9608 відвідувачів онлайн

"Незалежній країні - незалежні інституції": в Одесі, Львові, Харкові та інших містах протестують проти закону, який обмежує НАБУ та САП. ФОТОрепортаж

Ввечері середи, 30 липня, напередодні голосування у Верховній Раді за президентський законопроєкт 13533, який повертає повноваження НАБУ та САП в низці міст України люди вийшли на акцію протесту.

Про це повідомляє "Суспільне", інформує Цензор.НЕТ.

Мітинги на підтримку антикорупційних органів уже відбулись або тривають в Хмельницькому, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Рівному, Черкасах, Одесі, Івано-Франківську, Луцьку, Харкові, а також в Києві.

Учасники акції тримали в руках плакати з надписами: "Стоїмо за демократію" "Руки геть від НАБУ", "Незалежній країні - незалежні інституції", "Влада України — це народ", "НАБУ і САП - не для ваших схем", "Живе корупція - вмирає майбутнє" та іншими.

протест
Одеса 

протест
Одеса 

протест
Одеса

протест
Львів 

протест
Львів

протест
Хмельницький 

протест
Хмельницький

протест
Запоріжжя 

протест
Запоріжжя 

протест
Харків 

протест
Харків 

протест
Харків

протест
Дніпро 

протест
Дніпро

протест
Рівне 

Скандальний закон № 12414 щодо НАБУ і САП

22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 12414, який ліквідує незалежність НАБУ та САП.

Ввечері його підписав президент Зеленський.

Директор НАБУ Семен Кривонос закликав президента не підписувати цей законопроєкт, оскільки це переведе НАБУ та САП в залежний режим.

У Дніпрі люди вийшли на акцію проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, що фактично означає ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Також у Києві розпочалась акція протесту.

У відеозверненні Зеленський згодом заявив, що антикорупційна інфраструктура в Україні працюватиме. 23 липня Закон про обмеження повноважень НАБУ та САП набув чинності.

Згодом президент України Володимир Зеленський повідомив, що 23 липня зібрав усіх керівників правоохоронних та антикорупційних органів та домовився з ними про конструктивну роботу.

Також Зеленський заявив, що внесе до Верховної Ради законопроєкт, який "забезпечить силу системі правопорядку".

24 липня у Раді було зареєстровано законопроєкт №13531, який скасує ліквідацію незалежності НАБУ та САП.

Згодом президент Володимир Зеленський погодив законопроєкт, який гарантує незалежність антикорупційних органів.

Рада розгляне законопроєкт Зеленського 31 липня 2025 року.

Топ коментарі
+10
А де показують потужні мітинги в підтримку Шашличного?
показати весь коментар
30.07.2025 22:19 Відповісти
+8
Z-елю геть!
показати весь коментар
30.07.2025 22:31 Відповісти
+7
поки лютують лише ботоферми уродівські. тітушки готові, мусорня та гебешники також. але гідрант засцяв і поки відклав реванш.
показати весь коментар
30.07.2025 22:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
я зельоний ублюдочний телемарафон не дивлюсь - там щось про протести кажуть?
показати весь коментар
30.07.2025 22:17 Відповісти
страшно інше - МАРОДЕР-зЭ-рат думає вижити й перехитрити сьогодні й зараз усіх й уся - блювотні зільоні невиправні
показати весь коментар
30.07.2025 22:28 Відповісти
а й справді майже 8 років їм все сходило, 2 з половиною роки страшної війни корабель країни вів зільоний імітаор ********** ааааа!!!
показати весь коментар
30.07.2025 22:30 Відповісти
Вова *********, Україні потрібно НАБУ, а не НАїБУ!
показати весь коментар
31.07.2025 00:00 Відповісти
А де показують потужні мітинги в підтримку Шашличного?
показати весь коментар
30.07.2025 22:19 Відповісти
поки лютують лише ботоферми уродівські. тітушки готові, мусорня та гебешники також. але гідрант засцяв і поки відклав реванш.
показати весь коментар
30.07.2025 22:27 Відповісти
Z-елю геть!
показати весь коментар
30.07.2025 22:31 Відповісти
ЗЕлені сподівалися, що воно стихне, якщо його не чипати, а воно поширюється. 😁
показати весь коментар
30.07.2025 22:37 Відповісти
Особливо, в Рівному. Все місто піднялося!
показати весь коментар
30.07.2025 22:44 Відповісти
Для статей у ЗМІ Євросоюзу цього вистачить.

А от, коли фінансування України припиниться, тоді і будеш ставити смайлики.
показати весь коментар
30.07.2025 22:46 Відповісти
Хочу вас запитати шановний, а назвіть мені будьласка, хочаб одну країну, де спецслужби, були б повністю незалежні від держави. Це просто питання, не від "зелених" чи "порохоботів" - хочаб одну! і поясніть, чому у нас, повинно бути не так, як у всьому, цивілізованому світі.
показати весь коментар
30.07.2025 22:49 Відповісти
Не повіриш - у ЕС президенти не указують правоохоронцям, антикопупціонерам та судам кого мочити, а кого відмазувати.
Там нема недоторканих і нема вибіркогового правосуддя.
показати весь коментар
30.07.2025 23:02 Відповісти
Не повіриТЕ,, Але є країни, гірше за нашу , АЛЕ! Ні, у жодній ******** країні, спецслужби не є повністю незалежними від держави. - Такої країни, просто - Не існує. Спецслужби, за своєю природою, є частиною державного апарату і виконують завдання, визначені урядом або парламентом. Вони можуть мати різний ступінь автономії, але завжди підпорядковуються певним законам, нормативним актам і політичному керівництву. Навіть країни, які мають традиції нейтралітету або відносно слабкі збройні сили, такі як Швейцарія, мають спецслужби, що діють в рамках державних інституцій. І ось що цікаво, чому у нас, все повинно бути не так, тому що нам дають гроші?? - Так гроші, які дають нам, так би мовити наші друзі, не повинні змушувати нас, проводити якісь там експерименти, аналогів котрих, просто немає у цивілізованому світі.
показати весь коментар
30.07.2025 23:26 Відповісти
Ну тоді ти нагадай у якій країні ЄС спецслужби з прямого розпорядження голови держави рятують корупціонерів і охороняють від антикорупційних органів.

А в Україні саме це зараз відбувається - СБУ та ГУР охороняли Чернишова від НАБУ та САП.
А багатьохєм наближеним до Зеленського корупціонерам СБУ та ГУР забезпечило виїзд за кордон.

Ну давай роскажи де у Євросоюзі особисто президент очолює організоване злочинне угрупування.
показати весь коментар
30.07.2025 23:35 Відповісти
Ти не підкажеш до якої виключно національності відносяться члени злочинного угрупування, яке номінально очолює Вова *********?
показати весь коментар
30.07.2025 23:55 Відповісти
Воно абсолютно інтернаціональне. 😁
Українці, татари, рускіє, євреї...

Чи ви і Малюка з Будановим у євреї запишете?
показати весь коментар
31.07.2025 00:00 Відповісти
Ні, ВасяДвамагазина і КофевЯлті- це два шабесгої. Всі інші члени цього шобла, таки да. А ось де ви там татар, українців і росіян знайшли- це загадка. Чого ви боїтеся назвати речі своїми іменами?
показати весь коментар
31.07.2025 00:06 Відповісти
Умеров - татарин.
Стефанчук - українець.
Малюк - українець.
Буданов - українець.
Шмигаль - українець.
Єрмак - русскій.
показати весь коментар
31.07.2025 00:08 Відповісти
Міндіч- таки да
Зеленський -таки да;
Шефір С.- таки да;
Шефір Б.-таки да;
Коломойський - таки да, да, да;
Боголюбов- таки да
показати весь коментар
31.07.2025 00:32 Відповісти
Забув такого живописного персонажа, що вийшов в тираж , як Резніков, який теж, таки да.
показати весь коментар
31.07.2025 00:38 Відповісти
Обидва Шефіри вже злиті.
Коломоя з'їли його ж лакеї.
Боголюбов щось вирішує?

Татаров - українець.
Галущенко - українець.

Я тобі на будь-якого єврея в оточенні ЗЄ покажу три українця. 😁

Тому припиняй натягувати сову на глобус.
Уйобки є серед будь-яких національностей. І українці не виключення.
показати весь коментар
31.07.2025 00:43 Відповісти
Злиті коли? На шостому році правління. Чого ж ти Міндіча не згадав? Ну звичайно, по його "щирому слов'янському обличчі" важко допустити, що він таки да. Подейкують,що він головний гаманець самого Вови **********. Брешуть, напевне. А ось з цитатою "Уйобки є серед будь-яких національностей. І українці не виключення"- я повністю згодний. Чого вартий тільки спікер Стефанчук. Генерал Омельченко не перестає дивуватись, що цей персонаж має докторську ступінь по юриспруденції.
показати весь коментар
31.07.2025 00:53 Відповісти
Єрмак наполовину- по батькові. Таки ніт. Таки не галахічний.
показати весь коментар
31.07.2025 00:35 Відповісти
Це всі шабесгої. Дуже потрібні персонажі.
показати весь коментар
31.07.2025 00:39 Відповісти
Стефанішина - українка
Арахамія - абхазець
Свириденко - українка

Я розумію, що зажопні йудофоби з легкістю самі призначають потрібну національність. Але таке різномаїття ігнорувати неможливо.
показати весь коментар
31.07.2025 00:13 Відповісти
Зрозуміло, що ключові посади в руках таки да. Але тільки не в руках українців. А технічні питання можна доручити і надійним шабесгоям. Ну зовсім , як в Ізраїлі, тільки навпаки.
показати весь коментар
31.07.2025 00:44 Відповісти
Стефанчук - спікер парламенту.
Свириденко - прем'єр-міністр.
Галущенко - міністр юстиції.
Малюк - голова СБУ.
Клименко - міністр внутрішніх справ.

Чи це не ключові посади?

Дядя, ти мариш.
показати весь коментар
31.07.2025 00:47 Відповісти
Дядя опустися на землю, В ******** Україні є одна головна ключова посада і називається вона Єрмак. Ну і ті ключові посади, через які проходять грошові потоки, зокрема міністр оборони.
показати весь коментар
31.07.2025 00:59 Відповісти
Всі вишеперечислені - кишенькові персонажі Єрмака, який в Україні є регентом при інфанті Зеленському.
показати весь коментар
31.07.2025 01:01 Відповісти
Ти казав про кючові посади.
Я тобі показав ключові посади.

Сперичайся надалі сам з собою. Твої марення вже дістали.

П.С. Тільки тепер я послідкую за твоєю активністю, що вчасно випиляти з форуму.
показати весь коментар
31.07.2025 01:11 Відповісти
Цікаво, яким чином ти випиляєш вчасно з форуму? І для випилювання з форуму потрібна вагома причина. Хто випиляє правду? Я відповідаю за правдивість кожного свого слова. Ти боїшся правди?
показати весь коментар
31.07.2025 01:15 Відповісти
Можна детальніше про твою правду?

Ну і, щоб два рази не вставати, чим тебе не влаштовують євреї?
показати весь коментар
31.07.2025 01:17 Відповісти
Мене євреї , як нація влаштовують, як ніхто- дуже високоінтелектуальна нація. Мене не влаштовуть тільки злочинці єврейської національності рівно так само , як і злочинці будь-якої іншої національності.
показати весь коментар
31.07.2025 01:21 Відповісти
Тоді питання закрито.
Список злочинців будь-яких національностей вище.
показати весь коментар
31.07.2025 01:22 Відповісти
"...ключові посади..." В Ізраїлі тільки в євреїв в Україні теж. коломойський захопив фінансово- банківській напрям, в медіа го.дони і подібні, футбол в руках суркісів, прибуткові надра роздані євреям злочевским.....не забагато їх тут. В міграційній службі генерал-єврей в 35 років. А лакеїв українців знайдуть для прибирання.
показати весь коментар
31.07.2025 06:27 Відповісти
Доречі, "Андрєй" з румунським прапором, а ти сам-то еталонний арієць чи дворняжка з мокшанських боліт?
показати весь коментар
31.07.2025 01:14 Відповісти
А ти, Герхард, таки да? Тільки без образ.
показати весь коментар
31.07.2025 01:17 Відповісти
Я таки ні.
У мені є кров українських селян, сибірськіх бунтівників та азербайджанських князів.
показати весь коментар
31.07.2025 01:21 Відповісти
Я українець і по батькові і по матері.
показати весь коментар
31.07.2025 01:40 Відповісти
...якщо б в ЄС такі вказівки поступали від преза, то він би швидко став експрезом...

Кожна держ.інституція має працювати в рамках своїх повноважень, визначенних в Конституції, обов'язковим є розподіл і взаємоконтроль гілок влади + 4-та влада ЗМІ.

Не слід вигадувати самим колесо, адже треба лише наслідувати досвід ЄС, а як інакше?!

Сподіваємося, що сьогодні депи виправлять грубу жахливу для країни помилку.

Єдине, що засмучує, це те, щоб на чолі цих антикор.органів, прокуратури, судів, СБУ, МВС... були достойники, які дійсно є совістю нації.

До питання з призначенням очильника БЕБ: наявність рос.паспорту у його батька дійсно непокоїть ...і протиричить закону України про подвійне громадянство... і як на це реагує його син? Типа відмазка: діти за батьків не відповідають... О то ж!(
Тобто, щоб судити і вершити долі інших, треба починати з себе, зі своїх близьких!
показати весь коментар
31.07.2025 10:07 Відповісти
Ти все вірно пишеш.

Одне "але".
Цим ******* совкам та кугутам дійсно не зрозуміло, як це цар не контролює своїх опричників.
Їм не зрозуміло, що у демократіях правоохоронці - це не каральні органи царя, а захисники держави та суспільства. Причому, у першу чергу суспільства, бо існують за його податки.

І це оцю купу заскорузлих довбойобів дуже роднить та зближує з кацапами.
показати весь коментар
31.07.2025 11:45 Відповісти
Організоване злочинне угруповання - це стійка група осіб, яка об'єдналася для вчинення злочинів, часто з метою отримання фінансової або іншої матеріальної вигоди.

Це про Зеленського і Ко та його ручших правоохоронців з судами. От просто тютелька у тютельку.
показати весь коментар
30.07.2025 23:40 Відповісти
шановний, это не спецслужбы а борцы с коррупцией в Украине.
показати весь коментар
30.07.2025 23:05 Відповісти
если президент плохой то нужно отменить институт президентства?))))
показати весь коментар
30.07.2025 23:23 Відповісти
Для Європи, такі протести виглядяють більш ніж буденно. У них таке постійно, як частина міського пейзажу. На цьому тему не зробиш
показати весь коментар
30.07.2025 22:53 Відповісти
Ну сподівайтеся, що узурпація влади, диктатура та корупція доя ЄС абсолютно буденна. 😁

Особливо, коли їм кажуть, що з їхніх податків підтримується диктатура, узурпація влади та корупція.

Середньостатистмчному бюргеру чи фермеру буде цікаво узнати, що його гроші тупо крадуть у зовсім іншій не дуже йому цікавій і потрібній країні.

П.С. Ви реально тупі...
показати весь коментар
30.07.2025 22:59 Відповісти
Пане Герхард, умовна анонімність в інтернеті, дає вам можливість, хамити незнайомим людям. Але не право
показати весь коментар
30.07.2025 23:04 Відповісти
Це еонстатація факта - ви тупі, як і ваш Зеленський. 😁
І досі не розумієте, що трапилося і до чого веде.
показати весь коментар
30.07.2025 23:06 Відповісти
Герхард, друже, йдіть додому. Тут горілки нема
показати весь коментар
30.07.2025 23:11 Відповісти
узурпация власти произошла из за политической неграмотности нашего народа. в сильном государстве, сильная оппозиция. мы отдали всю власть в одни руки. в америке (гарантию даю, сенат в 26 возьмут демократы) а мы, молодая демократия, положили все яйца в одну корзину.
показати весь коментар
30.07.2025 23:10 Відповісти
Це може сколихне це зелене болото . А то бабосіки з Європи йдуть- можна красти - холопи є . Чиновники можуть вічно воювати - нахіба їм перемога та перевибори ?
показати весь коментар
30.07.2025 23:00 Відповісти
Ой не клич біду на свою голову Захар Коломбет, бо б-Г почує твої слова. І пініметься все Рівне і не тільки.
показати весь коментар
31.07.2025 01:11 Відповісти
Я не представник влади. Моя біда, при чому тут буде?. Не сміши
показати весь коментар
31.07.2025 09:41 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2025 22:40 Відповісти
Маштаби протестів вражають. Видно ,що посполитим серце болить за НАбу
показати весь коментар
30.07.2025 22:41 Відповісти
Найбільше вражає протест в Рівному. Як вони всі, на площі помістились?
показати весь коментар
30.07.2025 22:43 Відповісти
Фотозвіт про "масштабні протести " потрібно зробити "борцям з корупцією " - бо інакше грантів потім не дадуть . Я впевнений ,що мітинг проти свавілля ТЦК та поліції які толерує зелена банда зібрав би в рази більше людей - але це мабуть з іншої конституції - і "головним поборникам прав та свобод" вказівки на цю тему не було .
показати весь коментар
30.07.2025 22:54 Відповісти
Массові зібрання, взагалі заборонені під час військового стану. Начебто
показати весь коментар
30.07.2025 22:56 Відповісти
Не заборонені - просто потрібно узгоджувати з військовою адміністрацією . Яка може не дати згоди.
показати весь коментар
30.07.2025 22:57 Відповісти
А мародерство і корупція дозволені під час воєнного стану?
показати весь коментар
30.07.2025 23:04 Відповісти
это нужно доказать))
показати весь коментар
30.07.2025 23:14 Відповісти
А для цього потрібні незалежні антикорупційні/правоохоронні органи та суди.
Коло замкнулося...
показати весь коментар
30.07.2025 23:20 Відповісти
Звичайно. Але тих, хто це розслідував, преЗЕдент вирішив підпорядкувати на 100% своєму Генпрокурору. Як ви думаєте, буде такий Генпрокурор не те що розслідувати, а хоча б відкривати справи проти кумів і бізнес-партнерів самого преЗЕдента?
показати весь коментар
30.07.2025 23:24 Відповісти
дорогуши мои, мы говоим об одном и том же)))
показати весь коментар
30.07.2025 23:27 Відповісти
Як казав "Активіст Пєкар" : https://www.liga.net/politics/opinion/chto-proizoshlo-granitsa-samotsenzury-byla-peresechena-iz-za-narusheniya-sotsialnogo-dogovora граница самоцензуры была пересечена из-за нарушения социального договора
відать можна було красти і грабувати 3 роки - актівісти мовчали , а на 4 рік -шось в актівістів йокнуло - і так співпало з ліквідацією Набу і вони вирішили вже не мовчати ,що зелене шобло розкрадає країну. Принципові люди....
показати весь коментар
30.07.2025 23:24 Відповісти
Зовсім мовчали? А звідки ви взнали про яйця по 17 для ЗСУ, про мільярдні крадіжки в Міноборони, про незадекларовані хати-хороми і машини чинуш, якими вони прибарахлились вже під час війни?
показати весь коментар
30.07.2025 23:29 Відповісти
І що? Де вимоги від активістів про відставку президента та кабінету міністрів ,? Де масштабні виступи - на цю тему ? Де доведені до суду кримінальні справи і посадки ?
А я ж забув " https://www.liga.net/politics/opinion/chto-proizoshlo-granitsa-samotsenzury-byla-peresechena-iz-za-narusheniya-sotsialnogo-dogovora граница самоцензуры " - активісти вгадали всі літери -але ніяк не могли вгадати слово . Я ж кажу -принципові люди .....
показати весь коментар
30.07.2025 23:41 Відповісти
Вам мед, та ще й ложкою .... )
Це і так чи не найбільші протести від початку повномасштабного вторгнення.
показати весь коментар
30.07.2025 23:49 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2025 23:13 Відповісти
https://www.facebook.com/borislav.bereza Борислав Береза

https://www.facebook.com/borislav.bereza/posts/pfbid0GUDmNBj1SFGMYZFTXYc4G4ioLnDGbfBovmXs48BNyNEU68AQPQJpai9ZXibjGpyul 1 ч. ·

Помітно, що https://www.facebook.com/zelenskyy.official Володимир Зеленський загрався. Помітно, що його дратує протест. Помітно, що протестуючих дратує шоумен, який вирішив, що він цар, а українці це його челядь. Все це помітно. Помітно і те, що у своїй панічній атаці на антикорупційні інститутиції Зеленський не лише втратив імунітет на критику та протести, а і фактично скинум маску. І люди побачили блазня, якій знає чим займаються його друзі, оточення партнери по Квартал-95 та всі інші, але намагається врятувати всіх їх від відповідальності за корупційні злочини. І тоді операція "Врятувати рядових Чернишова та Міндіча" призводить до атаки Зеленського на САП та НАБУ. А до чого це призвело згодом ми всі знаємо.

Тепер він шукає для себе варіант викрутитися з цієї ситуації і тішить себе марною надією перебратися на другий термін. Він все ще не розіміє, що скоїв і що самостійно вбив всі шанси на переобрання. Він сподівається, що все це забудуть. Зеленському час забути про другий термін, а його прислузі готуватися до першого. І це вони зробили разом.

Через деякий час я нагадаю цей допис та обов'язково скажу - А я ж казав!
показати весь коментар
30.07.2025 23:20 Відповісти
зелений клоун має відповісти за те що допустив війну в країну
показати весь коментар
31.07.2025 03:23 Відповісти
Цікаві мітінги, цікаві мітингувальники, цікаві лозунги, нібито спонтанні - на картонках.....

"Свободу НАБУ і САП" - тільки їм свободу, всі інші в цукерках?)
"Сильна Україна - незалежні НАБУ та САП" - і все? Тільки ці дві інституції є показником добробуту, успіху, демократії в Україні?
"Рада обісралась" - ти тільки зараз це побачила, і з чого б це? Ну да, вона ж в окулярах).........

Зелене лайно з 2019 року грабує, руйнує, країну..... а квінтесенція успіху, як виявилось - існування НАБУ та САП - все! Яка висока самоорганізація у молоді, яка небайдужість за долю України

Ну скасують цей закон, наприклад, посадять Міндіча.... так, це добре, але абсолютно нічого не зміниться, бо зелена мразота - це ракова пухлина на тілі України і вимагає лише радикальних заходів. А так, за гроші чи так за компашку прийти постояти, навіть не розуміючи чого ти приперся...... Таке...
показати весь коментар
31.07.2025 06:51 Відповісти
Пора вже голобородька помянути злим тихим словом, і не чокаючись..