6033 посетителя онлайн

В США предупреждают о новом массированном ударе РФ по Украине в ближайшее время, - Reuters

ракеты и шахеды

Соединенные Штаты считают, что угроза российского диктатора Владимира Путина ответить Украине за атаку беспилотниками на авиабазы в минувшие выходные еще не реализована и, вероятно, следует ожидать "значительного многостороннего удара".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили Reuters официальные лица США.

Когда именно состоится удар России, пока не понятно, впрочем один источник заявил, что он ожидается в течение нескольких дней. Второй американский чиновник заявил, что ответ, вероятно, будет включать различные виды воздушных возможностей, в частности ракеты и беспилотники.

"Западный дипломатический источник заявил, что хотя ответ России, возможно, уже начался, он, вероятно, усилится ударами по символическим украинским целям, таким как правительственные здания, чтобы послать четкий сигнал Киеву", - говорится в сообщении.

Другой высокопоставленный западный дипломат тоже предвидит очередное разрушительное нападение Москвы.

"Оно будет огромным, жестоким и безжалостным", - сказал дипломат. "Но украинцы - храбрые люди".

По мнению эксперта по вопросам России в Фонде Карнеги за международный мир Майкла Кофмана, Россия может ударить баллистическими ракетами средней дальности по центральному офису СБУ в Киеве или региональным управлениям разведки. Также под удар могут попасть объекты оборонной промышленности Украины.

Массированная атака на Украину в ночь на 6 июня 2025 года

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что в ночь на 6 июня рашисты атаковали территорию Украины ударными беспилотниками, баллистическими ракетами, "Калибрами" и ракетами со стратегических бомбардировщиков. В частности, враг атаковал Киев беспилотниками и ракетами, есть жертвы, 20 пострадавших. В нескольких районах были пожары. По данным МВД, трое спасателей погибли во время ликвидации обстрелов в Киеве. В Киевской области обстрелом повреждены пути, ряд поездов изменили маршрут. Также РФ ударила ракетами и "шахедами" по жилому массиву Чернигова. Там известно о 4 раненых.

Также сообщалось, что в Тернополе продолжается ликвидация последствий вражеской комбинированной атаки крылатыми ракетами "Калибр" и БпЛА типа "шахед". По предварительной информации, повреждена промышленная инфраструктура местных предприятий. Воздух в Тернополе был загрязнен в результате ночного обстрела, граждан просили в первой половине дня оставаться дома. Луцк также находился под вражеским ударом, рашисты применили 15 БпЛА и 6 ракет. Количество пострадавших в городе возросло до 15. Впоследствии стало известно, что под обстрел попал отель, где разместилась украинская сборная по легкой атлетике. Также сообщалось, что в Луцке на месте российского обстрела из-под завалов деблокировали тело погибшего мужчины.

Есть попадания на Львовщине, там враг атаковал промышленный объект в Дрогобычском районе Львовской области, без жертв и пострадавших. Кроме того, в ночь на 6 июня российские захватчики атаковали Полтавщину "шахедами". В Кременчугском районе фиксируют последствия атаки.

Топ комментарии
+78
Навіщо нас попереджати, ми і так знаємо, що кацап буде бити стільки, скільки буде чим і скільки йому дозволить Захід. Головне, що США піддалися на брехню кацапа і кожен день будуть погодуватися, що то, що то ніби помста за літаки. А за які літаки? За ті, які ракетами стирають з лиця землі цілі багатоповерхівки з людьми?
показать весь комментарий
08.06.2025 08:30 Ответить
+38
А допомогти зброєю - замісь гундіти
показать весь комментарий
08.06.2025 08:31 Ответить
+24
Путін сказав сказати.
показать весь комментарий
08.06.2025 08:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Тварі знають все і сидять дивляться на це все нічого не роблячи
показать весь комментарий
08.06.2025 09:18 Ответить
ТЮ!
показать весь комментарий
08.06.2025 09:27 Ответить
США вже так обісрались що через пару років оголосять себе суб'єктом РФ щоб ядерної війни не було
показать весь комментарий
08.06.2025 09:28 Ответить
Попереджуватели! А чего им не ударять? Они клепают свои говнолеты сотнями, не смотря на ваши потужные санкции!
показать весь комментарий
08.06.2025 09:28 Ответить
Бред сивой кобылы.
показать весь комментарий
08.06.2025 09:30 Ответить
Найважливіша ціль - Придністров'є. Але спочатку таки Боневтік
показать весь комментарий
08.06.2025 09:39 Ответить
А шо баб Юлька каже
показать весь комментарий
08.06.2025 22:35 Ответить
Якщо хтось вважає, що Трамп і його БД ще не допомогає росії, то ви глибоко помиляєтесь. І оця психологічна атака від адміністрації трампа є частиною цієї допомоги, аби посіяти паніку, страх, відчуття безвихідності і самотності в цій війні. Трамп найогодніша істота в світі, бо вже абсолютна копія Іуди, який прислуговує сатані і теж за гроші. Шмат мотузки Господь вже кладе на всі його стежки, не обійти, як і всім його прислужникам, і смаковницю висадив аби її гілки втримали його тіло яке бавно немає душі. Амінь
США дійсно стало знов великими зрадниками -суіцидальниками.
показать весь комментарий
08.06.2025 09:40 Ответить
Щодо Європи. Ці вжі не співчувають, не мають стурбованості, не мають занепокоєності і теж окуклились у власній павутині. Це не спасе якщо вони будуть вважати що це не їх війна
показать весь комментарий
08.06.2025 09:43 Ответить
а тем временем, рашисты радуются что отец Илона Маска прилетел в москву.
показать весь комментарий
08.06.2025 09:50 Ответить
Лайно до лайна тягне. Трампонутий цьому не зрадіє
показать весь комментарий
08.06.2025 09:57 Ответить
Если это еще и не вербовка, то я почему то уверен что кремлевские гэбисты этим обязательно воспользуются (что бы влиять на Маска младшего): если не завербуют то "найдут наркотики " или похитят и т.д. Очень глупый поступок папаши самого богатого человека в мире.
показать весь комментарий
08.06.2025 10:04 Ответить
Невже ти думаєш що вони не думали про це. Масканутий зі своїми фсбшними кураторами домовився, вони можуть його тільки завербувати, але не похищати. Хоча може масканутому батько дуже надоїв
показать весь комментарий
08.06.2025 10:23 Ответить
Це добровільна співпраця, бо прилетів він не на туристичну розвпгу, а на з'їзд відбірного російського фашизму організованого дугіним, справжнім соціопатом який проповідує тотальне знищення всіх на розсуд росії, яка єдина має право вирішувати долі інших. Крім того прямо в аеропорту батько маска щаявив про нестриму і палку любов до росії, путіна, дугіна і їх політики, і запевнив, що ця любов озопила всю його сім'ю включаючі ілона.
Здається папаша прилетів мирити двох агентів фсб їх босом путіним, за чи мале бабло трампу особисто, бо додав, що в цій «битві» переміг трамп.
показать весь комментарий
08.06.2025 10:48 Ответить
А маск младший разве не сдох от передоза , шо тато так радiють
показать весь комментарий
08.06.2025 21:17 Ответить
Я розумію якщо знаєте, що ху...ло готується до нових убивств, то після попередження нас повинні були допомогти з засобами захисту. А інакше це якийсь дебілні промови, нам і так зрозуміло що була велика держава Америка, стала штатом ху....лостану
показать весь комментарий
08.06.2025 09:54 Ответить
****** американские, предупреждают они . А оружием защитить не хотите
показать весь комментарий
08.06.2025 10:08 Ответить
ТАКО, де наші ракети за знищення ядерної тріади рашки ?

ЗСУ захищає США!
Ганьба Америці!

.
показать весь комментарий
08.06.2025 15:39 Ответить
Так зараз держдеп каже, що стратегічний противник для них КНР а рф то союзник в цьому..
показать весь комментарий
08.06.2025 18:40 Ответить
Спостерігачі, блть!..
показать весь комментарий
08.06.2025 10:11 Ответить
Американці вирішили підлити масла у вогонь.
показать весь комментарий
08.06.2025 10:15 Ответить
Гарну відмазку придумав тампон з америкосами обстріли це помста за те що захищаетесь і так з початку війни
показать весь комментарий
08.06.2025 14:00 Ответить
Хахаха! А якщо б не було "Павутини", то що, не стриляв би пу?
Саме завдяки знищенню частини його авіапарку він точно втратил здатність на більш часті і більш масовані бомбардировки.
Якщо б пу мав шанс уразити урядовий квартал, центри прийняття рішень, то він би це зробив ще у 2022 р. А так, що так? Буде робити те що вже 4й рік робить, нічого нового.
Нове лише те, що обіцяни ще за байдена 20 тис.снарядів проти дронів за рішенням тр вирушили на Схід.
Така вона амер.допомога в скрутний час
Слова "миротворця" тр про те, що він зоче припинити вбивства і при тому, що пу отримав "право" на відплату не просто цинічні і абсурдні, але і злочинні.
Слава Україні!
Героям слава!
показать весь комментарий
08.06.2025 18:28 Ответить
Тепер, у є'баньків, всі обстріли будуть мстьою за стратеги? А так вони не стріляли б?
показать весь комментарий
08.06.2025 10:29 Ответить
показать весь комментарий
08.06.2025 10:29 Ответить
або ТАКО - курча яке біжить та сереться

.
показать весь комментарий
08.06.2025 15:41 Ответить
А тампон с венсом запаслись попкорном.
смотрят , что может дАрагой владимир.
показать весь комментарий
08.06.2025 10:41 Ответить
а агент Краснов тем временем пытается ослабить "убийственные санкции" против паРаши, которые даже если сенат их и продавит, оказались минимальными. отака ху...ня, малята
показать весь комментарий
08.06.2025 10:44 Ответить
Ну так вже 4-й рік підряд. Тим більш, що фактично рудий дегенерат Трампон ніяк не проти цього - навпаки пропонує помягчити санкції проти рашистів. Він вже цілком заслужив "почесне звання" - Ху'ло-2.
показать весь комментарий
08.06.2025 10:46 Ответить
Анонімні американці попереджають українців через жовтий британський таблоїд, особливо вражає "обізнаність" неназваних чиновників про тещо удар буде дронами та ракетами. Слідкуйте за оголошеннями про можливі удари на сайті американського посольства в Україні і не ведіться на хайпові заголовки від жовтої преси.
показать весь комментарий
08.06.2025 10:53 Ответить
Навіщо був "Будепештський меморандум"?
А ми думали, що це гарантії безпеки, які Росія, Великобританія та США давали Україні в обмін на передачу ядерної зброї - не загрожувати силою або її застосуванням територіальної цілісності чи політичної незалежності України, а також утримуватися від економічного примусу, який міг би порушити права України.

Ніколи не довіряйте раше і США, продадуть не думаючи!
показать весь комментарий
08.06.2025 11:01 Ответить
А кому можна довіряти?
показать весь комментарий
08.06.2025 12:44 Ответить
В наше время никому нельзя верить, даже себе. Мне можно (с) 😄
показать весь комментарий
08.06.2025 12:50 Ответить
Якби ви цей меморандум прочитали, а там 1 сторінка тексту, то ви б так не думали.
показать весь комментарий
08.06.2025 13:57 Ответить
Шановні західні експерти -аналітики,навчить бачити різницю між "ударамі возмєздія"і щоденним терором,який здійснює рашка,бо яхз просто
показать весь комментарий
08.06.2025 11:11 Ответить
США не просто попереджають, вони прямо провокують на удари, а Трамп для цього и дзвонив Путіну, що піддзюжити його на удари.
показать весь комментарий
08.06.2025 11:33 Ответить
Ватоголова потвора трамп, обісцяний путлєром, продовжує публікувати коментарі про свою повну залежність від рашистів!
показать весь комментарий
08.06.2025 11:34 Ответить
Ясно. Теперь это "удары возмездия". Так обычно оправдывают Израиль.
показать весь комментарий
08.06.2025 11:39 Ответить
Ще заведіть платівку про алею ангелів у Газі та розіп"ятих хумусів у самих платочках прямо в тунелях)
показать весь комментарий
08.06.2025 12:30 Ответить
Це покусаний лівими, він зомбі. Його не переконаєш
показать весь комментарий
08.06.2025 13:59 Ответить
Оця частина фрази - посилиться ударами по символічних українських цілях, таких як урядові будівлі, щоб надіслати чіткий сигнал Києву", Джерело: https://censor.net/ua/n3556726...викликає таке відчуття немов США невдоволені слабкою відповіддю кацапів , і провокують їх на більшу атвєтку . !! Немов натякають кацапам - сигнал якийсь не чіткий ,чого ви так слабо , ви ж ядерна держава , Київ нічого не зрозумів , то ж треба повторіть ..
показать весь комментарий
08.06.2025 11:39 Ответить
так гандонні благословив на *******, але той чомусь розвалився. гандонні недевольний і дає ше 2 тижні на наступний *******.
показать весь комментарий
08.06.2025 11:48 Ответить
Про"символические цели" - мне кажется Шмаркля всегда оказывается за рубежом ( синхронизировано что ли???)) когда в Киеве большие прилеты или слухи от Нато, что мол чичас пердонут Ударом возмездия.
показать весь комментарий
08.06.2025 11:59 Ответить
А сигнал про що?
показать весь комментарий
08.06.2025 19:45 Ответить
зеленский, ты в состоянии так же хотя бы ротом ответить? или опять сопли надувать будешь в видосиках?
показать весь комментарий
08.06.2025 11:50 Ответить
всегда!!
показать весь комментарий
08.06.2025 11:57 Ответить
БабаВанга против бабы Буданги?))
показать весь комментарий
08.06.2025 11:55 Ответить
Як назвати цих ******** американських кровожерливих довбойобів?
показать весь комментарий
08.06.2025 11:57 Ответить
...так назвали вже, три останні слова саме воно
показать весь комментарий
08.06.2025 12:20 Ответить
Стурбованність?
показать весь комментарий
08.06.2025 12:35 Ответить
1 «...так і балістичні ракети, які вражали цілі на значні відстані»

2. Замість «мєтодічкі» в мене Диплом вишу.
Сойдьот кугУте?
показать весь комментарий
08.06.2025 12:57 Ответить
Теж нам, налякали їжака голою дупою!
Українцям не звикати до таких "залякувань", пережели більше, переживемо й решту!
Русня все гатить, а Україна все міцнішає!
СЛАВА УКРАЇНІ!
показать весь комментарий
08.06.2025 12:59 Ответить
Героям слава👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️
показать весь комментарий
08.06.2025 13:13 Ответить
Переживають, тільки не всі.
показать весь комментарий
08.06.2025 13:21 Ответить
Після приходу до влади у Білому домі трампона, вірити таким попередженням, що самих себе свідомо обдурювати!
Воно ж від голови до п'ят про-кремлівське!
Як скаже путіно-пуй, так трампон й проспіває, й зробить, та ще й путіно-пую лизе дупу!
показать весь комментарий
08.06.2025 13:20 Ответить
Про помсту ************** Путлера: навіть трампонутий президент сша виголосив напівправильний пасаж про те, що українці спровокували відповідь Пуйла. Чому напів...? Тому що це відбулося 1991 року (24 серпня - 1 грудня). Сам Ліліпутін, починаючи з 3-го дня свого монархування, не менше тисячі раз просторікував про геополітичну трагедію від розвалу московської Імперії Зла, головним винуватцем якої були українці.
показать весь комментарий
08.06.2025 14:40 Ответить
Україна була не прлсто винуватцем, а головним ініціатором розпаду тюрми народів...
тільки кравчук і наступні прези самозаспокоїлись... роззброювались, пристали на буд.мемо-ран-дум... , вірили у ті "великі договори" з пуйлостаном, от і маємо, що маємо, на марші - під час кровавої війни країна поступово переходить на воєнні рельси...і тримає удар!
показать весь комментарий
08.06.2025 18:42 Ответить
Символічні удари по порожнім будівлям СБУ?

ідіоти !
дефевше спалити фанерний Рейхстаг
та потанцювати з бубнами Хорол в парку пАБєди

.
показать весь комментарий
08.06.2025 15:46 Ответить
хоровод
показать весь комментарий
08.06.2025 15:47 Ответить
Попереджувати мало, давайте зброю!!!
показать весь комментарий
08.06.2025 16:55 Ответить
американская история политического импотента , я за 24 години зможу попередити про ракети мого друга кремлівського ублюдка
показать весь комментарий
08.06.2025 18:00 Ответить
Президент США - поперджувач , президент України - прес-секретар.
показать весь комментарий
08.06.2025 19:15 Ответить
Страница 2 из 2