12913 відвідувачів онлайн

Чернишов оскаржив запобіжний захід у справі про незаконне збагачення

Апеляція Чернишова у ВАКС щодо незаконного збагачення

Колишній віцепрем'єр та ексміністр Олексій Чернишов подав апеляцію на рішення Вищого антикорупційного суду щодо обрання запобіжного заходу у справі №991/11821/25. Розгляд апеляції триває.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформацію Судової влади

Захист Чернишова подав 24 листопада до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду апеляційну скаргу на перегляд ухвали ВАКС щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу по справі про незаконне збагачення №991/11821/25.

Що саме вимагає захист наразі не відомо. Значиться, що позов знаходиться у статусі "призначено склад суду".

Нагадуємо, ВАКС обрав Чернишову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів до 16 січня 2026 року з альтернативою застави в 51,6 млн грн.

Міндічгейт

Топ коментарі
+18
Нагадаю, що за справою Шеремета людей за абсолютно липовими звинуваченнями більше року маринували у СІЗО, незважаючи на апеляції та дркази алібі у справі.

Нагадаю, що Червінського маринували у СІЗО за абсолютно липовими звинуваченнями,инещважаючи на апеляції та докази невинуватості.

А цього чорта стопудово випустять за дзвінком з ОП.
показати весь коментар
25.11.2025 08:18 Відповісти
+17
Цинізм зкацапленого мародера чернишова, на крові Українців, навіть не дивує Українців!! Кари чернишову, страшної КАРИ, за мародерство і корупцію на державній посаді в урядах шмигаля і свириденко, куди його завів для цих злочинів зеленський з єрмаком!!!!
Злочинець чернишов, має бути ПОКАРАНИМ!!!
показати весь коментар
25.11.2025 08:36 Відповісти
+11
Он по делу потерпевший. Ему миндичи старые купюры занесли. Приговор суда-освободить, купюры поменять на новые, для восстановления здоровья выдать 3 л молока
показати весь коментар
25.11.2025 08:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ганьба українцям.стидоба й сором.
показати весь коментар
25.11.2025 08:11 Відповісти
ти українців до зе малоросів не прирівнюй.
показати весь коментар
25.11.2025 08:15 Відповісти
Не кажи, я знаю щирих патріотів, які за зебіла голосували і навіть зараз мають сумніви чи правда все це витворяє прекрасний зєлєнскій
показати весь коментар
25.11.2025 08:48 Відповісти
Нігуя собі! - каже шо НАБУ його з кимось попутали
показати весь коментар
25.11.2025 08:12 Відповісти
Он по делу потерпевший. Ему миндичи старые купюры занесли. Приговор суда-освободить, купюры поменять на новые, для восстановления здоровья выдать 3 л молока
показати весь коментар
25.11.2025 08:15 Відповісти
І відзначити - з занесенням нагороди в грудак
показати весь коментар
25.11.2025 08:18 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2025 08:17 Відповісти
Нагадаю, що за справою Шеремета людей за абсолютно липовими звинуваченнями більше року маринували у СІЗО, незважаючи на апеляції та дркази алібі у справі.

Нагадаю, що Червінського маринували у СІЗО за абсолютно липовими звинуваченнями,инещважаючи на апеляції та докази невинуватості.

А цього чорта стопудово випустять за дзвінком з ОП.
показати весь коментар
25.11.2025 08:18 Відповісти
І всім "правоохоронним органам" пофігу, що за фрукти внесли заставу за цього чорта і звідки вони взяли гроші.
показати весь коментар
25.11.2025 08:55 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2025 08:28 Відповісти
Чернишов,кум ЗЕленського,застрелись!
показати весь коментар
25.11.2025 08:30 Відповісти
З таким Шнобелем, який запобіжний захід ?!!
показати весь коментар
25.11.2025 08:34 Відповісти
Вони ух уїли!
показати весь коментар
25.11.2025 08:34 Відповісти
Цинізм зкацапленого мародера чернишова, на крові Українців, навіть не дивує Українців!! Кари чернишову, страшної КАРИ, за мародерство і корупцію на державній посаді в урядах шмигаля і свириденко, куди його завів для цих злочинів зеленський з єрмаком!!!!
Злочинець чернишов, має бути ПОКАРАНИМ!!!
показати весь коментар
25.11.2025 08:36 Відповісти
"Нет у вас методов против Єрмака, Чернишова - на усю шашличну компанію, pardon? Кости Сапрыкина"
показати весь коментар
25.11.2025 08:37 Відповісти
Стільки часу на Чернишова тратять! Пристрелити мародера та й по всьому. Війна ж іде, люди гинуть, а цей мерзотник краде...
показати весь коментар
25.11.2025 08:42 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2025 08:46 Відповісти
А коли ми востаннє чули щось від НАБУ, у них вже "плівки" закінчилися? Щось дуже швидко.
показати весь коментар
25.11.2025 08:57 Відповісти
мабуть, касету "зажувало" на магнітофоні - олівцем перемотують плівку на початок запису
показати весь коментар
25.11.2025 09:15 Відповісти
Пригадуєте, опублікований десь в 2020 році одним з друзів, список головних чиновницьких посад в державі, починаючи з посади президента? Кожній посаді відповідала конкретна особа та її національність. На превеликий жаль я не зберіг цей список, але пам*ятаю, що тільки десь 15% в загальній кількості перерахованих посад займали українці. Всі інші - рузскіє та інших національностей. Та й то, серед наявних в списку начебто українців фігурували типи, подібні до голови ВР Стефанчука Бегемотовича! Якого я українцем не вважаю!

На жаль, мало хто тоді звернув увагу на якість фігурантів списку. А дарма! Не буду говорити про те, що думали далекоглядні громадяни про ЗЕлуплену шайку-кагал ще до виборів, але ж в час публікації названого списку вже було цілком ясно, що держава Україна в такому особовому складі верхівки чиновництва не може бути хоча б проукраїнською.

І от тепер маємо результат! Почалось все з "вагнер-гейту", про який деменційний народ-населення вже й забув, і продовжилось нинішнім "міндіч-гейтом". Будуть ще й інші. Неодмінно!
показати весь коментар
25.11.2025 09:56 Відповісти
"тільки десь 15% в загальній кількості перерахованих посад займали українці"

зато сейчас все на месте, посмотрите состав кабинета министров