4783 відвідувача онлайн

Росія затягує війну й щодня продовжує вбивати. Мовчання Америки та інших у світі лише заохочує Путіна, - Зеленський. ФОТОрепортаж

Володимир Зеленський

Сьогодні, 25 травня 2025 року, рятувальники працювали у більш ніж 30 українських містах і селах після масованого російського удару.

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадує, що майже 300 ударних безпілотників випустили росіяни за цю ніч, більшість - "шахеди". Ще майже 70 ракет різних типів, включно з балістичними.

"Цілями були Київ та область, Житомирщина, Хмельниччина, Тернопільщина, Чернігівщина, Сумщина, Одещина, Полтавщина, Дніпровщина, Миколаївщина, Харківщина й Черкащина. Свідомі удари по звичайних містах. Зруйновані та пошкоджені звичайні житлові будинки. У Києві пошкоджені гуртожитки істфаку університету. Є влучання по підприємствах. На жаль, є загиблі, зокрема діти", - нагадує глава держави.

За його словами, кожен такий терористичний російський удар - це достатня причина для нових санкцій проти Росії.

"Росія затягує цю війну й щодня продовжує вбивати. Світ може піти на вікенд, але війна триває, незважаючи на вихідні та будні. Це не можна ігнорувати. Мовчання Америки, мовчання інших у світі лише заохочує Путіна.

Без справді сильного тиску на російське керівництво не зупинити цю жорстокість. Санкції точно допоможуть. Рішучість зараз має значення - рішучість Сполучених Штатів, рішучість європейських країн, усіх тих у світі, хто хоче миру. Світ знає всі слабкості російської економіки. Зупинити війну можливо, але виключно завдяки потрібній силі тиску на Росію. Путіна треба змусити думати не про запуски ракет, а про закінчення війни", - наголошує Зеленський.

масована атака 25 травня
масована атака 25 травня
масована атака 25 травня
масована атака 25 травня
масована атака 25 травня
масована атака 25 травня
масована атака 25 травня
масована атака 25 травня

Масована атака на Україну у ніч на 25 травня 2025 року

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що росіяни запустили ракети по Україні зі стратегічних бомбардувальників. Зранку стало відомо про масовану атаку на Київщину, через яку є наслідки в 4 районах. За даними ДСНС, внаслідок нічної масованої атаки на Київщину 4 загиблих, 16 травмованих, серед них 3 дітей. Також під ворожим ударом перебував Київ. У столиці 11 постраждалих, є руйнування цивільної інфраструктури.

Окрім того, ворог завдав масованого удару по Хмельниччині: 4 людини загинули, 5 - поранені. Зруйновано будинки. Також рашисти вдарили дронами по Миколаєву: загинув чоловік, троє поранених у важкому стані, серед них - підліток.

Перебувала під ворожим ударом і Сумщина. Війська РФ масовано атакували Конотоп. У Сумах є влучання у промпідприємство.

Також Цензор.НЕТ інформував, що промислове підприємство пошкоджено внаслідок ракетної атаки РФ на Тернопіль. Харків вночі атакували дрони: серед поранених дитина, є пошкодження у місті. У Козачій Лопані через російський обстріл загинула жінка.

Окрім того, РФ атакувала Житомирщину. Там, на жаль, загинули 3 дитини, 12 осіб постраждали. Зруйновано будинки. Зафіксовано також нічний удар по Дніпропетровщині, як наслідок - пошкоджено підприємство у Павлограді, була пожежа у Дніпрі. Чернігівщину війська РФ атакували ракетами та дронами, там спалахнули пожежі.

За даними Повітряних сил, загалом знищено 45 із 69 ракет та 266 дронів.

Топ коментарі
+51
Де твої обіцяні ракети?
За мародерством і побудовою мініМордору в Україні не до ракет?

2025 році Україна виготовить щонайменше 30 тисяч далекобійних https://suspilne.media/amp/tag/dron/ дронів, повідомив президент https://suspilne.media/amp/tag/zelensskij/ Володимир Зеленський. Також поставлене завдання зробити три тисячі крилатих ракет і ракет-дронів.

Про це Зеленський https://www.youtube.com/watch?v=-s7iMEMcVs0 сказав, представляючи https://suspilne.media/amp/883125-zelenskij-u-radi-predstavlae-vnutrisnij-plan-stijkosti-ukraini/ план стійкості України у Верховній раді
показати весь коментар
25.05.2025 10:49 Відповісти
+40
За ошибки 2010 и 2019. За тупость собственного населения.
показати весь коментар
25.05.2025 10:52 Відповісти
+36
черговий нахабний скотський хайп з фоточками від конченої гундосої зе!мєрзості, на трагедії українців!
що, ****, ти зе!гніда зробив, що б запобігти цьому?
у тебе сша у всьому винні?
показати весь коментар
25.05.2025 10:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вилізло чмо хрипате!!!
показати весь коментар
25.05.2025 11:45 Відповісти
А чому не доручив Умєрову провести перемовини з партнерами про посилення ППО?
показати весь коментар
25.05.2025 11:48 Відповісти
Не нагнітай буба бо буде паніка і втратимо ох-ліони грошей, сиди вдома і шашлик моренуй, ще можеш перевідати мацковітський корабель
показати весь коментар
25.05.2025 11:53 Відповісти
За всю історію цивілізації, ще жодна нація не заплатила таку страшну ціну за будівництво доріг...
показати весь коментар
25.05.2025 11:56 Відповісти
Пагано ти знаєшь історію.
показати весь коментар
25.05.2025 12:41 Відповісти
Ви про всю еуропу?)) Бо там починали з будівництва шляхів
показати весь коментар
25.05.2025 13:13 Відповісти
Саме так.
САМЕ ЗІ ШЛЯХІВ БАТОНО ГІТЛЄР І ПОЧІНАВ СВІЙ ШЛЯХ ПО ПІДКОРЮВАННЮ ЄВРОПИ.
І саме завдяки будівництву дорог римляни і підкорили Європу.
показати весь коментар
25.05.2025 14:07 Відповісти
Паяц.
показати весь коментар
25.05.2025 11:56 Відповісти
Фігляр
показати весь коментар
25.05.2025 21:42 Відповісти
Який сенс. Європейські півні кукурікають без зупинки. Це чимось допомагає?
показати весь коментар
25.05.2025 12:01 Відповісти
А що там руді американські півні?
Смокчуть у куйла??
показати весь коментар
25.05.2025 13:41 Відповісти
Оця ЗЕлена мразь за три роки скільки танків, літаків,. ,гармат зробило? НУЛЬ!
показати весь коментар
25.05.2025 12:04 Відповісти
Третій рік війни і не зробити ракету, дрона нормального??? Підряди повіддавав Гундосий своїм друганам як Кирющенко і тому все так. Ми здатни хіба що шибки повибивати в москві. Дрони оснащуються малопотужними модельними двигунами, які летять дуже повільно 120 км. Шахед летить 200. А відосіки писати майстер. Не можеш організувати оборону країни, відкрив двері до великої війни, оточив, себе кротами - іди за руським кораблем.
показати весь коментар
25.05.2025 12:08 Відповісти
навіть те що є спорядити термітом і по тросам моста і по НПЗ єфект був би на порядок кращий
показати весь коментар
25.05.2025 12:50 Відповісти
"Третій рік війни"

Війна з 14-го.
показати весь коментар
25.05.2025 13:44 Відповісти
Як видно НЕ ДЛЯ ВСІХ.
показати весь коментар
25.05.2025 16:09 Відповісти
Найвеличніший майстер імітації. Навіть не пародії , бо для цього треба мати акторські здібності і трохи бути в темне. А це , як папуги Жако, десять разів її повторив і папуга "чешить" текст. І голосом схожий.
показати весь коментар
25.05.2025 12:09 Відповісти
Слухати про «рішучість світу» вже навіть не боляче ,а просто смішно. А ворог щодня вбиває, поки нас годують гаслами
показати весь коментар
25.05.2025 12:09 Відповісти
Який ви невдячний. "Будуть поруч" біля ліжка вмираючого "стільки, скільки буде потрібно".
показати весь коментар
25.05.2025 12:20 Відповісти
Дивлюсь на погроми і бачу певну безпорадність наших ППО чи відсутність належного озброєння і його кількості. Або це нова хитра тактика кацапів до якої не були готові. Але ж бували і більш масштабні атаки які відбивались без жертв.
показати весь коментар
25.05.2025 12:17 Відповісти
Просто кацапи дійсно вміють воювати і більше того- вчаться. Я особисто зустрічався з ;тупими чмобіками;, так от, вони далеко не тупі і завжди роблять висновки зі своїх помилок. Це добре вмотивований, озброєний і навчений ворог.
показати весь коментар
25.05.2025 12:55 Відповісти
В них є чітка мета. Є підтримка держави.
А в нас героїзм і самопожертва поділені корупцією і самохизуванням. Це все одно що мільйон ділити на нуль. Той же підсумок.
показати весь коментар
25.05.2025 12:58 Відповісти
В першу чергу ***** заохочує постійне ваше скавчання про мир і переговори. ***** бачить що от-от додавить жертву і буде давити ще сильніше. Невже ви ідіоти за стільки років не побачили закономірності що чим більше ви скиглите і просите пощади тим більше звіріє *****
показати весь коментар
25.05.2025 12:22 Відповісти
я поки мене не викинули з ФСббуку за пости що Клінтона в Гаагу за передачу ядерки в рашу а не в ООН писав на сайт Азову що зрада пари високих чинів і каци в Києві так воно і сталося
показати весь коментар
25.05.2025 12:52 Відповісти
про клінтона ви молодець. Я про це завжди кажу
показати весь коментар
26.05.2025 00:16 Відповісти
Треба було телепням головою думати,е не с..кою в 2019р.,можливо тоді б х..ло і не полізло.Америкоси,своїм вибором старого ***..того гендляра теж добавили бензину в вогонь,от і маємо таку біду.
показати весь коментар
25.05.2025 12:25 Відповісти
Ну що ж, прийдеться знову все розміновувати, будувати дороги і смажити шашлик
показати весь коментар
25.05.2025 12:25 Відповісти
На трупах зеко-манди посмажемо
показати весь коментар
25.05.2025 14:22 Відповісти
Яка радість, вава у бункері прокинувся, відосик прохрипосив, найвеличнішо-незламний ти лідор галактики
показати весь коментар
25.05.2025 12:29 Відповісти
Так,мовчання Америки дратує.Ще більше дратує базікання нашого лідера.Ніяк не зрозуміє,що війна - то час коли ціняться конкретні діі і конкретний результат.А не щовечірні піарні ролики з мужнім неголеним президентом,який втомленим голосом розповідає нам про патріотизм...
показати весь коментар
25.05.2025 12:33 Відповісти
Все лідор робить правильно для себе. Рейтинги ростуть. Тому слухайте, дивіться, зомбуйтесь
показати весь коментар
25.05.2025 15:36 Відповісти
мовчання Америки..а твоє мовчання до чого призвело? Америка проти Портнова давно санкції ввела, а той натомість приїзжав директиви вам роздавати
показати весь коментар
25.05.2025 12:38 Відповісти
Поменьше воровать нужно,еще нужно поставить к стенке всю агентуру сивковича и портнова,а потом жаловаться и просить помощи.
показати весь коментар
25.05.2025 12:49 Відповісти
Так Трампон сказав путя війну виграє, погоджуйся на "умови миру" капітуляцію.
показати весь коментар
25.05.2025 12:59 Відповісти
усі країни влаштовує, що росія тут воює,а не десь у них, тому ніякого особливого тиску на росію не буде
показати весь коментар
25.05.2025 13:06 Відповісти
Очередное Бла-бла-бла не о чём.Постоянно кто то нам должен и виноват,только не Зе.
показати весь коментар
25.05.2025 13:10 Відповісти
Саме так і вважають приблизно 74% мудрого українського народу
показати весь коментар
25.05.2025 15:37 Відповісти
то не народ, то нАрід...
показати весь коментар
25.05.2025 16:05 Відповісти
Люди ведуться на те що їм вкручують у вуха. В 22-му вірили. що у росіян ракет лишилось на два тижні
показати весь коментар
25.05.2025 21:58 Відповісти
А правду так ніхто і ненаписав..😅😅😆.., незламні🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.05.2025 13:18 Відповісти
русня затягує ,а ти🤡 су* о ? Чого війну затягнув в Україну ?! коли тобі казали окопи рити ,а ти по шашликах бігав ,андоній зелений ,пішов нах...й ...у відставку ,паск* до обнюхана !!!
показати весь коментар
25.05.2025 13:19 Відповісти
Як там в німеччіні вже вдосталь окопів нарила ???
Приготувалась до кругової оборони Франкфуртської сосисочної ???
показати весь коментар
25.05.2025 14:03 Відповісти
чого сікаєшшя ? моя оборона була ще до 14 р. та до 19 р...а сьогодні такі як ти та 🤡 ,топите Україну в крові ...йдіть вже нах...з цією шоблою з України ...та хоч люди почнуть вертатися ,до дому в Україну ...
показати весь коментар
25.05.2025 14:11 Відповісти
ТАКІ ЯК Я В ЗСУ І МИ БОРОНИМО УКРАЇНУ.
НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ І ТАКИХ ЯК ТИ КОТРІ ВОЮЄТЕ З УКРАЇНЦЯМИ.

ПОКИ ШО З ЗАКОРДОННОГО ДІВАНА.
АЛЕ ЦЕ ПОКИ ШО.
показати весь коментар
25.05.2025 14:39 Відповісти
та йди аже ...мені скоро 70 років ,це я мусила виїхати хер зна куди , за вашого вибору у 19р...не лякай, я з родини репресованих ...де ви беретесь на сайтах такі ,добре платять вам ?...
показати весь коментар
25.05.2025 16:18 Відповісти
Та не звертайте увагу на цього леО, він і мені схоже настрочив трохи вище. В нього якийсь комплекс, напевно, до українців за кордоном.
показати весь коментар
25.05.2025 17:20 Відповісти
Там у Німеччині три мільйони кацапів, "ковбасних мігрантів" з СРСР і Росії, цілком можливо ви дискутує з одним з них, у тих теж найголовніший ворог Зеленський, який Путіна надув.
показати весь коментар
25.05.2025 15:13 Відповісти
Цілком можливо.
показати весь коментар
25.05.2025 15:59 Відповісти
Ого, боти можуть балакати між собою!
показати весь коментар
25.05.2025 17:14 Відповісти
На нари мудака тупорилого!
показати весь коментар
25.05.2025 13:20 Відповісти
Адекватний комент. А то "Вова йди, Вова йди". Піде, коли Україну доб'є зі своїм кумиром путіним, та й буде насолоджуваться зі своїми ********** життям у теплих краях. І нічого за це? "Вова, йди"?
показати весь коментар
25.05.2025 15:24 Відповісти
Оце тобі й шашлички на травневі і ракета "Паляниця"
показати весь коментар
25.05.2025 13:25 Відповісти
Воно сорому не має.У всіх ціх фотках зі смертями та руїнами є його пряма вина! Як можна на цьому хайпувати? Аморальний иудей.В країні взагалі нема людини-посадовця,яка б ца це була відповідальна.На ранок зеленкувато потужно неголені начальники ОДА бадьоро докладають,що зруйновано та скільки вбито і цім пишаються! Є з чого поржати...
показати весь коментар
25.05.2025 13:42 Відповісти
Недієздатний піздабол - як тебе, сволоту, земля носить? Не здатен захистити країну від кацапів - забирайся геть! Нікчема, імпотент, куколд і повний самодур! Якщо Україна після нього залишиться (а ще не факт), в Історії треба назавжди записати його на рівні Калігули і Іуди, щоб Зеленським прийдешні покоління лаялися.
показати весь коментар
25.05.2025 13:46 Відповісти
кремлёвский лилипут президент мира.
кремлёвский лилипут белый и пушистый он ни в чём неувинават.
кремлёвские прийдут порядок наведут.
Зеленскую хунту геть.
Во всём виноват Зеленский.

ГАРНО ТИ ПОВТОРЮЄШЬ москальську пропаганду.
НАПЕВНО І САМА кацапка.
показати весь коментар
25.05.2025 14:01 Відповісти
Накуй губись бот вазеліновой жидомойщі
показати весь коментар
25.05.2025 14:23 Відповісти
Я тебе чекаю в ЗСУ.
61 ОМБр.
ЧІ ТИ НЄРАЖДЬОН ДЛЯ ВАЙНИ ???
показати весь коментар
25.05.2025 14:41 Відповісти
Вазєліновий, з якого часу ботоферму подоляка перейменували в 61 бригаду?
показати весь коментар
25.05.2025 18:14 Відповісти
Тцкуни і мусорня ніраждьониши
І зеко-*****
Мамку свою почекай льоня у себе на спині
показати весь коментар
26.05.2025 11:48 Відповісти
Війна не закінчиться, поки зеленський при владі. Швидше закінчаться українці.
показати весь коментар
25.05.2025 14:38 Відповісти
геноцидник украинцев, как ему нравится когда нас бомбят
показати весь коментар
25.05.2025 14:42 Відповісти
ІМПІЧМЕНТ гундосому імпотенту! Геть від влади, нікчемо недієздатна!
показати весь коментар
25.05.2025 14:58 Відповісти
лавров РАЗЛОГИНСЯ.
показати весь коментар
25.05.2025 15:57 Відповісти
Подоляк, за узким кораблем
показати весь коментар
25.05.2025 18:15 Відповісти
Ну нарешті він може фоток напостити. Він так цього чекав.
показати весь коментар
25.05.2025 15:11 Відповісти
То одна банда. Там же головне бабло, а Україна лише прикриття.
показати весь коментар
25.05.2025 15:31 Відповісти
Так агресора, якій вдався до терору населення заохочує мовчання США і інших- це вірно, але що робить влада щоб США не мовчали?- Їде не підготовленими на переговори тим паче що помінялася адміністрація, що приводить до влаштування скандалу в США і як наслідок Україна втрачає підтримку- це по перше. По друге ні хто в Світі не буде допомагати країні влада якої не допомагає свої армії проводячі корупцію на озброєнні, окрім того йде на не виправдені втрати - "дебільними" наказами хенералів і верховних політиків тому що виграти в таких умовах війну не можливо тому це марна трата часу і коштів. По третє за 30 років так звана українська влада не звернулася до суду с приводу не надання адекватної допомоги озброєнням в рахунок знищення Україною третього ядерного потенціала в Світі, згідно Будапештського меморандуму,а раз ви самі цього не хочете робити то їх і не треба і всім наплювати що в нас гинуть люди як цинічно це не звучало. Тому все логічно влада прикриває свою бездіяльність,розказуюці, що нам не допомагають патрнери і тим заохочує агресора до террору українського населення.
показати весь коментар
25.05.2025 20:00 Відповісти
Нас скоро вже пошлють в світі всі, в кого ще терпець не увірвався, з нашими постійними вимогами, хотєлками і Зеленським
показати весь коментар
25.05.2025 22:04 Відповісти
А хто перший побачив мир в очах путіна?
показати весь коментар
25.05.2025 22:09 Відповісти
президент миру і його виборці
показати весь коментар
26.05.2025 09:28 Відповісти
Ясна панятна, знову обема насрав в підʼїзді зеленському
показати весь коментар
26.05.2025 00:01 Відповісти
Зеленський, єрмак, татаров, і весь 73% скотний двір, всі мусора, прокурори, судді, чиновники, чорти режиму, ЗДОХНІТЬ ВСІ!
показати весь коментар
26.05.2025 08:31 Відповісти
а ти що робишь щоб захистити, окрім свого гундосого мекання