12455 відвідувачів онлайн

"Треба створити уряд національної гідності", - "слуга народу" Маріковський

Слуга народу рекомендує створити Уряд національної гідності

Нардеп "Слуги народу" Олександр Маріковський вважає за необхідне створити уряд національної гідності.

Про це він повідомив у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Декілька днів тому я набрав декільком колегам із різних фракцій. Щоб переконатися, що усі однаково та адекватно собі оцінюють розмір дна, на якому ми зараз опинилися.

І про які заходи збереження Держави може йтися, коли нападають на вищі щаблі влади воюючої держави.

Я думаю, що тут потрібно шукати не просто уряд національної єдності, а створювати уряд НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ!" - зазначив парламентар.

Міндічгейт

Слуга народу рекомендує створити Уряд національної гідності

Топ коментарі
+23
без зелених. у вас гідність відсутня
показати весь коментар
19.11.2025 08:41 Відповісти
+15
показати весь коментар
19.11.2025 08:42 Відповісти
+13
А хто напав на вищі щаблі влади воюючої держави? Невже корупція?
показати весь коментар
19.11.2025 08:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
без зелених. у вас гідність відсутня
показати весь коментар
19.11.2025 08:41 Відповісти
Так. Бо якщо в уряді є слуги удода, то це однозначно.уряд національної бідності!
показати весь коментар
19.11.2025 09:17 Відповісти
показати весь коментар
19.11.2025 08:42 Відповісти
А хто напав на вищі щаблі влади воюючої держави? Невже корупція?
показати весь коментар
19.11.2025 08:43 Відповісти
Так, так! Вона! Напала на бубочку-боневтіка зеленосяйного, він бореться з нею, бореться несамовито але вона сильна і перемагає!
показати весь коментар
19.11.2025 08:54 Відповісти
Може національного порятунку?
Бо про гідність слуг народу ми вже чули.
показати весь коментар
19.11.2025 08:44 Відповісти
Щоб переконатися, що усі однаково та адекватно собі оцінюють розмір дна, на якому ми зараз опинилися.

Тобто, коли в 22 році це пропонували, то вам це було не потрібно... А тепер, коли "зе-слуги" довели країну до "дна", то давайте всі разом розгрібати?
показати весь коментар
19.11.2025 08:45 Відповісти
Конверти схудли, от гниди й заметушилися.
Навіть професійний профурсет Веніславський подав голос на д'Єрмака
показати весь коментар
19.11.2025 09:16 Відповісти
показати весь коментар
19.11.2025 08:45 Відповісти
а зараз що, уряд негідності..!? точніше, уряд негідників !!
показати весь коментар
19.11.2025 08:45 Відповісти
З добрим ранком Саша. Прокинувся? Це треба було робити ще у лютому 2022 року.
показати весь коментар
19.11.2025 08:45 Відповісти
цього не треба було допускати в 2019!
показати весь коментар
19.11.2025 09:23 Відповісти
Вже давно настав час створювати уряд національного спасіння!
показати весь коментар
19.11.2025 08:48 Відповісти
Вже давно пора створювати розстрільні команди.
показати весь коментар
19.11.2025 09:14 Відповісти
Яка гарна і патріотична назва!
показати весь коментар
19.11.2025 08:49 Відповісти
Перший раз за шисть років бачу рожу цього депутата і чую такє прізвище
показати весь коментар
19.11.2025 08:50 Відповісти
Це мабуть єдине корисне, що він зробив...

"4 травня 2023 року під час заходів Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва в Туреччині російський делегат вирвав у Маріковського прапор України. Маріковський забрав прапор, завдавши ударів у обличчя росіянину."
показати весь коментар
19.11.2025 08:55 Відповісти
Ми б його і далі не знали, але йому, як не зашквареному, доручили озвучити цю ідею ЗЕпорятунку.
показати весь коментар
19.11.2025 09:33 Відповісти
Пішли ви всі *****.
показати весь коментар
19.11.2025 08:57 Відповісти
У вас гарний лозунг, приєднуюся)
показати весь коментар
19.11.2025 09:17 Відповісти
Блюванув
показати весь коментар
19.11.2025 09:02 Відповісти
Да, треба! І Міндіча прем'єром! Так, ' слуги'?
показати весь коментар
19.11.2025 09:03 Відповісти
А офшори будуть між населенням ділити?
показати весь коментар
19.11.2025 09:08 Відповісти
ТАААК!!! між населенням ЖК "Династія")
показати весь коментар
19.11.2025 10:23 Відповісти
щось так запізно?
показати весь коментар
19.11.2025 09:10 Відповісти
Хватить уже гідностей. В українських депутатів гідності немає. Це за Фрейдом, чого немає проте і говоримо.
показати весь коментар
19.11.2025 09:11 Відповісти
Бажано, щоб він був потужний, розміщувався у пункті незламності з безбар'єрним доступом...
показати весь коментар
19.11.2025 09:12 Відповісти
Нардепи "Слуги народу" здатні створити хіба що "уряд гНидності".
показати весь коментар
19.11.2025 09:13 Відповісти
Оцей склад слуг удода має піти разом з ради поиужним кроком, можно повзком або маршброском, в списку слуг є багато бажаючих, тож нехай заходять вони, а цих на нари!!!!!
Разбазікались потвори, а до цього срати на всіх і все хотіли, крали, срали, брехали, та стравлювали всі гілки влади між собою!!!
Пішли ви всі на...й!!!!

Головне не дати третяковій, гетьманцеву, аброхамії, піпі,підласій...не змитися, веніславському, крадуцкому...не заховатися за «праведним» гнівом що до єрмака, бо вони йому кровні брати і сестри.
показати весь коментар
19.11.2025 09:14 Відповісти
Досить вже бажаючих слуг!!
Будь яких слуг вже потрібно гнати з переслідуванням !!!
показати весь коментар
19.11.2025 09:30 Відповісти
Якщо ці маріковські візьмуться за створення нового уряду національної гідності, то отримаємо ще гірший гадючник.
показати весь коментар
19.11.2025 09:31 Відповісти
Слуги народу вже достатньо накралися, і зараз можуть виступати за уряд національної гідності. Він було боротися далі проти НАБУ, САП та народу.
показати весь коментар
19.11.2025 09:57 Відповісти
Цей козел, к. роками отримував "з/п" у конвертах за пропихування антинародних законів, тепер щось вякає про гідність. Таких "депутатів" тре страчувати у внутрішньому дворі ВР як подружжя чаушеску. Суд має тривати декілька хвилин.
показати весь коментар
19.11.2025 10:06 Відповісти
А цей що зараз "національної підлості, ганьби та мародерства" куди треба подіти,разом з тими хто за нього голосував, кришував,керував,завжди підтримував,силові банди.Спробую вгадати - давайте відправимо їх до Ізраїлю?
показати весь коментар
19.11.2025 10:10 Відповісти
слуга єрмака каже про гідність) сюр)))
показати весь коментар
19.11.2025 10:19 Відповісти
Поки цій гниді платили дерьмак воно мовчало , тепер воно вилізло і очнулося
показати весь коментар
19.11.2025 10:21 Відповісти
Ї*учі популісти, як же ви вже затрахали. Все ганяєтеся за красивими назвами, а чім ви наповните свій, виродський, урян національної гідності?
показати весь коментар
19.11.2025 10:58 Відповісти
А до этого, было шо?!?!
показати весь коментар
19.11.2025 11:21 Відповісти
тупувати спроба перемкнути увагу
показати весь коментар
19.11.2025 11:35 Відповісти
Казочка про те ЯК з негідників зробити уряд національної гідності.))
Вони ТАКИ щось підозрюють.
Мабуть підозрюють, що йде війна, хтось носив вічнозелену капусту валізами і жалівся на те - що не новими купюрами, А ХТОСЬ - отримував 7 років - (мабуть з заквашеною капустою) КОНВЕРТИ!!
І ТЄПЄРЬ - АБІДЄЛСЯ.
Згадав про гідність і БАЖАННЯ!!!
Бажання - якщо не носити валізи з капустою СОБІ - то хоча щоб конверти НЕ ВІДІБРАЛИ.
АЛЄ знов ХАЛЄПА.
Уряд гідності МАЄ ратифікувати ефемерний мирний договір, який (через глисти і ОПариші) пишуть ВЖЕ БЕЗ нас!!!!
Думай ТЕ!!!!
показати весь коментар
19.11.2025 11:59 Відповісти
Про яку гідність пистить ручна шавка дермака?
показати весь коментар
19.11.2025 12:33 Відповісти
Треба всіх вас перевішати