7803 відвідувача онлайн

Конгресмен Бейкон закликав Трампа передати Україні далекобійну зброю та засоби ППО

Бейкон закликав Трампа посилити допомогу Києву

Конгресмен-республіканець Дон Бейкон закликав адміністрацію президента США Дональда Трампа передати Україні далекобійну зброю та засоби протиповітряної оборони на тлі російських атак на об’єкти енергетики.

Про це він написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

Бейкон закликає більше допомагати Україні

"Адміністрація Трампа робить занадто мало, щоб допомогти Україні. Ми повинні надсилати більше високоточної зброї дальньої дії та більше засобів протиповітряної оборони. Адміністрація Байдена надсилала занадто мало і занадто пізно. Але це було краще, ніж зараз",- написав американський законодавець.

Обстріл вночі 20 січня

Топ коментарі
+11
Кремль не дозволяе!
показати весь коментар
21.01.2026 21:12 Відповісти
+6
А рудий покидьок вже рік робить вигляд ,що закликає ***** до припинення війни.
показати весь коментар
21.01.2026 21:12 Відповісти
+6
Від закликів до реального надавання прірва, якщо взагалі не реальність. Принаймні доки в США будуть вибирати в президенти ідіотів.
показати весь коментар
21.01.2026 21:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кремль не дозволяе!
показати весь коментар
21.01.2026 21:12 Відповісти
А рудий покидьок вже рік робить вигляд ,що закликає ***** до припинення війни.
показати весь коментар
21.01.2026 21:12 Відповісти
Від закликів до реального надавання прірва, якщо взагалі не реальність. Принаймні доки в США будуть вибирати в президенти ідіотів.
показати весь коментар
21.01.2026 21:18 Відповісти
нема вже республіканців.
або ти мага (не плутати з республіканцями), або ти наймерзенніший дем!
для цього було достатньо всього лиш рік...
показати весь коментар
21.01.2026 21:26 Відповісти
Допоки всі ці заклики будуть лунати в соцмережах доти єдиним запобіжником проти гарячої фази третьої світової будуть лише ЗСУ (всупереч діям "сильних світу цього" та інших клоунів і з нашою допомогою)
показати весь коментар
21.01.2026 21:27 Відповісти
Пусть рыжее пуйло трамп приедет в Киев и поживёт там недельку в этих адских нечеловеческих условиях. Пусть своими глазами увидит как выживает украинский народ. Клюшку для гольфа можно не брать...
Может тогда в нём проснется совесть и он даст Украине Томагавки??
показати весь коментар
21.01.2026 21:32 Відповісти
А як томагавки допоможуть від холоду і нелюдських умов? Мир потрібен вже давно поки Запоріжжя не просрали
показати весь коментар
21.01.2026 22:49 Відповісти
Пуйломан з Мар-Лаго...
Може він хоче оточити Канаду з усіх боків кордонами сша ( Аляска, Грінка, острови, бази) та примушувати до миру до капітуляції ??
показати весь коментар
21.01.2026 22:19 Відповісти
Це що подія, що конгресмен там щось ляпнув, тим більше, що це без толку.
показати весь коментар
21.01.2026 22:34 Відповісти
Трампу некогда этим заниматься.
Он скирдует халявные миллиарды и собирает под свое крыло "Совет беспринципного мира" уголовников различных мастей, начиная с путина.
показати весь коментар
22.01.2026 02:23 Відповісти
Заклик в порожнечу...Трампу ніколи, він мріє, як збере по мільярду з ради миру, куди запросить всіх диктаторів та жополизів і буде пожиттєво царювати...покидьок рудий.
показати весь коментар
22.01.2026 07:39 Відповісти
Порожні заклики в нікуди. Республіканці не бачать що рудий покидьок і педофіл ще й агент паРаші?
показати весь коментар
22.01.2026 08:54 Відповісти