄС сам закрив двері, а він міг записати хрипатий відосик, в якому розкаже про зраду, про необхідність сильної влади, і про те як він, звісно без усілякого бажання, бере на себе роль одноосібного лідера, який усіх спасе. Пожиттєвого звісно.
показати весь коментар
24.07.2025 12:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Найбільша авантюра в його житті це попертися на посаду президента під час війни...
показати весь коментар
24.07.2025 12:57 Відповісти
То вже і без закону про антикорупційні органи,люди перестали вірити,що він щось думає про ЄС і може привести в ЄС.
Як кажуть,дупель-пусто.
Та і ЄС- то страшна для нього абревіатура: якби міг-заборонив би...
показати весь коментар
24.07.2025 13:12 Відповісти
"Члєнство"
маніпуляціями підхвуйловникаЗЕ
перетворились на члєн для гри на піаніні
москальського гімну
показати весь коментар
24.07.2025 13:16 Відповісти
Є такі тугодуми, що й досі цього не розуміють
показати весь коментар
24.07.2025 13:31 Відповісти
Свіженький бот мріє про своє. Нарід тут до чого, збоченцю?
показати весь коментар
24.07.2025 14:25 Відповісти
Говнюкович якось назвав Ющенка-Шльопером
Я як на фєнє називати ТОП-Корупціонера ЗЕ??
мабудь Підхвуйловник!!!
показати весь коментар
24.07.2025 13:19 Відповісти
Ворожа ботва на форумі рєзвіцця.
показати весь коментар
24.07.2025 14:26 Відповісти
Обкуреного зрадника на нари!
показати весь коментар
24.07.2025 13:32 Відповісти
ЗЕЛЕНСКИЙ СКАЗАЛ, ЧТО НИКОГДА НЕ "ЦЕПЛЯЛСЯ ЗА РЕЙТИНГИ И ВЛАСТЬ".

"Если я не смогу закончить войну, значит нужно, чтобы пришел другой человек, который способен закончить эту трагическую историю.

https://news.rbc.ua/rus/politics/zakonchu-voynu-donbasse-pust-prihodit-drugoy-1602483831.html
показати весь коментар
24.07.2025 13:33 Відповісти
А ви й повірили. Коміку. Артисту. Який завжди говорив тільки по писаному, тобто свою роль, те що написав сценарист - хтось інший.
показати весь коментар
24.07.2025 15:22 Відповісти
Я казав, що це чмо гундосе - наступний диктатор і цього разу ніхто його не "змете" *****. Далі буде тільки гірше. Навіть якби війни не було, зеленим покидькам треба було б її створити, щоб утриматись та закріпитись. ***** їм зробив насправді царський подарунок, забезпечивши незмінність влади на роки вперед. А далі прикладів від сусідів ***** - обирай любий маршрут, хоч як в білорусі, хоч як на раші.
показати весь коментар
24.07.2025 13:44 Відповісти
Членство України в ЄС якраз буде, а от зелених чортів не буде
показати весь коментар
24.07.2025 13:45 Відповісти
Зате членство в Ростов завжди відкрите.
показати весь коментар
24.07.2025 13:46 Відповісти
хуцпату Zелену шваль треба було ще рік тому викинути з Банкової, бо воно з квітня 2024 нелегітимне. Але всі закрили на це очі, мовляв "не на часі", ось воно віддячило за терплячість народу. Психологічно це гопник, він будь які поступки щодо себе розцінює не як виваженість та розуміння ситуації народом, а як слабкість лохів, яких треба далі нагибати та обкрадати. Ро іншому ця істота не мислить. Воно має піти з посади, інакше втратимо остаточно країну і всі наші перспективи, які ще були у нас на початку 2019.
показати весь коментар
24.07.2025 13:49 Відповісти
Зелена *****! Поки триває війна не буде ніякого членства у жодному альянсі. Шобла чи вобла.
показати весь коментар
24.07.2025 14:08 Відповісти
Та для того шоб зруйнувати Європейську інтеграцію України ,зеленський 🤡 і прийшов з дЄрмаком, на посаду президента ...
показати весь коментар
24.07.2025 14:09 Відповісти
Велика хвиля хейту до тцк. Непокора суспільства, коли люди вже цілими районами міста виходять проти мобілізації. Вимоги відкриття кримінальних справ про викрадення людей просто на вулицях та утримання у рабстві. Спочатку хотіли збити хвилю невдоволення відкриттям кордонів для чоловіків до 25 років. Але це не допомогло. То ж було прийнято цікаве рішення. Провести обшуки в набу, прийняти закон проти антикорупційних органів, викрити систему стукачів, які вживленні у владу, розкрити антикорупційні справи, а ГОЛОВНЕ, збити хвилю хейту проти мобілізації. І це вдалось. Дивіться самі: тепер з кожної праски та пралки захищають біднесеньких набу, всі забули про рабство та вбивства для чоловіків, і навіть якщо закон не прокатить все одно всі мережі розкриті. Про репутаційний удар зелі - ніхто не знає справжній рейтинг зелі, тому можливо зеля якраз знає, що другого шансу не буде і бере по максимуму.і давайте визнаємо, що кволе, убоге, бездарне набу набране з тих самих корупціонерів з системи до суду доводило 400 справ в рік і то під тиском партнерів. Повільніше вже працювати не можливо. А тепер вони будуть плакати, що їм все зламали і вони знову починають з початку. Це просто гра для дурнів. Вибачте я в це не граю. Вимагаю: судді - швейцарці; слідаки - ФБР; вертухаї - німці.
показати весь коментар
24.07.2025 14:14 Відповісти
Нема там нічого випадкового,будь-яку ідею можна звести до абсурду,був би лише...указ зверху
показати весь коментар
24.07.2025 14:19 Відповісти
Агага) Москвоботи стараюцця. Шалавік, в тебе капуста зі щщєй у бороді застрягла.
показати весь коментар
24.07.2025 14:28 Відповісти
...а ви запитали швейцарців, американців, німців чи бажають і чи мусять вони чужі авгієви конюшні чистити? Самим слабо? Чекаєте на манну небесну?
...потрібні не тільки інституції по боротьбі з коррупцієй і наглядом за законністю, а й перш за все сумлінні достойні їх керманичи, інакше любий закон буде, як то дишло.
показати весь коментар
24.07.2025 15:39 Відповісти
Суспільство має вирішити: або капітуляція, або мобілізація, іншого не дано. Саме на капітуляцію України очікує пу.
показати весь коментар
24.07.2025 15:41 Відповісти
Очевидно, Європейському Союзу слід змінити назву,тоді найдосвідченіший буде більш прихильний до нього.
Абревіатура ЄС не дає йому спокою,нормально спати.Якби міг,заборонив би ці дві літери по всьому світу,адже ЄС для нього -це в першу чергу нагадує Пороха,якого обіцяв посадити,та кишка тонка.
показати весь коментар
24.07.2025 14:14 Відповісти
Іди перекури. Скажи начальникам - сто коментів написало, всі підтримують, агонь! Все одно тут усім похер на твої висери.
показати весь коментар
24.07.2025 14:30 Відповісти
Потрібно щоб тих 5 чи 6 "всіх преZEдентів" були підпорядковані НАБУ і САП в яких немає жодного слідчого з України
показати весь коментар
24.07.2025 14:21 Відповісти
Сєрґєй, твоє прізвище не Лещенко?
показати весь коментар
24.07.2025 14:31 Відповісти
Это мы уже проходили с Януковичем, когда он отказался от курса в ЭС.
Зеленский бодро шагает по его стопам. Не зря Татаров-регионал у него в ближайшем окружении.
Вот и оказалось, что Зеленскому благополучие его задницы и задниц его друзей (Чернышева, Резникова и др.) важнее, чем судьба всей страны, идущей в ЭС.
И парламент "молодец".
Быстро приняли скандальное решение по указке Зеленского и тут же прямо с заседания трусливо свалили в отпуск на месяц в надежде "мол рассосется".
показати весь коментар
24.07.2025 14:58 Відповісти
Теперішній парламент повністю керований зе. Тому в його сторону можна й не дивитись. У нас зараз "президентська республіка". Поки що.
показати весь коментар
24.07.2025 15:18 Відповісти
Зе також керований.
То,хто ж тоді керує парламентом?
показати весь коментар
24.07.2025 16:40 Відповісти
Зе керований Є. Тож Є й керує. Сірий кардинал. Напевно, э ще хтось, одному важко стільки справ тягнути.
imho
показати весь коментар
24.07.2025 17:25 Відповісти
А 5-6 потужних для чого?
Хоча й вони не генії,щоби всім керувати та контролювати.
А вимальовується так: Центр(Москва, аналітичний центр) готує готові рішення,передає в оп,ті формують укази і передають на підпис і печатку для зе.
Тому такі незбагненні укази для країни і логічні для рф.
показати весь коментар
24.07.2025 17:47 Відповісти
Може бути й таке.
Але я думаю, що Вова та Андрійко просто хотіли продавити своє, для себе, аби їх та їхніх друзів ніхто не був в змозі https://www.google.com/search?q=%D1%87%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D1%87%D0%B8+%D1%87%D1%96%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8&oq=%D1%87%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqBwgBEAAYgAQyBggAEEUYOTIHCAEQABiABDIJCAIQLhgKGIAEMgkIAxAuGAoYgAQyCQgEEAAYChiABDIJCAUQABgKGIAEMgkIBhAAGAoYgAQyCQgHEAAYChiABDIJCAgQABgKGIAEMgkICRAAGAoYgATSAQg0NTQxajBqN6gCCLACAfEFxlcNtu-ZYYLxBcZXDbbvmWGC&sourceid=chrome&ie=UTF-8 чіпати . Та трошки загралися.
показати весь коментар
25.07.2025 10:10 Відповісти
Це окремий епізод з життя і діяльності зермак.Зермак-це як одне ціле,один без другого -ніщо.Але занадто багато у них таких "епізодів",щоб все пояснити простою випадковістю.Звичайно,все буде досліджуватись новою владою в деталях,щоб доказати юридично походження сн і 5-6 потужних.
показати весь коментар
25.07.2025 10:39 Відповісти
Бабченко:
Читаю я про чудову молодь, про то, что еще не все потеряно, что подросло новое поколение, которое не даст слить Украину, что вот оно наше будущее...
И что-то как-то... Долбаное дежа-вю.
Мне еще пятидесяти нет. Я даже по новым меркам ВОЗ - или кого там - только вышел из возраста молодежи, два года только как.
Майдан 2004 - я был.
Майдан 2014 - я был.
Майдан 2024 зачеркнуто 2025...
****, *****,
ОПЯТЬ???
Третий Майдан за двадцать лет - а, по сути, за десять - хоть какую страну может добить.
Европе *****, что будет с Украиной. Будет безвиз, не будет, будет ли вступ в ЕС, не будет, будет ли НАТО, не будет...
Ей главное, чтоб Украина сдерживала орков на своей территории своими жизнями.
А какие территории останутся - хоть по Днепру, хоть по Тисе - ей фиолетово.
Что, каждые десять лет теперь что ли?
А потом что?
Чудова молодь выберет Притулу/Стерненко/Усика/Алину-Алину - и 2034 снова?
В 2019 произошла ******* катастрофа. И то, что происходит сейчас - это именно её последствия. Просто отложенные.
А вас предупреждали (с)
Майдан в виде Майдана теперь невозможен.
Либо моментальная смена власти - за сутки, сразу, что сильный вопрос - либо мясорубка, перерастающая в гражданскую.
Во время экзистенциальной войны на выживание лучшего сценария противнику и пожелать нельзя.
Либо диктатура.
И что с этим делать теперь?
Те, кто в девятнадцатом голосовал "по приколу", "хоть поржем", "абы не Порох", "не понравится - скинем и этого" - ну, у вас есть сейчас рецепты дальнейших действий?
Ну, вот оно, время пришло.
Точка невозврата. Бифуркации.
Ну, есть же, наверное?
Вы ж головой голосовали?
Или **** ***** по роялю?
Ну, чо теперь то?
Ваши рецепты?
https://t.me/babchenko77/12584
показати весь коментар
24.07.2025 15:05 Відповісти
Як ви собі уявляєте зміну влади за сутки? Хто на Заході таку владу визнає? А без визнання легитимності, хто дасть/продасть озброєння?!
Кого ви бачите головним керманичем у штурвала і де його команда?...
а депутати ВР в відпусці на морях/ океанах в далеких теплих країнах.
Єдиний реальний варіант указом преза призупинити дію цього "закону", наработати зміни і поправки, узгодити їх з зах.друзями і тоді вносити на розгляд в ВР.
На час вожнного стану, по суті війни, заборони геть усі відпуски держ.службовцям і депутатам всіх рівнів.
показати весь коментар
24.07.2025 15:30 Відповісти
Там же написано, що це неможливо. Мабуть, ви не дочитали до кінця. Де автор і поставив головне питання свого опусу:

« Те, кто в девятнадцатом голосовал "по приколу", "хоть поржем", "абы не Порох", "не понравится - скинем и этого" - ну, у вас есть сейчас рецепты дальнейших действий?
Ну, вот оно, время пришло.
Точка невозврата. Бифуркации.
Ну, есть же, наверное?
Вы ж головой голосовали?
Или **** ***** по роялю?
Ну, чо теперь то?
Ваши рецепты? »
показати весь коментар
24.07.2025 16:00 Відповісти
"Потрібні зміни"-гасло В.Чорновола,актуальне і тепер. А Майдан потрібен,а як інакше?
показати весь коментар
24.07.2025 16:46 Відповісти
Ці істоти почнуть щось робити для України тільки тоді, коли під зарозою опиниться їх власне бабло, маєтки та бізнес в ЄС і не тільки. Інакше їм похрін на Україну, як на Батьківщину країну проживання.
показати весь коментар
24.07.2025 15:10 Відповісти
А чого це вони мусять щось робити для України? Хіба вони у владу для того йшли? "Для України" -- то для них ширма така, прикриття, щоб на тепленьке місце всістися і сосати з тої України соки. Суки
показати весь коментар
24.07.2025 15:15 Відповісти
Тарас Чорновіл:

Усе, народ, нам сказали, що можна розходитися: прєzідєнт і його орки-мародери та корупціонери ні в якій корупції не винуваті. Вони виключно бідні й нещасні жертви корупції, до якої їх змушує це наскрізь корумповане населення. А доки з цим злочинним населенням не розберемося, то навіть старатися нема потреби.

Ми подолаємо корупцію, коли громадяни відмовляться від давання хабарів, - нардеп Марчук

Про це заявив депутат-слуга zеленського, такий собі Ігор Марчук. Цього ж хробака навіть не за списками в Раду завели, а за нього проголосували вдячні виборці округу №193 на Хмельниччині (місто Кам'янець Подільський і сусідні райони). Бізнесмен, ні суспільним життям, ні Майданами, ні війною ніколи не цікавився, а потім раптом вирішив: Чи не піти мені зразу керувати країною у ВРУ й там нарешті оголосити, хто в нас головний корупціонер і винуватець усіх бід...

У цих zе-покидьків уже справи настільки погані, що аж до таких відмазок докотилися?
https://t.me/Chornovil_official/27299
показати весь коментар
24.07.2025 15:12 Відповісти
Щось мені мало вірится що Зеля хотів Україну в ЄС то лише імітація ,насправді цей проросійський клоун зарекомендував себе як той що тягнув "русский мир" з його кварталом ,сватами ,слуга народу ітд
показати весь коментар
24.07.2025 15:15 Відповісти
Дивує дуже, що роблять депутати у комітетах. Чому перед написанням і прийняттям інституціональних законів не робиться порівняння з тіми законами, що діють в ЄС? Перекладачив бракує, так є онлайн перекладачи на худой кінець. Абсурд повний. Навіщо доводити ситуаціб до кіпіння і не передбачати наслідки?
показати весь коментар
24.07.2025 15:20 Відповісти
Зеленський:

Щойно погодив текст законопроєкту, який гарантує реальне зміцнення системи правопорядку в Україні, незалежність антикорупційних органів, а також надійний захист системи правопорядку від будь-якого російського впливу чи втручання. Текст збалансований.

Найголовніше - реальні інструменти, жодних російських зв'язків і незалежність НАБУ та САП. Законопроєкт сьогодні буде внесений до Верховної Ради України.

Важливо, що зберігаємо єдність. Важливо, що зберігаємо незалежність. Важливо, що поважаємо позицію всіх українців і вдячні кожному, хто з Україною.
https://t.me/yb_ua/9920
---------
Юрій Богданов:
анекдот про племʼя, 100 доларів і пуд солі:
Аборигени спіймали туриста та дали вибір: бути виї@аним усім плем'ям, заплатити 100 баксів чи з'їсти пуд солі.
Він спершу погодився на сіль, але на половині солі передумав і погодився на секс. А тоді, на половині племені не витримав і віддав їм гроші.
https://t.me/yb_ua/9921
---------
Tanya Adams:

У него опять кокс бодяженый чи шо?
Вы ж блд только вчера приняли ******* клёвый законопроект, потом ты выступал и рассказывал, что все окей, потом твои шавки ручные писали про бесполезность НАБУ и прочих ВАКСов, мы уже все прониклись пониманием, так шо ж случилось со вчера?
Поел немножко говна?
Кто-то рассказал, что внешнее управление + внешнее бабло лучше, чем минус бабло?

Господиблд, отойди от руля, дебил. Как говорил наш преподаватель неорганики на первом занятии в хим.лаборатории:

- Так, отошли все от столов, руками ничего не трогаем, дышим через раз.
https://t.me/tanya_adams/9626
показати весь коментар
24.07.2025 15:31 Відповісти
У Володі в голові життєве кредо «какая разніца». Він ціннісно не зрозумів чому війна, чому рабсіянці з ****** напали на Україну і чому вони так ненавидять наш свободний вибір. Чому були Майдани і що вони відстоювали.
показати весь коментар
24.07.2025 15:36 Відповісти
Монова:
Не можу перестати думати про те, що просто зараз, в режимі реального часу, фундамент під Зеленським розхитують ті, кого він (задля рейтингів) вберіг від мобілізації попри шалений тиск вестернів, які вимагали призову з 18 років.
Адже зараз кістяк протестів - молодь до 25 років.
Ні, мені не шкода Зеленського, бо це треба вміти, так яскраво зробити харакірі.
Просто доля - дуже іронічна пані, яка може забрати в тебе геть усе, коли ти цього не очікуєш.
https://t.me/monovaolena/15588
показати весь коментар
24.07.2025 15:37 Відповісти
Були президентамиУкраїни Два українці---чітко вели країну до демократії і в Європу Хотя були помилки,особлив Ющенко . Порошенко--надіявся ,що "нарід" дорослий і вже готов до Європи Хотів ,щоб в Україні правив ЗАКОН, ---Помилився (це було найбільша його помилка. Комуняка (кравчук) ---хотів бути найхитрішим. Непроканало Кучма--малорос. При цих президентах Україна більш менш трималась. Прийшли два інородця і сотні тисяч жертв,розруха, ТО коли УКРАЇНЦІ будуть думати головою,а не дупою.??? Чи кров,ракети,бомби на ваші голови не можуть вас ВИЛІКУВАТИ. Хотя з повагою відношусь до всіх народів які заселяють УКраїну. Але пора ДУМАТИ