10528 відвідувачів онлайн

"Йдіть у відставку", "зрада під час війни", "ганьба на весь світ": українці оборюються розкраданням в енергетиці в соцмережах Зеленського

У соціальних мережах українці висловлюють обурення масштабній корупційній схемі в енергетиці, в якій ключовим фігурантом є співвласник "Квартал-95" Тімур Міндіч. Своє обурення українці висловили, зокрема, в коментарях під дописами президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, під відеозверненням Зеленського, в якому він заявив, що анонсував санкції проти фігурантів корупційної справи і доручив звільнити міністрів Германа Галущенка і Світлану Гринчук, українці висловлюють припущення, що глава держави не міг не знати про організовану корупційну схему.

скрин

Нагадали українці Зеленському і про його передвиборчу обіцянку - піти з посади, якщо знайдуть "його Свинарчука".

скрин

скрин

Також користувачі соцмереж називають викриту масштабну корупційну схему в енергетиці "зрадою під час війни" та "ганьбою на весь", яка може поставити під ризик західну допомогу Україні.

скрин

Крім цього, українці задаються питанням, скільки дронів для захисників можна було б придбати "за вкрадені Міндічем кошти".

скрин

Серед коментаторів також є і ті, які закликають Зеленського піти у відставку.

скрин

скрин

скрин

Корупція в енергетиці

Топ коментарі
+41
Та хіба тільки в енергетиці?
показати весь коментар
12.11.2025 22:12 Відповісти
+40
Бачили там одна написала: тримайтеся пане президент.
Що в голові у цих людей, вони несповна розуму?
показати весь коментар
12.11.2025 22:13 Відповісти
+38
Зеля - корумпований чорт! Валіза , суд, тюрьма!
показати весь коментар
12.11.2025 22:12 Відповісти

Завантаження...