4995 відвідувачів онлайн

Ворог після паузи знову застосував проти України ракету Х-22. Перехопити балістику сьогодні не вдалося, - Ігнат

Юрій Ігнат

Після тривалої паузи війська РФ знову застосували проти України ракету Х-22, носієм якої є дальній стратегічний бомбардувальник Ту-22М3. Її особливість - неточність в радіусі ураження - 600 метрів. 

Про це заявив начальник управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Зокрема, сьогодні була застосована ракета Х-22, яка раніше часто застосовувалася. Була якась пауза, і сьогодні ми бачимо, що літак Ту-23 запустив таку ракету, 950 кг - вибухова частина", - сказав Ігнат.

За його словами, особливість цієї ракети - це застосування по авіаносних групах. Інша небезпека Х-22 - це неточність. Допустима неточність в радіусі ураження становить 600 метрів.

"Отакою ракетою вони знову атакували Україну, що говорить про черговий терористичний намір Росії проти нашого народу", - зазначив речник.

Він додав, що під час відбиття сьогоднішньої атаки відзначилися зенітні групи у багатьох регіонах, а також винищувачі F-16 та Mirage.

"Ракетні бригади показали високу ефективність збиття крилатих ракет. На жаль, балістика сьогодні летіла по різних регіонах, і перехопити балістику сьогодні не вдалося", - сказав Ігнат.

За його словами, рекордна кількість дронів, які сьогодні окупанти випустили по Україні, свідчить, що ворог нарощує виробництво ударних БПлА та безпілотників-імітаторів.

Масована атака на Україну у ніч на 25 травня 2025 року

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що росіяни запустили ракети по Україні зі стратегічних бомбардувальників. Зранку стало відомо про масовану атаку на Київщину, через яку є наслідки в 4 районах. За даними ДСНС, внаслідок нічної масованої атаки на Київщину 4 загиблих, 16 травмованих, серед них 3 дітей. Також під ворожим ударом перебував Київ. У столиці 11 постраждалих, є руйнування цивільної інфраструктури.

Окрім того, ворог завдав масованого удару по Хмельниччині: 4 людини загинули, 5 - поранені. Зруйновано будинки. Також рашисти вдарили дронами по Миколаєву: загинув чоловік, троє поранених у важкому стані, серед них - підліток.

Перебувала під ворожим ударом і Сумщина. Війська РФ масовано атакували Конотоп. У Сумах є влучання у промпідприємство.

Також Цензор.НЕТ інформував, що промислове підприємство пошкоджено внаслідок ракетної атаки РФ на Тернопіль. Харків вночі атакували дрони: серед поранених дитина, є пошкодження у місті. У Козачій Лопані через російський обстріл загинула жінка.

Окрім того, РФ атакувала Житомирщину. Там, на жаль, загинули 3 дитини, 12 осіб постраждали. Зруйновано будинки. Зафіксовано також нічний удар по Дніпропетровщині, як наслідок - пошкоджено підприємство у Павлограді, була пожежа у Дніпрі. Чернігівщину війська РФ атакували ракетами та дронами, там спалахнули пожежі.

За даними Повітряних сил, загалом знищено 45 із 69 ракет та 266 дронів.

Топ коментарі
+35
40 км діаметр Москви. Туди попаде даже сама крива балістика зроблена по кресленням фон Брауна зразка 1943. Але зелені дебіли на чолі з Верховним Дебілом навіть не намагаються.
показати весь коментар
25.05.2025 13:18 Відповісти
+31
Ну у рашистів немає Петріотів. Але по моцкві чомусь ракети не прилітають. Може діло не в Петріотах?
показати весь коментар
25.05.2025 13:18 Відповісти
+19
Зате як здорово Зеленський дулі крутив Байдену та усім послам ЄС !
показати весь коментар
25.05.2025 13:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яким хером цю балістику збивати - не поспішають до нас ні Петріоти ні ракети
показати весь коментар
25.05.2025 13:13 Відповісти
Ну у рашистів немає Петріотів. Але по моцкві чомусь ракети не прилітають. Може діло не в Петріотах?
показати весь коментар
25.05.2025 13:18 Відповісти
В них є дофіга С - 300 - С - 400 - чого наші літаки не можуть вільно гуляти в небі України? - бо їх зіб"ють нах
показати весь коментар
25.05.2025 13:30 Відповісти
Та візьми пердни по москві,
Я вже знаю чим ти мені відповіж)))
показати весь коментар
25.05.2025 14:04 Відповісти
Так, діло в твоїй голові, яка відірвана від реальності... Може ти чув, що нам дали Томагавки, чи ми почали випускати балістику чи крилаті ракети? Чи тобі аби язиком поляпати?
показати весь коментар
25.05.2025 15:31 Відповісти
"Нам дали Томагавки "? А що, США їх робили для нас? Ми що, є штатом США чи членом НАТО? Ні, Володя Боневтік Брехливий навіть не поїхав на саміт НАТО, коли його там чекали. А ще, з 2014 і до 2019 року "бариги", яких нарід обплював і витер об них ноги створили декільна ракет "Нептун", "Грім 2-Сапсан", "Вільху", "Стугну" та інші, то чому такимй правильний простой пареньок за 6 років не створив жодної нашої ракети і знищив навіть ті, що створили до нього?
показати весь коментар
25.05.2025 16:05 Відповісти
Зате як здорово Зеленський дулі крутив Байдену та усім послам ЄС !
показати весь коментар
25.05.2025 13:23 Відповісти
Він, як людина що добре знає хуцпу завжди хамить порядним людям, знаючи, що останні мають відповілальність за сеье, свою країну, долю України.
А як тільки проти хамла Де, з'являється хамло Тру, якому побарабану на всіх, хуцпіст веде себе як положено.
показати весь коментар
25.05.2025 17:51 Відповісти
В мене підозри, т.я. про Дарницький район доси ніхто нічого не казав, про збиття..а я на данний час на ліве вухо не чую..то оту одороблу десь поряд збили. Бо хрінь безпілотную збивають зенітками на півплівка..
показати весь коментар
25.05.2025 13:40 Відповісти
Інша небезпека Х-22 - це неточність. А ви що хочете щоб рашисти точніше по нам били?
показати весь коментар
25.05.2025 13:16 Відповісти
Найгірше - це те, що кацапи знаютьЮ куди бити. А повідомляють про це їм зрадники звідси. Чому, коли їх хапають на гарячому, їх не нищать "при спробі ставлення опору"?
показати весь коментар
25.05.2025 13:33 Відповісти
Тому що потім підуть на обмін по програмі "Хачу к сваїм". Дуже лояльна в нас влада до зрадників.
показати весь коментар
25.05.2025 13:47 Відповісти
кому ви пишете? цей алекс суров - зелебот, він і є одним з тих зрадників
показати весь коментар
25.05.2025 13:49 Відповісти
Які зрадники? Досить вже верзти маячню. Всі стратегічні та військові об"єкти є на картах ще з моменту їх будівництва 40 - 60 років тому.
показати весь коментар
25.05.2025 14:21 Відповісти
Та коли ж Ви українську вивчите!! Очі випадають!

1. Та не прилетить в охфіс.
2. Зайдіть на будь який сайт з продажів нерухомості - в урядовий квартал не прилетить ніколи)))
показати весь коментар
25.05.2025 13:52 Відповісти
Неточність, це коли ракету запускають по енергооб'єкту, а вона влучає у багатоповерхівку як у Дніпрі.
показати весь коментар
25.05.2025 13:49 Відповісти
Ну он имел в виду что орки могли стрелять по военным или промышленным объектам - но попасть в жилой дом. Понятно дело что прилет ракеты в любой объект это очень плохо, но в случае военного или промышленного объекта пострадает оборудование, а люди должны по идее находиться в укрытиях. А в жилом доме в этом время спят десятки людей. У этой дуры боеголовка весит тонну. В 24 году эта херня упала на пустыре в километре от моего дома. Дом шатался так что с елки игрушки падали. Из всех видов чем обстреливали мой город при мне - это было самое страшное.
показати весь коментар
25.05.2025 13:52 Відповісти
Якщо балістика летіла по різним регіонам, то петріотами її точно намагалися збити. І якщо не збили, то це означає одне: ефективність цієї системи ППО стрімко падає. Ще трішки і вона перетвориться на купу металобрухту. А причина проста - кацапи модернізують свою балістику, а ми свої петріоти - ні. Та ми їх і не можемо модернізувати, бо цим мають займатися американці. А ті зараз точно цього для нас робити не будуть.
показати весь коментар
25.05.2025 13:18 Відповісти
Причина швидше в організації ППО, а не в недоліках систем. Як тільки Залужного змінив Сирок зі своїми іноваціями і кадровими перестановками, ефективність впала миттєво і статистику ефективності не важко порівняти по датах.
показати весь коментар
25.05.2025 13:31 Відповісти
Це суто технологічна проблема. Можна як завгодно тасувати, переукомплектовувати, видавати директиви, реорганізовувати. Але якщо ракета не збиває, то це все до одного місця...
показати весь коментар
25.05.2025 13:37 Відповісти
Та ти шо? Я тут нещодавно з ППОшниками спілкувася, з зенітчиками - в них ні прожектора, ні снарядів. Хлопці реально кожного разу постають перед вибором стріляти, коли велика імовірність промазати чи притримати ********** для більш певної цілі - тупо не дають запасу ***********, щоб скоригувати вогонь і виправити прицілювання. Це технологічна проблема?
показати весь коментар
25.05.2025 14:14 Відповісти
Це проблема відсутності снарядів. І де їх візьме Сирок? Так, Залужний ще якось керував, поки було постачання більш-менш. Коли ж постачання значно скоротилось, він зрозумів, що справи кепські, настає жопа, і швиденько втік за кордон.
показати весь коментар
25.05.2025 14:26 Відповісти
Ага. Залужний розстріляв всі снаряди і спетляв. 57мм-трових в світі як гівна, тому й витягнули з небуття зенітки С-60. І в прожекторах проблема - дефіцит сташенний, і в набоях для кулеметів. Не знаю, як під Києвом, але в нас для мобільних груп все в дефіциті, навіть у мобільності - старезний Краз звичайно має відношення до мобільності, але ...
показати весь коментар
25.05.2025 15:45 Відповісти
А хто заважав ще до Сирского замінити старезний КрАЗ на щось новіше? І чому посол в одній з найпотужніших європейських країн не може попрацювати над тим, щоб Україні надали снаряди, яких там "як гівна"?
показати весь коментар
25.05.2025 15:59 Відповісти
Ти точно не переплутав кому такі питання задавати? Нещодавно на відео втрапив - біля Львову на штрафмайданчику гниє сотня повнопривідних пікапів на євробляхах, затриманих митницею і поліцією. Очевидно більшість ввезені для ЗСУ, але десь-щось прої...ли люди при оформленні документів для ввозу без розмитнення. Чому вони там гниють і влада не приймає рішення запросити туди військових - нехай вибирають і забирають? Ніхто з волонтерів і слова проти не скаже, аплодуватимуть. Бо маємо у владі Стецьків, як у Квітки-Основ 'яненко - жеруть і серуть. Вибач за каламбур.
показати весь коментар
25.05.2025 23:49 Відповісти
"але десь-щось прої...ли люди при оформленні документів для ввозу без розмитнення"

То хто в цьому винен? Треба уважніше відноситись до оформлення документів. І взагалі не факт, що ті пікапи завезені для ЗСУ. Ну, і, врешті-решт, це що, були останні пікапи на світі? Без цих пікапів той старезний Камаз замінити було більше нічим?
показати весь коментар
26.05.2025 00:19 Відповісти
Пане Стицько #601129, кому Ви вішаєте локшину на вуха про Залужного? Він що вправі вибирати куди краще йти? Ні, йолго зняв Богневтік Потужно-Брехливий, взяв і просто так зняв разом із 16-ю генералами Генштабу. А потім запропонував йому посаду посла у Великій Британіїі не просто так, а це попросили політики із Великої Британії, бо побачили, до чого веде Боневтік.
Я дико перепрошую, а чому кацапські ракети вдарили по місцю знаходження Залужного відразу після телефонного дзвінка одного із "ефективних менеджерів" Зеленського?
А чому кацапські ракети вдарили по спальній кімнаті Героя України Вадатурського в Миколаєві, коли він тільки повернувся із Турції, де вирішив пимтання експорту зерна з України під прапорами Турції? А як так сталося, що загинули два помічника Залужного...?
показати весь коментар
25.05.2025 16:16 Відповісти
Reposting
показати весь коментар
25.05.2025 17:00 Відповісти
Ти справді до цих пір так і не прозрів?
показати весь коментар
25.05.2025 17:32 Відповісти
Не "тикай". Це, по-перше. По-друге, Ви розмовляли, скоріше за все, з тими, хто збиває шахеди та інші не дуже складні цілі. Ну бо ті, хто керують насамсами, кроталями, хоуками, сампті та петріотами, просто так спілкуватися невідомо з ким не будуть. За ними СБУ доглядає як слід (і правильно). Є проблеми з забезпеченням МВГ (мобільних вогневих груп)? Є. Але вони балістику не збивають. А я у своєму коментарі говорив саме про неї. Якщо у тебе є ракети (не дуже багато, але є), але вони не збивають балістику, то від того, що тобі їх дадуть більше, вони балістику збивати не почнуть.
показати весь коментар
25.05.2025 15:52 Відповісти
Бо людей з ППО почали в піхоту переводити, що б затикати генеральськкі прой*би на фронтах.
показати весь коментар
25.05.2025 13:48 Відповісти
і це теж. Дірок не заткнули, а професіоналів знищили - саботаж і диверсія.
показати весь коментар
25.05.2025 14:17 Відповісти
40 км діаметр Москви. Туди попаде даже сама крива балістика зроблена по кресленням фон Брауна зразка 1943. Але зелені дебіли на чолі з Верховним Дебілом навіть не намагаються.
показати весь коментар
25.05.2025 13:18 Відповісти
Зелена шобла працює не на Україну, а на лайки. ***.ь, хусити майже без промисловості клепають балістику якою обстрілюють Ізраіль, а ці потвори навіть не можуть (більше схоже не хочуть) довети до кінця вже напрацьовані проекти, зокрема ОТРК Грім. Правда, це ж не Вкелике крадівництво чи яйця по 17, вкрасти багато не вийде.
показати весь коментар
25.05.2025 13:44 Відповісти
Трохи не так. Зелена шобла працює не на Україну, а проти України. Чи хтось вірить, що антимайданне шобло на чолі з членограєм, який усе своє життя лизав дупи кацапам і висміював Україну, став ультра-патріотом?
показати весь коментар
25.05.2025 13:50 Відповісти
Про расстояние ты забыл
показати весь коментар
25.05.2025 15:44 Відповісти
Respot
показати весь коментар
25.05.2025 17:03 Відповісти
Вони не дебіли і тому навіть не намагаються. Тому що вони оманські зрадники і не можуть проти московських хазяїв виступати. Тому і не б"ють по москві і кримському мосту, не руйнують кацапські аеродроми, залізниці тощо.
показати весь коментар
25.05.2025 14:28 Відповісти
За його словами, особливість цієї ракети - це застосування по авіаносних групах. Інша небезпека Х-22 - це неточність. Допустима неточність в радіусі ураження становить 600 метрів. Джерело: https://censor.net/ua/n3554215

Ця ракета розрахована для знищення кораблів довжиною понад (600+600) 1200 метрів.
показати весь коментар
25.05.2025 13:20 Відповісти
Багато хто вірить в цю брехню.
показати весь коментар
25.05.2025 13:34 Відповісти
Мало,хто книжки читає.
показати весь коментар
25.05.2025 13:39 Відповісти
При використанні ядерної боєголовки така точність припустима.
Не забувайте що ця ракета створювалася у 60-ті роки минулого сторіччя.
показати весь коментар
25.05.2025 13:35 Відповісти
Боевая часть массой 960 кг - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C#%D0%A4%D1%83%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D1%83%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%91%D0%A7 фугасно-кумулятивная проникающая, с 630 кг взрывчатого вещества https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%93%D0%90%D0%93-5&action=edit&redlink=1 ТГАГ-5 (смесь тротила, гексогена и алюминия), с контактным взрывателем, или моноблочная ядерная с https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9_%D1%8D%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82 тротиловым эквивалентом от 350 килотонн до 1 мегатонны

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5-22#%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F https://ru.wikipedia.org/wiki/Х-22#Конструкция
показати весь коментар
25.05.2025 13:42 Відповісти
Для знищення корабля зовсім інша система наведення.Якщо її використати по наземних цілях-результат непередбачуваний.
показати весь коментар
25.05.2025 13:36 Відповісти
Те саме,що с-300 по наземним цілям,кудись приблизно,хотя літак збиває
показати весь коментар
25.05.2025 13:42 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5-32 Х-32 - глубокая модернизация ракеты Х-22 по системе наведения и двигателю, облегчённая спецБЧ. Работы по ракете начались в середине 1980-х годов и несколько раз прерывались. Первые испытания были выполнены в 1998 году. Принята на вооружение в 2016 году.
показати весь коментар
25.05.2025 13:48 Відповісти
Якщо система наведення зроблема криво,так вона і літає!А ти приводиш приклад з кораблем.По кораблю можливо точність висока,а по суші-як получилось.
показати весь коментар
25.05.2025 13:51 Відповісти
Може корабель і був метою?
показати весь коментар
25.05.2025 14:31 Відповісти
Сухопутний ??
показати весь коментар
25.05.2025 14:32 Відповісти
Наприклад:
У Міноборони РФ заявили, що атакували в порту Одеси "контейнеровоз зі 100 контейнерами з військовим вантажем" Джерело: https://censor.net/ua/n3554136
показати весь коментар
25.05.2025 14:35 Відповісти
Так там стоїть система наведення, яка реагує на присутність металлу. ********** група це авіаносець і десяток кораблів супроводу, яка у відкритому морі створює дуже помітний магнітний слід, який нічим не перебивається.
показати весь коментар
25.05.2025 13:54 Відповісти
❗️Ого! путін попав під масовану атаку українських дронів, коли був на Курщині - росЗМІ пишуть, що російський диктатор ледь не самоліквідувався перебуваючи в вертольоті 20 травня, в момент масованого нальоту БпЛА.
показати весь коментар
25.05.2025 13:28 Відповісти
ага !
показати весь коментар
25.05.2025 13:29 Відповісти
І потужний відосік не допоміг?
показати весь коментар
25.05.2025 13:31 Відповісти
вибухнула в степу
показати весь коментар
25.05.2025 13:32 Відповісти
Добре що паузи у відосіках найвеличнішого немає.
показати весь коментар
25.05.2025 13:36 Відповісти
А їбгнат все продовжує "воювати" з експертами в ефірі, сьогодні знову казки про як40,та неможливість використання легкомоторних літачків у ночі, покажіть йому Світана,та побризкайте водою з церкви не маскальського паханату.
показати весь коментар
25.05.2025 13:55 Відповісти
Якраз в Красилові вклалися в заявлений радіус неточності. На Еспресо показували, як знесли декілька будинків приватного житлового сектору зе декілька сот метрів від муру заводу.
показати весь коментар
25.05.2025 14:36 Відповісти
Перехопити балістику сьогодні не вдалося


показати весь коментар
25.05.2025 15:00 Відповісти
Ти цим задоволений, сволота?
показати весь коментар
25.05.2025 16:52 Відповісти
Ви будете наказувати чи Детективи НАБУ ?

https://society.comments.ua/ua/news/developments/zmi-detektivi-nabu-nedov-ta-shmitko-ymovirno-prihovali-elitnu-neruhomist-ta-vivid-milyoniv-za-kordon-770838.html
показати весь коментар
25.05.2025 15:46 Відповісти
Андрій Лавриненко

40 км діаметр Москви. Туди попаде даже сама крива балістика зроблена по кресленням фон Брауна зразка 1943. Але зелені дебіли на чолі з Верховним Дебілом навіть не намагаються.

Филип Преображенский

Зелена шобла працює не на Україну, а на лайки. ***.ь, хусити майже без промисловості клепають балістику якою обстрілюють Ізраіль, а ці потвори навіть не можуть (більше схоже не хочуть) довети до кінця вже напрацьовані проекти, зокрема ОТРК Грім. Правда, це ж не Вкелике крадівництво чи яйця по 17, вкрасти багато не вийде.
показати весь коментар
25.05.2025 17:04 Відповісти
Поділля16

кому Ви вішаєте локшину на вуха про Залужного? Він що вправі вибирати куди краще йти? Ні, йолго зняв Богневтік Потужно-Брехливий,
взяв і просто так зняв разом із 16-ю генералами Генштабу.!!!!!

ZE-ERMAK ARE THE ONLY GOVERNMENT IN HISTORY THAT CANCELLS ALL THE TOP GENERALS
OF THE ARMY IN THE MIDDLE OF WAR !!! (Not Only Zaluzhny !!)

А потім запропонував йому посаду посла у Великій Британіїі не просто так, а це попросили політики із Великої Британії, бо побачили, до чого веде Боневтік.
Я дико перепрошую, а чому кацапські ракети вдарили по місцю знаходження Залужного відразу після телефонного дзвінка одного із "ефективних менеджерів" Зеленського?
А чому кацапські ракети вдарили по спальній кімнаті Героя України Вадатурського в Миколаєві, коли він тільки повернувся із Турції, де вирішив пимтання експорту зерна з України під прапорами Турції? А як так сталося, що загинули два помічника Залужного...?
показати весь коментар
25.05.2025 17:07 Відповісти