5788 відвідувачів онлайн

"Єрмак має подати у відставку", - "Слуга народу" Веніславський

Веніславський заявив,що Єрмак має подати у відставку

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Федір Веніславський заявив, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак повинен залишити посаду. 

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він висловився в ефірі програми "Свобода Live".

Також Веніславський зазначив, що серед парламентарів фракції "Слуга народу" активно обговорюється питання відставки Єрмака, проте остаточне рішення залишається за президентом Володимиром Зеленським.

"Я вважаю, що відставка пана Єрмака в цьому випадку могла б зменшити ажіотаж навколо уряду, бо багато рішень щодо його формування ухвалювалися після погодження кандидатур в Офісі президента. Проте остаточне рішення – за президентом, і дізнаємося його після його повернення", – сказав "Слуга народу" Веніславський.

Кандидат на заміну - Маркарова?

Тим часом у Верховній Раді говорять про те, що в четвер, 20 листопада, Зеленський звільнить голову ОП Андрія Єрмака. Про це повідомив у телеграм-каналі нардеп "Євросолідарності" Олексій Гончаренко.

За його інформацією, можливим кандидатом на заміну Андрія Єрмака є Оксана Маркарова - експосол України в США.

Міндічгейт

Топ коментарі
+39
Яка "відставка"?!
У нього й посади ніякої НЕМАЄ!!!
"Завхоз-комірник на пів ставки", а трудова книжка взагалі лежить десь в ООО "Рога та копита".
показати весь коментар
18.11.2025 21:28 Відповісти
+30
Слуги наріду таки тупі шо нема слов. У відставку подають ПОСАДОВІ особи на кшталт міністрів, а ЗАВГОСП просто ЗВІЛЬНЯЕТСЯ.
показати весь коментар
18.11.2025 21:31 Відповісти
+28
Шо сі стало? - Веня на таку "глибу" попер - ми накануні грандіозного шухеру
показати весь коментар
18.11.2025 21:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо сі стало? - Веня на таку "глибу" попер - ми накануні грандіозного шухеру
показати весь коментар
18.11.2025 21:26 Відповісти
А нікому не задаться , що маршрут Умєрова Турция (Ердоган) де він був крутим менеджером при відносинах стільникового бізнесу Ахмєтов з Туріцєю ще з 2002 - він заробляв Ахмєтову на антимайдан 2004... та плюс норм відносини Ердоган-Трамп . Коротше, як на мене це Єрмаківський Віткофф, в сенсі відносин Україна - США й не про само Умєрова мова, а саме про умови головних гарантій для Баківских двох щурів...
показати весь коментар
18.11.2025 21:32 Відповісти
типу поки парочка бункерних в Іспанії - вони чекають на атветку привезену Умєровим ... Як бачимо НАБУ та ОПУ теж в якомусь очікувані - НЄ?
показати весь коментар
18.11.2025 21:35 Відповісти
Схоже, що трампон зробив пропозицію- хто здасть більше поплічників, тому менший строк)
показати весь коментар
18.11.2025 21:42 Відповісти
Ні , думаю, хто придумає удобаварімий мир - для РИГОзЄвлади та для Трампа с хйлом
показати весь коментар
18.11.2025 21:47 Відповісти
"и я не удивлюсь, если мы завтра узнаем, что он тайно посещает....
синагогу и имеет израильский паспорт"

.
показати весь коментар
18.11.2025 23:11 Відповісти
нах ..весь кабінет міністрів з дєрмаком та зеленським !!!...
показати весь коментар
18.11.2025 21:26 Відповісти
і всіма мона-більшовиками зі Стефанчуком, Корнієнком і АрахАмією до купи

згорів сарай гори і хата
показати весь коментар
18.11.2025 22:36 Відповісти
Малюк зробить фото "Тоді і зараз" (коли за вухо тримав когось) прямо біля трапу?
показати весь коментар
18.11.2025 21:27 Відповісти
Яка "відставка"?!
У нього й посади ніякої НЕМАЄ!!!
"Завхоз-комірник на пів ставки", а трудова книжка взагалі лежить десь в ООО "Рога та копита".
показати весь коментар
18.11.2025 21:28 Відповісти
💯%
показати весь коментар
18.11.2025 21:45 Відповісти
Якщо трохи напружити пам'ять, то і статус ОП невизначений. "Скажений прінтер" не заморочувався дрібничками.
показати весь коментар
18.11.2025 21:47 Відповісти
Трудовая книжка у него уже лет 20 лежит в ФСБ параши.
показати весь коментар
18.11.2025 22:18 Відповісти
і наградна книжка там само

.
показати весь коментар
18.11.2025 23:12 Відповісти
Хтось вірить у цей фарс?
показати весь коментар
18.11.2025 21:28 Відповісти
Мохнатого ішака у відставку! Це безтолкове чмо - головне джерело усіх негараздів та проблем.
показати весь коментар
18.11.2025 21:28 Відповісти
Ну, станет Стефанчук. Легче тебе будет?
показати весь коментар
18.11.2025 21:40 Відповісти
Та мивины с Маркаровой не напасешься. Шо делается...
показати весь коментар
18.11.2025 21:29 Відповісти
Слуги наріду таки тупі шо нема слов. У відставку подають ПОСАДОВІ особи на кшталт міністрів, а ЗАВГОСП просто ЗВІЛЬНЯЕТСЯ.
показати весь коментар
18.11.2025 21:31 Відповісти
Там трохи інакше статуси звучать - фраєр, смотрящій, ну і пахан Бєня
показати весь коментар
18.11.2025 22:33 Відповісти
Буде новий єрмак.Треба розганяти оп і повертати субєкність вру.Але у нас і в вру повна задниця.І це все результат виборів 19р
показати весь коментар
18.11.2025 21:31 Відповісти
Ну, взагалі-то, якщо він винен, то цього недостатньо, він ще повинен відповісти по закону.
показати весь коментар
18.11.2025 21:32 Відповісти
Нехай йде разом з веніславським аро хамом третяковою гетьманцевим, обов'язково!
показати весь коментар
18.11.2025 22:57 Відповісти
Може Зеленському за цей Подвиг (звільнення Козиря,агента ФСБ) орден дати???
показати весь коментар
18.11.2025 21:33 Відповісти
Посмертно .
показати весь коментар
18.11.2025 21:43 Відповісти
Навряд чи Єрмак відправлять у відставку... Бо без нього Зеленський - пусте місце. Майже все контролюється, вирішується Єрмаком.

P.s. Хоча, ходять чутки, що на місце Єрмака можуть призначити Свіріденко... Але по суті, вона буде робити все що скаже Єрмак.
показати весь коментар
18.11.2025 21:33 Відповісти
Він подасть у відставку хіба що разом з Зеленським. Обіцяв же гарант, що удвох прийшли і разом підуть.
показати весь коментар
18.11.2025 21:33 Відповісти
Так і брежнєвим не усі і одразу: кинулися помирати, а тільки потім з вікон почали вистрибали, стрілятися, як і після втечі якунОвоща!!!!
Істрії казнокрадів на посадах в Урядовому кварталі завершуються одноманітно і не так яскраво, як для Інстаграма, Тік-току,…
показати весь коментар
18.11.2025 22:25 Відповісти
Дєрмак наказав вєні озвучити своє рішення, - не більше. Тепер буде керувати блазнем віддалено
показати весь коментар
18.11.2025 21:34 Відповісти
Після ковіду багато хто працює не з офісу
показати весь коментар
18.11.2025 21:35 Відповісти
А як на рахунок буцигарні років так на 25 за те все що цей "крот" натворив???
показати весь коментар
18.11.2025 21:34 Відповісти
Завдяки дЄрмаку Зеленський і став президентом. Бо без Єрмака президент в політиці був круглим нулем і без управлінського досвіду. Саме Андрушка застосував оригінальну політехнологію, коли вручив булаву відомій людині, а сам керував країною.
показати весь коментар
18.11.2025 21:37 Відповісти
...і сісти за грати.
показати весь коментар
18.11.2025 21:38 Відповісти
Вся ваша зелена *******, включно з Лідором, має бути імпічменута і засуджена за держзраду.
показати весь коментар
18.11.2025 21:38 Відповісти
Тут тілько одне питання - хто судити буде? 90% судей самих пересаджати треба!

Причому, так само, з конфіскаціями.
показати весь коментар
19.11.2025 04:12 Відповісти
Зелена мерзото ,алібабою вже не відкупитесь ,ідіть у відставку і під суд всі !
показати весь коментар
18.11.2025 21:42 Відповісти
Вся зешобла має подати у відставку особисто з тобою, Пеня
показати весь коментар
18.11.2025 21:42 Відповісти
Всі вони давно вже мають піти
показати весь коментар
18.11.2025 21:45 Відповісти
Разом з веніславським
показати весь коментар
19.11.2025 01:03 Відповісти
Так зєля вже відпрацьований матеріал ,з ним навіть кацапи не хочуть спілкуватись. А зєлін "європейський тур "- це агонія перед кінцем його мерзенного правління.
показати весь коментар
18.11.2025 21:46 Відповісти
Третьякова мала рацію, коли попереджала: ДІТИ КДБШНИКІВ та ГРУШНИКІВ - НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ.
показати весь коментар
18.11.2025 21:47 Відповісти
Та курва якраз казала зворотнє.
Своє москало-кошерне нквд-кгб оточення вона вважала вищою расою.
А дітей простих Українців вона вважає низькосортними.
показати весь коментар
18.11.2025 22:35 Відповісти
Саме так!
показати весь коментар
18.11.2025 23:19 Відповісти
'Козир,' 'Алі-Баба', а хто ж Шахерезада? З "тисячі і однієї ночі' в нас однім тисячі бабла, іншим -ніч війни. Може пора закінчувати цю дуже погану казку і вилазити з ОПешної печери?
показати весь коментар
18.11.2025 21:48 Відповісти
Та до одного місця та "відставка".
"Після оприлюднення так званих «плівок Міндіча», які містять дані про можливі зв'язки фігурантів корупційних схем із представниками силових структур, реакція Державного бюро розслідувань та Офісу Генерального прокурора виявилася практично нульовою."
https://nenka.info/gpu-ta-dbr-proignoruvaly-zmist-plivok-mindicha-zvyazky-figurantiv-i-mozhlyvyj-tysk-cherez-sylovykiv-zalyshylysya-bez-reakcziyi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=gpu-ta-dbr-proignoruvaly-zmist-plivok-mindicha-zvyazky-figurantiv-i-mozhlyvyj-tysk-cherez-sylovykiv-zalyshylysya-bez-reakcziyi
показати весь коментар
18.11.2025 21:50 Відповісти
Повний рендьож на посному маслі!
показати весь коментар
18.11.2025 21:55 Відповісти
Ви ВСІЄЮ партією маєте СИДІТИ ДОВІЧНо з позбавленням Усіх прав і конфіскацією!!
З чим прийшли у 2019 - з тим і СІДАЙТЕ.
Решта - інфокал!!!
показати весь коментар
18.11.2025 22:00 Відповісти
не бачу сенсу коментувати висери педіславського
показати весь коментар
18.11.2025 22:01 Відповісти
Суки ЗЕлені,як пакет в банці.Вегіславського теж геть,бо в далекому 2019 в конституційному суді Конституцію раком ставив.
показати весь коментар
18.11.2025 22:02 Відповісти
може: як павуки у банці?
показати весь коментар
18.11.2025 22:16 Відповісти
Недомірок теж!
показати весь коментар
18.11.2025 22:17 Відповісти
Як може подати у відставку радник на громадських засадах який офіційно не працевлаштований? Отже, щоб відправити "потужного менеджера" у відставку треба придумати якусь підставку))
показати весь коментар
18.11.2025 22:19 Відповісти
Віслюка це вже не врятує.....
показати весь коментар
18.11.2025 22:21 Відповісти
Агент ФСБ захватив владу маючи компромат на агента ФСБ нелоха
показати весь коментар
18.11.2025 22:25 Відповісти
Цікаво хто,якщо щось,внесе заставу за Єрмака?? Може Віткофф, звісно....чи ФСБ?? Вони своїх не бросають....тільки кидають
показати весь коментар
18.11.2025 22:27 Відповісти
Бєня приставить нову няньку до Найвеличнішого. Нічого не зміниться
показати весь коментар
18.11.2025 22:30 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 22:30 Відповісти
бунт на корабле?
показати весь коментар
18.11.2025 22:33 Відповісти
Подавайте у відставку всі !
І просіть Залужного зі своєю командою професійних людей негайно очолити і врятувати Україну!
показати весь коментар
18.11.2025 22:36 Відповісти
кто такое ермак? Зеленский должен подать в отставку!!!
показати весь коментар
18.11.2025 22:41 Відповісти
не чіпайте його, бо здасть пісюніста
показати весь коментар
18.11.2025 22:42 Відповісти
А хто це
показати весь коментар
18.11.2025 22:55 Відповісти
Какую отставку ?! Он нанятый захоз - риказ об увольнении да и всё. И вся "отставка"
показати весь коментар
18.11.2025 23:10 Відповісти
- Я доцент.
- Вiтаю!!!!

показати весь коментар
18.11.2025 23:19 Відповісти
Алі баба виходить з казки...
показати весь коментар
18.11.2025 23:31 Відповісти
Ветеран космічних військ може забрати Єрмак у свою команду. 2 деб...ла-це є сила. Хіба секретарі та секретарки подають у відставку? Ні,пишуть заяву про звільнення.
показати весь коментар
18.11.2025 23:42 Відповісти
ларьок вже чекає
показати весь коментар
18.11.2025 23:56 Відповісти
Зеленський ! Красти - це злочин , а розкрадати наші з вами державні гроші мільярдами гривень в час війни - це розстріл або довічне ув'язнення ! ! !

ХТО засвітився на плівках в операції «Мідас» (в народі скандал назвали «Міндічгейт») .

Як вам , народ, компанія цих злодіїв-корупціонерів ?

Примітка: «Програма "Схеми" вже з'ясувала, що багатомільйонну заставу за працівниць "бек-офісу" внесла новостворена фірма зі статутним капіталом у тисячу гривень. 13 листопада ТОВ "Вангар" сплатило 25 мільйонів гривень застави за Устименко і 12 мільйонів - за Зоріну. Компанія створена в травні 2025 року, за даними YouControl не має нерухомого майна чи автомобілів…Міндіч почав витягувати своїх. Походження грошей ми всі розуміємо». (Джерело: https://censor.net/ua/b3584963).

1. «Портрет» - перша особа держави , єврей президент Зеленський. В липні 2024р. він повідомив, що випробування ракет «Фламінго» пройшли успішно. А дозвіл на удар нашими ракетами «Фламінго» по території ворога він дав 13.11.2025р.(повідомлення Генштабу ЗСУ і інтерв'ю кореспондента з власником «Fire Point» 18.11.2025р.)- тобто ЛИШЕ ПІСЛЯ ТОГО ЯК 10.11.2025р. виник страшний корупційний скандал : НАБУ ОПРИЛЮДНИЛО ДЕЯКІ ЗАПИСИ ОПЕРАЦІЇ «Мідас». Висновок : Зеленський зумисне не давав дозволу на удари ракетами «Фламінго» до 13.11.2025р. ! ! !

2. «Алі-Баба» - голова ОП, ефективний менеджер, друг і довірена особа президента, який давав завдання правоохоронним органам переслідувати детективів НАБУ і прокурорів САП - єврей Андрій Єрмак .

3. «Карлсон» - бізнес-партнер президента , виконавець Схем з розкрадання - єврей Тимур Міндіч (втік в Ізраїль).

4. «Шугармен» - бізнесмен, фінансист банди , єврей Олександр Цукерман (втік в ізраїль).



5. «Че Гевара» - кум Зеленського, віце-президент, міністр національної єдності Чернишов, будує 4 маєтки для перших фігурантів «Міндічгейту».

6. «Професор» - 100% людина Зеленського (в чому він йому клянеться), міністр юстиції, ексміністр енергетики і любовник іншої міністерки Світлани Гринчук (яка втекла за кордон), єврей Герман Галущенко, 100% своя людина Зеленського.

7. «Рокет» - Ігор Миронюк, радник міністра Галущенка , вчився разом з нардепом-зрадником ФСБешником Андрієм Деркачем і був його помічником (нині зрадник України А.Деркач є сенатором в росії).

8. «Тенор» - адвокат, колишній прокурор ГПУ , заступник з спецбезпеки НАЕК «ЕнергоАтом» Дмитро Басов .

9. «Рьошик» - носив сумки з мільйонами доларів і жалівся що це дуже «важка» робота нести в сумці 1,6млн.$ Ігор Фурсенко, який заброньований від компанії «Fire Point» (власник компанії і гендиректор Денис Шкілерман має 97% акцій) - підрядник «УкрОборонПром» .

10. Дві працівниці «бек-офісу» у справі про розкрадання в енергетиці - Леся Устименко та Людмила Зоріна . За них внесена одна з перших застав , щоб під арештом не дали свідчень…

11. «Шміль» - людина на яку зареєстровані всі бутіки дружини Міндіча , такий собі Ігор Хмельов , який є акціонером невідомої раніше(?) компанії «Fire Point» , яка виробляє ракети дальнього радіусу дії . Може тому «Фламінго» так довго не вироблялись і не били по росії ???

12. «Базар-вокзал» - під таким псевдо на «плівках Міндича» фігурує ДБР . Керівник ДБР Олексій ******* , а його дружина з 2023 року отримувала в Атоменерго зарплату 300тис.грн/міс ! ! ! («Укр. Правда»).

13. У справі про корупцію фігурує депутат з групи «Платформа за життя та мир» (ОПЗЖ) Григорій Мамка … (https://www.pravda.com.ua/news/2025/11/17/8007725/ ).

14. На плівках також фігугурує співробітник ДБР (?) , який зустрічався з Ігором Миронюком (він же «Рокет»)… (https://gazeta.ua/articles/politics/_dbr-rozsliduye-hto-zi-spivrobitnikiv-spilkuvavsya-z-figurantami-plivok-mindicha/1236032 ).

15. Ой , Далі буде … Йде рутинна робота слідчих органів , плівки розшифровуються, фігурантів справи дуже багато. 18.11.2025р.

P.S. Якщо про позитив то це ДУЖЕ ДОБРЕ , що детективи НАБУ і САП нарешті дають результат. Це - однозначно радує нас , бо нарешті є користь державі і людям від НАБУ, САП та ВАКС . Ці працівники не марно отримують гроші . Не просто їм було працювати ми це розуміємо , бо це не кишенькових злодіїв в автобусі ловити …
показати весь коментар
19.11.2025 01:17 Відповісти
Пан Ніхто повинен офіційно стати Ніким.
І пан Зеля без нього повинен стати Нулем, як безпомічне створіння.
показати весь коментар
19.11.2025 02:25 Відповісти
Відставка керівника кнопками і скрєпками - це буде найгучніша відставка у всьому світі.
Це вам не відставка президента якоїсь країни.
показати весь коментар
19.11.2025 02:33 Відповісти
НЕ у відставку а під Покровськ разом з Міндичем незамінним постачальником товарів і послуг для держави, а тут вже здрис маючи множинне громадянство, хто його випустив?
показати весь коментар
19.11.2025 02:39 Відповісти